>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Bundesligi [19-21.01.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19. kolejka Bundesligi

Kursy od: BaH
Bayern pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo i raczej nie powinien mieć problemów z pokonaniem u siebie Werderu. Koln łapie oddech i tym razem poszuka punktów w spotkaniu z Hamburger SV. Jak zagra Borussia Dortmund oraz Bayer?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dzieję się w temacie...;)
Nie śledzę Bundesligi, nie jestem jej fanem. Oglądałem jednakże w tym tygodniu fragment magazynu podsumowującego minioną kolejkę. Akurat pstryknąłem pilotem, gdy zaczynały się highlighty z meczu Hoffenheim z Bremą. Cholera, Wieśniaki mieli masę sytuacji, których jakimś cudem nie wykorzystali. Zapamiętałem słowa ich trenera, który stwierdził po meczu, że - mam nadzieję, że nie przekręciłem zbytnio jego słów - żałuje, że jego zawodnicy nie potrafili w pierwszej połowie już ustawić sobie meczu. Dodając 2 i 2 wnioskuję, iż założenie Nagelsmanna jest właśnie takie, aby już przed przerwą mieć przewagę nad rywalem na drugą część spotkania. Ich przeciwnikiem w jutrzejszym meczu będzie ekipa z Leverkusen. Ich bilans bramkowy w spotkaniach na wyjazdach to 17:15 w... 9 meczach. No, podoba się taka piłka, prawda?;) Zmierzam do zakładu na gola strzelonego przez gospodarzy w pierwszej połowie za @1.88⛔. Czy ktoś oglądający mecze naszych zachodnich sąsiadów jest w stanie odnieść się do powyższej propozycji?
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Ja osobiscie dzis ide w BET
RB LEIPZIG WYGRA 1 LUB 2 POŁOWĘ TYP: Tak 1.55
Typ swoj opieram po pierwszej na druzynie z Pucharów na szpitalu który obecnie panuje w ekipie Kapiego oraz H2H na ostatnich 5 meczy 5 razy Byki inkasowali punkty po polowie albo na FT
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Schalke - Hannover
Typ: Schalke
Kurs: 1,6 w Fortuna
Schalke 6 w tabeli, Hannover 10. (stan po sobotnich meczach Bundesligi)
Schalkie u siebie: 5:3:1 (porażka z Bayernem)
Hannover na wyjeździe: 2:two:5 ( ostatnie 4 wyjazdy to porażki)
Ostatnich 10 bezpośrednich meczy na stadionie Schalke to 8 wygranych gospodarzy i dwa remisy. Ostatnich 5 meczy, to same porażki Hannoveru.
Schalke jest w tym sezonie mocne i myślę, że dzisiaj to potwierdzi.Wygrywając dzisiejszy mecz, wskakują za plecy Bayernu, na drugie miejsce. Motywacja jest, umiejętności piłkarskie są, swój stadion niesie i zagrzewa do walki. Jak dla mnie gospodarze to dzisiaj biorą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom