>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Eredivisie / 22. kolejka Jupiler Pro League (15-17.01.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


22. kolejka w JPL to sporo zagadek. Wiele zespołów z czołówki ma niby łatwe zadanie przed sobą, ale niekoniecznie. Jedynym zespołem, który mimo wszystko nie powinien mieć kłopotu to Anderlecht, który zagra z Charleroi. Fiołki mają odpowiedni potencjał by wygrać. Natomiast Club Brugge czy Gent mogą mieć problemy w swoich wyjazdowych potyczkach. Ci pierwszi jadą na teren Waaslandu i teoretycznie powinni wygrać. Mistrzowie Belgii będą natomiast mieli spory kłopot w Liege ze Standardem. Ponadto interesująco zapowiada się mecz Mechelen z Genkiem. Goście ostatnio mocno mnie zawiedli, zatem zobaczymy w jakiej są faktycznie formie.
W Eredivisie wiele pojedynków teoretycznie jednostronnych. PSV zagra z bardzo słabym Twente, Feyenoord podejmie na wyjeździe AZ, a Ajax zagra z Vitesse. I tutaj Milik i spółka mogą mieć największe problemy. Szczególnie, że z ADO nie zachwycili.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - Feyenoord

Feyenoord win @ 1.90
Feyenoord X2 @ 1.21

Feyenoord over 1,5 goals @ 1.78
Kuyt strzeli @ 2.50


Feyenoord ostatnie 2 spotkania 0 punktów. Można powiedzieć, że Portowcy są skreśleni z walki o mistrza. Do gry wraca po zwieszeniu El Ahmadi, który jest bardzo ważnym zawodnikiem na środku pola Feyenoordu.

AZ gra w kratkę + dużo szczęścia. W ostatni weekend stawiałem przeciwko AZ z Rodą. Drużyna z Alkmaar wygrała naprawdę szczęśliwie 1-0, bo Roda miała swoje okazje. Z AZ odszedł dobrze grający Hupperts, El Hamdoui skasował kilka euro i też podziękował za krótką przygodę w Alkmaar = ponownie puzzle.

Feyenoord dziś powinien sobie poradzić. Przewiduję bramkę Kuyta ;)
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dziś do grania proponuję jeszcze spotkanie Standardu Liege z Gent. Lider belgijskiej Pro League zmierzy się na wyjeździe z siódmym Standardem. Standard ostatnio w dobrej formie, ostatnie 3 mecze o stawkę wygrane, ale jednak zwycięstwa nad Mouscron Peruwelz, Lokeren i Genk nie robią na mnie jakiegoś mega wrażenia. Gent w ostatnich siedmiu meczach odniosło sześć zwycięstw, nie będę się tu oczywiście kierował meczami z końcówki zeszłego roku. W tym roku Gent grał 2 mega ciężkie mecze i oba wygrał - w lidze z Anderlechtem 2:0 i w pucharze Belgii z Club Brugge 2:1, a to robi na mnie już spore wrażenie. Inna sprawa, że oba zespoły w tabeli dzieli aż 15 punktów, a jeśli Gent dziś wygra, to odskoczy Anderlechtowi już na aż 5 punktów.
Gent dziś wyjdzie najmocniejszym ustawieniem: Matz Sels - Nana Asare, Stefan Mitrović, Lasse Nielsen, Brecht Dejaegere, Thomaz Foket, Sven Kums, Danijel Milcević, Renato Neto, Laurent Depoitre, Moses Simon.
Na pewno jakość w ofensywie zapewnią Sven Kums, Renato Neto i Laurent Depoitre, a ja liczę, że będzie ona na tyle dobra, że pozwoli Gent wygrać to spotkanie.

Standard Liege - Gent / Gent 0.0 +0.5 - 1,725 ✅ 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom