>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka I ligi (24-26.11.2017) + zaległe mecze z 17 kolejki (21-22.11.2017)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 19. kolejkę I ligi oraz mecze zaległe.​
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 3 listopada, 20:45
BTS 1.75@Totolotek
Najpewniejszym typem jak dla mnie bramki po obu stronach choć pierwotnie over 2.5 też śmiało typowałem (kurs około 2). Obie ekipy bramkostrzelne co wynika z filozofi trenerów a po zmienie w Chorzowie na Rocho to już całkiem. Na potwierdzenie padających wyników można poczytać na stronach klubowych wypowiedzi piłkarzy i dziś spotykają się drużyny o podobnym profilu psychologiczym : atakować od pierwszej minuty, strzelić pierwszemu bramkę i na tym nie poprzestawać jak większość drużyn 1 ligi a minimum meczowe to strzelić o jedną bramkę więcej od rywala. Jest też i komu strzelać, Zagłębie ma króla strzelców sprzed 2 sezonów a w obecnym również lideruje póki co, a Ruchu po wielu ucieczkach udało się Guciowi trochę doświadczonego szrotu z Europy ściągnąć, głównie z bałkanów i taki Posinkovic z Balickim (joker wyciągnięty z juniorów i jak widać przeskok go nie przestraszył, właśnie dostał powołanie u-19) + ofensywna pomoc a także bramkostrzelna obrona to jak się okazuje wystarczająco dobra mieszanka na uratowanie ligi co staje się powoli faktem po przyjściu utytułowanego trenera z zagranicy. Bardzo podoba mi się taa jego filozofia i gra obecna Ruchu, trzeba za nich trzymać kciuki bo widać uwierzyli w siebie i złapali formę. Mecz niebawem więc na livie można coś jeszcze obstawić, powodzenia.
3 tyg minęło i nic się nie zmieniło, w międzyczasie grane BTS na Ruchu wchodziły za każdym razem, w wyjazdowej granej ma maxa przez obu rywali &quot;świętej wojnie&quot; w Sosnowccu (niestety przegranej w końcówce przez co i wszedł over) i w domowej porażce ze Stalówką Mielec na co się zanosiło ze względu na osłabienia w Chorzowie (puzujący defensywny rozbijak Trojak i doświadczony defensor Markovic + niedoleczony podstawowy bramkarz a także ciekawy defensywny pomocnik Zawał) a także wzrost formy Stalowców w końcówce sezonu. I jakby było tego mało Ruch stracił kolejne podstawowe ogniwo obrońcę reprezentanta Polski Kowalczyka który oprócz jakości dawał dużo w ofensywie przy stałych fragmentach gry(podobnie jak Marković) i kilka bramek Ruchu to jego zasługa. Dziś go zabraknie a jak wyglądała gra bez niego widać było w przegranym meczu gdzie Stalówka od razu zwietrzyła szansę stworzoną dwoma wyrwami w obronie załatanymi totalnym młodzieżowcami i w zasadzie straty bramek w tamtym meczu były pewne (na livie po zejściu Kowalczyka obstawienie bramki Mielca było obowiązkiem). Wraca co prawda i Marković i Trojak i Zawał więc środek pola będzie szczelniejszy ale nadal zostaje jeden niedoświadczony gracz na środku obrony a na nieszczęście Ruchu przyjeżdża dziś chyba najbardziej hot drużyna ostatnich tygodni w 2 lidze.
Suwalczanie są niepokonani od pięciu kolejek, a w ostatnich dwóch spotkaniach rozgromili Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz GKS Tychy(wyjazd przeciwko nie cierpiącemu tracić bramek Tarasiewiczowi), aplikując przeciwnikom po trzy gole. Chorzowian czeka zatem starcie z rozpędzonym zespołem, którego jednak nie można się bać mając za trenera Juana Ramona Rocho który zaszczepił podopiecznym Gucia ofensywny styl gry + granie o pełną pulę i choć overa podobnie jak ze Stalą na dziś nie zaryzykuję przez słabość ataku gospodarzy (2 tyg przerwa reprezentacyjna sporo wybiła Ruch z rytmu) to jednak bramki z obu stron jak najbardziej możliwe bo Wigry są naprawdę na fali w tym aspekcie (Klimala w formie) a drugi goalkiper Ruchu Hrdlicka bronił ostatnio katastrofalnie (i z Zagłębiem i ze Stalą prezenty w samych końcówkach przez co oba mecz przegrane) więc jeśli i dziś wyjdzie to tylko na plus typu, powodzenia!
p.s. na kibiców w Chorzowie można zawsze liczyć i bijący rekordy kolejek stadion nawet przy bardzo brzydkich pogodach zapełnia się i fanatyczni kibice poniosą Ruch do walki na całego, wg mnie muszą być bramki bo będzie gra o zwycięstwo mimo tak rozpędzonego przeciwnika, szykuje się kolejny żywy mecz jak każdy odkąd Ruch ma nowego trenera - GL!
17(zaległa) kolejka Nice I ligi - 22.11.2017 r. godz. 18:00, Chorzów - Ruch - Wigry [email protected] Totolotek
edit:
chwilę po dodaniu postu Ruch podał składy i widać wyciągnął wnioski z ostatniego frajersko przegranego meczu i jest zamiana zarówno na bramce na Bankova (miał sporą przerwę więc nie wiadomo jak z formą ale dla Ruchu raczej to na plus zmiana) a do obrony zostaje przesunięty Trojak bo tak jak grali z Mielcem debiutanci na obronie to żal było oglądać, ale na plus typu jest za to dobra zmiana w przodzie, za mało produktywnego Posinkovica od początku gra utalentowany młodzieżowiec Balicki więc liczę że ta czkawka strzelecka napastników zostanie dziś w końcu przełamana (bo Mello nie będzie ciągle ratował honorowego trafienia)
no i zapomniałem dodać mały aspekt po którym dość często padają bts/overy - nie ma tym razem transmisji w Polsacie co na pewno czyniło jeszcze większą mobilizację u zawodników do pokazania się w mediach
po tych newsach ze stawką trzeba zagrać bardziej umiarkowanie ale wg mnie bts nadal prawdopodobny, darmowy tv stream udostępniony więc miłego oglądania!
 
honduras5 38

honduras5

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
Typ: 1 @ 1,70 ( w ten piątek na iforbet gramy bez podatku )
Skupmy się najpierw na drużynie gospodarzy którzy są na fali wznoszącej. W lidze 8 spotkań z rzędu bez porażki ! Ostatnie wyniki na swoim terenie bardzo dobre : 2:1 z mocnym Chrobrym, 5:1 ze Stomilem, 3:0 z Ruchem. Zwłaszcza wyniki z niezbyt mocnymi ekipami z olsztyna i chorzowa mogą sugerować że potrafią grać z ekipami z dołu tabeli i nie ma problemów z mobilizacją etc. na takie ekipy jak właśnie Łęczna. Dodatkowo w ostatniej kolejce ZS odniosło pierwsze zwycięstwo wyjazdowe. Nie ma co gadać są w formie i to stabilna forma nie jakieś tam 2-3 mecze.
Ekipa gości ma za sobą jak na razie fatalną rundę i ten mecz tego nie powinien zmienić. Tylko 14 bramek w 18 meczach to 2 najgorsza ofensywa w lidze. Odwrotnie do Zagłębia goście bez wygranej od 8 spotkań. 4 ostatnie to porażki. Po meczu z katowicami zwolniono trenera Kafarskiego i liczono na efekt nowej miotły chociaż na końcówkę rundy. Nowa miotła w postaci Sławka Nazaruka przyniosła 0:3 u siebie z Odrą Opole. Ciężko szukać nawet małego punktu zaczepienia w stronę Górnika...myślę że po zmianie trenera była jakaś mobilizacja a tu dostajesz 3 piguły w baniak i nadzieja umiera. Atmosfera pewnie w szatni nie ciekawa. Aspekt psychologiczny może tu mieć ogromne znaczenie. Ale to tylko polska 1 liga. ???? Ja bym na ten mecz wystawił kurs 1,40 na Sosnowiec max. Bez podatku za 1,70 można chyba śmiało pograć. pozdrawiam,
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Przychylam się do typu kolegi na Zagłębie Sosnowiec. Oprócz tego co już zostało napisane odnośnie formy obydwu zespołów, pozycji w tabeli oraz skuteczności strzeleckiej warto również dodać jeden smaczek. Na ostatnim meczu ekstraklasy w hicie kolejki Legia Warszawa podejmowała Górnik Zabrze. Nie od dzisiaj wiadomo że stołeczny klub ma zgodę z zespołem z Sosnowca. Wraz z Górnikiem do stolicy przyjechało wsparcie z pierwszoligowego GKSu Katowice. Na meczu został wywieszony transparent &quot; Sosnowieckie śmiecie bramki KuRwom sprzedajecie&quot; Oczywiście chodziło tu o Ruch Chorzów. Górnik Łęczna plasuje się jedna pozycje wyżej niż Ruch tak wiec będzie to dodatkowa motywacja do Zagłębie aby wygrać to spotkanie
Dodatkowo chciałem dodać, ze mecz do obejrzenia na Polsat Sport ????
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
&quot; W najbliższy weekend zawodnicy klubów Nice 1 Ligi wyjdą na boiska, by po raz ostatni w tym roku powalczyć o ważne punkty przed początkiem zimowej przerwy w rozgrywkach. Aby jednak sięgać po wygrane, niezbędne są gole. Te będą w ten weekend wyjątkowo cenne, ponieważ oficjalny sponsor rozgrywek - firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie - za każdą bramkę, która padnie na 9 stadionach Nice 1 Ligi, zapłaci klubom po 2 000 zł. Ogólna kwota zostanie podzielona po równo na wszystkie kluby i będzie przekazana na cele dobroczynne.&quot; taka informacja
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Odra Opole - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce ⛔
Kurs: 3,95
fortuna
Przed nami ostatnia kolejka tej rundy 1 Ligi polskiej. Ja jak zwykle pochyliłem się nad meczem mojej Pogoni Siedlce. Tym razem spotka się ona na wyjeździe z Odrą Opole. W pierwszym pojedynku tych ekip na inaugurację obiektu przy Jana Pawła w Siedlcach podopieczni, wówczas Adama Łopatki ulegli 1-2. Gole dla Opolan strzelali Marcin Wodecki i Mateusz Bodzioch. Dla Siedlczan w szóstej doliczonej minucie trafienie zaliczył Wichtowski Maciej. Gospodarze dzisiejszej potyczki są rewelacją rundy jesiennej, walczyć oni będą dzisiaj o lidera tabeli przed przerwą zimowa. Mają na koncie 33 oczka co daje im obecnie pozycje wicelidera za prowadzącą Chojniczanką (35 pkt.) która ma jeden mecz więcej. Ostatnie ich trzy mecze to seria zwycięstw kolejno z Tychami 1-0, Grudziądzem 2-0 i Górnikiem Łęczną 3-0. Pięc z tych sześciu trafień w tych spotkaniach padło łupem wspomnianego już Marcina Wodeckiego (3gole) i Szymona Skrzypczaka (2gole). Na swoim obiekcie podopieczni trenera Mirosława Smyły grają wyśmienicie, przegrali tylko raz z Rakowem 2-4. Ponadto 7 razy wygrali i raz zremisowali. Najlepszym strzelcem zespołu jest wspominany już dwa razy Wodecki, który dziewięć razy kierował piłkę do bramki rywali. Jeśli chodzi o rywali z Siedlec to są oni jednym z najlepiej grających zespołów na wyjazdach. Przegrali ledwie raz z Bytovią, pięć razy wygrali i zremisowali trzy razy. Bilans ostatnich ich czterech wyjazdowych spotkań to, trzy wygrane (Tychy 3-2, Chojniczanka 2-0, Puszcza Niepołomice 3-2) i jeden remis z Łęczna 1-1. Co ciekawe strzelcami tych dziewięciu trafień było aż ośmiu piłkarzy, tylko Adrian Paluchowski dwa razy trafiał do siatki i to w jednym meczu. Pokazuje to że bramki potrafi strzelać cala drużyna. Po cichu liczę tu na sukces podopiecznych Bartosza Tarachulskiego. Będzie to prawdopodobnie ostatni mecz w tym sezonie, gdyż niema on odpowiedniej licencji by dalej prowadzić zespół a w kuluarach mówi się że następca jego będzie Dariusz Banasik.
typ: over 2,5 ⛔
Kurs:1,96
lvbet
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Już w czwartek 30 listopada ostatni mecz w tym roku na boiskach 1 ligi, jest to zaległe spotkanie 15 kolejki Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki, zapraszam do podawania swoich typów oraz pisania analiz na to spotkanie
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
typ: powyżej 2,5 bramki @ 2,17 pinnacle
typ: obie drużyny strzelą bramkę @ 1,87 marathonbet

Typ czysto statystyczny. Jak spojrzymy na ostatnie 2 lata wstecz to wszystkie mecze były overowe, a na 11 rozegranych spotkań aż w 10 był BTTS więc teraz czemu miałoby być inaczej? a kurs jak najbardziej zachęca do grania. W prawdzie Stomil ostatnio zanotował 3 porażki i ostatnie mecze nie obfitowały w bramki ale mając za przeciwnika Wigry które na ostatnie 6 meczy aż 5 razy notowało over to skłania mnie ku temu, że mecz może być otwarty i najprawdopodobniej będzie wymiana ciosów. Ktoś może ma info o kontuzjach? kursy niestety rosną a nie wiem co się za tym może kryć.
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
typ: powyżej 2,5 bramki @ 2,17 pinnacle
typ: obie drużyny strzelą bramkę @ 1,87 marathonbet

Typ czysto statystyczny. Jak spojrzymy na ostatnie 2 lata wstecz to wszystkie mecze były overowe, a na 11 rozegranych spotkań aż w 10 był BTTS więc teraz czemu miałoby być inaczej? a kurs jak najbardziej zachęca do grania. W prawdzie Stomil ostatnio zanotował 3 porażki i ostatnie mecze nie obfitowały w bramki ale mając za przeciwnika Wigry które na ostatnie 6 meczy aż 5 razy notowało over to skłania mnie ku temu, że mecz może być otwarty i najprawdopodobniej będzie wymiana ciosów. Ktoś może ma info o kontuzjach? kursy niestety rosną a nie wiem co się za tym może kryć.
Warto też wziąć pod uwagę pogodę. Obecnie pada śnieg a popołudniu ma sie rozchulac na dobre...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
mecz odwołany, postawiłem over 2,5 na fortunie, będzie zwrot?

Zgodnie z Regulaminem: §21. Oficjalny wynik.

Pkt.5. Jeśli spotkanie odbędzie się później niż w oficjalnym terminie lub nie zostanie z jakichś powodów ogłoszony wynik, to „FORTUNA zakłady bukmacherskie” Sp. z o.o. ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać, czy spotkanie się odbędzie. Po tym terminie zostanie dokonany zwrot zakładów - postępowanie przy zwracaniu zakładów zostało opisane w § 26. regulaminu. W/w postępowanie jest zobowiązujące dla obydwu stron. O ile nie zostanie ogłoszone inaczej, okres oczekiwania wynosi 3 następne dni kalendarzowe. Jeśli spotkanie odbędzie się wcześniej niż w oficjalnym terminie, to zawarte zakłady zachowują swoją ważność z wyjątkiem postanowień § 28. regulaminu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom