>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Ligue 1 [20.12.2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
19. kolejka Ligue 1


Kursy: Totolotek
Zapraszam wszystkich do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i typami w ostatniej kolejce przed przerwą zimową.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:50
Spotkanie Monaco-Rennes
typ: 1/1
Kurs 1.95
Buk Totolotek
Analiza: Wicelider francuskiej ekstraklasy piłkarskiej czyli ekipa Monaco, na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Rennes. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie po 90 minutach kompletu punktów . Mają jednak na chwilę obecną aż 9 punktów starty do prowadzącego PSG, które punkty gubi niezwykle rzadko. Monaco na chwilę obecną ma bilans 12 wygranych 2 podziałów punktów oraz 4 porażek i zdołało ugrać 38 punktów, gospodarze w tym meczu będą musieli poradzić najprawdopodobniej sobie bez kilka zawodników takich jak : Jovetic, Serrano, Mboula, Traore, Tielemans, co na pewno może trochę przeszkodzić w gładkim zwycięstwie, ale nie ma się co oszukiwać, ekipa z księstwa spokojnie powinna sobie poradzić ze znacznie słabszym od siebie zespołem z rennes, które w tym momencie jest dopiero na 7 miejscu w ligowej klasyfikacji i ma na swoim koncie 25 ugranych punktów, goście na wyjazdach nie grają , źle bowiem na 9 spotkań zanotowali 3 wygrane 3 remisy oraz 3 porażki. Uważam że w tym meczu o punkty im będzie bardzo cięzko, Monaco musi gonić, do tego ma już tylko grę w lidze , bowiem z europejskimi pucharami się już pożegnali, stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Toulouse-Lyon
2/+1,5 2,13 Fortuna✅✅
+2,5 1,72 Fortuna✅✅

Ja na jutrzejszą pożegnalną kolejkę Ligue 1 wybrałem spotkanie Tuluzy z Olympique Lyon. Goście uskrzydleni zwycięstwem w jednym z klasyków ligi francuskiej, a więc spotkaniu z Marsylią, do tego meczu przystąpią zapewne z jeszcze większą determinacją. Poddane przez kolegę wyżej analizie spotkanie według mnie może wcale nie ułożyć się tak idealnie dla piłkarzy z księstwa, gdyż drużyna z Rennes to nieprzewidywalna ekipa i stać ich na zaskoczenie graczy Monaco. Przy ewentualnej stracie punktów przez podopiecznych Leonardo Jardima, to piłkarze z Lyonu rundę jesienną zakończyli by na drugim stopniu podium. Gracze Olympique do jutrzejszego spotkania przystąpią bez większych osłabień. Jedynym nieobecnym wydaje się być reprezentant Burkina Faso Bertrand Traore. Śledząc H2H tych zespołów możemy zauważyć, iż często zdarzają się wysokie wyniki co kusi zagrać również overek w tym spotkaniu. Takie też dwa typy proponuje. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Marsylia-Troyes powyżej 9,5 RR✅✅
1,85 Forbet
Zgodnie z moją osobistą tradycją staram się na każdą kolejkę najciekawszych lig europejskich wytypować dwa spotkania godne uwagi. W jednym z nich gram zakłady na gole lub wygrane poszczególnych drużyn, drugi natomiast to gra na kartki lub rożne. Tak jest również i w tym przypadku co widać w typie powyżej. Drugi z proponowanych przeze mnie zakładów to gra na overek rzutów rożnych. Ostatnie pięć spotkań ligowych Marsylii to kolejno 10,7,3,9 i 6 kornerów. Natomiast dzisiejsi goście wykonywali tych stałych fragmentów gry odpowiednio 9,1,5,1 oraz 4. Warto jednak zaznaczyć, iż te dwa niechlubne spotkania, gdy wykonali zaledwie po jednym rzucie rożnym, to pojedynki z PSG i Monaco. W tych meczach rywale miażdżyli ich również w pozostałych statystykach ???? Podaną powyżej linię uważam za bezpieczną i gorąco zachęcam do pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
luca69 0

luca69

Użytkownik
Maryslia wygra, Monaco wygra, Lile Nicea obie drużyny strzelą gola. Rzuty rożne staram się grać tylko i wyłącznie live po 15 min meczu, są wyjątki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom