>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19 KOLEJKA LIgue1 [22-23 grudnia 2009r]

Status
Zamknięty.
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
23 grudnia 2009r
godzina 19:00​
⚽ Francja, Ligue 1
Spotkanie: Olympique Lyon - Montpellier HSC
Typ: Lyon
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betclick
Stawka: 10/10
Analiza:
Mecz, w którym faworyt może być tylko jeden. Lyon podejmie na własnym terenie Montpellier.
Beniaminka nie można lekceważyć, jednak ostatnio mu się nie wiedzie. Goście do niedawna grali świetnie na swoim stadionie, co przyczyniało się w znacznej mierze do tak wysokiej (aktualnie 5) pozycji w lidze. Ostatnio jednak przytrafiły się dwie porażki, najpierw 0-1 z Bordeaux, potem 0-2 z Nancy. Pierwszy wynik nie jest jeszcze najgorszy, jednak porażka i to tak zdecydowana z kiepskim Nancy wskazuje, że goście notują ostatnio spadek formy. Jak na ekipę, która dopiero co awansowała z Ligue 2 to i tak Montpellier jest genialne. Jednak chyba jeszcze za wcześnie aby myśleć o zdobywaniu jakichkolwiek punktów z wielkim Lyonem.
Gospodarze na pewno nie są do końca zadowoleni ze swojej aktualnej sytuacji. W tej chwili Lyon jest na 4. pozycji, jednak ma już 10 pkt straty do Bordeaux. Claude Puel zapowiada jednak, że OL włączy się jeszcze do walki o mistrzostwo Francji, a żeby tego dokonać po prostu nie może tracić oczek w takich meczach jak właśnie ten z Montpellier. Lyon musi zacząć wygrywać seriami, jeżeli chce jeszcze marzyć o zdetronizowaniu Bordeaux.
W żadnej z drużyn nie ma większych osłabień. Jednak gospodarze mają oczywiście przewagę w każdej formacji. Lisandro Lopez, Bafetimi Gomis, Cesar Delgado, Sidney Govou. We Francji praktycznie nikt nie może pochwalić się taką siłą rażenia. Do tego w pomocy Bastos, Pjanic i Makoun. Naprawdę ciężko sobie wyobrazić, aby Lyon dzisiaj stracił punkty. Jest oczywiste, że nazwiska nie grają, jednak Montpellier musiałoby się znajdować w niezwykle wysokiej dyspozycji, aby powalczyć na Gerlant, a tak raczej nie jest. Myślę, że gospodarze od początku rzucą się do ataku i dość pewnie wygrają to spotkanie. Kurs oferowany przez bukmacherów zdaje się być zawyżony.
 
K 0

krzysiek_oth

Użytkownik
Spotkanie : Olympique Lyon - Montpellier (Poł./Koniec spotkania)
Typ : Olympique Lyon/Olympique Lyon
Kurs : 2.20
Buk : Bwin

Analiza:
Pojedynek drużyny, która w tym sezonie wiele razy rozczarowała już swoich kibiców w rozgrywkach ligowych z rewelacją rozgrywek. Lyon traci już 10 pkt do lidera i jeśli chce się liczyć w walce o mistrzostwo nie może już pozwolić sobie na stratę pkt. Do następnego meczu w LM zostało sporo czasu, więc chwilowo nie muszą się martwić tymi rozgrywkami. Sądzę, że od początku ruszą do ataku, żeby ratować swoje szanse na mistrzostwo Francji. A drużyna Montpellier swoje wysokie 5 miejsce w tabeli zawdzięcza głównie meczom u siebie (bilans 6-1-2), natomiast na wyjeździe spisują się zdecydowanie słabiej (3-2-3). Ponadto w ostatnim tyg. drużyna poniosła 2 porażki (o ile porażka z Bordeaux 0-1 nie dziwi, o tyle 0-2 z Nancy świadczy już o nienajlepszej dyspozycji). Wydaję mi się, że Lyon bezproblemowo wygra ten mecz, a o zwycięstwie przesądzi już w 1 połowie spotkania.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Myślę, że warto dzisiaj też zwrócić uwagę na dwa typy:
Marsylia - Auxerre - poniżej 2,5 - obie drużyny bez najlepszych strzelców, a Auxerre bez pomysłu na grę bez Jelenia. Wydaje się, że bardzo realne jest 1-bramkowe zwycięstwo Marsylii.
PSG - Grenoble - 1 - Jak wiemy goście powoli wychodzą z kryzysu i katastrofalnej postawy na początku sezonu. Mimo to nie mają jeszcze startu z lepszymi drużynami jak np PSG i to jeszcze na wyjeździe. Mecz powinien wyglądać tak, jak PSG - St. Etienne czyli pełna kontrola i zwycięstwo gospodarzy.
e: hihi ;)
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ja osobiście nie widzę innego scenariusza jak pewna wygrana PSG a zwłaszcza Lyonu, który ma za zadanie rozgromić zespół z Montpellier z którym mają tyle samo pkt w tabeli. W najgorszym przypadku Lyon może dzisiaj spaść na 7 pozycję i pożegnać się z walką o mistrzostwo. To będzie niezwykle ważny dla nich mecz.
Skład Lyonu który wystąpi na 100%:
Lloris H., Bastos M. , Boumsong J-A., Cissokho A. , Cris, Delgado C., Govou S.,
Källström K., Lopez, Reveillere A., Toulalan J..
Rezerwy: Bodmer M., Gomis B., Gonalons M., Pjanic M., Tafer Y., Vercoutre R.
Moje typy:
Lyon- Montpellier Over 2,5
Lyon Handi (-1,5)

PSG - Połowa czasu (PSG)
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
VS

⚽ Olympique de Marseille - AJ Auxerre
Typ : UNDER 2.5 @ 1,65 bet-at-home


✅✅✅
WYNIK: 0:2​

Dzisiaj, o 19 na Stade Velodrome gospodarze będą podejmować drużynę Ireneusza Jelenia i Dariusza Dudki - AJ Auxerre. Faworytem tego spotkania są nie wątpliwie Les Phoceens, jednakże kurs mnie osobiście nie zachęca do gry... Dlatego też zdecydowałem się w tym meczu na zagranie typu na under bramkowy :cool:

Zacznijmy od Marsylii. Na swoim boisku radzą sobie przyzwoicie (4-2-1) i mają bilans 10:5 w bramkach. Po statystykach widać, że jest to dość ciężki teren dla przyjezdnych i sądzę, że dzisiaj może być podobnie. Warto dodać, że zabraknie Mamadou Niang&#39;a, czyli najlepszego strzelca Marsylczyków (7 bramek).

Jeśli chodzi o AJA, to zagrają dzisiaj bez swojej głównej armaty - wspomnianego wcześniej Irka Jelenia. Nie trzeba wiele mówić, co to oznacza dla siły ofensywnej drużyny. Ponadto statystyki wyjazdowe dzisiejszych gości nie są rewelacyjne jeśli chodzi o bramki. Bilans 3:4 w 8 wyjazdowych meczach nie powala na kolana i możemy się domyślać, że na meczach wieje nudą, a Auxerre nastawione jest głównie na nie straceniu bramki.

Podsumowując to co napisałem, myślę, że nie będzie to raczej porywające widowisko i wynik powinien oscylować między 0:0, a 1:0. Zabraknie najlepszych strzelców, pogoda też raczej nie sprzyja płynnej grze i liczę, że złoży się to na mój scenariusz przedstawiony wyżej ;)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wasze tłumaczenie że Lile przegra pod argumentem &quot;Kiedyś seria musi się skończyć&quot; nie przekonuje, Lile gra dobrze, strzela dużo bramek i ma szeroką ławkę rezerwowych. Moim zdaniem w tym meczu pewne 3 punkty. Statystyki nic nie mówią, liczy się tylko gra obu zespołów na chwilę obecną, a Lile wypada o 2 klasy lepiej ;)

Co do meczu Auxerre to warto wiedzieć że Irek w tym meczu nie wystąpi :?
Co do meczu Lille w 100% popieram Twoje zdanie, że Lille dzisiaj wygra. Widziałem ich ostatnie mecze i grają w tak dobrym stylu, że po prostu demolują swoich rywali. Jak najbardziej stawiam dzisiaj na Lille. Swój mecz powinna też wygrać Marsylia, która zremisowała ostatni mecz w niewiarygodny sposób. Zmarnowali mnóstwo okazji, z których wiele było niemalże stuprocentowych. W kapitalnej formie był też Jeremie Janot. Auxerre dzisiaj bez Irka nie ma ma raczej czego szukać w potyczce z podopiecznymi Deschampsa.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Spotkanie: AS Nancy - OSC Lille (1:0)
Typ: 2
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Drużyna Ludovica Obraniaka w tym sezonie, a szczególnie w ostatnim czasie gra wręcz rewelacyjnie. Polak niestety ważnej roli tam niepełni, mimo że jeszcze przed sezonem wydawało się, że po odejściu do Lyonu (za bagatela 18 mln euro) Bastosa stanie się jeszcze ważniejszą postacią w zespole. W tabeli Lille jest na bardzo wysokim 3 miejscu, wygrali 5 ostatnich meczu w Ligue 1, z czego 4 różnicą co najmniej trzech bramek. AS Nancy jest drużyną z jedną z najsłabszych defensyw w lidze i dziś trudno im będzie zatrzymać wszystkie &quot;armaty&quot; z Lille. Wygrali co prawda 2 ostatnie mecze (z Montpellier i Nice) jednak drużyna która jeszcze sezon temu walczyła w europejskich pucharach teraz za cele stawia sobie utrzymanie w lidze i dziś o punkty z jednym z potentatów będzie niezwykle ciężko. Tym bardziej, że na Marcel-Picot wygrali tylko 3 z ostatnich 8 meczy z tym przeciwnikiem, który przecież w takiej formie nie był od niepamiętnych czasów. Jeśli chodzi o absencje to gospodarze będą musieli sobie radzić bez Jonathana Brisona i Reynalda Lemaitre, a goście natomiast Nicolasa Plestana i Emila Lynga. Co skłania mnie do postawienia w tym meczu na gości z hanicapem? Obecność w składzie trójki: Gervinho, Cabaye, Frau, którzy w ostatnich pięciu meczach strzelili razem 13 bramek! Myślę, że to wystarczy na pewne pokonanie dziś Nancy i sprowadzenie ich na ziemie, a dla drużyny Rudiego Garcii na przedłużenie fantastycznej serii zwycięstw.
 
P 0

pigiotto

Użytkownik
Smieszne to jest lille wygralo 5 meczy z rzedu z czego 4 u siebie wszyscy sie emocjonuja seria zwycięstw ale tak rozumujac to lille by zostało mistrzem bo jakby wygrali dzisiaj to w nastepnej kolejce 3/4 forum by grało na lille bo wygrali 6 z rzedu itd ????JA tam popieram pzredmowców którzy nie graja na lille sam osobiście zagralem dzisuaj kuponik 4 mecze w tym nancy lille x za 100 a co tam:razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom