>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

19. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.12-10.12.2017)

Status
Zamknięty.
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Typ: Remis (Śląsk wygra = zwrot)
Kurs: 1,7
Bukmacher: forBet
Status: ✅
Śląsk to zespół własnego boiska we Wrocławiu łącznie zdobył 68% wszystkich goli, tutaj tylko w jednym meczu nie zdobył bramki (porażka z Wisłą Kraków 0:2). Dość przeciętna forma obrony Piastunek a na wyjazdach nawet słaba daje tutaj przewagę po stronie gospodarzy. Porównując od strony gości to Piast pod przewodnictwem Waldemara Fornalikagra naprawdę przyzwoicie. Ich forma strzelecka do tej pory wyglądała dosyć dobrze, jednak formacja ataku będzie dziś osłabiona brakiem najlepszego strzelca drużyny Michala Papadopulosa i także ważnego gracza Martina Bukaty. To również daje gospodarzom pewną przewagę, ale nie można wykluczyć tutaj także remisu, który dawno nie gościł w statystykach wyników końcowych zespołu z Wrocławia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Arka Gdynia
powyżej 9,5 rzutów rożnych @ 1,65 ✅
STS
Gospodarze bardzo wysoko w tabeli bo na 4 miejscu, przy wygranej przynajmniej do zakończenia meczu w Warszawie wskoczą na fotel wicelidera. Arka na chwilę obecną zamyka pierwszą ósemką.
Zapowiada nam się szybki i ciekawe spotkanie. Remis raczej nikogo nie zadowoli, także zarówno Korona jak Arka będą dążyły do zwycięstwa. Spodziewam się dzisiaj wielu sytuacji podbramkowych zakończonych strzałami, które będą skutkować rzutami rożnymi.
W tym sezonie Korona 98 rożnych (śr. 5,4), Arka 100 (śr. 5,5).
Ostatnie 5 spotkań Korony u siebie i Arki na wyjeździe:
Korona:
6 - Legia
9 - Śląsk
4 - Wisła P.
8 - Wisła K.
6 - Sandecja
Arka:
6 - Wisła P.
6 - Śląsk
7 - Legia
16 - Bruk-Bet
3 - Piast
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Zaraz Legia-Termalica , a wiec mecz z tak zwanej &quot;superoferty&quot; kto gra ten wie o co chodzi, Dzis juz z tej oferty weszlo gladko West Ham .
Wiadomo ,ze Termalica ma patent na Legie, wiec mysle ,ze stac ich na remis.To tylko Ekstraklapa i wszystko sie dzieje nie zawsze tak jak to sobie ludzie planuja ????
Termalica kurs 6.50 @ 365
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Korona Kielce - Arka Gdynia
Typ:
Arka nie przegra i poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,48
Bukmacher: 1xbet
Status: ✅
Korona ma świetną serię, nie przegrała od 15 września. W Kielcach wygrywała w sześciu ostatnich spotkaniach ligowych (choć z Legią powinno być 2:2). Arka to zespół walczący i zawsze mogą osiągnąć niespotykany przez wszystkich wynik. Z obozu gospodarzy, zresztą jak zwykle płyną wieści o brakach kadrowych tym razem nie wystąpi Adnan Kovacević a pod znakiem zapytania stoją występy Kena Kallaste, Jacka Kiełba. Wszyscy są ważnymi graczami w zespole z Kielc. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego jak i on sam będą z pewnością podrażnieni porażką z przed tygodnia, więc nie mam pewności co do kolejnej wygranej podopiecznych Gina Lettieriego przed własną publicznością. Po kilku świetnych wynikach w kilku kolejnych meczach z mocnymi rywalami utrata koncentracji może przyjść gdy nie gra się z aż tak wymagającym rywalem. Po mimo tak rozpędzonej ofensywy Korony stosunek over/under po 18 kolejkach wynosi 50:50 i nie zagrała z rzędu więcej niż dwa mecze powyżej 3,5 bramki. Arka 2/3 meczów zagrała poniżej 2,5 bramki (a na wyjazdach 3/4).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
dzisiaj innej opcji nie widze niz 3 pewne pkt z miernym zespolem z Gliwic
Slask - Piast 1 @2.00
Nie mam w zwyczaju wymądrzać się po meczu ale nie lubię jak ktoś pisze lekceważąco o przeciwniku (nieważne czy to Piast czy inna ekipa) nie mając do tego przed meczem żadnych podstaw.
Jasne jedni są mocni i są w czubie tabeli inni są słabi i zajmują miejsca spadkowe ale każdemu należy się szacunek.
Ten mizerny Piast był dzisiaj według mnie zespołem lepszym, miał więcej okazji do zdobycia bramki, sam Valencia powinien strzelić 2 bramki, nie wspomnę o fuksie Śląska przy strzale z wolnego Vassiljeva, główce Heberta czy piłce meczowej rekonwalescenta Badii. Oczywiście Śląsk też miał swoje świetne okazje jak poprzeczka Robaka czy wybroniony akcja Robaka w samej końcówce przez Szmatułę.
Ale jak nazwać Śląsk, który w 8 kolejnym meczu z rzędu nie potrafi wygrać z tym &quot;miernym zespołem z Gliwic&quot;.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Bruk-Bet
Legia (-1) @ 2,25 ✅
STS
Pora na zwycięstwo w tej kolejce ekipy gospodarzy. Nie dał rady wygrać u siebie Górnik, nie dał rady Śląsk, nie dała rady Korona to może w końcu Legia jako gospodarz da radę i zrobi to przynajmniej 2 bramkami.
W domu gospodarze wynik imponujący 7-1-0, bramki 13:3, Bruk-Bet w delegacji 1-3-5, bramki 8:13.
Jak widać faworyt wydaje się być jeden. Co prawda Legia w Niecieczy radzi sobie beznadziejnie ale u na własnym stadionie ostatnio wygrali 6-0 i dzisiaj może nie będzie tak wysoko ale liczę, że stać ich przynajmniej na wygraną 2 bramkami. Motywacji im nie powinno zabraknąć, wszak po wczorajszym remisie Górnika mogą zbliżyć się do lidera na 1 punkt.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: Wygrana Legii i poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna
Status: ✅
Legia po trudnych dwóch spotkaniach wyjazdowych wraca do niezdobytej w tym sezonie przez rywali Warszawy. Mimo opinii, że Legioniści grają zupełny piach to seria bez ligowego zwycięstwa nie trwała więcej niż dwa mecze a właśnie dwa poprzednie spotkania zespół z Warszawy zakończył remisem i porażką, więc czas powrócić na zwycięskie tory. Prawdopodobny na 99% (jak twierdzi trener Romeo Jozak) występ Michała Pazdana powinien sprawić, że zespół wróci do swojej wcześniejszej dyspozycji obronnej. Termalica właśnie po raz pierwszy w sezonie zagrała dwa mecze z rzędu z ilością zdobytych bramek większą niż jedna, co mówi w pewnym sensie, że trudno będzie zdobyć im dziś więcej niż jedną bramkę. Ponadto w dwóch poprzednich meczach obydwu drużyn w kolejkach 17. i 18. padało co najmniej cztery bramki, taka sytuacja miała także w obydwu przypadkach miejsce po raz pierwszy w obecnej edycji Lotto Ekstraklasy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie mam w zwyczaju wymądrzać się po meczu ale nie lubię jak ktoś pisze lekceważąco o przeciwniku (nieważne czy to Piast czy inna ekipa) nie mając do tego przed meczem żadnych podstaw.
Jasne jedni są mocni i są w czubie tabeli inni są słabi i zajmują miejsca spadkowe ale każdemu należy się szacunek.
Ten mizerny Piast był dzisiaj według mnie zespołem lepszym, miał więcej okazji do zdobycia bramki, sam Valencia powinien strzelić 2 bramki, nie wspomnę o fuksie Śląska przy strzale z wolnego Vassiljeva, główce Heberta czy piłce meczowej rekonwalescenta Badii. Oczywiście Śląsk też miał swoje świetne okazje jak poprzeczka Robaka czy wybroniony akcja Robaka w samej końcówce przez Szmatułę.
Ale jak nazwać Śląsk, który w 8 kolejnym meczu z rzędu nie potrafi wygrać z tym &quot;miernym zespołem z Gliwic&quot;.
Jak to mówił Staszek Levy : &quot;To ne je drużyna, to som pozorantym&quot;.
Tarasovs - to jest poziom 1 ligi na dzień dzisiejszy.
Robak - wszyscy mówią, że się zaciął, że nie wiadomo o co kaman, a no panie Marcinie kochany, strzelił pan 10 bramek, zaczeło się strzelanie fochów, brawo brawo mistrzu świata. Przy drugiej bramce jego wina.
Strzał Vassiljeva - jakby Riera nie musnął piłki poleciałoby obok bramki, cieszy postawa Piecha.
Mam też już dość (szybko) Koseckiego, jego przewracanie się i rozkładanie rąk jest nie do zniesienia.
Dodatkowo na ławce mistrz taktyki w świecie i okolic. Za pare dni porażka w Niecieczy i porażka z Jagą i Urban powinien spierniczać, a co będzie? Pewnie nic , bo się zakumplowali z prezesem i będą się przytulać i jest super.
Na początku mówiono: Śląsk w TOP 5, teraz jest TOP 8 , a w marcu będzie byleby być w TOP 14 i nie spaść, żenada.
Drużyna doświadczona - 30 latkowie, a nie potrafią któryś mecz z kolei dowieźć wygranej. Parodia.
A bo jeszcze bym zapomniał. Kosecki jest faulowany, schodzi sobie z boiska i idzie do szatni, nawet nie mówi nic trenerowi, co kosmetyczke miał umówioną ? Następny mądry inaczej.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
A bo jeszcze bym zapomniał. Kosecki jest faulowany, schodzi sobie z boiska i idzie do szatni, nawet nie mówi nic trenerowi, co kosmetyczke miał umówioną ? Następny mądry inaczej.
Komentatorzy mówili, że natychmiast poprosił o odwiezienie do szpitala. Pewnie ból miał na tyle mocny, że w tej adrenalinie sam nie wiedział, co ma robić. Tak gwoli wyjaśnienia.

edit:
Ciekawe kogo poprosił, jak informacja trafiła do trenera dopiero po jakimś czasie. Robson1416
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Racja Robson.
Ja ostatnio sam wysnułem sobie wnioski na temat niektórych piłkarzy, a w szczególności:
Kosa- to prawda, z początku cieszyłem się z jego przyjścia, ale teraz wiem dlaczego on nic nie osiągnął. Przecież jedyne co on potrafi to pędzić z piłką do przodu i nic z tego zazwyczaj nie ma, raz na jakiś czas zagra dobrze i zaliczy asystę. Te machanie rękami i rzucanie się do sedziego ciągłe też irytujące, tylko kartki łapie.
Co do Robaka też chyba za bardzo się pocieszył tym strzelaniem, ostatnio karny z Lechią pudło, a mógł mecz potoczyć się inaczej dzisiaj też sytuacje i nic. Oby wrócił do tego strzelania.
Piech od początku w niego wierzyłem że wrócił z tego Cypru i coś pokaże i myślę że z meczu na mecz pokazuje ciągle walkę i zaangażowanie, stara się i zależy mu, a bramki należały mu się za to pracę właśnie włożoną w zespół.
Ale najlepsze co może być to chyba Tarasovs ...
Przecież to już kolejny mecz (było ich sporo) gdzie pada bramka przez niego. On pokryć nie potrafi, jakby w ogóle nie myślał,a jego rozegranie to jest tragedia. Widzę po nim że on po prostu boi się piłki i chce ją jak najszybciej oddać. Celeban czy Pawelec wezmą tę piłkę i pobiegną trochę z nią, a nasz Igor to przeciwieństwo. Jak ja widzę zagranie do niego to boję się czy nie straci, niestety dzisiaj tak się stało, a pamiętny mecz z Arką w PP gdzie zrobił to również. Na prawdę jak on dalej na tym środku będzie grał to nie widzę poprawy w wynikach defensywy. Myślę że na miejscu Tarasovsa to i lepiej by się Srnić pokazał, bo on ma rozegranie niezłe. Chłopak widać że myśli i coś potrafi, piłkę też umie odebrać i umiejętności jako obrońca miał by za pewne lepsze niż chłopak który póki co jakby nie istniał.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Racja Robson.
Ja ostatnio sam wysnułem sobie wnioski na temat niektórych piłkarzy, a w szczególności:
Kosa- to prawda, z początku cieszyłem się z jego przyjścia, ale teraz wiem dlaczego on nic nie osiągnął. Przecież jedyne co on potrafi to pędzić z piłką do przodu i nic z tego zazwyczaj nie ma, raz na jakiś czas zagra dobrze i zaliczy asystę. Te machanie rękami i rzucanie się do sedziego ciągłe też irytujące, tylko kartki łapie.
Co do Robaka też chyba za bardzo się pocieszył tym strzelaniem, ostatnio karny z Lechią pudło, a mógł mecz potoczyć się inaczej dzisiaj też sytuacje i nic. Oby wrócił do tego strzelania.
Piech od początku w niego wierzyłem że wrócił z tego Cypru i coś pokaże i myślę że z meczu na mecz pokazuje ciągle walkę i zaangażowanie, stara się i zależy mu, a bramki należały mu się za to pracę właśnie włożoną w zespół.
Ale najlepsze co może być to chyba Tarasovs ...
Przecież to już kolejny mecz (było ich sporo) gdzie pada bramka przez niego. On pokryć nie potrafi, jakby w ogóle nie myślał,a jego rozegranie to jest tragedia. Widzę po nim że on po prostu boi się piłki i chce ją jak najszybciej oddać. Celeban czy Pawelec wezmą tę piłkę i pobiegną trochę z nią, a nasz Igor to przeciwieństwo. Jak ja widzę zagranie do niego to boję się czy nie straci, niestety dzisiaj tak się stało, a pamiętny mecz z Arką w PP gdzie zrobił to również. Na prawdę jak on dalej na tym środku będzie grał to nie widzę poprawy w wynikach defensywy. Myślę że na miejscu Tarasovsa to i lepiej by się Srnić pokazał, bo on ma rozegranie niezłe. Chłopak widać że myśli i coś potrafi, piłkę też umie odebrać i umiejętności jako obrońca miał by za pewne lepsze niż chłopak który póki co jakby nie istniał.
Zgadzam się, co do Robaka to widzę jeden podstawowy mankament, po co on ma się starać i rozwijać (jeśli można mówić o tym w jego wieku) skoro nie ma rezerwowego napastnika kiedy grają w dwójkę z Piechem ?
A Tarasovs? On już dawno powinien być w rezerwach. No ale cóż, każdy trener ma swojego pupila, patrz Rumak - Alvarinho.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Wisła Płock 10.12.2017. godz. 15:30 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.93 / Buk: lvbet
Wisła znowu przespała dwa mecze w defensywie o ile to że stracili trzy bramki na wyjeździe jakoś bardzo nie dziwi chociaż prowadząc w meczu trzy razy nie powinno to się zdarzyć, tak kolejna strata trzech bramek u siebie pokazuje że nadal ten zespół tkwi w swoim problemie jakim jest defensywa. No i sprawy po raz kolejny nie ułatwia kadra do końca roku nie zagra już Gonzalez i widać brak tego zawodnika, na domiar złego za kartki wypada drugi filar defensywy Głowacki tak więc na tyłach będzie kolejny eksperyment Wasilewski – Arsenic. Do tego wszystkiego dochodzi fakt że po tych dwóch starta punktów Wisła musi to wygrać by zachować kontakt z czołówką, czyli też w defensywie się będą otwierać a kosztuje ich to bardzo wiele w tym sezonie. Ofensywa funkcjonuje bardzo dobrze, powinni być skuteczniejsi ale na pewno na Wisła ma pomysł na atak, ma zawodników, oraz różne koncepcje a dziś właśnie ofensywa będzie się szczególnie liczyć.
Płock przed tygodniem przełamał fatalną serię czterech porażek z rzędu wygrywając z Arką Gdynia 2:0 no i to pokazuje paradoks tej ligi bo ta Arka wygrywa w tej kolejce z Kielcach 0:3. Mecz meczowi po raz kolejny nie równy i ciężko powiedzieć czy Wisła odzyskała pewność w swojej grze. Płock miał zresztą trudne te mecze Lech, Lechia na wyjeździe oraz Jagiellonia, jedyny słabszy rywal teoretycznie to Piast. Te wyniki ekipy Brzęczak wynikają też z tego że to odważna ekipa, która nie broni, lubią ryzykować na boisku stąd do meczu z Arką w każdym meczu tracili przynajmniej dwie bramki. Zresztą na wyjeździe tylko Śląsk oraz Piast z jednym meczem więcej stracili więcej bramek.
Powinno to być otwarte widowisko obie imienniczki nie murują bramki, bo mają z tym problem potrzebują zwycięstwa a przed rokiem w rundzie zasadniczej dwa świetne mecze zakończone zwycięstwami Wisły z Krakowa 2:3, 3:2. Pierwszy mecz skromne 0:1 dla ekipy z Małopolski bo mega nudnym meczu i bramce w końcówce ale to były dwie inne ekipy która dopiero szukały siebie na boisku z nowymi zawodnikami czy trenerem jak w przypadku Płocka.

 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 10.12.2017. godz. 15:30 - WYNIK 3:3 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.01 / Buk: lvbet
Oglądając ostatni mecz z Jagiellonia Pogoni już wiedziałem że tutaj będzie trzeba pograć bramki.
Pogoń zmieniła się, ja tam widzę rękę nowego trenera, który trzeba przyznać jest odważny w swoich decyzjach nie ma świętych krów, ostatnio postawił na skrzydle na Delewa oraz Frączczaka to wyglądało znacznie lepiej niż para Formella - Adam Gyurcso. Ta Pogoń szuka dużo gry na jeden kontakt, gry w trójkątach, po prostu dużo gry piłką i momentami wygląda to bardzo fajnie tym bardziej że z tego jest naprawdę dużo sytuacji i gdyby tylko była skuteczność to ja myślę że w tych trzech meczach powinni zdobyć przynajmniej pięć punktów. Przy tej sytuacji nie ma też kalkulacji każdy mecz to walka o trzy punkty nic innego się nie liczy i tak to też wygląda na boisku to oni przeważali na boisku w Białymstoku ruszyli w pierwszych minutach bardzo mocno i tak też będzie dzisiaj. Przy tej grze odważne z szukanie gry na jeden kontakt pojawiają się głupie straty z głupimi błędami w defensywie i to jest kolejny problem do rozwiązania bo Pogoń traci dużo i łatwo ale tutaj też można wrócić do tego że oni muszą ryzykować przy swoje sytuacji. Jestem w 100% przekonany że zobaczymy podobny zespół jak w ostatnich starciach, szukający gry, odważny z tego były sytuację i będą dla jednych i drugich oby była tylko skuteczność.
Zagłębie to będzie zagadka na ten moment, najważniejsze że zespół przełamał swoją niemoc wygrywając wreszcie mecz robiąc to od razu w efektownym stylu 4:2. Patrząc na wypowiedzi nowego trener Mariusza Lewandowskiego czuje tutaj trochę mała rewolucję. Już się rozpoczęła powrót do ustawienie z czwórką defensorów. Zamysł trener jest takim dużo gry piłką, jak sam powiedział: „ Po zdobyciu bramki musimy iść do przodu. Nie można zadowalać się jedną czy dwoma. Kunktatorstwo to nie mój styl. Musimy grać swoje od początku do końca…” To można było zaobserwować właśnie w tym starciu gdzie właśnie miedzy 25 minutą a 45 zespół grał z polotem i atakować tego chce trener i to pasuje zawodnikom. Ogólnie było widać że po tych strzelonych bramkach zespół lapł luz tego tez brakowało. Nie da się ukrywać kadrowo ten zespół ma potencjał i też myślę że nasz były reprezentant nie będzie konsekwentny już to zapowiedział kto nie będzie w formie nie będzie walczył, nie będzie po prosty grał – na boisku będą ci którzy są w formie nawet jeśli są to juniorzy bo o tym też wspominał że nie będzie się bal postawić na młodych. Mimo wszystko Zagłębie to zagadka jeżeli wierzyć tym słowo, plus w jakimś stopniu ten plan będzie się realizował na boisku to ekipa w Lubina powinna być w swojej grze ofensywna. Podsumowując nowi trenerzy z wizją ofensywnej gry i myślę że dziś postawią na taką piłkę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock
Wisła Kraków @ 2.08
buk: BaH

Spotkanie dwóch imienniczek. Nafciarze do Krakowa udadzą się w wyśmienitych nastrojach. W ubiegłą sobotę przerwali serię porażek, pokonując przed własną publicznością Arkę Gdynia 2-0. Teraz czas pójść kolejny krok do przodu i spróbować pokonać Wisłę ale z Krakowa. Obie drużyny mają obecnie inne cele. Goście biją się o pierwszą ósemkę, natomiast gospodarze cały czas chcą dotrzymać kroku czołówce, które powoli się oddala. Uważam, że po ostatniej porażce z Górnikiem, gospodarze będą chcieli udowodnić, że wciąż walczą o najwyższe ligowe cele. &quot;Biała Gwiazda&quot; będzie musiała sobie radzić bez Ivana Gonzaleza, Marko Kolara, Zdenka Ondraska, Arkadiusza Głowackiego (pauza za żółte kartki). Być może w miejsce Głowackiego wskoczy Wasilewski, który obecnie dostaje zaledwie po kilka minut. Liczę, że po raz kolejny swój kunszt strzelecki pokaże Carlitos oraz Boguski. Goście bez bez Giorgiego Merebaszwiliego (pauza za żółte kartki), Bartłomieja Sielewskiego, Paula Parvulescy czy Maksymiliana Rogalskiego. Wczoraj pojawiły się informacje na temat zmiany trenera w ekipie gospodarzy, lecz nie wiadomo na ile procent te informacje są prawdziwe. Ekipa z Krakowa wydaje się mieć zdecydowanie większy potencjał i powinna wygrać to spotkanie.

18:00 Lech Poznań - Cracovia
Cracovia DNB @ 4.29
Cracovia 2X @ 2.29
buk: BaH

Kursy na wygraną gości są zdecydowanie przesadzone. Drużyna Michała Probierza gra w lidze coraz lepiej i może w Poznaniu powalczyć o trzy punkty. Lech ostatnio wcale nie gra dobrze co pokazały spotkania z Piastem czy też Sandecja. Lech na pewno nie może sobie pozwolić na stratę punktów bowiem podobnie jak Wisła Kraków musi dotrzymać kroku czołówce jeśli chce się liczyć w końcowym rozliczeniu. Lech jednak nie gra tak przekonująco jak parę tygodni temu. Trener Bjelica ciągle narzeka na pracę sędziów, na system VAR, ale nie widzi problemu w swojej drużynie w której ewidentnie czegoś brakuje. Trenera Bjelicy dziś nie zobaczymy na ławce, gdyż został on zawieszony na dwa spotkania. Podopieczni Michała Probierza wydają się powoli wychodzić z kryzysu. Początek sezonu mieli fatalny, ale od kilku tygodni regularnie punktują. W ciągu ostatnich ośmiu kolejek przegrali zaledwie raz. Powrót do składu kluczowych graczy przynosi efekty, a z gry na pewno jest zadowolony trener. Cracovię dzisiaj stać na niespodziankę jeśli zagrają konsekwentnie w tym co robią i będą skuteczni. Odnośnie absencji w obu ekipach to Prawie wszyscy piłkarze &quot;Kolejorza&quot; (włącznie z Nikolą Vujadinoviciem i Mario Situmem) są do dyspozycji. W przypadku &quot;Pasów&quot; zabraknie jeszcze Damiana Dąbrowskiego. Wrócić powinien za to Mateusz Szczepaniak.​
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Wisła Kraków - Wisła Płock
Wisła Kraków - 1.0 (Europejski handicap)
Kurs: 3.70
Bukmacher: LVBet
W trzecim w tym sezonie spotkaniu imienniczek stawiam na wygraną gospodarzy co najmniej dwoma bramkami. Po pierwsze Wisła będzie chciała pokazać się swoim kibicom z dobrej strony tak aby zapomnieli o porażce z zeszłego tygodnia z Górnikiem Zabrze. Po drugie Wisła Kraków mimo utraty punktów w ostatnich dwóch meczach w ofensywie spisywała się dobrze - trzy bramki strzelone w Niecieczy, dwie przeciwko Górnikowi dodatkowo jeszcze po kilka szans w obu spotkaniach. Widać że zawodnicy ofensywni Wisły co raz lepiej się rozumieją a do Carlitosa dołącza Jesus Imaz grający co raz lepiej, po kontuzji wraca również Patryk Małecki i Paweł Brożek którzy samym swoim doświadczeniem wnoszą wiele do zespołu. Można się obawiać o formę defensywy gospodarzy jednak w drużynie gości nie zagra Merebashvili a to jest bardzo duża strata dla potencjału ofensywnego zespołu z Płocka Jest co prawda Dominik Furman, który bardzo dobrze uderza ze stojącej piłki (rożne, wolne) a w ostatnim meczu widzieliśmy jak duże problemy na z obroną tych elementów Biała Gwiazda. Jednak właśnie dlatego iż ostatnio dali sobie strzelić bramkę bezpośrednio z rożnego powinni być wyraźnie wyczuleni na tym punkcie, nie mogąc sobie pozwolić na drugi tego typu błąd. Obrona Wisły Płock na wyjazdach jest zła. W ostatnich czterech spotkaniach tracili zawsze dwie lub więcej bramek. W mojej opinii gospodarze są mocno niedocenieni i tak na prawdę kursy na to wydarzenie powinny być o wiele niższe dlatego w mojej opinii warto spróbować to zagrać po kursie aż 3.70

Wynik 0:1
Typ: ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wisła Kraków - Wisła Płock (niedziela 15:30)
Typ: Wisła Kraków (-1 handi) ⛔
Kurs: 3,55 (fortuna)
Derby Wiseł jak się określa na twiterze mecz Wisły Kraków z Wisłą z Płocka. Drużyna Kiko pewnie czuje się podrażniona ostatnim meczem z Górnikiem, dziś przyjdzie im się zrewanżować kibicom, którzy tydzień temu oglądali porażkę swojej drużyny. Obiektywnie patrząc Wisła Kraków przegrywając ten mecz może już w przyszłym tygodniu wypaść z 8. Wisła Płock z kolei robi swoje, wygrywa 2:0 z Arką, wcześniej po fajnym dla oka meczu z Jagą przegrywa ten mecz.
Płocczanie mają na swoim koncie 23 punkty (wyjazd 8 pkt), bramki 9-17 i zaglądamy do ostatnich kilku meczy na wyjeździe: Lech - porażka, Lechia - porażka, Piast - porażka oraz Korona - porażka. Bardzo słabo to wygląda, kurs na zwycięstwo krakowian jest bardzo wysoki patrząc na ryzyko inwestycji. Nie miałem możliwości oglądania meczu z Arką, ale słuchy dochodzą że Kante zagrał dobrze, także Stilić został odbudowany przez trenera Brzęczka. Na dzisiejszy mecz wypada Merba za żółte.
Wisła Kraków - i tu mam problem. Z jednej strony szeroka kadra i wyrównana rywalizacja w zespole. Z drugiej strony padają głosy że Kiko Ramirez nie potrafi poustawiać zespołu, aby nie było sytuacji jak w ostatnim meczu. Po kontrowersyjnym (ze strony wiślaków) Varze wszystko się posypało. Chaos jaki się wkradł w szyki Białej Gwiazdy był dość wymowny. Kolejna kwestia, padają słuchy że Wisła po strzeleniu gola zaczęła się cofać i czekać na koniec spotkania. Czy ja wiem, tam raz Carlitos puścił Imaza ale ten spudłował na pustaka. Natomiast z Sandecją Wisła poczuła krew i atakowała całe spotkanie. Umówmy się, Wisła Płock ma znacznie więcej słabszych meczy niż Górnik Zabrze, skład na papierze na tę porę także wydaje się słabszy. Statystycznie Wisła Kraków u siebie 5-2-2 i 17 pkt. Dziś wypada Głowacki za czerwoną, w jego miejsce pewnie Wasyl. Ciekawie co z Buchalikiem, czy Kiko zrobi zmianę w bramce, ja bym nie zrobił. Mały na ławce czeka na szansę, a może dziś za Bogusia?. Jakieś info z Krakowa że z Bałaniukiem jest problem, Ze Manuel narzeka na swoją pozycję...i wystarczy dodać fakt, że &quot;coś&quot; niedługo może wyjść na światło dzienne z obozu krakowian.
Na ile to prawda? Przekonamy się niebawem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Zagłębie
over 2,5 gola@1,85
fortuna ✅
obie strzelą @1,63 fortuna ✅
Niestety w ten weekend nie mam czasu na głębsze analizy, więc będzie krótko. Mecz niewiadoma, ciężko go ugryźć w kierunku którejś z drużyn, z jednej strony co raz lepiej grająca Pogoń, która musi w końcu wygrać (mam nadzieję, że nie dzisiaj), a Zagłębie &quot;lubi pomagać&quot; niestety w takich przełamaniach, z drugiej strony Lubin, który po świetnym początku sezonu, ostatnio w mega kryzysie, nie dość, że nie punktowali to jeszcze kompletnie nic nie grali, w ostatniej kolejce się przełamali i widać było, że chce im się grać, mimo prowadzenia atakowali dalej, a właśnie tej agresji do przodu brakowało w ostatnich meczach za trenera Stokowca. Dlatego w tym meczu nie zagram na którąś z drużyn, a na bramki, bo liczę, że kilka powinniśmy dzisiaj zobaczyć, oprócz tego uważam, że obie ekipy strzelą.
Wisła Kraków - Wisła Płock
Wisła Kraków @2,0
fortuna ⛔
over 2,5 gola @1,8 fortuna ⛔
W meczu imienniczek idę w kierunku gospodarzy, uważam, że piłkarsko są lepsi od przyjezdnych, będą chcieli się również zrehabilitować swoim kibicom za ostatnią porażkę z Górnikiem, natomiast Płocczanie ostatnio dość niespodziewanie ograli u siebie Arkę, uważam, że wieksza presja będzie na gospodarzach i to oni zgarną dzisiaj komplet punktów, drugi typ jest na bramki, obie ekipy mają dość dziurawe defensywy, za to w przodzie mają kim straszyć, szczególnie Wisła z Krakowa, w której występuje Carlitos, więc te kilka bramek liczę, że zobaczymy przy Reymonta .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Wisła Płock
obie strzelą 1,66 eFortuna
Wisła strz. +1,5 1,91 eFortuna

Wisła Kraków u siebie podejmuje Wisłę Płock. Mecz dla gospodarzy bardzo ważny i muszą go wygrać bo ostatnia porażka z Górnikiem 2:3 i remis z Termalicą 3:3 stworzyła nieciekawą sytuację w tabeli ale jeśli dziś wygrają to awansują z powrotem na 4 miejsce ze stratą 5 punktów do lidera.
Wisła Płock jest drużyna strasznie nierówną, potrafią zagrać super mecz i wygrać 4:1 ze Śląskiem czy 2:0 z Arką a potrafią grać fatalnie i przegrać 4 mecze z rzędu.
Dziś wydaje mi sie, że zobaczymy otwarty mecz z obu stron bo obie ekipy mają o co walczyć. Wisła ma super Carlitosa, który sam potrafi wygrać mecz.
W tym meczu stawiam na minimum 3 gole, dlatego daję takie 2 typy.​
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
obie strzelą 1,74 eFortuna

Obie ekipy potrzebują punktów, gospodarze są w tak beznadziejnej sytuacji, że nawet remis im nic nie daje. W Zagłębie zmiana trenera i zobaczymy czy nowa miotła podziała. W 1 meczu po zmianie trenera Zagłębie przegrało 0:2 z Koroną w pucharze, potem ograli 4:2 Termalicę także jakiś progres był.
Jeśli chodzi o Pogoń to grają Oni dużo lepiej niż wyniki pokazują, są częściej przy piłce stwarzają dużo sytuacji podbramkowych tylko brakuje skuteczności. W obronie już jest masakra... dziurawa obrona jak ser szwajcarski.
Nie mam pojęcia kto wygra ale wydaje mi się, że obie drużyny strzelą po golu. W mecze z Termalica Zagłębie pokazało już, że atakują bardzo dużo mnóstwo strzałów na bramkę więc sytuacje są.
Obie ekipy dużo lepsze są w ofensywie jak w defensywie.​
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: Remis (Wisła Kraków wygra = zwrot)
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Status: ⛔
Krakowska Wisła jest teraz w takim stanie niepewności a zbliżające się derby (już za trzy dni) jak i następujący po nich mecz z Zagłębiem sprawiają, że dzisiejszy mecz może być trudny, bo sytuacja kadrowa nie jest optymalna a i zagrożenie pauzami za kartki jest także na widoku. Płocka Wisła właśnie się przełamała po serii spotkań zakończonych porażkami, które wcale nie musiały się tak skończyć to powinno zwiększyć pewność siebie. Jednak dziś nie wystąpi Giorgi Merebaszwili jego gra jest ważnym elementem formacji ataku. Dla mnie to taki mecz, gdzie nie można być pewnym niczego. Gospodarze po dobrym okresie w grze defensywnej ostatnio się trochę posypali. Goście też tracili bramki i można by się teoretycznie spodziewać dzisiaj bramek, ale czy na poziomie overu to już nie wiem.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Cracovia Kraków
powyżej 26,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
Może obie ekipy nie popełniają zbyt wiele fauli bo plasują się w dolnych rejonach tabeli jeżeli chodzi o ten element (Lech - 241, Cracovia - 231) ale dzisiaj myślę, że zaproponowaną linię dadzą radę przekroczyć.
Lech ostatnio pechowo zremisował w Gliwicach gdzie był drużyną lepszą, miał 2 poprzeczki ale zdobył tylko 1 punkt i zapewne dzisiaj będzie za wszelką cenę dążył do zwycięstwa aby doskoczyć do Górnika, Legii i Jagiellonii. Goście z kolei otwierają &quot;grupę pościgową&quot; ekip z dołu tabeli i dla nich każdy punkt jest na wagę złota.
Także obie ekipy mają swój cel i zapewne każda będzie dążyła do jego zrealizowania za wszelką cenę.
Jak dla mnie 27 fauli jak na mecz w Ekstraklasie to nie jest jakaś porywająca linia, zważywszy na fakt na jakim etapie już są piłkarze, ile rozegrali spotkań i jaki są warunki do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom