>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19 Kolejka PlusLigi (09.02.2019)

Status
Zamknięty.
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Asseco Resovia - PGE Skra
Typ 2 kurs @2.09
Skra -1.5 @3.18
Nie no promocja! Ponad 2 na Skre w meczu z Asseco? Toż to oni potrafią zagrać seta czy dwa lepiej ale mecz to wygrać ciężko ciężko. .. co dopiero ze Skrą , mimo braków kadrowych 3 podstawowych graczy to gracze z ławki radzą sobie dobrze - co ważne rozkrecaja się i zgrywaja co mecz. W spotkaniu z Jastrzębiem pokazali się bardzo dobrze bo przegrywAli sety na styku.
Dzis są to derby i jedna jak druga drużyna zagra na poważnie a jeśli na poważnie to lepsza drużyna jest PGE Skra Bełchatów.
MVP Kochanowski i max seta dla Asseco - to moje spostrzeżenia.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ciekawy pierwszy set. Wydawało się, że Skra ma jednak kontrolę nad tym co się dzieje. Lecz Resovia doprowadziła do remisu 23:23 potem Buszek zmarnował ciekawą okazje do objęcia prowadzenia i pilki setowej...
Myślę, że Resovia tutaj nie powiedziała ostatniego słowa gram live: Resovia @2.55 LVBet przy 1:0 dla Skry
✅✅????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Drodzy użytkownicy,
przypominam o merytorycznej dyskusji ponieważ robi się niepotrzebny spam.
Rozumiem również emocje jakie Wam towarzyszą ale apeluje o to, żeby te wypowiedzi były kulturalne bez żadnych wulgaryzmów.
Przypominam jaki jest główny cel tego forum, mianowicie ogranie buka. Dyskutujemy nie po to, aby dowalić jednemu czy drugiemu userowi, ale po to by wspólnie wygrywać.
Pozdrawiam serdecznie
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz
godzina 20;30

Faworytem oczywiście są Czarni Radom. Dzisiaj będzie to dla nich ważny mecz w kontekście umocnienia swojej pozycji w TOP6. Jednak Chemik również postara się zrobić wszystko, by w końcu się przełamać i wygrać mecz po sześciu porażkach z rzędu. Mimo, że gospodarze powinni sobie poradzić z przyjezdnymi, to po taki kursie odpuszczę, mając gdzieś z tyłu głowy fakt, że w naszej lidze wszystko się może zdarzyć.
Postanowiłem zatem poszukać zakładu na punkty zawodników. W ETOTO jest ciekawa oferta na over Wojciecha Żalinskiego. W ostatniej kolejce z Zawierciem udowodnił, że jest w dobrej formie. Przyjmujący Wojskowych zdobył wówczas 21 punktów oraz został wybrany MVP meczu. Wydaje się, że Chemik nie będzie aż tak wymagającym rywalem jak Zawiecie, a dzieki temu zdobywanie punktów Żalińskiemu powinno przyjść łatwiej. Ostatnio jego skuteczność w ataku wynosiła 72%.
Typ: W. Żaliński powyżej 12.5 punktów @1.74 ETOTO
✅✅
 
J 19

james18

Użytkownik
A co byście powiedzieli nad Filip więcej punktów w meczu vs Filipiak?
Moim zdaniem słaby kurs, na forbecie tylko 1,46. Wolałbym zaryzykować 2,45 na Filipiaka. Rozkład ataku w Radomiu jest ciekawszy i bardziej zróżnicowany, na skrzydłach są Fornal i Żaliński w dobrej formie, Vincic sporo korzysta też ze środka. Filip ostatnio z Zawierciem tylko 2/11, zmienił go Zhigalov, więc jest też szansa że Rosjanin może dzisiaj zacząć ale wtedy byłby zwrot. Gdyby jednak Filip grał w pierwszym składzie to przy korzystnym wyniku Prygiel może robić podwójną zmianę. Jeśli chodzi o Bydgoszcz to Filipiak często jest osamotniony w zdobywaniu punktów, przyjęcie mają dość średnie więc ze środka nie można korzystać tak często. Kovacevic trzyma dość dobry poziom, ale problem jest z drugim przyjmującym, bo Lipiński łapie spore przestoje i oprócz problemów w przyjęciu dokłada te w ataku. W ostatnim meczu Bydgoszczy z Gdańskiem - Filipiak 11/25, Kovacevic 8/15, Lipiński 4/13. Warto też dodać że Filipiak zajmuje wysonie 6 miejsce w rankingu najlepiej punktujących w tym sezonie (265 punktów)
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Uważam, że warto grać na Filipiaka 2.45 ▶ zwrot, Filipiak zdobył tyle samo punktów co atakujący Radomia razem ale Filip zaczął na ławce w parze z Filipem. Jest niemała szansa na to że mecz rozpocznie Zhigalov (zwrot) i również niemała że Rosjanin da zmianę Filipowi. Nawet jeśli obydwaj atakujący zagrają w pełnym wymiarze czasu to Filipiak powinien dostać więcej piłek i kursy w moim odczuciu powinny być wyrównane. Co do overu Żalińskiego, powtórzenie meczu nawet ze słabszym przeciwnikiem na skuteczności 70%+ jest niemal niemożliwe, poza tym z Zawierciem były zacięte 4 sety tu raczej będą 3. Jest to bardzo ważny zawodnik Czarnych i w formie, ale linia też jest dość wysoka. Uważam, że pewniejszym typem z nieco niższym kursem jest zagranie Żaliński więcej punktów niż Lipiński 1.64 etoto 19-5✅✅. Lipiński to trzecia opcja w ataku przyjezdnych, w polu zagrywki też nie powinien być lepszy od Żalińskiego.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Jesli chodzi o moje zdanie na temat grania &quot;kto wiecej punktow&quot; singli w ziemniakach to oczywiscie nie ma to zadnego sensu, za duzo obcina podatek ale no co kto lubi. Oczywistym typem na dzisiaj jest Over 3,5 w spotkaniu Radomia z Bydgoszczą. W Normalnym buku (Unibecie) wisi po 1,81. Argumentacja jest zasadniczo prosta. Radom od jakiegos juz czasu znizka formy w porownaniu z poczatkiem sezonu. Na ostatnie 10 spotkań zanotowali tylko jedna wygrana do zera. Bydgoszcz na ostatnie 10 spotkań trzy porażki do zera, z czego jedna ze Skrą Bełchatów, jedna z Zaksą.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ciekawy pierwszy set. Wydawało się, że Skra ma jednak kontrolę nad tym co się dzieje. Lecz Resovia doprowadziła do remisu 23:23 potem Buszek zmarnował ciekawą okazje do objęcia prowadzenia i pilki setowej...
Myślę, że Resovia tutaj nie powiedziała ostatniego słowa gram live: Resovia @2.55 LVBet przy 1:0 dla Skry
✅✅????
Wszystko super, tylko jak ja wstawiłem w dziale tenisa typ live z dwoma zdaniami uzasadnienia, który wszedł to mi go usuneliście, argumentując, że to nie jest dział typy na żywo (niestety nie mogłem go wrzucić do odpowiedniego działu gdyż mam za mały ,,staż forumowy&quot;...) . A był to typ z kursem +3.00...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wszystko super, tylko jak ja wstawiłem w dziale tenisa typ live z dwoma zdaniami uzasadnienia, który wszedł to mi go usuneliście, argumentując, że to nie jest dział typy na żywo (niestety nie mogłem go wrzucić do odpowiedniego działu gdyż mam za mały ,,staż forumowy&quot;...) . A był to typ z kursem +3.00...
Drogi użytkowniku to nie jest miejsce na wyjaśnienie Twojej sprawy. Radziłbym załatwić to z moderatorem, który usunął Twój post. Ja nie jestem w ogóle zorientowany w dziale Tenisa. Tutaj jest dział siatkówki, w którym obowiązuje ten regulamin:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/regulamin-dzialu-siatkowka.1714/
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czarni Radom - Bydgoszcz 3:1
Radom -11,5 1,72
Ja uważam, że dziś Radom dość łatwo wygra to spotkanie czy to będzie 3:0 czy to będzie 3:1 to handi powinni pokryć. Bardzo dobry mecz rozegrali z Zawierciem wygranym 3:1 a dziś mogą odskoczyć i na dłużej zaklepać sobie 4 pozycję także zwycięstwo za 3 punkty na pewno jest im potrzebne. Po drugie to kadra dużo mocniejsza aniżeli Bydgoszcz. Jeżeli tylko Radom będzie miał swój dzień to powinniśmy obejrzeć dość krótkie spotkanie.​
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia
Wstyd! Takie meczycho a tu nikt nie wspomniał o tym...
Łatwe pieniądze leżą u bukmachera, Zaksa czyli czołg plusligi w tym sezonie nie bierze jeńców i szczególnie u siebie będzie chciało udowodnić wyższość w &quot;hicie&quot; kolejki bo wszyscy interesujący się czy Ci mniej będą dziś oglądać te spotkanie.
Ważnym aspektem jest czy Kaczmarek dziś zagra (myślę że tak bo niby plecy go bolały w meczu z Karlovarsko ???? a ja myślę że chciał trener dać mu odpocząć i ograć nowego zawodnika) bo jeśli tak to widzę tu 3-0 , jeśli nie to daje Asseco 1 seta jak zatrucia na chwile ;)
Kursy mamy przyjemne bo passy wygrały ostatnio z PGE która grała totalna padline w tym spotkaniu bez swoich czołowych graczy, ale nie dajmy się oszukać to dalej nie jest zespół tylko zlepek zawodników grających w siatkę. ..
A ZAKSA mimo że bez wielkich nazwisk (choć nie do końca, zależy jak kto patrzy) to jest ZESPOŁEM niesamowicie poukładanym i zgranym.
Mój typ to ZAKSA -1.5 @1.43
oraz live jak wyjdzie Kaczmarek 3:0 2.4 lzej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom