>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka Premier League (22.12 - 23.12.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19. kolejka Premier League

Kursy od: BaH
Zanim usiądziemy do świątecznego stołu czeka nas jeszcze 23. kolejka w PL. Pytanie jest proste, czy jest ktoś w stanie zatrzymać Manchester City?. Patrząc na ich najbliższy terminarz to zapowiada się, że zdobędą komplet punktów. Jednak jak to bywa w PL, hitów nie zabraknie i tym razem. Arsenal-Liverpool, Everton-Chelsea czy Leicester-United, to taki prezent od Premier League dla nas.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Arsenal vs Liverpool. under 2.5 gola 2.53 Fortuna lub under 3.5 gola 1.63 fortuna .
Ja rozumiem Liverpool strzela gole, cos tam pogrywa, ostatnio u siebie ich rozpykali 4:0, w zeszlym roku 3:4. ALe cos przeczuwam,ze tutaj za wiele goli nie padnie. Arsenal potrafi zagrac defensywnie i ukłuć rywala. Bedzie to wyrownany mecz z szansą na gole dla obu stron , ale wcale sie nie zdziwie jak skonczy sie 2:0 dla gospodarzy albo gości. Stawiam na szachy w tym meczu, walkę w srodku pola i under bramkowy. 4 goli w tym meczu nie zobaczymy, przy zlym scenariuszu maksymalnie w mej skromnej opinii 3 gole .
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Taka mała informacja, bo wiem, że sporo osób takie rzeczy sprawdza tylko na livescorze, a tam na chwilę obecną jako nieobecny wpisany jest tylko David Luiz. Morata nie zagra w meczu z Evertonem - wszystko przez żółtko w 93 minucie w pucharowym meczu z Bournemouth. Niektóre buki dalej trzymają ofertę na gola Alvaro @2.15 ???? i liczą, że trafi się jakiś pelikan. Chelsea bardzo prawdopodobne, że znowu wyjdzie ustawieniem 343, Batshuayi bez jakichkolwiek szans na grę w wyjściowej jedenastce. Conte ostatnio w wywiadzie powiedział, że Michy musi udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem od Moraty i Hazarda i dał jasno do zrozumienia, że Belg jest już u niego skreślony. Jeżeli Morata nie będzie mógł grać - Chelsea w zimę nie sprowadzi jakiegoś napastnika - i nie będzie to jakiś śmieszny mecz w pucharze ze słabym przeciwnikiem, to Conte będzie wychodzić z Pedro, Hazardem i Willianem - to już tak na przyszłość.

Zwrocik i tak będzie ;) Nikt na tym nie straci/brodaty
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Taka mała informacja, bo wiem, że sporo osób takie rzeczy sprawdza tylko na livescorze, a tam na chwilę obecną jako nieobecny wpisany jest tylko David Luiz. Morata nie zagra w meczu z Evertonem - wszystko przez żółtko w 93 minucie w pucharowym meczu z Bournemouth. Niektóre buki dalej trzymają ofertę na gola Alvaro @2.15 ???? i liczą, że trafi się jakiś pelikan. Chelsea bardzo prawdopodobne, że znowu wyjdzie ustawieniem 343, Batshuayi bez jakichkolwiek szans na grę w wyjściowej jedenastce. Conte ostatnio w wywiadzie powiedział, że Michy musi udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem od Moraty i Hazarda i dał jasno do zrozumienia, że Belg jest już u niego skreślony. Jeżeli Morata nie będzie mógł grać - Chelsea w zimę nie sprowadzi jakiegoś napastnika - i nie będzie to jakiś śmieszny mecz w pucharze ze słabym przeciwnikiem, to Conte będzie wychodzić z Pedro, Hazardem i Willianem - to już tak na przyszłość.
pelikan to jestes ty. u kazdego buka masz zapis ze jak zawodnik w ogole w meczu nie zagra to zaklad jest rozliczony jako zwrot. u niektorych, tych z lepszym podejsciem do klienta masz nawet zwrot jak zawodnik zagra ale mniej niz pelna polowe albo nie wyjdzie w pierwszej jedenastce.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Arsenal-Liverpool
powyżej 9,5 RR-1,65 Fortuna✅✅

Konsekwentnie co kolejkę wybieram mecz w którym trudno wskazać murowanego faworyta, tak więc szukam wtedy alternatywnych ciekawych zakładów. Padło po raz kolejny na rzuty rożne. Statystycznie obydwie ekipy są w czołówce ligi, jeśli chodzi o wykonywanie tych stałych fragmentów gry. Ostatnie kilka spotkań to 7,7,5,12 oraz 7 kornerów Arsenalu, a także 3,5,12,2,9 rzutów rożnych w wykonaniu The Reds. Sam mecz będzie przebiegał zapewne w wiele akcji ofensywnych. Do formy wrócił Firmino, super rezerwowy Giroud po wejściu w drugiej połowie będzie próbował z pewnością mieszać w szeregach defensywny graczy z Liverpoolu. Linia spokojnie do pokrycia według mnie, a sam kurs jako dodatek do ciekawego AKO idealny. Powodzenia!
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
pelikan to jestes ty. u kazdego buka masz zapis ze jak zawodnik w ogole w meczu nie zagra to zaklad jest rozliczony jako zwrot. u niektorych, tych z lepszym podejsciem do klienta masz nawet zwrot jak zawodnik zagra ale mniej niz pelna polowe albo nie wyjdzie w pierwszej jedenastce.
To mroź kwit. Poza tym nie pisałem tego z tego powodu. Nie zagra Morata = Chelsea wyjdzie ustawieniem 343 = zapewne znowu nie zagra Fabregas i w środku będzie grać Bakayoko z Kante, czyli kreatywności brak i znowu straszna męczarnia, a Everton za Allardyce’a potrafi zamurować.
 
luca69 0

luca69

Użytkownik
W meczu Arsenal - Liverpool stawiał bym tylko i wyłącznie na rzuty różne, myślę że będzie ich mnóstwo. Postawił bym na Man City z handicapem -2 również.
 
luca69 0

luca69

Użytkownik
Mnóstwo czyli ile ?
Takie coś może być ?
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie 2.70 forbet
Ja dam chyba spokojnie powyżej 11.5 kurs 2,52 (sts) chociaż powyżej 9.5 jest kurs 1,65 (sts) nie najgorzej.
Myślę również że Liverpool grając skrzydłami będzie miał więcej rzutów rożnych.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Arsenal Londyn - FC Liverpool
Witam Wszystkich
Zaczynamy świąteczny okres w PL świetna gratka dla kibica w święta.
W meczu Arsenalu z Liverpoolem spodziewamy się akcji , goli , rzutów różnych, oraz uwaga spalonych akcji
27.08 - 8
04.03 - 8
14.08.2016 -7
Dlatego też na fortunę znalazłem ciekawy bet na spalone
A więc
Ilość spalonych +5,5 @1,95
Czerwona kartka @3.79
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Brighton - Watford 1X +
✅ Brighton over 4,5 korka =
✅ @2.30 bet365

Sugeruje sie glownie tym, że Brighton ostatnio z Burnley wygladal bardzo mocno. Ich mecze domowe w tym sezonie to porazka na otwarcie z MCity &gt; 2x win &gt; 6 spotkan bez wygranej (5x remis i 1 porazka) i ta passa moze zostac przerwana wlasnie w tym meczu. Watford w podobnej sytuacji, a nawet gorszej, patrząc w staty i dlatego nie zdziwilby mnie tutaj jakis overek, ale nie o tym mowa. Czynnikiem majacym najwiekszy wplyw na wynik bedzie moim zdaniem przewaga wlasnego terenu, kibice gospodarzy juz dlugo czekaja na 3pkt. Brighton gra sporo skrzydlami oraz dlugimi podaniami jak to czesto bywa w przypadku beniaminkow w PL dlatego dolozylem over 4,5 roga gdzie bet byl pokrywany 3/5 w ostatnich domowych. Wydaje mi sie że przeciw ofensywnie nastawionemu Watford ta linia peknie na miekko.
1,5 stawki
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bubus88 5

bubus88

Użytkownik
Arsenal VS Liverpool
W tym meczu kto zdominuje środek pola ten będzie miał większe szanse na zwycięstwo. I wg. mnie większe szanse na to ma Liverpool.
Godzinę przed meczem będą składy, ale jeśli nic się nie zmieni i przewidywania livescora będą trafne to linie pomocy będą wyglądać tak.
Arsenal ( Wilshere, Xhaka, Oezil )
Liverpool ( Coutinhio, Can, Wijnaldum )
Większy potencjał widzę w Liverpoolu.
O obronach nie ma co pisać bo w obu drużynach jest to ser szwajcarski. Ale jeśli chodzi o napady, to w Arsenalu za dużo zależy od Sancheza. Sanchez ma dzień Arsenal wygrywa. To jak z Chelsea i Hazardem.
Więcej indywidualności potrafiących w pojedynkę zmienić losy meczu ma Liverpool.
Typy: Liverpool - 2.67
Dokładny wynik : 1-3 - 20.0

Pamiętajcie, jest to liga angielska, a tu jest wszystko możliwe...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na jutro panowie zarówno Everton z Chelsea jak i Leicester z MU moga powalczyc o punkty.
Everton juz Lpoolowi sie postawil a u siebie sa mocni. Dodajmy,ze Chelsea na wyjazdach gra o wiele gorzej , cos w strone Evertonu warto pograc.
A lisy hmm.. blamaz z Crystal Palace ale juz graczom City w pucharze sie postawili. MU cos ostatnio lekki dołek. Meczarnie z Bournemouth , porazka z Bristol.. Ibra wrócił i chyba nastroje w szatni sie psują bo taki Rashford i Martial w formie mogą mniej pogrywac, Rashford juz mniej gra , Martiala pewnie wpuści od poczatku .. Lisy beda miec blamaz z Crystal w pamieci , wczesniejsze porazki z MU tez i jutro mogą w końcu utrzec nosa diabełkom.
Arsenal VS Liverpool
W tym meczu kto zdominuje środek pola ten będzie miał większe szanse na zwycięstwo. I wg. mnie większe szanse na to ma Liverpool.
Godzinę przed meczem będą składy, ale jeśli nic się nie zmieni i przewidywania livescora będą trafne to linie pomocy będą wyglądać tak.
Arsenal ( Wilshere, Xhaka, Oezil )
Liverpool ( Coutinhio, Can, Wijnaldum )
Większy potencjał widzę w Liverpoolu.
O obronach nie ma co pisać bo w obu drużynach jest to ser szwajcarski. Ale jeśli chodzi o napady, to w Arsenalu za dużo zależy od Sancheza. Sanchez ma dzień Arsenal wygrywa. To jak z Chelsea i Hazardem.
Więcej indywidualności potrafiących w pojedynkę zmienić losy meczu ma Liverpool.
Typy: Liverpool - 2.67
Dokładny wynik : 1-3 - 20.0

Pamiętajcie, jest to liga angielska, a tu jest wszystko możliwe...
Z tym 1:3 nie przesadzajmy... Arsenal jest w stanie pokazac pazur a Loserpool znow moze zawieść..1:0 , 1:1 max.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Panowie co wy wypisujesz. Liverpool jak i Manchester United to klasowe zespoły natomiast Arsenal jak i Leicester w słabej formie co pokazują ostatnie wyniki w dodatku boxing games i nie widzę innej opcji jak wygrana Liverpoolu oraz Manchesteru po dość wysokich kursach
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Panowie co wy wypisujesz. Liverpool jak i Manchester United to klasowe zespoły natomiast Arsenal jak i Leicester w słabej formie co pokazują ostatnie wyniki w dodatku boxing games i nie widzę innej opcji jak wygrana Liverpoolu oraz Manchesteru po dość wysokich kursach
Liverpool i Manchester klasowe zespoły, a Arsenal i Leicester w słabej formie!!!
Czyli według Ciebie Arsenal nie jest klasowym zespołem, a Liverpool już tak?
Arsenal u siebie przegrał tylko raz z United, tak to 8 zwycięstw. Boxing Day jest w drugi dzień świąt dla Twojej wiadomości, a tak poza tym co to ma do tego kto wygra?
Dzisiaj raczej remis w stylu bardziej 1:1, zgadzam się z pikarafa17 . Kursy na under są według mnie przesadzone i w taki under 3,5 spokojnie można się władować.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ciekawa kolejka, pierwsza z maratonu świątecznego. Dzisiaj starcie hitowe.
Patrzę na składy i nasuwają się dwa wnioski:
1) skrzydła są po stronie Liverpoolu -&gt; Salah i Mane grający na przeciętnego Bellerina bez formy oraz młodego Nilesa, po drugiej stronie grający pod siebie, egoistycznie Alexis oraz Iwobi (bardzo przeciętny grajek, fatalne strzały ostatnio, ogółem nie wiem, co w nim Wenger widzi na skrzydle - chyba gra z braku laku)
2) walka o środek pola bardziej wyrównana, gramy na Emirates, więc podejrzewam, że tutaj przejmą tę strefę gospodarze. Wilshere jest na pewno bardziej ,,box to box&quot; od Ramseya. Na Liverpool może być to wybawieniem, bo Aaron ma duże predyspozycje do gry do przodu (wtedy Xhaka zostaje sam z tyłu i robią się kłopoty przy szybkich rywalach).
Wnioski są proste - na miejscu Arsenalu nie dążyłbym za wszelką cenę do gry piłką. Siła The Reds to szybkość, jeżeli Kanonierzy zagrają mądrze w obronie to wytrącają ten atut z rąk Kloppa. Wszyscy wiemy jak męczy się Liverpool, gdy nie strzeli szybko gola (właśnie wtedy tracą najczęściej punkty).
Dodatkowo, warto spojrzeć na wyniki Liverpoolu z ,,topką&quot; ligi w tym sezonie. Albo remisy, albo przegrane. Wyjątek to właśnie Arsenal, ale na Anfield Kanonierom ostatnio gra się fatalnie. Ten mecz z Liverpoolem także do zapomnienia, Wenger ma raczej ciężkie otwarcia sezonów. W tamtym meczu Kanonierzy się posypali od startu.
Czysto statystycznie, Arsene lubi podejmować Liverpool u siebie. Przegrał dwa starcia z The Reds w ciągu 15 lat. Wynik zatem co najmniej dobry.
Arsenal u siebie w tym sezonie 8-0-1. Warto o tym pamiętać. Porażka z Manchesterem dla wielu była niesmakiem, ale tam gospodarze także zagrali fajny futbol. Zdecydowały błędy indywidualne (niekiedy żałosne), których dzisiaj powinni się wystrzegać. Zwłaszcza na początku meczu, gdzie raczej zagrają asekuracyjnie.
Zagram zakład, który od czasu do czasu lubię sobie puścić czyli Arsenal wygra dowolną połowę (1,71 LVBet). Paradoksalnie, spodziewam się dość żywego startu gości oraz uspokojenia w dalszej fazie meczu. Mam nadzieję, że któryś zespół strzeli w pierwszej połowie. Jeżeli będzie to The Reds, Arsenal naturalnie będzie dążył do wyrównania. Prowadzenie gospodarzy do przerwy również mnie nie zdziwi (para Lovren-Klavan nie wymaga komentarza). Nie spodziewam się również szalonego meczu, ale myślę, że obie drużyny strzelą gola (kurs na to słaby).
___________________________________________________________________________________
Słaby również ze mnie prorok, ale straty punktów u faworyta widziałbym w Burnley lub Leicester. Z tej dwójki wybieram jednak Leicester (nigdy nie mam przekonania do Burnley). Ostatnio fatalny mecz Lisów z Crystal Palace u siebie, teraz przyjeżdża rywal z którym może się grać całkiem nieźle. Dlaczego? Ponieważ nastawią się na kontry. Mając Vardy&#39;go czy też Mahreza oraz Graya ciężko grać pozycyjnie (widać, że tego drużyna Leicester nadal nie opanowała). Czerwone Diabły podrażnione po pucharze, zapewne przejmą kontrolę nad meczem do czasu osiągnięcia korzystnego wyniku. To zaś woda na młyn dla Leicester. 1X po 1,97 (tu Fotruna akurat) obecnie wygląda całkiem obiecująco. Trzeba brać również pod uwagę wyniki a także ogólny poziom gry. Tutaj Mourinho ostatnio w lidze cieszył się mottem ,,lepsze zdobycze punktowe niż gra&quot;. To zaś, kiedyś musi się skończyć.
Oglądałem Manchester kilka razy w tym sezonie (w tym mecz z Arsenalem, Bournemouth, WBA - wszystko przypomnijmy wygrane i to stosunkowo niedawno). Muszę przyznać, że United nie przekonuje. Wisienki potrafiły przejąć kontrolę nad przebiegiem spotkania (więcej sytuacji bramkowych), Arsenal urządził De Gei istną kanonadę, jednak sam popełnił szkolne błędy. Nawet beznadziejny West Brom potrafił napsuć nerwów Manchesterowi. Coś w ekipie Portugalczyka jest ewidentnie nie tak a Leicester wydaje się zespołem, który z takiego obrotu spraw może skorzystać.
__________________________________________________________________________________
Miałem też grać przeciwko Chelsea, ale Everton pomimo lepszych wyników to dla mnie nadal padlina z przodu. Mecz ze Swansea? Bez karnego w pierwszej połowie nie istnieli. Zwycięstwa z Newcastle czy też remis w derbach to raczej szczęśliwe zdobycze punktowe aniżeli wielka zasługa.
Jeżeli The Blues strzelą gola w pierwszej połowie to raczej wyciągną z tego meczu komplet. Podobnie kusiło mnie Burnley, ale ekipa Dyche&#39;a jest jednowymiarowa. Jeżeli Tottenham strzeli - będzie po zawodach. Tego zaś nigdy nie można wykluczyć. Miło się słucha o Burnley, ale ciężko ich ogląda. Stawiania na nich pieniędzy również unikam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom