>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Primera Division 17-18.01.2009

Status
Zamknięty.
unique 41

unique

Użytkownik



Czy będzie to kolejka zgodnych kroków faworytów? Czy Deportivo zatrzyma Messiego a Osasuna Robbena? Zapraszamy do analiz.
 
camek 0

camek

Użytkownik
FC Barcelona - Deportivo La Coruna (0:1)
Typ:1 ✅
Kurs:1.70
Buk:BaH

Kurs może i nie należy do najwyższych, ale jest bardzo pewny i dobry do grania za wyższą stawkę.A że to kolejka zamykająca rundę jesienną zdecydowanym faworytem jest drużyna z Katalonii.Która będzie chciała zdobyć kolejne 3 pkt by móc zakończyć tą rundę bardzo pomyślnie.Barcelona ma w chwili obecnej 47 pkt. co daje 12 pkt. przewagi nad Sevillą oraz Realem.Barcelona jest w tej chwili nie osiągalna dla nikogo i zapewne długo tak pozostanie.Ten sezon będzie dla nich.Stawiam na 3-0 i dlatego gram na handku, i mam nadzięję że &quot; Trio &quot; typu Messi, Eto&#39;o oraz Henry mnie nie zawiodą ???? Powiem krótko, Deportivo nie ma co szukać na Camp Nou ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
FC Barcelona - Deportivo La Coruna (0:1)
Typ:1
Kurs:1.70
Buk:BaH

Kurs może i nie należy do najwyższych, ale jest bardzo pewny i dobry do grania za wyższą stawkę.A że to kolejka zamykająca rundę jesienną zdecydowanym faworytem jest drużyna z Katalonii.Która będzie chciała zdobyć kolejne 3 pkt by móc zakończyć tą rundę bardzo pomyślnie.Barcelona ma w chwili obecnej 47 pkt. co daje 12 pkt. przewagi nad Sevillą oraz Realem.Barcelona jest w tej chwili nie osiągalna dla nikogo i zapewne długo tak pozostanie.Ten sezon będzie dla nich.Stawiam na 3-0 i dlatego gram na handku, i mam nadzięję że &quot; Trio &quot; typu Messi, Eto&#39;o oraz Henry mnie nie zawiodą ???? Powiem krótko, Deportivo nie ma co szukać na Camp Nou ????
Wg mnie wrecz przeciwnie. Kurs nie jest wart ryzyka. Wiadomo ze Barca jest w tym spotkaniu faworytem, ale napewno nie takim jak Ty to widzisz. Ostatnie mecze wygrywają ale nie do konca z wielka latwoscia, traca bramki.. Co wazniejsze, kiedys muszą przegrac a druzyna Deportivo napewno im meczu nie odda.. Predzej upatrywalbym tu overu.

Dla mnie znacznie pewniejszym typem jest Real ktory wrescie na sam koniec sie skleil i cos gra. Kurs 1.20 nie zachecający, ale wygrana pewniejsza.

Kolejna druzyna ktora wrescie powinna odniesc zwyciestwo do bez wątpienia żółta łódź podwodna. Nie wydaje sie aby Mallorca im w tym przeszkodzila.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Lepiej wstrzymać się z typami na Barcę, bo nie wiadomo czy jutro zagra Messi, Iniesta i Dani Alves.
Na tę kolejkę jest czterech zdecydowanych faworytów: Real, Sevilla, Villareal i Barcelona. Wydaje mi się, że co najmniej jedno z tych spotkań zakończy się niespodzianką, oby tylko nie spotkanie Barcelony ;).
 
unique 41

unique

Użytkownik
Co do składu Barcelony na jutrzejsze spotkanie to raczej napewno wystąpi Messi i Alves, Messi rozegrał 20min w spotkaniu z Atletico i chyba za dużo sił nie stracił, Alves to wiadomo.. żelazne płuca, biega w tą i spowrotem. Kogo innego miałby na prawej flance ustawić Pep? Co do Iniesty raczej jutro zacznie na ławce, a zagrać od 1min powinnien Keita ktoś z dwójki Yaya/Sergio + Xavi a trio to chyba każdy zna. Real w ten weekend na spokojnie myśle, że z 3-0 wygra choć Osasuna grała rezerwami z Atletic Bilbao i pierwszą 11-stke Camacho szykuje na Real choć przy dobrze ostatnio usposobionym Realu i Robbenie to powinno być za mało na Królewskich nawet jeśli w klubie dzieją się złe rzeczy, o których piszą hiszpańskie gazety. Mój typ: over 2,5.

Co do Sevilli również złapali wiatr w żagle, potrójne zwycięstwo nad Deportivo myśle, że z Numancią sobie poradzą choć czuje ciężki bój i tutaj o handicap będzie moim zdaniem trudno, skład optymalny Kanoute + Fabiano złapali strzelecką formę ale jak wiadomo Numancia słabym beniaminkiem nie jest to myśle, że gospodarze będą chcieli za wszelką cene wygrać to spotkanie. Mój typ: Sevilla.


Na bardzo wyrównane pojedynki zanosi się na Estadio de los Juegos gdzie gospodarze mierzyć się bedą z Atletico, dla Aguirre to mecz ostatniej szansy, w nowym roku nie wygrali ani jednego spotkania, bynajmniej nawet nie remisując z Bilbao u siebie. Almeria pod wodzą nowego trenera zaczęła grać lepiej i myśle, że stać ich jest na choćby remis z Atletico, które możliwe, że będzie grać bez Aguero. Mój typ: Almeria lub remis.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Barcelone sobie odpuszczam.. gram za to Seville na dokładke do kuponu;)

Sevilla - Numancia
Sevilla ma problemy z zestawieniem linii obronnej, ale z ofensywą wszystko ok. Co w zwiazku z tym? Atak, atak i atak. Ten manewr powiodł się w meczu z Deportivo, gdzie mimo gry w 10 Sevilla starala sie atakowac i dopieła swego wygrywajac 3:1 ważny mecz. Teraz zagra u siebie z Numancią, ktora poza swoim kameralnym stadionem bardzo rzadko punktuje.
Moj typ: Sevilla - 1,30 w Bwin ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Macie jakieś propozycje na dzień jutrzejszy ?

Real jest w formie, ale o Osasunie mimo wszystko należy powiedzieć to samo. Czy opłaca się grać po 1,20 na gospodarzy ? A może jakiś over 2,5 lepszy ?

Villarreal notuje serie niepowodzeń, czy nadszedł czas na przełamanie i odniesienie wygranej ? Atletico po raz kolejny w kryzysie po porażkach z Valencią, Barceloną (2x Copa del Rey) i Bilbao, a jeśli jest w kryzysie to dopiero zaczyna grać to co potrafi.
Może czas na wygraną Los Rojiblancos ?

chciałbym poznań Wasze opinie co do spotkań Primera Division ;)
 
unique 41

unique

Użytkownik
TBM


Co do Realu widząc grę Barcelony dziś jutro spodziewam się jednostronnego widowiska i choć 1,20 kurs nikogo napewno nie satysfakcjonuje to jednak myśle, że z overem może być również ciężko(dużo zależy od czasu 1 bramki, bo np. w spotkaniu z Mallorcą kiedy to Robben otworzył wynik spotkania w 3min, plan Mallorci dał się we znaki i musieli diametralnie zmienić grę, czego wynikiem były bramki Raula i Ramosa teraz Osasuna napewno będzie murowała bramkę i pobyt pod bramką Casillasa napewno nie będzie długi, trudno jest cokolwiek wytypować ale wg mnie proponowałbym Osasuna nie strzeli gola, bo jednak powrót Pepe znacznie poprawił grę obronną.

Spotkania Valencii i Atletico Madryt proponowałbym overy, bo jednak i Almeria i Bilbao lubią piłkę ofensywną i napewno nie będą grać na remis.. a potencjał czy to Valencii czy to Atletico jest bardzo dobry i moim zdaniem zwycięsko z tych spotkań powinni wyjść goście w obu przypadkach choć, kłoniłbym się bardziej ku Atletico Madryt bo dla Aguirre jest to mecz ostatniej szansy, jeśli nie zdobędzie 3pkt prawdopodonie odejdzie z klubu, Co do Valencii będzie bardzo ciężko, trudny rywal aspirujący, żeby zakończyć ligę w pierwszej 10 PD.


Po głowie chodzi mi również Huelva remis, Gijon notuje bodajże najdłuższy okres bez remisu w historii piłki nożnej biorąc pod uwagę - ligę i CdR.. Huelva u siebie ze słabszymi drużynami a do takich zalicza się Gijon gra bardzo dobrze i do przodu. Moim zdaniem padnie tam wynik 2-2, bądz 2-1 dla gospodarzy.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
vs

Sevilla vs Numancia ✅
W ostatni sobotni mecz w ramach 19 kolejki Primera Division na E stadio Ramon Sanchez Pizjuan zmierzą się zespoły Sevilli oraz Numancii. Zdecydowanym faworytem spotkania są oczywiście gospodarze. Inny wynik niż ich ewne zwycięstwo będzie sporym zaskoczeniem. Swoją wysoką formę potwierdzili w ostatnich trzech meczach, które o dziwo wszystkie rozgrywali z Deportivo la Coruną. Dwa z nich rozgrywane były w ramach pucharu Copa del Rey. Sevilla wygrała wszytkie trzy mecze, a bilans zanotowali bardzo dobry, ponieważ strzelili 8 bramek, a stracili tylko 2. Dzisiaj rywal jest dwie klasy gorszy od gospodarzy, więc problemów nie powinno być żadnych. Numancia jest najgorszą drużyną pod względem meczy rozgrywanych przed obcą publicznością. Zdołali wygrać zaledwie 1 raz, notując przy tym 8 przegranych meczy. Bilans bramkowy również maja najgorszy, stracili 24 bramki, czyli najwięcej spośród wszystkich zespołów. Po obu stronach występują absencje. Numancia musi radzić sobie dzisiaj bez Manuela Pavona, Juana Carlosa Moreno, Egoitza Jaio i Alvaro Antona. Camarero. Natomiast w Sevilli nie zobaczymy : Javi Varasa, Aldo Duschera, Federico Fazio, Aquivaldo Mosquery, Abdoulaya Konko, Javiera Chevantona, Arouna Kone czy Lautaro Acosty. Jak widać braków w zespołach sporo, ale po po stronie Sevilli, to małe straty w porównaniu do sytuacji, w której musiał radzić sobie trener gospodarzy jeszcze nie tak dawno. Ostatnie dwa spotkania tych zespołów na E stadio Ramon Sanchez Pizjuan zakończyły się zwycięstwami Sevilli. Dzisiaj również uważam, że górą będą gracze Manolo Jimeneza. Typ bardzo dobry na dokładkę do kuponu.
Typ : Sevilla 1.30
Sevilla: Javi Varas - Crespo, Squillaci, David Prieto, F. Navarro - J. Navas, Renato, Romaric, Adriano, Luis Fabiano, Kanoute
Numancia: Juan Pablo - Cisma, Boris, Sergio Orte, Juanra - Dimas, Nagore, Barkero, Brit, Del Pino, Goiria​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja już swego czasu polowałem na remis Gijonu, ale jak nie trafiłem 3x pod rząd przestałem się tym interesować. Obserwując ich wyniki staram sie omijać mecze z ich udziałem.

Jestem ciekaw co pokaże Atletico, w którym znow zabraknie Maniche &lt;kartkowicz&gt; oraz Maxi Rodrigueza. Zastąpić mają ich Banega i Luis Garcia i o ile Banega reprezentuje pewien poziom to jeszcze nie widziałem w tym roku dobrego meczu w wykonaniu Luisa Garcii, ba... nawet 45 minut.! Mam nadzieje, ze jednak on nie zagra i Aguirre da pograc de Las Cuevasowi.

Ogólnie z jutrzejszych meczy niby sie wygrana Villarreal nasuwa, ale ja tam ten mecz ominę. Pamiętam jak Mallorca nie tak dawno umiejętnie potrafiła bronic się przez długi czas na Camp Nou i nie zdziwię się jak podobnie będzie na El Madrigal. Valencia faktycznie ma trudnego rywala. Bilbao wyraźnie odżyło i stać tą drużynę na osiąganie dobrych wynikow.

Real - Osasuna ? Osasuna za Camacho tez gra lepiej głównie w ofensywie. Potrafi strzelac sporo bramek bez względu na rywala. Do tej pory bronili się w meczu z Sevillą, ale w meczach z innymi rywalami starali się grac ofensywnie. Jednak unique masz chyba rację, ze przeciwko Realowi zagrają tak jak z Sevillą. a więc murowanie i murowanie... I chyba faktycznie rozważe tutaj typ na brak gola Osasuny, choc... najbardziej prawdopodobny wynik to wg mnie 2-0 to ewentualnie pomyśle nad handi ;)
 
unique 41

unique

Użytkownik
po tym co pokazała dziś Barcelona niewierze, żeby jutro Real stracił punkty.

z drugiej strony ja dziś się przejechałem na Stoke, że nie strzeli gola - 1 strzał, 1 celny strzał, 1 gol. Chelsea ok. 40 strzałów ponad 20 w bramkę. Brak Terry&#39;ego i odrazu katastrofa. Co do Osasuny czuje, ze bedzie podobnie i 2-0 minimum a drużynę do zwycięstwa poprowadzić powinnien nikt inny jak Robben.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdecydowałem się ostatecznie na overy w meczach z udziałem teamów z Madrytu. Ostatnio nos co do meczów Atletico mnie zawodził, ale mam nadzieje, ze nic nie trwa wiecznie ;)

Real Madryt - Osasuna Pampeluna
Real za kadencji Ramosa na Bernabeu mierzył się z Valencią i Villarreal, z rywalami, z którymi wygrane 1:0 satysfakcjonowały wszystkich. Ale czy 1:0 będzie satysfakcjonujące w meczu z outstiderem Osasuną ? Zdecydowanie nie. Jeśli Barcelona pokonuje 5:0 Deportivo to dlaczego Real miałby nie pokonać np. 4:0 Osasuny ? Gotowy do gry jest już Higuain, we wspaniałej dyspozycji jest Robben, do tego dochodzą Raul i Sneijder, którzy są waznymi postaciami w grze ofensywnej. Co prawda zdaję sobie sprawę z tego, że Osasuna raczej przyjedzie nastawiona na ultradefensywę, ale mimo to jestem zdania, że Real może rozbić swojego rywala i to zdecydowanie.
Mój typ: over 2,5 - 1,60 w Bet365 ✅

Almeria - Atletico Madryt
Obrona Atletico ostatnimi czasy jest dziurawa jak ser szwajcarski. Los Rojiblancos tracą sporo bramek przez co przegrywają mecz za meczem. Mówi się, że będzie to pojedynek ostatniej szansy dla trenera Aguirre, ktory na domiar złego nie będzie mógł skorzystać z Maniche i Maxi Rodrigueza. Wiadomo jednak też, że Atletico najlepiej gra kiedy... wpada w poważny kryzys. Wtedy nagle jakby za odmianą czarodziejskiej różdzki styl gry ulega zupełnej odmianie i drużyna gra na miare oczekiwań. Jak będzie tym razem ? Almeria za nowego trenera legendarnego Meksykanina Hugo Sancheza gra lepiej i zaczęła punktować. Tydzien temu zdobyła nawet 2 gole na wyjeździe z Espanyolem, widać więc, ze skutecznosc i bardziej ofensywna gra na to stawia Sanchez. W meczu z Atletico spodziewam się więc otwartej gry z obu stron i na prawdę nie ma tutaj znaczenia, ze Almeria dotąd u siebie notowała głównie undery. Teraz jest inny trener, ktory odmienił styl gry zespołu na bardziej ofensywny. Atletico z dziurawą obroną moze tracic bramki, ale spory potencjał w ataku nadal jest. Forlan, Aguero i Sinama-Pongolle bramki strzelać potrafią. Wg mnie z niby niezbyt ciekawie zapowiadającego się meczu możemy mieć właśnie ciekawe widowisko nie takie jak przed rokiem nudne 0:0.
Mój typ: over 2,5 - 1,80 w Bet365 ⛔
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Athletic Bilbao, podejmować będzie na własnym terenie Valencię CF. Zdecydowanym faworytem tego spotkania według bukmacherów jest oczywiście zespół gości, który wyprzedza swojego rywala o jedenaście punktów, znajdując się siedem pozycji wyżej w tabeli ligowej.Valencia gra bardzo dobrze na swoim stadionie.gdzie ugrała 22 punkty w 10 meczach.Athletic gra coraz lepiej i w ostatnich sześciu meczach nie przegrał ani jednego a wygrał cztery.Mecz powinien obfitować w sporą ilość akcji podbramkowych z jednej i drugiej strony boiska,przez co bedzie ciekawy do oglądania.Porawdopodobne składy na mecz:
Athletic: Iraizoz, Koikili, Etxeita, Ocio, Iraola, Gabilondo, Orbaiz, Martinez, Lopez, Llorente, Velez

Valencia: Renan, Moretti, Maduro, Marchena, Angulo, Albelda, Fernandes, Vicente, Mata, Joaquin, Villa

Mój typ to remis ze wskazaniem na Valencię,która musi gonić Real i Sevillę jeśli myślą o tym by w końcówce sezono dogonić Barcę

Athletic Bilbao-Valencia CF x2 1.35⛔
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Villarreal - Mallorca

W ostatnim czasie podopieczni Manuela Pellegriniego mocno obniżyli loty. Jeszcze nie tak dawno byli wiceliderem tabeli i wydawało się że mogą w tym sezonie powalczyć z Barcą o tytuł, rzeczywistość okazała się jednak inna. W świetnie działającej na początku sezonu maszynce coś się zacięło i to w najważniejszym momencie kiedy nadeszły spotkania z całą ligową czołówką z których Villarreal nie wygrał żadnego i a jedyny remis zanotował w ostatniej kolejce z Valencią. Wszystko to spowodowało że spadli aż na 6 miejsce a tuż za ich plecami czają się już Deportivo i Malaga. Jeśli więc gracze Pellegriniego marzą o tym żeby zająć miejsce dające awans do LM muszą w końcu zacząć wygrywać tak regularnie jak to się działo na początku sezonu. Dzisiejszy rywal wydaje się wyśmienity na przełamanie, bowiem na El Madrigal przyjeżdża ostatnia w tabeli Mallorca. Gra tego zespołu w tym sezonie to obraz nędzy i rozpaczy. Ostatnie zwycięstwo ligowe graczy z wyspy miało miejsce już całe wieki temu bo dokładnie 26 października ubiegłego roku, od tamtego czasu zdobyli zaledwie 3 pkt, 3-krotnie remisując na swoim boisku. Villarreal powinien dzisiaj bezwzględnie wykorzystać słabość rywala przełamując przy okazji swoją i myślę, że zrobi to w bardzo przekonującym stylu wygrywając conajmniej dwoma golami.
Mój typ: Villarreal (-1) 2,20 Expekt ✅

Athletic Bilbao - Valencia

Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Athletic po bardzo mizernym początku sezonu zaczął regularnie zdobywać punkty i piąć się w górę tabeli, obecnie znajdują się już na 10.miejscu i są nie pokonani od 6 spotkań. Szczególnie wartościowa była ostatni wyjazdowa wygrana w Madrycie, gdzie pokonali 3:2 Atletico. Z kolei Che przegrali 2 ważne mecze z Barcą i Realem, jednak potem pokonali u siebie Atletico i zremisowali z Villarreal. Dzisiaj zanosi się na bardzo wyrównany pojedynek i trudno jednoznacznie wskazać faworyta, jednak mecze obydwu zespołów charakteryzują się tym, że pada w nich dosyć sporo bramek i mam nadzieję, że tak samo stanie się dzisiaj.
Mój typ: OVER 2,5 1,80 Expekt ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom