>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

D 3

donas

Użytkownik
Działa wam wpłata i wypłata ?
bo ja od wczoraj wieczora mam komunikat : &quot;BŁĄD Coś poszło nie tak&quot; Przy jakiejkolwiek próbie wpłaty lub wyplaty.
 
S 0

szkrot

Użytkownik
ktos cos wie?
Nie można zrealizować tej płatności.
Próbujesz dokonać płatności online na stronie związanej z hazardem, kasynem, pokerem lub bingo z adresu IPNiniejszy adres wskazuje na kraj, w którym hazard online jest zakazany. Ze względu na ustawodawstwo niektórych krajów – nie możemy zezwolić na realizację tej transakcji. Jeżeli jednak nie przebywasz obecnie w kraju, w którym obowiązują tego typu obostrzenia – warto rozważyć zmianę dostawcy usług internetowych. Niestety nasz dział obsługi klienta nie może Ci już więcej pomóc w tym temacie./// skrill blokuje platnosc do klonow 1xbet, cos ktos wie?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Muszę napisać, że 1xbet to jednak ścierwo. Gram od 2015 roku, nigdy wcześniej nie było problemów. 29 listopada i 1 grudnia złożyłem 2 depozyty przez paypal. Oczywiście wcześniej wpłacałem tą metodą, dlatego uznałem, że jest bezpieczna, ponieważ nigdy nie było z tym problemu. Łącznie wpłaciłem w tych dwóch dniach dość sporą kwotę. Nie dochodziła, wiec napisałem na czacie. Dostałem wiadomość, że wpłata może wydłużyć się do 24 godzin, po 24 godzinach złożyłem ponownie wniosek, załączyłem skrina z transakcji i czekałem. Mijały dni, na pytania co się dzieje dostawałem odpowiedź, że specjaliści pracują nad moim problemem... Nagle 6 grudnia dostałem odpowiedź, że depozyt jest nieudany i środki z 2 depozytów musiały wrócić na moje konto. Napisałem, że nic nie wróciło i niech nie lecą w bańki, poprosili o wyciąg konta od dnia 1 depozytu i nie ma na nim żadnych zwrotów. Na każde pytanie od 6 grudnia odpowiadają &quot;Pana środki musieli wrócić na konto, depozyt nieudany, kolejne maile będą ignorowane&quot;... To już nawet nie chodzi o pieniądze, choć to jest mocno [CUT], ale podejście do klienta... Dramat jakiś, wiem, że nie odzyskam już tych pieniędzy. Po ponad 3 latach gry i wielu depozytach już nigdy tam nawet nie zajrzę.
 
Z 0

zajac92

Użytkownik
Czesc mam problem dokonywalem wplat wczesniej skrill i trustly z pol roku temu- na ta chwile nie aktywne metody, ostatnio wplacilem karta 60 euro ustukalem 250 i nie moge wyplacic :/. pisze ze mam wyplacic ta metoda ktora wplacalem to tlumacze drugi dzien baranom ze moja ostatnia wplata jest przez karte i na wlasnie ta sama karte chce wyplacic.
Jakies rady? Zeby zrobic przelew sepa trzeba cos zwetfikowac tylko jak?
 
Do góry Bottom