>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

C 186

casuals

Użytkownik
U mnie również dostępne. W ogóle polecam na bieżąco wypłacać kasę na portfel żeby nie lezała większa suma u ruska bo różnie może być ????
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Witam po wpłacie dostałem bonus szczęśliwy piątek, ktoś wie w co trzeba wejść, by na aplikacji mobilne zagrać zakład bonusem, cały czas podstawiają się środki z konta głównego do grania ????
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Witam po wpłacie dostałem bonus szczęśliwy piątek, ktoś wie w co trzeba wejść, by na aplikacji mobilne zagrać zakład bonusem, cały czas podstawiają się środki z konta głównego do grania ????
Już sobota, więc po bonusie ale na przyszłość, bo bonus dobry - zmieniasz konto z głównego na bonusowe. Gdzie? Wejdź w zakładkę moje konto, dwa najbliższe pola to &#39;dane konta&#39; oraz &#39;moje konto&#39; i pod tym drugim od razu masz zapis &#39;główny&#39; z ID konta. Naciskasz na to i dostaniesz opcje przełączenia na bonusowe saldo.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
panowie na melbecie wyskakuje mi takie coś &quot;Nie można podjąć środków na żądanie №181102109 w wysokości .., (). (Dział bezpieczeństwa zastrzega sobie prawo do odrzucenia żądania wypłaty, jeżeli suma depozytu lub wypłaty nie odpowiada sumie obstawionych zakładów (aby móc podjąć środki, musisz obstawić zakłady z kursem 1.1 lub wyższym za równą kwotę ostatniego depozytu). Kryterium dla zatwierdzenia wypłaty jest wartość zakładów obstawionych w ramach ostatniego depozytu)&quot; ktos rozkminia bo ja pierdziele nie wiem o co biega, pierw sobie wyplacilem a teraz jakies problemy robią
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
panowie na melbecie wyskakuje mi takie coś &quot;Nie można podjąć środków na żądanie №181102109 w wysokości .., (). (Dział bezpieczeństwa zastrzega sobie prawo do odrzucenia żądania wypłaty, jeżeli suma depozytu lub wypłaty nie odpowiada sumie obstawionych zakładów (aby móc podjąć środki, musisz obstawić zakłady z kursem 1.1 lub wyższym za równą kwotę ostatniego depozytu). Kryterium dla zatwierdzenia wypłaty jest wartość zakładów obstawionych w ramach ostatniego depozytu)&quot; ktos rozkminia bo ja pierdziele nie wiem o co biega, pierw sobie wyplacilem a teraz jakies problemy robią
Nie latwiej zapytac ich o co im chodzi na czacie?
 
S 0

szalonyjohny10

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam grę na 1xbet. Jeśli zrobisz plus na koncie powyżej 2 tys euro moga skonfiskować środki. Dział bezpieczeństwa poprosił o dowod - wysłałem dowod następnie o screen czy dane na portfelu się zgadzają wysłałem. Kazali czekać na odpowiedz. Otrzymałem informacje ze nie chcą żebym grał na ich serwisie. Nie otrzymałem odpowiedzi natomiast co z moimi środkami. Napisałem kilka maili zero odpowiedzi z działu bezpieczeństwa. W BOK mówią ze proszę się kontaktowac z działem bezpieczeństwa. Pisze ze oni mi nie odpowiadają i ze proszę tylko o informacje co z moimi środkami nadal bez odpowiedzi . Kradną środki. Radze nie grać. Złodzieje
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam grę na 1xbet. Jeśli zrobisz plus na koncie powyżej 2 tys euro moga skonfiskować środki. Dział bezpieczeństwa poprosił o dowod - wysłałem dowod następnie o screen czy dane na portfelu się zgadzają wysłałem. Kazali czekać na odpowiedz. Otrzymałem informacje ze nie chcą żebym grał na ich serwisie. Nie otrzymałem odpowiedzi natomiast co z moimi środkami. Napisałem kilka maili zero odpowiedzi z działu bezpieczeństwa. W BOK mówią ze proszę się kontaktowac z działem bezpieczeństwa. Pisze ze oni mi nie odpowiadają i ze proszę tylko o informacje co z moimi środkami nadal bez odpowiedzi . Kradną środki. Radze nie grać. Złodzieje
Nie gram u nich długo, z 3 tygodnie może. Naprawdę szkoda, że masz takie problemy, ale dlaczego nie wypłacałeś w miarę na bieżąco? Chyba, że to był jakiś kupon, ale jeżeli systematycznie zwiekszałeś środki nie wypłacając to szkoda, wypłaty na ecopayz mają instant praktycznie. Zdarzały mi się w życiu większe wygrane, ale nawet na unibet ani betssonie, z którymi nigdy nie miałem problemów nie ryzykowałbym robienia dużych sum bez wypłacania tego.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
A ja mam śmiech z tego. Buk o rankingu D a są jeszcze ludzie co tam grają. Powodzenia
Pewnie łapią się na sporą ofertę i super bonus ???? też nie rozumie takich ludzi ostrzega się a oni dalej swoje :p
 
Do góry Bottom