• Witamy na bukmacherskie.com

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

1. Betrally

1xbet

Temat na forum 'Pozostałe Firmy' rozpoczęty przez Madman01, Luty 25, 2015.

Więcej tematów od Madman01
    1. Barlo123 Aktywny użytkownik

Barlo123
      Polubienia:
      101
      Reputacje:
      313
      Melbet zdecydowanie :)

Ostatnio modyfikowane przez Mark: Luty 23, 2019
    2. unista2 Nowy użytkownik

unista2
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      czy do 1xbet lub Melbet można wpłacać kasę kartą mastercard

Nie

Ostatnio modyfikowane przez Mark: Luty 23, 2019
    3. Pablo95 Dobrze znany użytkownik

Pablo95
      Polubienia:
      123
      Reputacje:
      236
      Koszykówka. Misztrzostwa Polski do 22 lat. Kobiety

Aleksandrów Łódzki U22 (Kobiety) - Inea AZS Poznań U22 (Kobiety)(Włącznie z dogrywką)

Data i czas rozpoczęcia: 16.02.2019 | 16:00

Oficjalny protokół z meczu:
      https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/80...odzki---enea-azs-ajp-gorzow-wielkopolski.html

Jak widać nie grał Poznań tylko Gorzów. Nie było takiego spotkania jak wyżej podaje ruski (na kuponach). Skoro mecz się nie odbył to jakim cudem kupon został rozliczony?

Poznań grał ...2 h później. Oficjalny protokół: https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/80691/wisla-canpack-azs-politechnika-krakow---enea-azs-poznan.html

Odpowiedź ruskiego złodzieja:
      Według regulaminu, zakłady bukmacherskie nie przyjmują roszczeń, dotyczących niezgodności przy transliteracji (tłumaczeniu z języków obcych)nazw drużyn, nazwisk graczy, lokalizacji zawodów. Wszystkie informacje, podane w nazwie turnieju, mają charakter pomocniczy. Ewentualne błędy w takich informacjach nie są podstawą dla zwrócenia stawek. Jak się wymigać ze zwrotów myśleli 3 dni.

4. donas Dobrze znany użytkownik

donas
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      3
      To jak stawiałeś jak wiedziałeś że takiego meczu nie ma ??
      Czasami faktycznie są błędy w tłumaczeniu i jak dla mnie nic dziwnego, wiec nie wiem w czym masz problem.
      Mecz nie wszedł i juz kombinujesz a pewnie jak by wszedl to juz by problemu nie bylo

5. waśka Dobrze znany użytkownik

waśka
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      122
      Dobrze napisane skoro wiedziales ze jest inny mecz wiec po co grasz ? Gdyby siadlo byloby okej . Wiadomo ten buk daje duzo nizszych lig siatka czy kosz i to nawet Polskie ligi juniorow szkol itp wiec badz tu madry a kursy czasami sa na starcie 1.05 na faworyta po czym po parunastu minutach robia sie kursy zgoła odwrotne ... grasz na wlasne ryzyko takie jest moje zdanie . Gram u nich juz jakies dwa lata i narazie nie mam do nich wiekszych zastrzezen ... zarowno kursowych jak i z wyplatami pozdro!

donas i Barlo123 lubią to.
    6. mJaUrVcEin Dobrze znany użytkownik

mJaUrVcEin
      Polubienia:
      839
      Reputacje:
      4362
      Najnowsza fajna historia z 1xbeta.

Weryfikowalem nowe konto. Najpierw skan dowodu. Przeszło to zechcieli historie ecopayz. Przeszło to poszło jak to u nich z grubej rury, czyli dowód przy twarzy i korespondencja mailowa z nimi w tle.
      Jak to przeszło to dostałem wiadomość, mniej więcej, że może Pan wypłacić środki, ale grać u nas dalej już nie, bo zastrzegamy sobie prawo do odmowy obsługi niektórzych użytkowników. I rzeczywiście limit na wszystkie zakłady pre i live mam na tym koncie zero.

iCzasopisma lubi to.
    7. ranczo0123 Moderator

ranczo0123
      Polubienia:
      1301
      Reputacje:
      3993
      O to fajnie to masz tak jak ja. Dokladnie to samo przechodzilem tyle, ze w Astekbecie. Koniec koncow rowniez dostalem od nich wilczy bilet i limit na wszystkie bety 0 zl. Po spytaniu o co chodzi odpowiedzieli, ze wedle regulaminu maja prawo wykluczac wybranych przez siebie graczy. Co ciekawe we wszystkich innych klonach mam full marze i limit na kazdy bet 100zl ale tylko stamtad mnie wygonili oferujac 0 zl na kazdy bet :]

mJaUrVcEin lubi to.
    8. jarosz107 Użytkownik

jarosz107
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      18
      Dużo byliscby na plusie czy jakieś niszowe zakład graliscgr?

9. ranczo0123 Moderator

ranczo0123
      Polubienia:
      1301
      Reputacje:
      3993
      Niszy nie gralem raczej popularne zaklady tyle ze czesto pod limit i to byl moj blad. Dosyc dlugo mnie tolerowali ale w koncu przestali sukcesywnie zwiekszajac marze i obiznajac limity.

10. jarosz107 Użytkownik

jarosz107
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      18
      Pod limit tzn? Bo ja gram dużymi stawkami po kilka tys na zakład i nie mam problemów

11. ranczo0123 Moderator

ranczo0123
      Polubienia:
      1301
      Reputacje:
      3993
      Jak grasz duzymi stawkami jakies podstawowe bety typu Barcelona wygra albo over 2.5 gola w meczu to moze i nie limituja chociaz jmw dluzszej perspektywie i na to ci naloza limit. Ja gralem jakies kartki i rozne i cos tam jeszcze i wylapalem.

12. mJaUrVcEin Dobrze znany użytkownik

mJaUrVcEin
      Polubienia:
      839
      Reputacje:
      4362
      Kolejny bukmacher że stajni 1xbeta - Melbet, po weryfikacji powiedział "już nie możesz u nas grac, wyplac kase i wypier..."

Jakas zorganizowana akcja.

13. nikols123 Nowy użytkownik

nikols123
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witam. Co oznacza advancebet przy stawianiu kuponu?

14. rpg Dobrze znany użytkownik

rpg
      Polubienia:
      34
      Reputacje:
      483
      Jest to funkcja, która przelicza za ile możesz zawrzeć dany zakład nie mając pieniędzy w 1xbet, ale mając nierozliczone zakłady. Tj. stan konta 0.00, zakłady w grze np za 1000pln i do wygrania na kuponie 2000pln, zakład idzie po Twojej myśli i po prostu jakbyś zamknął ten zakład, który jest w grze w danej chwili to byś skasował stawkę + jakiś tam zysk. I mniej więcej advancebet na tej podstawie Ci pozwala bez zamykania zakładu postawić nowy. Tylko są takie ALE: po rozliczeniu głównego zakładu od raza zabierają Ci stawkę wartości Advancebetu oraz jeśli ten główny zakład Ci nie wejdzie to advancebetu jakby nie było bez względu czy jest wygrany czy przegrany zakład advancebet

https://www.forum.bukmacherskie.com/threads/postaw-nie-majac-srodkow-na-koncie-tylko-w-1xbet.135821/

nikols123 i ranczo0123 lubią to.
    15. Casuals Dobrze znany użytkownik

Casuals
      Polubienia:
      53
      Reputacje:
      60
      Limity na overy 1.5 w AKO rzędu 400 zł to norma u ruskich ?

16. kubi' Użytkownik

kubi'
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      5
      siemano załoga !

Wypłacał ostatnio ktoś od nich poprzez Bank Transfer SEPA ? zleciłem w poniedziałek dostałem wiadomość że podjecie środków się udało i do dziś kasa nie doszła...

1300 drogą nie chodzi i zaczynam się martwić że przepadło

17. ar0nek Dobrze znany użytkownik

ar0nek
      Polubienia:
      107
      Reputacje:
      469
      Czasem tak jest ale zaklad mozesz zagrac kilka razu

18. Rio_Grande Aktywny użytkownik

Rio_Grande
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      96
      Tez macie tak że w aplikacji na komputer pokazuje np 180 transmisji z video a gdy sie kliknie w ikone tv to jest może z 50?

19. mathix Użytkownik

mathix
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      0
      Przychodzi wam sms przy próbie wypłaty przez Ecopayz?

Ostatnio modyfikowane przez Mark: Marzec 11, 2019
    20. waśka Dobrze znany użytkownik

waśka
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      122
      Czasami sa z tym problemy napisz na czacie do nich ze Ci nie dochodza smsy

Poleć forum