>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Działa wam zakładka depozyt w tej chwili? Próbowałem na 2 przeglądarkach i po naciśnięciu depozyt przekierowuje na stronę główną.
Co do wypłaty. O 21:46 zleciłem wypłatę na Skrill, a o 21:50 była już na koncie. 4 minuty, tak to można grać ???? Bez dodatkowej weryfikacji, generalnie to żadnej weryfikacji nie robiłem.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
A idzie kartą ?
Ja próbowałem Przelwy24 ale mam komunikat, że tylko dla klientów z Polski.... A z PL próbuje.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Po co mącicie. Depozytów przez Skrill nie ma, a nawet jeśli się wyświetle, to Skrill nie puszcza. Naet na Melbecie, który jest kalką 1xbet nie da rady już wpłacić przez Skrill.
Nie wiem, jak z wypłatami, bo wpacałem i wypłacałem bitcoinamił
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
ale zenada jeszcze 4 dni temu dalo sie wplacac skrillem, wszystko sie zmienia tak dynamicznie jak w jakims filmie akcji ... Ecopayz zostaje. Ciekawe czy sie nie wycofaja ...
 
S 31

szynka

Użytkownik
niemiła niespodzianka- chciałem wpłacić przy użyciu paysafecard i wyskoczył komunikat:
&quot;Ten PIN paysafecard nie jest dozwolony dla płatności w tym sklepie internetowym. Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat sklepów internetowych, w których można zapłacić z jego wykorzystaniem.&quot;
W związku z tym od razu nasuwa się pytanie- czy u innych zagranicznych buków też tak jest, oraz w jaki sposób najlepiej teraz dokonywać wpłat?
 
S 31

szynka

Użytkownik
Proszę Pana, od 01.07 wpłaty i przez Skrill oraz Neteller są niedostępne. Proszę skorzystać się z alternatywnych systemów płatniczych. Na przykład, UPayCard, Perfect Money, Trustly albo Webmoney.
Tak mi odpowiedzieli na czacie. Trustly mi średnio odpowiada niestety, ale o reszcie poczytam.
matik111, nie wiem co to ecopay, ale również sprawdzę, dzięki.
 
A 0

astu

Użytkownik
Witam. Dwa dni temu założyłem konto na 1xbet, do wczoraj mogłem się normalnie logować. Teraz próbuje i od kilkunastu minut raz udało mi się wejść na strone po czym po chwili wyskoczył błąd i że ta witryna jest niedostępna w tym kraju.. Ma ktoś też taką przypadłość?

Edit: Teraz działa, możliwe że mieli jakieś problemy na stronie...
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Witam. Dwa dni temu założyłem konto na 1xbet, do wczoraj mogłem się normalnie logować. Teraz próbuje i od kilkunastu minut raz udało mi się wejść na strone po czym po chwili wyskoczył błąd i że ta witryna jest niedostępna w tym kraju.. Ma ktoś też taką przypadłość?


Edit: Teraz działa, możliwe że mieli jakieś problemy na stronie...
To zależy tez od dostawcy internetu z którego korzystasz, nie wszyscy jeszcze blokują te storny b:cool:
 
Do góry Bottom