>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

S 31

szynka

Użytkownik
Nie grasz w bitcoinach, tylko w innej walucie. Po drodze jest pośrednik, który musi zarobić i na to nie ma siły. A to i tak lepiej, niż 12% zabrane na dzień dobry w każdym legalnym.
O kursach nie ma co pisać, bo rekompensują one wszystko z nawiązką.
Ja wiem, tylko domniemam że gdybym miał konto od razu w EURO to zabierałoby jeszcze sporo mniej.
W takim razie pomyliłeś się w poście, bo napisałeś 9,60, a to jest 0,4%, a nie 4. Musiało to być 6 zł.
9,60 zł to jest 96% z 10zł
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Osobiście dziś wypłacałem z 1xbeta ~1k PLN za pomocą EcoPayz, wypłata mniejsza o ~40zł także też te 4% przy tej metodzie trzeba liczyć.
Trochę muszę jeszcze wypłacić przez Trustly, postaram się dać znać czy tu też jakaś prowizja będzie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wpłacałem przez P24, wypłatę odrzucają prawie 8000...
W jaki sposób wyplacic przez trustly? Nigdy z tego nie korzystałem.
Postaw 8000zl w 1xbet na jakies zdarzenie, a w wyplacalnym buku 8000zl na odwrotnosc. Pozostaje Ci trzymac kciuki ze wygra zaklad z wyplacalnego buka. Raz czytalem ze jeden gosc tak robil i jak na zlosc wygrywal typ u buka z ktorym mial problemy a w naziemnym wszystko przegrywal,i to pare razy pod rzad hehe.
 
W 0

wisniatorun1

Użytkownik
Postaw 8000zl w 1xbet na jakies zdarzenie, a w wyplacalnym buku 8000zl na odwrotnosc. Pozostaje Ci trzymac kciuki ze wygra zaklad z wyplacalnego buka. Raz czytalem ze jeden gosc tak robil i jak na zlosc wygrywal typ u buka z ktorym mial problemy a w naziemnym wszystko przegrywal,i to pare razy pod rzad hehe.
Dzięki za pomoc, naprawdę.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Te ecopayz bezpieczene i dobre czy nie bardzo?
Bezpieczne tylko powiedziałbym ubogie (szczególnie po doświadczeniach ze Srkrillem czy Netellerem). Weryfikacja szybka, zasilanie konta albo długie albo płatne, przelewy błyskawiczne. Sama wypłata jednak to koszt 10E na konto bankowe, plusem jednak jest to że można mieć nawet na poziomie Silver konta w kilku walutach.
Trochę muszę jeszcze wypłacić przez Trustly, postaram się dać znać czy tu też jakaś prowizja będzie.
I tutaj pozytywne zaskoczenie - wypłata po kilku godzinach na koncie, nadawcą przelewu jest Trustly Group. Żadna prowizja nie została pobrana.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
A jak to jest teraz z bitcoinami ? Wczesniej wpłacałem bitcoiny a wypłacałem na skrill złotówki . Teraz mozna wpłacic bitcoina i wypłacic pozniej w bitcoinach ?
 
Do góry Bottom