>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

P 10

pk95

Użytkownik
Ile prowizja?
1xbet chyba robi najszybsze wypłaty na konto bankowe za pomocą Trustly w sieci.
Przed wczoraj zleciłem ponad 4000zł i wypłata doszła wczoraj przed 11, wczoraj zleciłem kolejną wypłatę wieczorem na prawie 10000zł i kasa już na koncie ????
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie wplacilem kase przez ecopayz, teraz chce wyplacic z 1xbeta i widze ze juz skrilla i netellra nie ma, czy jest jeszcze jakas strona z Polskim jezykiem do wyplat? Trustly wyglada ciekawie ale nie obsluguja banku Millennium (zenada).
 
F 0

fala221

Użytkownik
Witam, korzystam z 1xbet od kiedy nie działa bet365,zazwyczaj korzystałem że skrilla w obie strony i wszystko było ok.Wpłat dokonuje przez przelewy24,przedwczoraj też udało się dokonać wypłaty tą metodą. Dzisiaj podobno nie można dokonać wypłaty tą metodą i skorzystałem z trustly.Od godz.12:00 pieniądzy nie ma ani u buka ani w moim banku, nie wiecie jak długi czas oczekuję się na wypłate?
Pozdrówki
 
W 0

wisniatorun1

Użytkownik
Witam, korzystam z 1xbet od kiedy nie działa bet365,zazwyczaj korzystałem że skrilla w obie strony i wszystko było ok.Wpłat dokonuje przez przelewy24,przedwczoraj też udało się dokonać wypłaty tą metodą. Dzisiaj podobno nie można dokonać wypłaty tą metodą i skorzystałem z trustly.Od godz.12:00 pieniądzy nie ma ani u buka ani w moim banku, nie wiecie jak długi czas oczekuję się na wypłate?
Pozdrówki
Teoretycznie 2-5dni, ale zawsze miałem następnego dnia roboczego.
W środę zleciłem 2 wypłaty tą metodą, jedną miałem wczoraj na koncie a drugiej nie mam do teraz.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Jak wygląda weryfikacja u tego buka i czy wszyscy ją przechodzą? Czy tez również wypłacają bez weryfikacji?
Trustly do wpłat i wypłat u tego buka jest ok?
W jakiej walucie najlepiej założyć konto? Euro?
 
Z 0

zahorio

Użytkownik
Za dobrze mi szło i ruski poblokowali mi chyba wszystkie opcje wypłaty, mam kilkaset euro i nie mogę w żaden sposób ich podjąć.. Ktoś miał coś podobnego? Jakaś solucja??
 
Z 0

zahorio

Użytkownik
Za dobrze mi szło i ruski poblokowali mi chyba wszystkie opcje wypłaty, mam kilkaset euro i nie mogę w żaden sposób ich podjąć.. Ktoś miał coś podobnego? Jakaś solucja??
Dodam, że nawet po kilku dniach oczekiwania odrzucili mi przelew środków na kartę, z której robiłem ostatnie wpłaty do sowietów
 
Do góry Bottom