>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
poblokowali mi chyba wszystkie opcje wypłaty, mam kilkaset euro i nie mogę w żaden sposób ich podjąć.. Ktoś miał coś podobnego? Jakaś solucja
Solucja jest taka, że wpłać coś bitcoinami i bitcoinami wypłacisz. A jak nie to zagraj u innego buka zakład przeciwstawny, tak by przegrać kasę u Rosjan i po problemie
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Solucja jest taka, że wpłać coś bitcoinami i bitcoinami wypłacisz. A jak nie to zagraj u innego buka zakład przeciwstawny, tak by przegrać kasę u Rosjan i po problemie
To podaj te typy, które na pewno przegra się u Ruskich a wygra gdzie indziej. Chętnie je zagram, skoro posiadasz typy, które NA PEWNO przegrają u Ruskich. A co jeśli skończy z jeszcze większą kasą u nich? Lina i taboret?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ale mądrala z ciebie i tego drugiego usera.
Uwielbiam takich &quot;znafców&quot;, co swoją reputację usiłują zbudać cytując fragment wyrwany z kontekstu.
Pewnie nigdy nie miałeś takiego problemu, że większa kasa była zamrożona u któregoś z bukmacherów i nie szlo jej wypłacić. Większa znaczy więcej niż 2 zł.
Ja przez pewien czas miałem zablokowanego skrilla i właśnie tak musiałem sobie radzić.
Oczywiście, że nie zawsze da się przegrać, ale da się to zrobić, nawet jak nie uda się za pierwszy razem.
Lepsza taka rada, niż rada typu &quot;Wpłać przez eco, a wypłać skrillem&quot;, których było pełno.
Buk przez pewnien czas szedł na rękę, ale buk to nie kantor.
Skończyło się tak, że skrill połapał się w tym procederze i go ukrócił.
Teraz w ogóle nie ma skrilla, za co wszyscy możecie podziękować &quot;świetnym doradcom&quot;
Maja rada jest dobra i tyle w temacie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Oczywiście, że nie zawsze da się przegrać, ale da się to zrobić, nawet jak nie uda się za pierwszy razem.
.
Inteligentna porada jeszcze raz. Równie dobrze może zagrać za dziesięciokrotność tego, co ma u Ruskich i przetransferować kilka dobrych tysięcy na konto w 1xbet. Środków raczej nie ma nieskończonych, więc zostanie z grubą kasą u nich i żadną możliwością grania dalej. Także &quot;znafco&quot; radzisz bardzo mądrze.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Rada na poziomie dziecka z gimnazjum, twoja rada nie jest dobra, twoja rada jest idiotyczna....
Równie dobrze możesz sobie na kartce napisać że masz 10.000pln ( oczywiśscie fikcyjnych) w jakimś niewypłacalnym buku, i tą fikcyjną kasę transferować na jakiegoś legalnego buka z którego możesz wypłacić, gorzej jeśli z tego legalnego przegrasz realną kasę, a na kartce będziesz miał 20.000pln fikcyjnych, to jest właśnie twoja głupkowata logika.

A co za problem wpłacić Ecopayz i wypłacić ta samą metodą ?
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Wczoraj wypłaciłem kasę na paysafecard. Następnie wpłaciłem na bwin. Nie gram tam bo mam limity. A potem wypłaciłem na skrilla i ominelem głupia prowizje psc. Minusem jest czas bo czekałem do paru godzin na decyzję bwina.
Ale jest to możliwe. Dodam że na bwinie mam konto na premium które jeszcze dziala
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Hmmm... Ktoś coś na temat wyłat trustly ? Zawsze dochodziły w 1-2 dni max.
W tym momencie mija 5 dzień roboczy a przelewu nie widać
 
Do góry Bottom