>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu
Wyzeruj konto, a później wpłacaj tylko Bitcoinami. Wszystkie wygrane możesz wtedy wypłacić Bitcoinami, a kasa idzie błyskawicznie, ok. 5 minut.
Jak nie możesz wyzerować, to zapytaj, jak możesz wypłacić inaczej niż przelewem, którym wypłacać nie chcesz.
Z nimi idzie się dogadać, to b. porządny rosyjski buk.
A jak nie to wypłacaj BTC partiami jak obecnie, aż wyzerujesz
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Uwaga na stronie 1xbet po zalogowaniu wyświetla się informacja że jesteś szczęśliwym zwycięzca po czym otwiera się gra rzuty karne czy coś w tym stylu i pyta czy podwoić stawkę. Jeżeli klikniesz że tak to wykonujesz rzut karny jak wiadome przy takiej grze automatycznie przegrywasz. Będąc szczęśliwym wygranym i nieświadomie klikając podwój stawkę jestem szczęśliwym posiadaczem na koncie o 1500 mniej. Radzę uważać co się klika bo można się zdziwić.
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Ja korzystam z ecoPayz . Gram w 1xbet w euro , konto w ecoPayz mam w euro i kartę do tego konta również euro .
maarcin14 nie masz z powodu dwukrotnego przewalutowania dużych strat? Jak rozumiem zarabiasz w PLN. Potem musisz jakoś je przewalutowac na Euro(jak to robisz) żeby je wpłacić na ecoPayz i potem drugi raz tylko że w odwrotna stronę (przy wypłacania z bankomatu?)
 
P 0

patyczek234

Użytkownik
drodzy użytkownicy, czy dostał ktoś takiego e-maila od 1xbet ?
Dear customer,
We want to inform you, that our company decided to stop any collaboration with you (closing your account). This decision is based on the official Terms and Conditions point 2 subpoint 34 of the betting company which you have violated.
The decision has been made after careful investigation of the situation by our security service.
We ask you not to create new accounts in our website. Pay your attention to the moment that if you try to create new accounts, we will block them, the bets will be canceled, your deposits won’t be returned and will be used to pay costs associated with investigation and closing.
In view of the fact that your actions have been a violation of the above mentioned Terms and Conditions, the Decision concerning the stopping any collaboration with you is final and without appeal.
All your requests regarding the blocking will be ignored by our security service.
 
maarcin14 664,6K

maarcin14

Użytkownik
wpłacałem z konta walutowego na ecoPayz , stamtąd na 1xbet , wygrane wypłacam na ecoPayz spowrotem , następnie kartą ecoPayz wypłacam w polskim bankomacie PLN , wtedy mniej więcej wychodzi 4,00 - 4,10 PLN za 1 EURO , różni się to w zależności od wypłacanej kwoty . Większe kwoty z ecoPayz wypłacam bezpośrednio na konto walutowe , wtedy ponoszę koszt takiej wypłaty 10 EURO
 
P 0

puszek10

Użytkownik
Jak mogłeś wypłacać pieniądze na skrill jak ten bukmacher na chwilę obecną nie akceptuje płatności skrill oraz nigdy wcześniej nie akceptował płatności skrill. Płatności neteller akceptują od kilku miesięcy natomiast na skrill trzeba jeszcze poczekać, tak mi support odpowiedział. Ogólnie bukmacher z dość dobrymi kursami natomiast polska wersja została stworzona za pomocą jakiegoś tłumacza.
Akceptował bo robiłem za pomocą skrill transakcje. Chodź aktualnie nie akceptuje
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Wyzeruj konto, a później wpłacaj tylko Bitcoinami. Wszystkie wygrane możesz wtedy wypłacić Bitcoinami, a kasa idzie błyskawicznie, ok. 5 minut.
Jak nie możesz wyzerować, to zapytaj, jak możesz wypłacić inaczej niż przelewem, którym wypłacać nie chcesz.
Z nimi idzie się dogadać, to b. porządny rosyjski buk.
A jak nie to wypłacaj BTC partiami jak obecnie, aż wyzerujesz
Czy mógłbyś napisać coś więcej o wpłatach za pomocą bitcoina? Tzn trzeba mieć jakieś konto na którym się ta kryptowalute trzyma czy jak to działa? Jak później to przelać na normalne konto? Czy jest to bezpieczne? W jakiej walucie gra się wtedy na 1xbet?
 
Z 0

ztrc

Użytkownik
Cześć,
Jak wygląda sprawa wypłat bez weryfikacji dokumentu? Gram okazjonalnie, łapie promocje u buków i nie widzi mi się na razie jakoś specjalnie weryfikować się dowodem, szczególnie przy moim ryjku ???? Czytałem również, że weryfikacja trwa długo. Wpłacam normalnie przez przelewy24, a wypłacić chciałbym na krypto (przekonał mnie tym), ew. paysafecard, którym mógłbym zasilić portfel skrill. Buk robi duże problemy podczas wypłat?
Dużych wygranych!
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Czy mógłbyś napisać coś więcej o wpłatach za pomocą bitcoina? Tzn trzeba mieć jakieś konto na którym się ta kryptowalute trzyma czy jak to działa? Jak później to przelać na normalne konto? Czy jest to bezpieczne? W jakiej walucie gra się wtedy na 1xbet?
Ktoś coś?
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Ale się wkurw... ale kto by sięnie wkur... co za niemota!!! Oto treść rozmowy:
Jak mogę pomóc?
14:14, dzisiaj
Mam pytanie dotyczące wypłat, otóż w jaki sposób mogę wypłaciś skoro nie ma skrilla przez który wpłacałem?
Justyna, 14:14, dzisiaj
Proszę zaczekać na sprawdzenie informacji.
Chwilę.
14:15, dzisiaj
założyłem eco payz i chciałem zlecić wypłatę i pojawił się komunikat że nie mogę bo nie wpłacałem przez niego
Justyna, 14:15, dzisiaj
Podjęcie środków jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. W związku z tym Pan nie może wypłacać na kartę.
Justyna, 14:16, dzisiaj
Proszę Pana spróbować przez Przelewy24, przez ten system Pan robił wpłaty również.
14:16, dzisiaj
no ok, ale jak napisałem wyżej ja wpłacałem przez skrill więc nie mogę tak wypłacić bo nie macie już skrilla a eco payz pojawia się powyższy komunikat
14:16, dzisiaj
tak robiłem ale nie chciałbym wpłacać na konto bankowe tylko do e-portfela
Justyna, 14:17, dzisiaj
Jeżeli Pan chce wypłacić przez inną metodę, to Pan musi wpłacic przez ten system minimalny depozyt, obrócić go z kursem nie mniej niż 1,1, i potem wyplacać.
14:17, dzisiaj
dobrze ale pojawia się takie pytanie:
Justyna, 14:17, dzisiaj
Jak mogę pomóc?
14:17, dzisiaj
wpłacam 100zł robię obrót tym depozytem i czy mogę wypacić 1000zł?
Justyna, 14:18, dzisiaj
Chwilę.
Justyna, 14:18, dzisiaj
Po spełnieniu warunków bonusu, ostatek bilansu bonusowego będzie zaliczony na bilans główny, ale zaliczona suma będzie nie więcej niż suma bonusu. Jeśli po obróceniu bonusu na bilansie bonusowym ostatek jest mniej niż minimalna suma stawki, to bonus uważa się za przegrany.
14:19, dzisiaj
ale co ma bonus do rzeczy? ja nie korzystałem z bonusu nigdy i nie zamierzam korzystać
14:20, dzisiaj
pytanie czy wpłacając 100 czy 500 mogę wypłacić wielokrotnośc tego depozytu
Justyna, 14:20, dzisiaj
Jeżeli Pan obraca swoje sródki i wygrywa, to Pan może wypłacać tyle, ile Pan wygra.
14:22, dzisiaj
no dobrze ale jeżeli teraz mam saldo na plus i wpłacę 200 i wygram od tego momentu np. 1000 to czy mogę wypłacić tylko ten wygrany 1000 czy tąwcześniejszą kwotę in plus także?
w sumie to bardzo głupie bo dlaczego ja teraz tego nie mogę wypłacić skoro to moje pieniądze
Justyna, 14:22, dzisiaj
Chwilę.
Justyna, 14:25, dzisiaj
Podjęcie środków jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. W związku z tym Pan nie może wypłacać na kartę.
14:25, dzisiaj
ja nie pytam o kartę
chcę do eco payz wypłacić
Justyna, 14:26, dzisiaj
Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.
14:26, dzisiaj
teraz nie mogę ale robię depozyt 100-200 i powinienem móc wypłacić obojętne ile
Justyna, 14:26, dzisiaj
Chwilę.
14:27, dzisiaj
no ok ale co z tymi środkami które zostały wpłacone rok temu przez skrill? jak je podjać? przecież to moja kasa
wpłaciłem przykładowo 500 wygrałem 1500 mam 2000 do wypłaty i co?
Justyna, 14:28, dzisiaj
Podjęcie środków jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu.
14:29, dzisiaj
no ja to wiem ale powtarzam nie macie teraz skrilla więc jak mam to wypłacić
wpłata skrill - teraz go nie macie więc jak?
niech Pani pomyśli, zapyta bo wklejanie formułek nic mi nie pomoże
Justyna, 14:30, dzisiaj
Proszę skorzystać się z alternatywnych systemów płatniczych: Perfect Money, Trustly, Ecopayz Przelewy24, Entropay.
14:30, dzisiaj
była metoda do wpłat i wypłat a teraz jej nie ma więc co
Justyna, 14:30, dzisiaj
Proszę skorzystać się z alternatywnych systemów płatniczych: Perfect Money, Trustly, Ecopayz Przelewy24, Entropay.
Chwilę.
14:30, dzisiaj
no piszę przecież że chcę przez eco payz
Justyna, 14:30, dzisiaj
Jeżeli Pan chce wypłacić przez inną metodę, to Pan musi wpłacic przez ten system minimalny depozyt, obrócić go z kursem nie mniej niż 1,1, i potem wyplacać.
14:31, dzisiaj
ok ale Pani pisze że mogę tylko wypłacić kwotęwpłaconego depozytu i to co od tej kwoty ugram a pytanie brzmi: CO Z KASĄ KTÓRĄ MAM TERAZ NA KONCIE WPŁACONĄ SKRILLEM I ZAROBIONĄ?
Justyna, 14:32, dzisiaj
Należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.
14:33, dzisiaj
no ale jak mam podjąć te środki skoro nie macie skrilla?
Justyna, 14:33, dzisiaj
Pan musi wpłacic przez ten system minimalny depozyt, obrócić go z kursem nie mniej niż 1,1, i potem wyplacać.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Tam jakiś translator chyba śmiga, bo jak ostatnio walczyłem na czacie z Klaudią, czy Karoliną to w pewnym momencie dostałem wiadomość po rusku, a za chwile edytowało się na polski
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Musisz miec portfel bitcoine np. blockchain, ktorego uzywam i z niego bezposrednio przelewasz sobie do buka. Zaklady obstawiasz w walucie w jakiej masz otwarte konto u buka. A wiec BTC po prostu zostanie przeliczone po aktualnym kursie.
 
maarcin14 664,6K

maarcin14

Użytkownik
A swoją drogą , ile idzie wypłata z 1xbet na konto bankowe przez przelewy24 ? Korzystałem tylko ze skrilla i ecoPayz i zawsze trwało chwilę i bardzo szybko miałem dostępne pieniądze a jak jest właśnie poprzez Przelewy24 ? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
 
Do góry Bottom