>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

T 48

tadi33

Użytkownik
Nie wszystkie banki są dostępne przez przelewy24 cały czas. Musisz sprawdzić &quot;godziny otwarcia&quot; twojego banku, może należy do jednego z tych, który nie jest obsługiwany 24/7 (np. ING)
 
A 0

adipiorek

Użytkownik
Witam mam taki problem bo wygrałem dzisiaj 2200 zł za środki bonusowe, po tej wygranej bonus znikł z mojego konta i pojawiło się tylko 400 zł. Reszta przepadła? To był bonus od pierwszego depozytu i jak chciałem to wypłacić to był komunikat ???? enied by operator. (583 System rejected transaction since transaction BIN Country blocked.)
Co z nimi nie tak? Da się odzyskać wygraną?
 
M 0

mati410

Użytkownik
Nie wszystkie banki są dostępne przez przelewy24 cały czas. Musisz sprawdzić &quot;godziny otwarcia&quot; twojego banku, może należy do jednego z tych, który nie jest obsługiwany 24/7 (np. ING)
Hej, próbowałem wypłacić do PKO więc powinno pójść, a nie poszło
Witam mam taki problem bo wygrałem dzisiaj 2200 zł za środki bonusowe, po tej wygranej bonus znikł z mojego konta i pojawiło się tylko 400 zł. Reszta przepadła? To był bonus od pierwszego depozytu i jak chciałem to wypłacić to był komunikat ???? enied by operator. (583 System rejected transaction since transaction BIN Country blocked.)
Co z nimi nie tak? Da się odzyskać wygraną?
Kolego, ja też się przejechałem na tym ich śmiesznym bonusie, przeczytaj dokładnie regulamin, po spełnieniu wymaganego obrotu bonusu możesz dostać nie więcej niż kwota bonusu ???? , ja nagrałem z 4k i wszystko poszło ????
 
D 0

dutra

Gość
A macie taki motyw w tym flashu czy w czymkolwiek ta strona jest zrobiona że przy wybraniu 1 seta (rozwinięciu regulaminowego czasu) nie zmienia kursu i w ogólnie nie reaguje ?
Jednym słowem nie mogę przerzucić na 1/2 set zakładeczki.
Firefox/win10
 
D 0

dzieciol100

Użytkownik
Wczoraj zleciłem wypłate srodków(ok 15:00)za posrednictwem trustly,dzis kasa na koncie ok 13,bez zadnej weryfikacji konta(mozliwe ze za mała kwota wyplaty,500pln)Jestem pozytywnie zaskoczony,zobaczymy jak bedzie dalej.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Siema. Tak musisz mieć konto - np. Na giełdzie bitbay którą mocno polecam. Kupujesz tam Bitcoin i robisz przelew na adres 1xbet zawarty w zakładce depozyt.
Grasz walutą jakie masz konto na buku (domyślnie PLN).
Wypłacić z Bitbay możesz prosto - np. Z bankomatów bez uzycia karty (koszt 10zl).
Ja wpłacałem i wypłacałem bitcoinami aż do dziś, napisali mi żebym wypłacał przez trustly, a wypłata bitcoinami mi nie przechodzi już.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
pany mam problem, zlecilem wyplate przez konto bankowe przelew i wrociyl mi pieniadze (pko) moze zrobic skrilla? nie mam pojecia..
czy wystarczy zrobic przez te trustly podac kwote i bede miec pieniadze na koncie ?? jak to dziala ..
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
przez te trustly na pewno pewne zrodlo ? ogolnie 1k zarobilem i teraz mysle czy mi wyplaca, bo ktos opisywal ze oszukal buk go. Zreszta ja tylko podawalem nr co jest na karcie, wystarczy? bo nr konta bankowego nie trzeba z tego co patrzylem
 
Do góry Bottom