>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Witam, mam jakies resztki na 1xbecie ale z tego co widze to nie ma juz tam opcji wyplaty przez skrill. Pytanie do was Panowie w jaki sposob najprosciej i najszybciej wyplacic te pieniadze ?
 
D 4

dehunter

Użytkownik
ruscy zostali nieco ograbieni i obecnie proponują kursy 2way 1.5 i 1.5 na to samo zdarzenie ???? 50% marży...
Grać tam Cię nie zmuszają. Są o wiele lepsi i pewniejsi bukmacherzy ???? Po drugie marża wynosi około 33.33% więc pomyśl zanim coś napiszesz i nie wprowadzaj ludzi w błąd!???? Może niektórym taka marza odpowiada;);):p
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Grać tam Cię nie zmuszają. Są o wiele lepsi i pewniejsi bukmacherzy ???? Po drugie marża wynosi około 33.33% więc pomyśl zanim coś napiszesz i nie wprowadzaj ludzi w błąd!???? Może niektórym taka marza odpowiada;);):p
Marża wynosi 25%
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Do jakiej kwoty polecacie wypłaty przez trustly na konto bankowe tak, żeby nikt w banku nie zwrócił na to uwagi? Jaką największą kwotę wypłacaliście bezpiecznie?
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam mam pytanie wyplacilem kase z 1xbet na Ecopayz, jak najlepiej wyplacic srodki na konto bankowe? Z konta w PLN czy przerzucic na konto EURO i wyplacic na konto bankowego euro? Kto bierze wiecej za przewalutowanie ecopayz czy bank?
Pany mam taki problem, że w żaden sposób nie mogę się zalogować na komputerze na konto bo wyskakuje ten nieszczęsny kod dwustopniowej weryfikacji który trzeba podać z GA. W żaden sposób nie mogę tam dodać swojego konta z 1xbet bo muszę się na nie zalogować więc jest to błędne koło ???? Jedynie mogę grać przez aplikację na smartfonie ale nie mogę nawet wypłacić pieniędzy bo wszędzie prosi o ten kod. Jedynie w przypadku przelewu kasy &quot;do przyjaciela&quot; wydaje sie być ok. Mam stówkę, chcę wypłacić i dać sobie z nimi spokój, bo ciągle mam z nimi problemy. Moje pytanie: Czy nie chce ktoś wirtualnej stówki za procentowo mniejszą kasę? ???? Rozumiem, że 1xbet nie pobiera prowizji w przypadku takiego przelewu
Mam to samo, masz na komputerze taka opcje jak logowanie przez sms, przyjdzie ci haslo jednorazowe na telefon i wtedy wyplacaj ????
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Prócz raiffeisena trustly ma z któregoś banku natychmiastowe wpłaty czy nie? Bo niby jak się wpłaca np. z PKO jest napisane natychmiastowa ale mija się to z prawdą.
 
Do góry Bottom