>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Drodzy Klienci! Z powodu trwających prac naprawczych nasz serwis jest obecnie niedostępny. Przepraszamy za niedogodności.
Prace naprawcze przeprowadzane od 25-12-2017 18:19 do 25-12-2017 20:00
za ich mobilną stroną.
domyślnie 20 zapisana na stronie może być 19 naszego czasu
e: działa, choć źle działa livebetting
 
V 0

vkseon

Użytkownik
Witam
jak narazie wyplacam i jest wszystko ok, jak na trustly tak na karte kredytowa.
juz nie mozna wplacac i wyplacac za pomoca skrilla poniewaz obywatelom polski (osoby ktorzy zarejestrowali sie na adres w polsce) zastalo zablokowane (polityka polska PIS i PO ) ???? ))
pany co jest grane chce zrobic przelew a tu declined by issuing bank
i jak dales rade wyplacic ?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
da się przez pejsejfkarda depo zrobić ?
Na czacie piszą że można a ja nie moge nic zrobić bo jakby przyciski nie działały, mam tylko vise i trustly...
 
M 3

matik111

Użytkownik
Jak chcesz wpłacić przez paysafecard to jest opcja że doładowujesz konto ecoypayz za jego pomoca a potem wpłacasz ecopayzem,tylko że wpierw płacisz 7% prowizji za wplate na portfel a potem jeszcze tracisz troszke ale juz mniej na przewalutowaniu z rubli
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ok dzięki
Dziwne bo na czacie pisali że z Polski można psc płacić, heh sami nie wiedzą najwidoczniej co u Nich sie dzieje ...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Miał ktoś z was tak że obniżyli mu kursy o kilka % ? Po zalogowaniu mam niższe kursy, czy jeśli założę konto w jakimś ich klonów np Aztekbet to czy kursy będą obniżone czy nie zbanuja mnie za to że chciałem to obejść w taki sposób?
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Jak dlugo trwa pretwarzanie wylaty przez trustly bo zleiclem dwie godziny temu i dalej taka niebieska strzalka jest a nie zielona obok tego i w ogole jak zlecilem wyplate to podalem aby kwotei tyle nic wiecej nie chcieli zadnego numeru konta ani nic.
 
Do góry Bottom