>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

R 367

romeo12345

Użytkownik
Jak to jest z graniem w 1xbet? Moge normalnie zalozyc konto i podac ze jestem z Polski? Czy trzeba kombinowac jak z bet365? Jako jedyni oprucz bet365 maja oferte ktore mnie interesuje i chcialbym u nich pograc. Gracie przez vpn czy maja jakies strony omijajace polskaustawe jak Uni czy Betclic?
 
T 0

tymbark91

Użytkownik
Jak to jest z graniem w 1xbet? Moge normalnie zalozyc konto i podac ze jestem z Polski? Czy trzeba kombinowac jak z bet365? Jako jedyni oprucz bet365 maja oferte ktore mnie interesuje i chcialbym u nich pograc. Gracie przez vpn czy maja jakies strony omijajace polskaustawe jak Uni czy Betclic?
Ja gram na danych na polaka ale używam VPN do gry
 
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
wpłacał ktoś przez steam? próbuje i coś nie wychodzi :&lt;
zaznaczam itemy, klikam, jest napisane aby potwierdzić działania w steam ale nie mam oferty wymiany :&lt;
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ktoś tam gra w tym ruskim badziewiu jeszcze. Próbuję właśnie sprawdzić u nich kursy, ale ni w ch... nie mogę dojść do dzisiejszych meczów w Holandii. Takiego syfiastego systemu nawigacji nidzie nie ma!
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Szczerze nie wyobrażam sobie teraz grę w innym buku, mają niesamowitą ofertę live i naprawde dobre kursy (dla 1v2,1.93-1.93)
Wiem że dużo osób pewnie miało z nimi problemy, ja wypłacałem już kilka tysięcy i nigdy żadnych problemów. Aha, gram tylko z telefonu na wersji mobilnej bo normalna strona na kompie jest ciężka do gry.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Bo to złodzieje. Melbet, astekbet i 1xbet to jedna i ta sama grupa. Admin niby taki bystry a nie zobaczył, kto nimi zarządza - ano jedne i te same Technifiusion. Nawet maile mają te same tylko nazwy się różnią. Przez parę miesięcy roztaczają wizję zaufanych i super kursów, po czym albo dowalą kursy 1.5-1.5 na 2way albo weryfikacja aż do zdjęcia dzioba/listu do Rosji ew. konfiskata hajsu bo złamałeś regulamin - nie dowiesz się jak po prostu, a Twój depozyt czy wygrane zostaną skonfiskowane na &quot;przeprowadzone śledztwo&quot;. Co ciekawe każdy kolejny buk twierdzi, że są inną firmą i można u nich założyć konto, mając uprzednio w 1xbet np. Ileż ja się nażarłem, aby mi hajs oddali. Ten buk powinien być surowo odradzany. No, ale najwyraźniej komuś to na rękę.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Bo to złodzieje
Złodzieje to nie są, ale gra się u nich b. trudno, bo wyszukiwarka nie działa, a dojście do meczu mniej popularnego graniczy z cudem. No i strona pełna niepotrzebnych rzeczy muli, wiesza się, robi różne chocki-klocki. Strasznie to zniechęca i wkurza. Nie próbowałem co prawda na komórce grać, jak ktoś sugeruje.
A szkoda, bo buk ma dobre kursy i można do nich wpłacać BCC (bitcoin cash) błyskawicznie i tanio!
Bitcoinem (zwykłym) też można, ale kasa idzie długo (do 24 godzin z 4Coins).
Na innych portfelach jest ponoć jeszcze gorzej.
Więc BCC lepiej używać
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Każda firma zagraniczna może zrobić co im się podoba i w każdej firmie są mniejsze czy większe problemy. Większość jednak problemów nie ma.
 
A 205

amindada

Użytkownik
nie ma innej firmy na rynku oferujacej takie promocje dla graczy. Co tydzien w piatek freebet za 100e, w poniedzialek 100 e na gry, jak przegrasz kase za bonus to mozesz swobodnie dysponowac swoim depozytem, bo nie jest zwiazany warunkami bonusowymi. Kwoty kilkunastu czy kilkudziesieciu tysiecy to jednak rzadko kto obraca, ja przy sumach do kilku tysiecy nigdy nie mialem problemow. Raz mnie tylko Melbet oszukal w kasynie na 50 euro, wiec tam nie gram.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
nie ma innej firmy na rynku oferujacej takie promocje dla graczy. Co tydzien w piatek freebet za 100e, w poniedzialek 100 e na gry, jak przegrasz kase za bonus to mozesz swobodnie dysponowac swoim depozytem, bo nie jest zwiazany warunkami bonusowymi. Kwoty kilkunastu czy kilkudziesieciu tysiecy to jednak rzadko kto obraca, ja przy sumach do kilku tysiecy nigdy nie mialem problemow. Raz mnie tylko Melbet oszukal w kasynie na 50 euro, wiec tam nie gram.
i tak za darmoszkę dają czy trzeba mieć jakiś obrót żeby przyznali tego free ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Co tydzien w piatek freebet za 100e, w poniedzialek 100 e na gry
Ja tam od nich nigdy nic takiego nie dostałem.
Kiedyś jakieś porąbane bonusy u nich były, ale nigdy nie udało mi się ich skumać.
Od tamtego czasu mam 75 punktów na koncie i nic się nie zmienia. Nie ma też na co tego wymienić, ani na kasę, ani też na jakieś spiny.
A że ostatnio nie miałem już siły pałować się z ich stroną, więc odpuściłem sobie tego buka.
Nigdy mnie jednak nie oszukali.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Mam pytanko do tych co grają tam już przez dłuższy czas?
Jestem miłośnikiem grania rzutów rożnych i zauważyłem, że jest tam bardzo fajna oferta! Chcę zalożyc u nich konto ale mam kilka wątpliwości. Będę grał progresją i tu pojawia się pytanie: czy przy wygranych rzędu 1-2K zł na miesiąc nie będzie problemów z nakładaniem limitów?
Z tego co wyczytałem większosc uzywa teraz do wpłat i wypłat tam EcopayZ. Jaka jest najtańsza opcja wypłat posiadając konto w PLN i EUR a także kartę Eco w EUR. Bankomat czy jednak przelew na konto?
 
M 38

miguel22

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanko!
Przy wpłacie 2K zł z mbanku na ecopayz zabiorą prowizję 1.5% (30 zeta). Gdybym chciał miec konto w euro na 1x.. to bardziej się opłaca zamienic PLN ne EUR na ecopayz (2.99% - strata kolejnych 59 zł) i przelac EUR czy wpłacic z konta PLN na 1x.. a on sam zamieni je na EUR po jakimś tam kursie! Czy istnieje tylko opcja wpłaty z EUR na EUR?.
Jeśli mamy konto na 1x w EUR to bardziej opłaca się wypłacać kartą eco z bankomatu, gdyz wtedy wybieramy po kursie euro w granicach 4.00 - jeśli nie zaakceptujemy kursu narzuconego przez bank
Natomiast jeśli mamy konto na 1x w PLN to wtedy bardziej opłaca się przelewac na konto bankowe, gdyż wtedy omijamy przewalutowanie i płacimy 10 euro za każdy przelew wychodzący z ecopayz!
Dobrze kumam?
 
Do góry Bottom