>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

R 1

rafi77

Użytkownik
A mnie dzisiaj oszukali na 425zł. Zakład który zawarłem rozliczono właśnie na tą kwotę i support twierdzi że zawarłem jeszcze jeden zakład w sekcji w-sporty na tą kwotę. Oczywiście nic takiego nie robiłem. Mam faktycznie w historii taki zakład zawart dzisiaj o 6 rano gdy jeszcze spałem i jest to jakaś absurdalna taśma. Albo to oni albo ktoś włamał mi się na konto i to zrobił. Oczywiście support ma to gdzieś i twierdzi że nie ma podstaw do przyznania mi racji. Kasa poszła się ... Przestrzegam wszystkich bo może to spotkać każdego. Też miałem o nich dobre zdanie grałem od dawna bardzo aktywnie i nigdy nie było większych problemów. Jednak do czasu.
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
No ja zaryzykuje . Otworzyłem tam konto jakiś czas temu teraz domykam sprawy z e-portfelami i przenoszę się ze złodziejskiego stsa. Postaram się też dać wszystkie możliwe zabezpieczenia na te konto bo w miarę często się słyszy o problemach z nimi . Co do problemu powyżej czasami po wygranym kuponie jak się logujesz wyskakuje ci na główne okno czy chcesz zaryzykowac i podwoić wygraną . Być może przez przypadek kliknełeś nie w to co trzeba .
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Nie mogłem zrobić nic takiego bo logowałem się ostatnio w nocy ok 2 i dzisiaj dopiero około 11 a zakład był zawarty ok 6 rano i to jeszcze jakaś totalnie absurdalna taśma w sekcji na której nigdy nie grałem.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No ale co taki buk może poradzić w tej sytuacji? Co by było gdyby tak każdy mógł zgłaszać, że z jego konta pograny został zakład, nie siadł i chce zwrot kasy. Zmień hasło, maila czy coś, co może uniemożliwić włam na konto i przede wszystkim posprawdzaj komputer/telefon czy nie posiadasz żadnych syfów w nim.
 
R 1

rafi77

Użytkownik
To dość wygodne wytłumaczenie dla bukam t. Jednak ja loguje się wyłącznie przez aplikacje na moim telefonie który jest regularnie czyszczony. Pytanie jakie są zabezpieczenia buka bo niekoniecznie dostęp do mojego konta dostał ktoś z mojej winy. Być może zawodzą zabezpieczenia buka. Jeśli chcieli by mogą sprawdzić przecież choćby IP logującego się. Mają to jednak gdzieś. NA szczęście miałem wczoraj tylko te 425zł na koncie a bywało znacznie więcej .Przez wiele lat gry u różnych buków nigdy nic takiego mnie spotkało. Nie mam więcej zamiaru mieć nic wspólnego z tym bukmacherem i dobrze radzę zastanowić się innym czy warto ryzykowac swoje pieniądze jeśli buk nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo naszego konta.
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Mi się dość niedawno zdarzyło kupić przez smartfona na ebayu przedmiot za kilka tys. Co się okazało telefon nie zdazyl sie zablokowac i w kieszeni wciskal co mu sie podoba ???? Dobrze się zastanów czy rano nie miałeś telefonu w takim miejscu gdzie mogłeś przez przypadek coś wcisnąć . Jeśli włączyła się aplikacja z automatu pojawiły sie na ekranie 2 wielkie przyciski ryzykuj lub nie ryzykuj i 50 % szans na jedno i drugie ???? Ja po tym zdarzeniu na ebayu dałem na niektóre aplikacje w telefonie koniecznosc wpisywania dodatkowego hasła żeby aplikacja mogła się otworzyć .
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Trochę polatałem po internecie i faktycznie jest bardzo dużo przypadków oszustw jeśli chodzi o tego buka . A największe problemy jak już zaczyna się coś wygrywać lub wypłacać większe sumy . Pisano o tym że buk chcę nawet zdjęcie ciebie z monitorem w tle na którym dokładnie widać że to akurat ty dokonałeś wpłaty po której wygrałeś jakąś większą sumę . Co śmieszniejsze gdy zdarzają się oszustwa dziwne zniknięcia pieniędzy z kont i wypłaty na nie wiadomo kogo to już wtedy nie było potrzeby dodatkowych weryfikacji . Albo buk celowo oszukuję graczy a skłania mnie do tego myśl że sporo problemów opisanych na temat tego buka mówi o zakładach które nie powchodziły a nigdy nie były stawiane przez właścicieli kont . Albo buk ma bardzo słabe zabezpieczenia strony i na tyle przyjazne dla hakerów luki że ci se bez problemu mogą co jakiś czas wypłacać środki z różnych kont a ponadto włamy są na tyle proste że czasem z nudów dodatkowo stawiają zakłady na cudzych kontach xD
Buka poważniejszym graczom raczej bym odradzał . A hobbystom lub początkującym których stawki wynoszą od 2 do 10 zł nawet bym polecił gdyż ryzyko problemów jest mniejsze a dzięki większym kursom łatwiej będzie nie stracić za szybko wpłaconej sumy .
Jak by ktoś miał pomysły na zastępczego buka z podobnymi kursami to bym był wdzięczny za jakieś propozycję .
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Rozumiem że musisz bronić swojej firmy, ale nie zarzucaj ludziom czegoś jak nie masz wiedzy. Mój numer klienta 18347625. Sprawdź i napisz publiczne jakie masz wyjaśnienie mojej sytuacji bo z Waszym supportem dyskusja to idiotyzm, mają ludzi gdzieś.Wyjaśnij jakim cudem mogłem zawrzeć kretyński zakład za 425zł na taśmę w sekcji esport w której nigdy nie grałem i w dodatku śpiąc? Doskonale wiecie że to nie ja można przecież sprawdzić po IP a ja logowałem się od dłuższego czasu wyłącznie przez aplikacje w moim telefonie. Zresztą zaraz po tym jak zgłosiłem sprawę do supportu dostałem emaila z informacją że blokujecie mi konto na 1h po czym mam zmienić hasło. Dobrze więc wiecie że coś było nie tak a suuport oczywiście stała regułka że nie stwierdzono podejrzenia oszustwa na moim koncie. Jawna kpina.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Kolego ja to bym nie podawał numeru publicznie i niby jakiemuś użytkownikowi &#39;1xbet&#39; to pod takim nickiem to każdy się może zarejestrować.
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Przecież nie podałem hasła co ma komu dać sam numer klienta?
Po tym numerze może coś spróbować zweryfikować jeśli faktycznie jest od nich.
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Ale też co niektórzy lubią mieć takie same hasła na bukach i stronach bukmacherskich i wszystkim co związane w jednym temacie ;P
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
o i mamy ruskiego trola, a myslałem ze 1xchujniebet bedzie powoli w polsce sie zamykał a oni nam tituszki podsyłają ohh
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Witam,
Dziś wpłaciłem 400 zł przez trustly, kasy na koncie w bet1xbet brak ? Długo czekacie na zaksięgowanie wpłaty? Gość na chat pisze o dwóch dniach , u innych buków była od razu.
Pozdrawiam
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Wypłaty z trustly do Raiffeisen i BPS zawsze były w max godzinę, nawet w weekend. Coś się zmieniło w kwestii BPS?
 
D 3

donas

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją, chciałem wypłacić i poprosili o skan dowodu i skan karty płatniczej ktorej używam do wpłat i tu jest problem bo korzystam z entropay i to im napisałem to odpisali, że mam wysłać screeny na których widać wszystkie wpłaty do nich z entropay... Ciekawe jak mam to zrobić jak wpłat zrobiłem około 100 jak nie więcej i dodatkowo w bardzo wielu miejscach płaciłem entropay, to chyba bym musiał im z 500 screnów wysłać? ma ktoś jakiś pomysł co zrobić ?
 
D 3

donas

Użytkownik
Normalnie jestem zaskoczony, wystarczyło tak jak napisałeś jeden screen i ok. Ale mam inny teraz problem, chcę wypłacić przez trustly i wpisuję kwotę do wypłaty i zatwierdzam smsem a gdzie mam podać nr konta na jakie mają przelać bo nigdzie takiej opcji nie widzę ?
 
Do góry Bottom