>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

K 0

kuli1994

Użytkownik
Hej,
Sprawa wygląda tak: chciałem wypłacic pieniadze po czym nie ma metody wyplaty poprzez: Trustly
Nie wiem co robić.
Poprzez karte bankowa, sepe nie moge wyplacic bo pisza ze musze wyplacic taka metoda jak wplacalem. Alternatywa sa portfele: jednak tam nigdy nie miapem konta. Jak patrze to widze ze na tych niektorych pprtfelach minimalna kwpta wplaty to 300$.. I wgl te przekierowania walut. Co zrobic? Myslicie ze trustly jesCE wroci? Bardzo prosze o rade. Pozdrawiam
 
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
&quot;W chwili obecnej istnieją trudności techniczne z systemem Trustly, eksperci pracują nad tym problemem. Przepraszamy za niedogodności. Proszę korzystać z alternatywnych systemów płatniczych.&quot;
&quot;Obecnie nie ma żadnych szczegółowych informacji na temat tego, kiedy będzie ten system dostępny.&quot;
Już kiedyś też tak było, dla spokoju można poczekać kilka dni albo przez te portfele
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Z 1xbet na Ecopayz parę minut gorzej z Ecopayz na konto bo parę dni ale warto mieć konto w Ecopayz w plnach, wypłata kosztuje około 40zl myślę że taki koszt można zaryzykowac i z portfela na konto bankowe przelewać dosyć bezpiecznie i pewnie
Na konto chyba zawsze ostatnio dokładnie 4 dni
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
No wlasnie, nie mozna w ogole wejsc na strone.Ja mam neta od plusa/polsat cyfrowy, zastanawiam sie czy czos nie poblokowali
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Orientuje się może ktoś ile się traci na przewalutowaniu wpłacając przez PSC ( PSC w zł i konto też )
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Tylko na czym zależy? Przekonacie się jak wam kasa zniknie z konta. Poczytajcie zagraniczne fora. A jak wam mało to może wiarygodna okaże się ocena SBR D-. Chyba nie muszę tłumaczyć co oznacza. Bolesne jest to że sam nie wierzyłem aż mnie to spotkało.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
&quot;Withdrawal of funds temporarily blocked until receipt of cryptocurrency deposit confirmation&quot;
Miał już może ktoś taką informację przy wypłacie BTC mimo wcześniejszych wpłat ?
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Z tego co wiem w krypto mozesz wyplacic tylko tyle ile wplaciles, poza tym nie polecam tej opcji bo starsznie tna na wyplatach w krypto. Co do twojego problemu czy nie wyplaciles juz kwoty wplaconej w krypto?
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Z tego co wiem w krypto mozesz wyplacic tylko tyle ile wplaciles, poza tym nie polecam tej opcji bo starsznie tna na wyplatach w krypto. Co do twojego problemu czy nie wyplaciles juz kwoty wplaconej w krypto?
Okazuje się, że mam zablokowane wszystkie wypłaty bo jakies potwierdzenie z BTC nie doszło mimo, że wszystkie wpłaty, które robiłem doszły. Coś tu śmierdzi no ale czekam co sie z tego rozwinie.
 
C 0

cools

Użytkownik
Witam,
czy ktoś z grających dłuższy czas na 1xbet mógłby mi pomóc? Otóż zalożyłem dziś u nich konto, ale mam kilka pytań:
1. Jak najlepiej wpłacić pieniądze? Z tego, co wiem bezpośrednio z konta bankowego nie przejdzie, zresztą wolałbym czegoś takiego uniknąć. Założyłem ecopayz, jednak posiadam tylko kartę MasterCard, a potrzebna do jego aktywacji jest Visa. Jest jeszcze PaySafeCard, ale jest jakiś sposób, aby doładować konto na 1xbet bez wychodzenia z domu?
2. Czy jakieś dane są wymagane? Znajomy mówił mi, że miał podany jedynie e-mail i nie miał problemów z wpłatami oraz wypłatami.
3. Czy faktycznie nie ma problemów z wypłatami? Warto zacząć tam grać?
Pzdr.
 
D 3

donas

Użytkownik
1. Ja używam Entropay, tam robisz wirtualną kartę a na konto entropay przelewam kartą mbanku.
2. Ja musiałem wysyłać dowód osobisty, a ostatnio poprosili o screen z konta entropay.
3. Wypłatę przez trustly akceptują w 5min, wcześniej jak były przelewy24 to pieniądze miałem na koncie w 10min.
Jak nie grasz na jakieś wielkie kwoty to myślę, że zdecydowanie warto.
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ale dzisiaj po 2 tygodniach zwrócono mi pieniądze moje 425zł które znikło po zhakowaniu konta. Bez cienia wątpliwości jest yo zasługa kolegi o nicku 1xbet który okazał się osobom która nie rzuca słów na wiatr tylko realnie potrafi pomóc. Zdaje sobie równiez sprawę że gdybym nie opisał tutaj sprawy to pieniążki by nie wróciły.
 
Do góry Bottom