>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ale dzisiaj po 2 tygodniach zwrócono mi pieniądze moje 425zł które znikło po zhakowaniu konta. Bez cienia wątpliwości jest yo zasługa kolegi o nicku 1xbet który okazał się osobom która nie rzuca słów na wiatr tylko realnie potrafi pomóc. Zdaje sobie równiez sprawę że gdybym nie opisał tutaj sprawy to pieniążki by nie wróciły.
To ciekawe, mi właśnie zniknęło z konta 100 euro. Mimo, że zakłady z dzisiaj mówią o tym, że jestem conajmniej 100 euro na + to nie ma w hisotrii wypłat tego, ani na żadnym zakładzie. Pani na czacie mówi, że dokonałem wypłaty. Polecam zwijać się z tego buka : )
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ale dzisiaj po 2 tygodniach zwrócono mi pieniądze moje 425zł które znikło po zhakowaniu konta. Bez cienia wątpliwości jest yo zasługa kolegi o nicku 1xbet który okazał się osobom która nie rzuca słów na wiatr tylko realnie potrafi pomóc. Zdaje sobie równiez sprawę że gdybym nie opisał tutaj sprawy to pieniążki by nie wróciły.
Tak, jak pisałem zaczynają się zmiany na lepsze, rafi77 życzę szczęścia w dalszej grze.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
To ciekawe, mi właśnie zniknęło z konta 100 euro. Mimo, że zakłady z dzisiaj mówią o tym, że jestem conajmniej 100 euro na + to nie ma w hisotrii wypłat tego, ani na żadnym zakładzie. Pani na czacie mówi, że dokonałem wypłaty. Polecam zwijać się z tego buka : )
Wiesz ile osób może napisać, że niby nie wypłacili, a wypłacili... :)
Bez konkretów ciężko jest sprawdzić taką sprawę.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
No to mamy podobną sytuację jak moja xd u mnie najpierw sprzedano moje kupony +/- 10k co zgłosiłem do supportu ale myślałem że to wewnętrzny błąd, lecz następnego dnia ktoś wypłacił mi z konta kasę (potwierdzając kodem z sms), jedynie co dobre to że nie miałem takich wysokich możliwości wypłat kryptowalutami bo okradziono mnie wpłacając na bitcoina.
Także jakiś dobry Ruski haker albo ich działanie...
Intrygująca sprawa, a jakieś szczegóły można prosić?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja w ich klonie Melbet zostałem okradziony na 200zł, nie tak dużo, ale liczy się fakt podejścia supportu. Mają komletnie wywalone na klientów, jak starasz sie coś wyjaśnić to mam wrażenie , że siedzi tam gośc z autyzmem bo tylko wkleja regułki i nie przyjmuje żadnych wyjaśnień. Grałem w BJ i przegrałem kilka zakładów, w końcu jeden wygrałem i na saldo wzrosło o 6 E ( zagrałem za 3 i wygrałem) a po sekundzie te 6 E sie odjęło. Zdziwiłem się, myślę może jakiś błąd itp, później zagrałem allin za 24 Euro, zrobiłem nawet screen wygranego zakładu, a sytuacja sie powtórzyła. Na budziku na sekunde pojawiło się 48 E, po czym zrobiło się 0. Dział techniczny stwierdził, że sam to przegrałem haha, ale poprosiłem oczywiście o historie gry ( to był BJ netentu) to od tego czasu cisza. Pozniej jakiś polak siedzial na czacie i jedyna odpowiedz - dzial techniczny to juz z panem wyjasnił.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Tłumaczyłem już, 1xbet, Astekbet, Melbet to jedna i ta sama firma - wystarczy sprawdzić operatora, nr licencji, etc. Exinvest, ten sam nr licencji - Curacao No. 5536/JAZ. Ten sam adres na Cyprze bodajże. Menedżer w Gibraltarze ten sam, o ile dobrze pamiętam. Astekbet to tacy sami złodzieje jak Melbet i 1xbet. Zamykają konto jak wygrasz za dużo i chcesz wypłacić kasę (opierając się o punkt reg., że mogą zamknąć w każdej chwili jak im się podoba, a kolejny punkt mówi, że środki jakie masz z depozytu...zarekwirują na śledztwo w/s tego zamknięcia xD). Dziwię się, że admin trzyma na tym forum buka o reputacji otobetu. Ale cóż. Liczy się widocznie tylko kasa.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Złodziejstwo, wszystkim odradzam granie u nich.
Sytuacja wyglądała tak - Jestem wieloletnim klientem bet at home, z którego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony, dnia dzisiejszego postanowilem wykorzystac bonusik od depozytu na 1xbet. Wplacilem 350~ PLN po czym zrobilem kilka zakladow, bonusowy mi wszedl zrobilem 1000 PLN, ten za pieniadze prawdziwe zostal sprzedany w trakcie wchodzenia kuponu, kwota zostala przeznaczona na &quot;gry&quot; w ktore niby gralem, wygralem i przelalem 770 PLN ( oczywiscie nie bylem to ja, poniewaz tak sie sklada ze bylem w tym w czasie w pralni :p )
Wrocilem do domu to zobaczylem ze kupon zostal sprzedany, a na koncie pustka. Haslo takie jak mialem wczesniej, brak smsow, brak emaili. Oczywiscie teraz zmienilem haslo, ale widac golym okiem, ze jest to dzialanie osob z 1xbet.
Przez kilka lat nie mialem takiej sytuacji w bet at homie i kilku innych bukach.
Totalne chamstwo i zlodziejstwo z ich strony, odradzam i przestrzegam wszystkich w wplacaniu tam jakichkolwiek pieniedzy.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Ja w ich klonie Melbetzostałem okradziony na 200zł, nie tak dużo, ale liczy się fakt podejścia supportu. Mają komletnie wywalone na klientów, jak starasz sie coś wyjaśnić to mam wrażenie , że siedzi tam gośc z autyzmem bo tylko wkleja regułki i nie przyjmuje żadnych wyjaśnień. Grałem w BJ i przegrałem kilka zakładów, w końcu jeden wygrałem i na saldo wzrosło o 6 E ( zagrałem za 3 i wygrałem) a po sekundzie te 6 E sie odjęło. Zdziwiłem się, myślę może jakiś błąd itp, później zagrałem allin za 24 Euro, zrobiłem nawet screen wygranego zakładu, a sytuacja sie powtórzyła. Na budziku na sekunde pojawiło się 48 E, po czym zrobiło się 0. Dział techniczny stwierdził, że sam to przegrałem haha, ale poprosiłem oczywiście o historie gry ( to był BJ netentu) to od tego czasu cisza. Pozniej jakiś polak siedzial na czacie i jedyna odpowiedz - dzial techniczny to juz z panem wyjasnił.
Z Melbet nie jestem związany, więc nie mogę się oficjalnie wypowiedzieć w tym temacie.
Tłumaczyłem już, 1x, astek, melbet to jedna i ta sama firma - wystarczy sprawdzić operatora, nr licencji, etc. Exinvest, ten sam nr licencji - Curacao No. 5536/JAZ. Ten sam adres na Cyprze bodajże. Menedżer w Gibraltarze ten sam, o ile dobrze pamiętam. Astekbet to tacy sami złodzieje jak melbet i 1xbet. Zamykają konto jak wygrasz za dużo i chcesz wypłacić kasę (opierając się o punkt reg., że mogą zamknąć w każdej chwili jak im się podoba, a kolejny punkt mówi, że środki jakie masz z depozytu...zarekwirują na śledztwo w/s tego zamknięcia xD). Dziwię się, że admin trzyma na tym forum buka o reputacji otobetu. Ale cóż. Liczy się widocznie tylko kasa.
Mogę się jedynie wypowiedzieć w imieniu 1xBet.
Trochę stronnicza jest ta wypowiedź, konta przechodzą weryfikację w sposób losowy, więc firma możne zażądać weryfikacji nawet, jeżeli masz na koncie kilka groszy.
Co zaś tyczy się regulaminu, to faktycznie jest tam cały szereg wykroczeń za które konta są zamykane.
Jeżeli konto jest zamknięte, to nie ma możliwości wypłaty żadnych środków, po przeprowadzeniu weryfikacji/rozpatrzeniu sprawy podejmowane są decyzje co, do odblokowania konta, zgłoszenia sprawy dalej, czy też zwrotu depozytu itd.
Graczom zalecam zaznajomienie się z regulaminem w szczególności jego najważniejszym punktem - ogólnymi warunkami, jeżeli czujecie się pokrzywdzeni itd., to należy powołać się na stosowny zapis w regulaminie podczas rozmowy z 1xBet.
P.S. hortex zakładam, że dla Ciebie kasa się nie liczy i grasz charytatywnie..., prawda jest taka, że każdy chce zarobić i nieważne czy jest to gracz, bukmacher, czy też firmy z nim współpracujące - to jest biznes.

Złodziejstwo, wszystkim odradzam granie u nich.
Sytuacja wyglądała tak - Jestem wieloletnim klientem bet at home, z którego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony, dnia dzisiejszego postanowilem wykorzystac bonusik od depozytu na 1xbet. Wplacilem 350~ PLN po czym zrobilem kilka zakladow, bonusowy mi wszedl zrobilem 1000 PLN, ten za pieniadze prawdziwe zostal sprzedany w trakcie wchodzenia kuponu, kwota zostala przeznaczona na &quot;gry&quot; w ktore niby gralem, wygralem i przelalem 770 PLN ( oczywiscie nie bylem to ja, poniewaz tak sie sklada ze bylem w tym w czasie w pralni :p )
Wrocilem do domu to zobaczylem ze kupon zostal sprzedany, a na koncie pustka. Haslo takie jak mialem wczesniej, brak smsow, brak emaili. Oczywiscie teraz zmienilem haslo, ale widac golym okiem, ze jest to dzialanie osob z 1xbet.
Przez kilka lat nie mialem takiej sytuacji w bet at homie i kilku innych bukach.
Totalne chamstwo i zlodziejstwo z ich strony, odradzam i przestrzegam wszystkich w wplacaniu tam jakichkolwiek pieniedzy.
A ja teraz opowiem swoją historię: grałem kiedyś w bet at home, wygrałem 5000 PLN i zablokowali mi konto, obraziłem się na nich i powiedziałem im, że się już z nimi nie bawię
Powiedz mi szczerze, czy to dla Ciebie wygląda na realną sprawę?
Odpowiedź jest prosta - nie, przepraszam również bet at home, bo osobiście nie akceptuję takich zagrywek.
Podsumuję sprawę lakonicznie:
tak wiem - reputacja jest taka a nie inna
tak wiem - wielu graczy ma problem
tak wiem - cześć barwnych komentarzy, to sytuacje niekoniecznie, które wydarzyć się musiały
tak wiem - nie zdołam rozwiązać wszystkich Waszych problemów, ale dajcie mi chociaż jakiś punkt zaczepienia, nie mam nic przeciwko negatywnym opiniom, gdyż to one pokazują, jak odbierana jest firma w oczach graczy, muszę jednak wiedzieć, że dana sytuacja faktycznie miała miejsce - potrzebuję numer gracza oraz dokładny opis zaistniałego wydarzenia, by móc sprawdzić sprawę w centrali i zwrotnie coś doradzić
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
1xbet
Ja pierwszy raz spotkałem się z czymś takim własnie u Was, jak to mozliwe, ze moze ktos mi &quot;buszować&quot; po koncie, skoro na koncie w bet at homie pieniadze sa na koncie...Wysle Ci numer gracza i opisze dokladnie jak to bylo na prv, nie wiem gdzie poszly te pieniadze moze jeszcze od Was nie wyszly bo jest weekend wiec jest szansa na odzyskanie, nie jest to wielka kwota, bo gram innymi stawkami ale bez przesady Panowie...
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Pieniadze odzyskane!
Znajdowaly sie na grze &quot;PF Dice&quot; ktos wplacil tam ta kwote i na szczescie byly! Uff zmienilem haslo do konta, ale nie wiem czy dalej bede tam gral. Ogolnie dziwa sprawa z tym bukmacherem, ale wielkie brawa dla supportu oraz uzytkownika forum 1xbet .
Pozdrawiam
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
adi0391
Sprawę zbada nasz dział techniczny, by sprawdzić, co się dokładnie stało.
ziemniak94
Nie mam pojęcia, czy coś to da, gdyż nie jestem osobą decyzyjną w takich sprawach, ja jedynie staram się pomóc graczom w komunikacji z firmą.
Jeżeli chcesz poświęcić trochę czasu, to z miłą chęcią przekażę Twój przypadek dalej.
Potrzebuję zrzuty, dokładny opis sprawy (jak się logujesz - z jakiego urządzenia, komórka czy pc/laptop, czego używasz do logowania - aplikacja, przeglądarka) - czy dostałeś jakiś SMS z kodem potwierdzającym w tym czasie, o jaką kwotę się rozchodzi, datę/czas zdarzenia, Twój numer gracza itd.
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Ludzie przegrywają depozyty a później piszą że to nie oni stawiali te zaklady że ktoś włamał im się na konto takich to 1xbet powinien banować dożywotnio !
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ustawcie sobie dwuetapowe (czy jak to się tam nazywa) logowanie - 1xbet ma taką możliwość, tak samo jak sms potwierdzający wypłatę środków.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Astekbet to tacy sami złodzieje jak melbet i 1xbet. Zamykają konto jak wygrasz za dużo i chcesz wypłacić kasę (opierając się o punkt reg., że mogą zamknąć w każdej chwili jak im się podoba, a kolejny punkt mówi, że środki jakie masz z depozytu...zarekwirują na śledztwo w/s tego zamknięcia xD). Dziwię się, że admin trzyma na tym forum buka o reputacji otobetu. Ale cóż. Liczy się widocznie tylko kasa.
1xbet to najpopularniejsza alternatywa dla tzw. legalnych buków, którzy na dzień dobry kroją ludzi na 12% za sam udział w grze i śmieją się w żywe oczy. Czasem któryś sypnie jakąś g.....ą &quot;promocją&quot; i uważa się za nie wiem kogo. A prawda jest taka, że na dłuższą metę przy 12% podatku gracze są skazani na przegraną.
Więc nie dziwi mnie, że pojawiają się wpisy dyskredytujące 1xbet (oraz klony), bo &quot;szoł mast goł on&quot; i kapucha od frajerów musi płynąć do legalnych...
1xbet oszustem nie jest, wystarczy przestrzegać regulaminu, a problemów nie będzie.
Ja od jakiegoś czasu tam nie gram, ale tylko dlatego, że bardzo trudno tam się poruszać i znaleźć mecz, gdy nie jest on zbyt popularny. Kiedyś płaciłem i wypłacałem tam bitcoinami i wcale nie kroili, jak niektórzy piszą. Później bitcoin się zatkał i płaciłem bitcoin cashem, szybko i wybitnie tanio.
Odkryłem jednak innych bukmacherów, z równie dobrymi kursami i fajnymi opcjami wpłat i wypłat, także Skrill.
Łatwiej tam się gra, bo są bardzo przejrzyste.
Nazw nie podam, bo za chwilę zrobi się dym i... komentarze, że to oszuści (także przez PW nie będę odpowiadać).
Kto chce, niech popatrzy sobie na reklamy podczas meczów i ew. poszuka opinii w necie.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Witam to mozna tam grać czy nie można bo juz w końcu nie wiem ?
bez zadnych przypałow z sądami itp &gt;?&gt;?
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Witam mam taką pytanie może ktoś ma kontakt z kimś ogarniętym z 1xbet bo od półtora roku walczę o wyplate kasy z tej firmy i jak głową w mur a rozmowy na czacie zostawię bez komentarza żeby nie podnosić już sobie ciśnienia . Wysłałem ponad 100 maili z 30 zdjęć , kilka listów do Rosji i nic . Cały czas wymyślają coś nowego i chcą kolejne listy tym razem na Ukrainę . Może jest tu ktoś kto ma z nimi jakiś kontakt bądź współpracuje z tą firmą .
 
Do góry Bottom