>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Witam mam taką pytanie może ktoś ma kontakt z kimś ogarniętym z 1xbet bo od półtora roku walczę o wyplate kasy z tej firmy i jak głową w mur a rozmowy na czacie zostawię bez komentarza żeby nie podnosić już sobie ciśnienia . Wysłałem ponad 100 maili z 30 zdjęć , kilka listów do Rosji i nic . Cały czas wymyślają coś nowego i chcą kolejne listy tym razem na Ukrainę . Może jest tu ktoś kto ma z nimi jakiś kontakt bądź współpracuje z tą firmą .
Cześć, tak jak pisałem, musisz przejść weryfikację, tego nie możemy &quot;przeskoczyć&quot;.
Nie liczę zbytnio na odzyskanie kasy ale cuda się zdarzają, jak chcą poprawić nieco reputacje to może 2 ze 100 skrzywdzonych osób odzyskają choćby sam depozyt. Jeśli nie to niech chociaż support przestanie się ośmieszać na forum, wbijając ludziom że wszystkie negatywne opinie to robota konkurencji.
Konto zostało zablokowane z powodu złamania regulaminu, punkt mówiący o multikontach oraz zakładach arbitrażowych, z racji tego, że suma Twoich wypłat przekroczyła łączny depozyt, środki z depozytów nie zostaną Ci zwrócone. Decyzja jest ostateczna.
 
W 0

wachu888

Użytkownik
Cześć, tak jak pisałem, musisz przejść weryfikację, tego nie możemy &quot;przeskoczyć&quot;.

Konto zostało zablokowane z powodu złamania regulaminu, punkt mówiący o multikontach oraz zakładach arbitrażowych, z racji tego, że suma Twoich wypłat przekroczyła łączny depozyt, środki z depozytów nie zostaną Ci zwrócone. Decyzja jest ostateczna.
Szczerze mówiąc, miałem złudne nadzieje że wypłacicie jak nagłośnie sprawę na forum ale widać złodziejstwo macie we krwi. Skoro wymyśliliście multi konta to powinniście podać konta powiązane z moim i dać jakiś dowód np. w postaci tego samego IP czy adresu mac.
Co do arbitrażu to konto zablokowane za mecz sparingowy Sparty Katowice więc o czym my mówimy.
Twoja odpowiedź to ostateczny dowód, że 1xbet to złodzieje a Tobie powinno być wstyd że tak się błaźnisz na forum.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Szczerze mówiąc, miałem złudne nadzieje że wypłacicie jak nagłośnie sprawę na forum ale widać złodziejstwo macie we krwi. Skoro wymyśliliście multi konta to powinniście podać konta powiązane z moim i dać jakiś dowód np. w postaci tego samego IP czy adresu mac.
Co do arbitrażu to konto zablokowane za mecz sparingowy Sparty Katowice więc o czym my mówimy.
Twoja odpowiedź to ostateczny dowód, że 1xbet to złodzieje a Tobie powinno być wstyd że tak się błaźnisz na forum.
O jakim złodziejstwie mówisz, złamanie regulaminu = ban.
Gdybyś nie wypłacał środków, to byś otrzymał zwrot depozytów, wg mnie to jest fair układ tym bardziej w przypadku złamania regulaminu.
 
W 0

wachu888

Użytkownik
Przeciez wymysliliscie sobie zlamanie regulaminu i tak robicie z kazdym kto was ogrywa o czym wspominal kolega wyzej. Wysylasz smieszna formulke o multikoncie wiec pytam na jakiej podstawie doszli do tego wasi spece bo na pewno nie po ip czy adresie mac. Podaj na priv konto powiazane z moim - oczywiscie tego nie zrobisz bo nic takiego nie mialo miejsca. Wiem jaką macie szemrana reputację, dlatego nigdy bym sie nie odwazyl na multi akurat u was, nie bez powodu portal &quot;szurbety.pl&quot; zerwal z wami współpracę i ocenił na 0/10 SCAM
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja niedawno w ich klonie Melbet grałem w BJ i wygrałem zakład za 24 euro, na koncie pojawiło się 48 e i po sekundzie zniknęło. Dział techniczny stwierdził, że to sam przegrałem, a jak poprosiłem o historie rozdań i gier to kontak się urwał.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Przeciez wymysliliscie sobie zlamanie regulaminu i tak robicie z kazdym kto was ogrywa o czym wspominal kolega wyzej. Wysylasz smieszna formulke o multikoncie wiec pytam na jakiej podstawie doszli do tego wasi spece bo na pewno nie po ip czy adresie mac. Podaj na priv konto powiazane z moim - oczywiscie tego nie zrobisz bo nic takiego nie mialo miejsca. Wiem jaką macie szemrana reputację, dlatego nigdy bym sie nie odwazyl na multi akurat u was, nie bez powodu portal &quot;szurbety.pl&quot; zerwal z wami współpracę i ocenił na 0/10 SCAM
IP czy też adres MAC to nie jest jedyna rzecz, która identyfikuje komputer, mechanizm jest bardziej skomplikowany. Sprawdzę, jakie dane możemy Ci udostępnić.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Witam,
Tak z ciekawosci czy coś zdziałasz chciałem dostarczyć Ci potrzebne dane, tylko histaria zakładów dostepna jest u was tylko z ostatnich 30 dni ????
Dokładny opis sprawy poproszę, tak jak pisałem w poprzedniej wiadomości, jeżeli nie masz już do czegoś dostępu, to pomiń to, ale jeżeli będzie to jedynie tekts, to ciężko mi będzie coś wywalczyć...
 
M 546

mathix

Użytkownik
Witam, mam konto na 1xbet od roku, w styczniu przydarzyła się niemiła sytuacja, przyszedł sms po rosyjsku, że zmieniono hasło, za chwilę smsy z hasłami do wypłaty. Zanim zareagowałem to ktoś zdążył praktycznie wyczyścić konto, 20800 PLN zostało wypłacone w 3 żądaniach wypłat. Depozyty robiłem przez ETH.
Po zgłoszeniu sprawy na czacie odpowiedź: &quot;Szanowny Panie, niestety po sprawdzeniu Pana konta nie ma powodu, aby sądzić, że na Pana koncie zostały popełnione oszukańcze działania.&quot;
Przedstawiłem tą sprawę użytkownikowi 1xbet, wysłałem mu co potrzebne. Po 3 dniach zwrócili całą kwotę.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Witam, mam konto na 1xbet od roku, w styczniu przydarzyła się niemiła sytuacja, przyszedł sms po rosyjsku, że zmieniono hasło, za chwilę smsy z hasłami do wypłaty. Zanim zareagowałem to ktoś zdążył praktycznie wyczyścić konto, 20800 PLN zostało wypłacone w 3 żądaniach wypłat. Depozyty robiłem przez ETH.
Po zgłoszeniu sprawy na czacie odpowiedź: &quot;Szanowny Panie, niestety po sprawdzeniu Pana konta nie ma powodu, aby sądzić, że na Pana koncie zostały popełnione oszukańcze działania.&quot;
Przedstawiłem tą sprawę użytkownikowi 1xbet, wysłałem mu co potrzebne. Po 3 dniach zwrócili całą kwotę.
Możesz wstawić screena, żeby wszyscy widzieli, że zmieniamy się na lepsze? ;-)
 
W 0

wachu888

Użytkownik
Możesz wstawić screena, żeby wszyscy widzieli, że zmieniamy się na lepsze? ;-)
Zmianą na lepsze jest fakt, ze oddajecie kase ludziom ktorym hakerzy wlamuja sie na konta? No chyba nie bardzo bo u innych buków nie ma tego problemu.
Wciąż okradacie graczy, którzy was ogrywaja i pokazalem to na swoim przykladzie. Nadal czekam na priva z dowodami na moje rzekome multikonto w waszej firmie.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Zmianą na lepsze jest fakt, ze oddajecie kase ludziom ktorym hakerzy wlamuja sie na konta? No chyba nie bardzo bo u innych buków nie ma tego problemu.
Wciąż okradacie graczy, którzy was ogrywaja i pokazalem to na swoim przykladzie. Nadal czekam na priva z dowodami na moje rzekome multikonto w waszej firmie.
A myślisz, że nie powinniśmy ich oddawać? Z tego powodu zalecamy korzystanie z weryfikacji dwustopniowej.
Tak jak pisałem, czekam na odpowiedź z centrali, bez tego nie jestem w stanie udzielić Ci oficjalnej odpowiedzi na Twoje zapytanie.
 
D 3

donas

Użytkownik
Ja tu widzę tylko odpowiedź na maila, a nie fizyczne oddanie kasy. Może dla gimbusów to dowód.
Masakra, oddali siano - źle. Nie oddali - źle. Ogarnijcie się, jak się nie podoba to grajcie na stsach i innych gównach. Ja tutaj też się tyle naczytałem złego, a póki co wszystko jest idealnie. Moich dwóch znajomych również nie ma żadnych problemów, oprócz trochę głupiej weryfikacji, chociaż przynajmniej szybko na maile odpisują i da się to szybko załatwić.
 
Do góry Bottom