• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

1xbet

Temat na forum 'Pozostałe Firmy' rozpoczęty przez Madman01, Luty 25, 2015.

Więcej tematów od Madman01
    1. TheBoss Aktywny użytkownik

TheBoss
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      89
      Jak dlugo trwa weryfikacja dowodu i karty?

2. donas Dobrze znany użytkownik

donas
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      3
      U mnie po jakiś 20min odpisali na maila.

3. TheBoss Aktywny użytkownik

TheBoss
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      89
    4. shingper Dobrze znany użytkownik

shingper
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      544
      Co do psc czy przelewy24 przecież to nie wina buka, że nie ma tych płatności. Tak samo jak u innych firm. To wina MF i magicznej listy :)

5. donas Dobrze znany użytkownik

donas
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      3
      Tak. Trzy razy coś pisałem i najdłużej na odpowiedź czekałem 40min

6. mJaUrVcEin Dobrze znany użytkownik

mJaUrVcEin
      Polubienia:
      185
      Reputacje:
      3350
      Po prawie pół roku przerwy wróciłem do lekkiego banglania na 1xbet i cały czas mam u nich ten sam problem.

Przynajmniej raz na tydzień przy próbie wypłaty ecopayz otrzymuje taką informacje (Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method).

Jako, że do depozytu nie używam innych metod niż ecopayz więc szybka reakcja na ich czat i zwykle w około pół godziny sprawa jest naprawiona i kolejne kilka-kilkanaście wypłat przechodzi bez problemu, żeby potem znowu pojawiła się taka informacja. I tak w kółko.

Ktoś jeszcze ma takie problemy u nich?

-----

Chyba tym razem jednak chcą mi podziękować za współpracę. Zażyczyli sobie screenshootów z mojej historii z netellera, żeby były widoczne wszystkie transakcje dokonywane do nich. Ciekawe po co, skoro ostatni raz netellera używałem w lipcu 2017. Wysłałem i od dłuższego czasu cisza.

-----

Jednak użytkownik 1xbet ma chyba rację i zmienia się na lepsze. Przez 2 dni wymyślali mi coraz to ciekawsze rzeczy do dosłania im na maila. Już myślałem, że skończy się wysyłaniem listów do Rosji. Ale wystarczyło trafić na odpowiednią osobę na czacie i weryfikacja zakończona i wypłaty znowu aktywne.

Ostatnia edycja: Marzec 16, 2018
    7. TNF Dobrze znany użytkownik

TNF
      Polubienia:
      144
      Reputacje:
      212
      Sportingbull pokazuje że się da :)

8. shingper Dobrze znany użytkownik

shingper
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      544
      Bo to jakiś dziwny wyjątek :)

9. 1xBet Użytkownik

1xBet
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      0
      Multikonto: 12070209 oraz 11015144 - zarejestrowane w dniu 01.10.2016r na imię i nazwisko XY (mogę podać w wiadomości prywatnej, na forum nie zamieszczam takich danych). Do konta 12070209 logowano się z różnych urządzeń, połączenie multikont nastąpiło w momencie, gdy zalogowano się z tego samego urządzenia, jak w przypadku 11015144. Tak szybko jak poprzednie konto przestało byś używane następne zostało utworzone i była widoczna aktywność na nim. Dodatkowo nasz system generuje kod autoryzacyjny przy logowaniu się, w przypadku pokrycia się kodów, zaczynamy procedurę.
      W obu przypadkach kont był to ten sam kod:
      9A0981D8-191F-8F12-B1CE-C61C69158661
      Pokrywające się IP to: 77.255.87.118

Ufam, że to wyczerpuje ten temat.
      --- Odpowiedź dołączona, Marzec 15, 2018, Czas odpowiedzi: Marzec 15, 2018 ---
      Potwierdziliśmy niepowołane działanie na Twoim koncie.
      Otrzymasz zwrot w wysokości 895 zł (jeżeli nie dostaniesz środków w ciągu 10 dni, to napisz na priv).
      Dodatkowo, jeżeli jeszcze nie masz włączonej weryfikacji dwustopniowej, to zrób to.

10. 1xBet Użytkownik

1xBet
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      0
      To raczej kwestia czasu u nich, też się połapią...
      To nie że my nie chcemy, tylko nas nie chcą.

11. Amindada Dobrze znany użytkownik

Amindada
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      199
      Ludzie nie grajcie w tym krzaku, te wszystkie opinie są prawdziwe, ta firma to ruscy złodzieje i oszuści. Ja też grałem 2 lata wszystko ładnie do tej pory , ale teraz nie mogę wypłacić pieniędzy. Support jest tragiczny poniżej jakiejkolwiek krytyki wklejaja tylko formulki jakby mieli autyzm, nie rozumieja że w jakimś banku wyciąg wygląda tak a nie inaczej , że często jest ajencja i pieczatka ma nazwę firmy tej ajrncji itp. Ja mam akurat teraz grosze do wypłaty na szczęście, ale naprawdę to jest firma zlodziejska. Do tej pory myślałem że ludzie prsesadzaja itp, że wyłudzają bonusy, ale 1 x okradnie każdego. A ten user 1x na forum to wam w niczym nie pomoze on ma tylko zadanie od wizerunku

12. 1xBet Użytkownik

1xBet
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      0
      Tak najlepiej się obrazić na cały świat i powiedzieć zróbcie za mnie...
      Napisałem Ci co dokładnie potrzebuję, a Ty mi odpisujesz, że znowu pod górkę, wybacz, ale ja potrzebuję całość historii oraz screeny. Jedną sprawę musisz zrozumieć, nie jestem tutaj, aby support zestępować i raczej nie mam takich zdolności, by wszystkie wiadomości z tego forum oraz pozostałych ogarnąć bo od tego właśnie jest support.
      Jeżeli masz jakiś problem, to próbujesz w supporcie lub w dziale bezpieczeństwa itd., a jak Ci nie wychodzi to wtedy rzeczowo opisujesz całą sprawę załączając screeny. Bez tego Tobie czy też innemu użytkownikowi nie pomogę.

P.S. Jeżeli sądzisz, że Ci nie pomogę, to ja na siłę nie będę Cię uszczęśliwiać...

13. Prediko Nowy użytkownik

Prediko
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Jest jakaś różnica przez jaki adres się wchodzi na strone? Bo znalazłem taki
      Kod:
      1xhjk.top
      i
      Kod:
      1xbet.cm
      . Na którym zrobić konto i wpłacić depozyt?

14. Pablo95 Użytkownik

Pablo95
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      wczoraj o godzinie 17.02 zostal mi naliczony bonus w wysokosci 421,39 PLN jako szczesliwy piatek. Dzis chce o godzinie 16 obrocic bonusem ale nie moge gdyz bonusu nie ma a zgodnie z regulaminem mam na to 24h. 24h a nie 23h... pomijam fakt, źe miałem na koncie bonusowym juz ponad 2tys PLN i jeden zakald na 100zl dzielil mnie od pieniazkow na koncie glownym.. zostalem oszukany a przez 30minut nie moglem uzyskac odpowiedzi na pytanie o ktorej godzinie zostal mi naliczony bonus . dostawalem tylko glupie formulki z regulaminu ktory doskonale znalem, poza tym ktory zostal zlamany przez 1xbet. ! OSZUSCI !

Od prawie godziny probuje uzyskac jakas pomoc bez skutecznie. Nie potrafia mi powiedziec o ktorej godzinie zostal nalcizony bonus...smiech na sali..... a mamy godzine 16:38 wiec ciagle bonus powinien byc na koncie glownym.

Edit: dzień wczesniej uzyskalme od Pana JAcka odpowiedz ze bonus zostal anlcizony o 17:02 zgodnie z tym co mam w historii. Pani Justyna juz nie byla w stanie mi udzielic takiej odpowiedzi... bo wyszlo by na jaw ze zostalem oszukany !

Załączniki:

Ostatnia edycja: Marzec 17, 2018
    15. 1xBet Użytkownik

1xBet
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      0
      @Pablo95
      Podaj mi na priva numer swojego konta.

16. mm25 Dobrze znany użytkownik

mm25
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      148
      hej wie ktoś czy na 1xbet można wpłacać zlotówkami??

17. MAzaq Forum VIP

MAzaq
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      885
      Trochę nie rozumiem pytania, ale można :D

18. bmw14.5 Dobrze znany użytkownik

bmw14.5
      Polubienia:
      96
      Reputacje:
      549
      Tylko to nie jest wina buka, tylko naszych i europejskich polityków oraz firm, że robią Rosjanom pod górę.
      A oni przez długi czas mieli Skrilla, pozwalali jednym sposobem wpłacić, a innym wypłacić, mają całą masę opcji wpłat i wypłat. Należy tylko sprawdzić, które są dla kogo i dla jakiej waluty.
      Bardzo szybko i tanio można teraz wpłacać Bitcoin Cash (BCC)
      Trzeba tylko chcieć, a nie wiecznie jęczeć!

19. Amindada Dobrze znany użytkownik

Amindada
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      199
      Ludzie nie grajcie u tych oszustów i złodziei , te wszystkie opinie jak kradną pieniadze, jak przeciągają weryfikacje, jak żądają absurdalnych rzeczy typu wyciąg emerytury babci , jak kłamią na czatach to prawda!!! Przyjdzie moment, że stracicie pieniadze bo wam nie wypłacą i będziecie mieć pretensje tylko do siebie. Też kiedyś myślałem, że jak ktoś nie kombinuje to nie będzie miał problemów, teraz widze, ze okradają wszystkich, tylko kwestia czasu.

20. 1xBet Użytkownik

1xBet
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      0
      Sprawdzają czy babcia nie robi jakichś szemranych interesów ;-)

Rodacy szanujmy swój czas wzajemnie, macie problem piszcie na forum nie mam z tym faktem problemów, ale jeżeli sami sobie nie chcecie pomóc, to ja Was za uszy na siłę nie będę ciągnął.
      Na priva zawsze potrzebuję całą historię od a do z plus screeny itd.

Poleć forum