>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

D 3

donas

Użytkownik
1xBet, post: 6628863, member: 154219&quot;]Za utrudnienia przepraszam, ale konta są weryfikowane w sposób losowy i tak wyląda ta procedura, zdaję sobie sprawę z tego, że trochę kuleje, ale nie wszystko można od razu zmienić...
Ważne, że zakończyliśmy sprawę.

Konta są weryfikowane w sposób losowy , hehehehehe.... Dawno się tak nie uśmiałem z tego pseudo-buka .Niech ktokolwiek napisze kto grał u nich i miał konto na minusie ,że miał jakąkolwiek weryfikacje ???? Wszystko piękne i bez weryfikacji jak tylko regularnie przegrywasz .
Dodam ,że anulują wygrane kupony i obniżają dobrym graczom marżę na zakłady ( 1,71 - 1,71 ) co jest gorsze od limitów wg mnie .Zdecydowanie buk 1/10 !!!
Byłem na początku około 1500zł do tyłu i zrobiłem próbną wypłatę i chcieli weryfikację. teraz od kilku miesięcy jestem dość dużo do przodu i raz jeszcze chcieli wyciąg z entropay i tyle. Jak dla mnie standardowo jak w każdym buku, chociaż jak było bet365 to tam tylko raz w ciągu kilku lat mnie weryfikowali, ale do poziomu 365 to chyba żaden buk się nawet nie zbliży.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
1xBet, post: 6628863, member: 154219&quot;]Za utrudnienia przepraszam, ale konta są weryfikowane w sposób losowy i tak wyląda ta procedura, zdaję sobie sprawę z tego, że trochę kuleje, ale nie wszystko można od razu zmienić...
Ważne, że zakończyliśmy sprawę.

Konta są weryfikowane w sposób losowy , hehehehehe.... Dawno się tak nie uśmiałem z tego pseudo-buka .Niech ktokolwiek napisze kto grał u nich i miał konto na minusie ,że miał jakąkolwiek weryfikacje ???? Wszystko piękne i bez weryfikacji jak tylko regularnie przegrywasz .
Dodam ,że anulują wygrane kupony i obniżają dobrym graczom marżę na zakłady ( 1,71 - 1,71 ) co jest gorsze od limitów wg mnie .Zdecydowanie buk 1/10 !!!
marasspec
Opisz mi proszę swój przypadek anulowania kuponu, chciałbym usłyszeć więcej o tej sprawie.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
witam, czy ktoś mógłby napisać jaki jest na dziś :
najlepszy sposób wpłaty i wypłaty?
Czy musi być taki sam?
czy mozna wplacac polska karta VISA?
Nawet jeśli wpłacisz kartą,to jak wypłacisz?Trustly jest w miarę bezpieczne(w tytule przelewu jest pośrednik,nie buk) i najtańsze.Bitcoiny najlepsze.Osobiście w 1xbet używam Ecopayz (wyrobienie karty jest darmowe),wypłata z bankomatu 2% plus przewalutowanie,które mnie nie dotyczy,bo mam do Niemiec dwa kroki.Dwa dni temu zleciłem wypłatę na Ecopayz i pieniądze doszły po 7 minutach,potem przejażdżka rowerem przez most i wygrana w kieszeni.
 
K 0

kokkinakis

Użytkownik
Nawet jeśli wpłacisz kartą,to jak wypłacisz?Trustly jest w miarę bezpieczne(w tytule przelewu jest pośrednik,nie buk) i najtańsze.Bitcoiny najlepsze.Osobiście w 1xbet używam Ecopayz (wyrobienie karty jest darmowe),wypłata z bankomatu 2% plus przewalutowanie,które mnie nie dotyczy,bo mam do Niemiec dwa kroki.Dwa dni temu zleciłem wypłatę na Ecopayz i pieniądze doszły po 7 minutach,potem przejażdżka rowerem przez most i wygrana w kieszeni.
a jak wpłacić do ecopayz ? karta? jest informacja, ze prawdopodobnie wtedy konto nie bedzie moglo byc uzyte do zakladow
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Wam też od dłuższego czasu tak zamula strona ? Szczególnie w godzinach szczytu ? Jak narazie jeszcze tam gram bo są całkiem niezłe kursy i przejrzystość ale jak nie poprawią wydajności to spierdzielam ????
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Wam też od dłuższego czasu tak zamula strona ? Szczególnie w godzinach szczytu ? Jak narazie jeszcze tam gram bo są całkiem niezłe kursy i przejrzystość ale jak nie poprawią wydajności to spierdzielam ????
loganrgw co masz dokładnie na myśli, mówiąc, że strona zamula?
W jakim momencie się to objawia?
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
a jak wpłacić do Ecopayz ? karta? jest informacja, ze prawdopodobnie wtedy konto nie bedzie moglo byc uzyte do zakladow.
Masz inne opcje: przelewy 24(w zakładce&quot;usługi lokalne&quot;),przelew zwykły ( tu czekasz co najmniej 1 dzień),paysefcard ( olbrzymia prowizja 7%,więc tej opcji nie polecam).
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
loganrgw co masz dokładnie na myśli, mówiąc, że strona zamula?
W jakim momencie się to objawia?
To że bardzo powoli się ładuje . Przeskakiwanie między zakładkami jest katorgą gdyż nie da się np . wejść w zakładce sport na wyszukiwarkę gdyż gdy się spróbuje a strona nie dostała powiedzmy 5-10 sec . na wczytanie od razu coś jej odbija i ładuje się na nowo :p Jest to czasami na tyle poważne że rezygnuje z obstawiania w danym dniu meczy bo wiem że zamiast 2 godzin zajmie mi to przynajmniej 4 ;)
 
D 319

defox

Użytkownik
odswiezylem strone 1xbet i pojawil mi sie komunikat ze strona jest w trakcie aktualizacji, a ponizej ze firma 1xbet stara sie o uzyskanie licencji krajowej a dostep do strony zostal tymczasowo zablokowany.
Teraz dziala, ale radze wyplacac hajs, bo jak naprawde zablokuja dostep to nie bedzie mozliwosci wyplaty. Na tym ekranie ktory widzaielm nie bylo mozlwiosci zalogowania sie.
 
D 319

defox

Użytkownik
Widze ze macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. To pojawilo sie NA CHWILE, akurat odswiezylem w takim momencie ze to zauwazylem. Moglem zrobic screena.
 
Do góry Bottom