>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

S 0

szymk83

Użytkownik
Cześć, ile trwa weryfikacja na 1xbet? Gram tam już spokojnie ponad rok i właśnie jestem w trakcie weryfikacji. Wszystkie dokumenty prawidłowo przesłane.
pozdr
 
K 0

kokkinakis

Użytkownik
od dziś nie działa mi logowanie. po zgłoszeniu problemu taka odpowiedź:
Good Day. We are bringing to your notice that we made a decision to stop any collaboration with you (closing your gaming account) on the basis of General Terms and Conditions of the Bookmaker Company:
Should the bettor commit fraud in respect to the bookmaker (such as the registration of multiple accounts, the use of automated betting software, arbitrage betting, if the betting account is not used for betting, the improper use of loyalty schemes, etc.), the bookmaker reserves the right to stop such fraudulent actions by:
-bet cancellation;
-closure of the customer’s account with the balance being refunded;
-filing a claim to a law-enforcement agency.
Effective as of 1 January 2011
The decision was made after rigorous investigation of the case by The Security Department.
We ask you not to create gaming accounts with The Company. Please, notice, that all the accounts created again in the system will be closed,bets will be annulled, deposited funds will be in hold and used on the expenses related with the investigation and blocking.
Due to the fact that your actions have been recognized as flagrant violation of The T&amp;Cs of our Company, the decision of stopping any cooperation with you was final and not subject to further appeal.
All further questions concerning the case of blocking from your side will be ignored.
ktos ma pomysł co dalej? nie złamałem regulaminu, grałem na jednym koncie.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Wypłacili kasę którą miałeś?
Co dalej? Raczej nic, byle pieniądze wypłacili, bo w regulaminie maja punkt który mówi że mogą zamknąć konto a ty regulamin zaakceptowałeś. Ruski buk po prostu.
 
K 0

kokkinakis

Użytkownik
Wypłacili kasę którą miałeś?
Co dalej? Raczej nic, byle pieniądze wypłacili, bo w regulaminie maja punkt który mówi że mogą zamknąć konto a ty regulamin zaakceptowałeś. Ruski buk po prostu.
Właśnie nie wypłacili. Próba wypłaty się nie udała. Na czacie kazali przesłać zdjęcie dowodu do weryfikacji i poźniej konto zablokowane. Weryfikacje przechodziłem rok temu i wtedy udało się zrobić kilka wypłat. Na dziś było tam kilka tysięcy złotych.
Ktoś podpowie jak teraz zadziałać? Czy już pozamiatane
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Właśnie nie wypłacili. Próba wypłaty się nie udała. Na czacie kazali przesłać zdjęcie dowodu do weryfikacji i poźniej konto zablokowane. Weryfikacje przechodziłem rok temu i wtedy udało się zrobić kilka wypłat. Na dziś było tam kilka tysięcy złotych.
Ktoś podpowie jak teraz zadziałać? Czy już pozamiatane
Tak ja mam pomysł, opisz mi całą sprawę od a do z oraz prześlij screeny z wiadomości, jakie otrzymałeś od 1xBet oraz podaj numer gracza na priv. Sprawdzę dokładnie o co chodzi.
Pozamiatane. U Mnie tez wymyślili multikonto i nic z tym nie zrobisz
wachu888 Podałem Ci wszystkie szczegóły dotyczące Twojego przypadku multikonta - zgadza się, jeżeli ktoś łamie regulamin, to musi liczyć się z konsekwencjami.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Tym razem słowo pochwały dla ruskich. Grałem w BJ i jak zrobiem zakład za 400 zl, to gra sie zawiesiła, zaczeło mielić, po czym pojawił się komunikat, ze polaczenie internetowe jest wolne i gra nie moze sie załadować. Oczywiscie kart nie zobaczyłem, a z salda znikneło 400 zł. Napisałem do supportu i po paru godz zwrócili mi 400 zl , a myślałem ze już kasa w błoto, podobny przypadek miałem w mel-becie
 
Do góry Bottom