>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 45

as1996

Użytkownik
Witam, chciałem sobie spróbować pograć w 1xbecie zakłady na mma (Bellator). Postawiłem zakład na over 0,5 rund. Oczywistym jest, że jeśli zakład kończy się w rundzie 1 - jest również wygrany. Zdziwiłem się, gdyż walka skończona w pierwszej rundzie - na kuponie jest przegrana. Nie postawiłem over 1,5 - gdzie walka musi dojść do 2 rundy, postawiłem over 0,5... Możliwe, że upatrzyłem w tym okazję, ciekawość. Kwoty nieduże - stawki po 50 pln x3. Co o tym myślicie, kto się myli?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W takim razie jaka sytuacja musiałaby nastąpić, żeby siadł under 0.5 rundy? Chyba wiadomo, że jak grasz o0.5 rundy, to cała runda musi się odbyć a jak walka zostanie skończona przed upływem czasu 1rundy to rozliczony będzie negatywnie.
e: a to przepraszam. myślałem że runda musi dojść do końca
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W takim razie jaka sytuacja musiałaby nastąpić, żeby siadł under 0.5 rundy? Chyba wiadomo, że jak grasz o0.5 rundy, to cała runda musi się odbyć a jak walka zostanie skończona przed upływem czasu 1rundy to rozliczony będzie negatywnie.
Źle mówisz.
Witam, chciałem sobie spróbować pograć w 1xbecie zakłady na mma (Bellator). Postawiłem zakład na over 0,5 rund. Oczywistym jest, że jeśli zakład kończy się w rundzie 1 - jest również wygrany. Zdziwiłem się, gdyż walka skończona w pierwszej rundzie - na kuponie jest przegrana. Nie postawiłem over 1,5 - gdzie walka musi dojść do 2 rundy, postawiłem over 0,5... Możliwe, że upatrzyłem w tym okazję, ciekawość. Kwoty nieduże - stawki po 50 pln x3. Co o tym myślicie, kto się myli?
Jeśli runda trwa całe 5min to under 0.5 rundy to czas poniżej 2min i 30sek
 
D 25

docencik

Użytkownik
Wypłaciłem kasę, przyszło mi info że zrealizowana wypłata i potwierdzona przez bank a kasy brak. Jakieś pomysły?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czy tylko mi nie przychodzi od wczoraj sms z kodem przy próbie wypłaty?
A może da się jakoś wyłączyć te smsy. Kiedyś tego nie było i było dobrze, a teraz przy każdej wypłacie jakieś smsy.
-----
Jeśli ktoś by miał podobne problemy - rozwiązanie 1xbeta jest takie żeby zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, zlecić wypłatę, konsultant powie jaki jest kod przez telefon.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Można wykupić darmowe zakłady. Zakładka 1xpromo.
Ja 5000 pkt zamieniłem na dwa freebety po 130 zł
 
Do góry Bottom