>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

B 91

blacky777

Użytkownik
Witam, mam pytanko: mam cenne informacje odnośnie pewnego zdarzenia na nocke, chce w to wejść grubą kwotą, ale moje możliwości gdzie to zagrać ogarniczają się do wlaśnie do tego bukmachera ( konta niestety nie posiadam) i tutaj pytania: Czy jak założe ów konto, postawie zaklad i wygram, to nie bedzie wiekszych problemów w wypłata? Bo trafic taki zaklad za wysoka kwote nie bedzie wzbudzało u nich podejrzen? Oraz jak wyglada procedura weryfikacji u nich, oraz jak długo to trwa.
Możecie mi odpisywać na Priv, zeby nie zaśmiecać wątku - z gory dzięki.
odpisze Ci tutaj , daj sobie spokoj bo nawet tego swojego depozytu nie zobaczysz
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Pisał ktoś z was do supportu w sprawie trustly? Mieli problemy z wypłatami dwa dni temu więc pewnie dlatego nie ma tej opcji teraz, mam nadzieję że chwilowo
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Pisał ktoś z was do supportu w sprawie trustly? Mieli problemy z wypłatami dwa dni temu więc pewnie dlatego nie ma tej opcji teraz, mam nadzieję że chwilowo
Dokładnie. Dwa dni temu jeszcze z samego rana wyplata przeszła za trzecim razem, juz wtedy pisałem do trustly, mowili, ze ze maja problemy techniczne. I wycofujac Trustly, mowia o tym samym. Jest nadal ta metoda do wplat, jesli nic nowego sie nie stanie, wroca.
PS jak szybko wyplata idzie na karte platnicza? Wg nich 1min-7dni. Dobry handicap czasu.
PS2 Wyplata z ecopayz na konto bankowe obarczone jest prowizja? Jesli tak to jaka?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Co za oszuści i złodzieje. Zaczęli mnie weryfikować drugi raz. Po tym jak zweryfikowali wszystko związane z ecopayz ubzdurali sobie że używałem do płatności również skrilla i chcą różne związane z tym skany. Tylko że ja nigdy w życiu nie używałem skrilla.
 
C 186

casuals

Użytkownik
Mi to was w ogóle nie żal a nawet mam sporo śmiechu ???? Tyle się już pisało, że ten buk wyje..ł sporo ludzi na hajs a wy dalej tam gracie. W rankingu BMR ma jeden punkt w skali 1-5. No ale grajcie dalej bo kursy wysokie. Pozdro
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Mówicie, że na każdego coś wynajdą?
Póki co, zweryfikowali mi wypłaty przez Sepe, na nieobecność Trustly, które już wróciło.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Mi to was w ogóle nie żal a nawet mam sporo śmiechu ???? Tyle się już pisało, że ten buk wyje..ł sporo ludzi na hajs a wy dalej tam gracie. W rankingu BMR ma jeden punkt w skali 1-5. No ale grajcie dalej bo kursy wysokie. Pozdro
Tak tylko do tej pory wypłaciłem stamtąd kilka jak nie kilkanaście tysięcy Euro i nie było żadnych problemów
Ps Kursy słabe ale oferta najlepsza
 
Do góry Bottom