>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

A 320

azael

Użytkownik
Tak Ricciardo nie wszedł do Q3 a miałem taki zakład że nie będzie w top 10 Q2. Był 15 a oni robią zwrot. za dużo kasy by stracili. Wiadomo było że wystartuje z ostatniego miejsca wiec po co ma sie pchac do Q3.
&quot;https://www.formula1.com/en/results.html/2018/races/992/italy.html - wyniki kwalifikacji.
złodzieje i tyle w temacie.
No i wszystko w temacie. Skoro było wiadomo że wystartuje z ostatniego miejsca to nie powinni byli wystawiać zakładów. Uznali że zrobili błąd i zrobili zwrot.
Już takie rzeczy przerabiałem u nich.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Nie wiem po co robicie wielkie halo? Bukmacher ma w regulaminie że jeśli uzna kurs lub zakład za nieprawidłowo wystawiony może zrobić zwrot.
Całe halo... ile w tym jesteście miesiąc? Dwa?
Zostawcie dobrego buka w spokoju... przynajmniej można tam pograć za stawki kilku tysięcy. A wypłaty uda teraz od ręki po kilka tyś.
Jedynie coś się popsuło z ta weryfikacja dwustopniowa i to mnie martwi
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Nie wiem po co robicie wielkie halo? Bukmacher ma w regulaminie że jeśli uzna kurs lub zakład za nieprawidłowo wystawiony może zrobić zwrot.
Całe halo... ile w tym jesteście miesiąc? Dwa?
Nie wiem czy jest to ironia czy piszesz na serio ale prawda jest taka,że 1xbet zrobił kilku graczy na szaro.Dowolnie interpretują regulamin,w zależności od sytuacji.Jestem pewien,że gdyby to zdarzenie zagrała 1-2 osoby to by się nic nie stało,bukmacher rozliczyłby prawidłowo zakłady to jak prawdopodbnie miało miejsce przy GP Niemiec. Nauczka jest taka,że należy omijać z daleka tego buka bo prędzej czy później spotka was to samo ale przy innych dyscyplinach.
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Czy tylko ja nie moge zagrac kuponu na 1xbet? Specjalnie wplacilem tam hajs zeby pograc USO i caly czas pojawia sie komunikat: Maksymalna stawka wynosi: 0. Niby pani na czacie pisze ze maja jakies problemy techniczne, tez nie mozecie nic puscic?
e: sprawa sie wyjasnila, mialem niezweryfikowane konto i dlatego nie moglem nic zagrac
 
A 320

azael

Użytkownik
W związku z tym że ogrywam ich niemiłosiernie dalej rzucają mi kłody pod nogi.
Tym razem brak możliwości zalogowania przez SMS.
Jak logować się przez login i hasło? Wprowadzam klikam wyślij i wyskakuje okienko wprowadź kod. Skąd ja mam go wziąć?
 
typerski-selekcjoner 139

typerski-selekcjoner

Użytkownik
Od wczoraj nie mogę wypłacić pieniędzy przez Trustly - na czacie piszą, że błąd techniczny, spróbuj później etc.
Sprawdźcie czy u Was również nie ma metody wypłaty przez Trustly,
Dzięki.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Dalej nie ma trustly....
Edit: wpłacać można, wypłacać nie. Zupełny przypadek...
Ale w czym problem? Problem tylko z wypłatami a nie w obie strony powinien cieszyć, że nie została ta metoda całkowicie ściągnięta. Zobacz sobie dwie strony do tyłu 2/3 sierpnia, wtedy ostatnim razem był problem z wypłatami przez Trustly. Wróciło kiedy? Właśnie trzeciego.
 
Do góry Bottom