>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

S 6,1K

smowky

Użytkownik
Powiem szczerze,że na prawdę dziwię się,że jeszcze tam gracie.Nie wierzę w przypadku,że mają problem z wypłatą przez trustly,jeśli można wpłacić ta metodą to nie widzę racjonalnego wytłumaczenia dlaczego nie można by było wypłacic. Ale już do dalszych wniosków polecam dojść samemu
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Powiem szczerze,że na prawdę dziwię się,że jeszcze tam gracie.Nie wierzę w przypadku,że mają problem z wypłatą przez trustly,jeśli można wpłacić ta metodą to nie widzę racjonalnego wytłumaczenia dlaczego nie można by było wypłacic. Ale już do dalszych wniosków polecam dojść samemu
A co ma chwilowy problem techniczny pośrednika płatności a bogatej oferty, szybkiego rozliczania, ultra niskich marż w porównaniu do innych, niskich minimalnych wpłat i wypłat, przesuwane handicapy oraz olewka na polskie ustawy, że nie przyjmujemy polaków?
To był jedyny z tych bardziej popularnych, który pozwala wpłacać jedną metodą płatniczą i wypłata jest możliwa inną metodą płatniczą.
PS Poza tym, każdy bukmacher zaczyna u mnie z czystą kartą. Jeżeli mnie na razie nie zawiódł, dlaczego mam przestać korzystać z ich usług? Zrobią mi cyrk jak kiedyś bwin, bah czy bet365, to będę sceptycznie do nich nastawiony. Póki co? Nie mam powodów.
 
C 0

catakliz

Użytkownik
Gram u nich już 2 lata i dzisiaj zostałem poproszony o weryfikację dowodem osobistym oraz zdjęciem karty. Po jakim czasie mam się spodziewać weryfikacji?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Tak nagle Cie poprosili? Dziwne... ktoś wypłaca paypalem?
Zweryfikowałem konto i została mi wypłata SEPA. Wydaje mi się, że trustly już nie wróci. W każdym innym buku ta metoda działa w dwie strony - dziwnym trafem tylko w 1xbecie można jedynie wpłacać ????
Szkoda w sumie, bo do ING wypłata dochodziła tego samego dnia, zresztą nie lubię nowych pośredników. Trustly był sprawdzony i raczej bezpieczny, a przede wszystkim DARMOWY, ciekawe ile SEPA sobie ściągnie z wypłaty... Nie sądzę, żeby to było tylko przewalutowanie.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Tą rozmową to akurat bym się nie sugerował, bo to wklejanie formułek. W zeszłym roku były przelewy24 i jak je wycofali to też na początku pisali problemy techniczne, specjaliści pracuja.
 
A 45

as1996

Użytkownik
A mi z kolei odpisała typka odpisała, że nie może mnie zapewnić czy dana metoda wróci. Dla mnie to szwindel, mają możliwość wpłaty przez trustly, więc jaki problem z drugą stroną? Wypłacam dziś SEPA, zobaczymy ile dojdzie i w jakim czasie... Trustly był o tyle fajny, że nic nie odciągali i przychodziło zawsze tego samego dnia.
 
typerski-selekcjoner 139

typerski-selekcjoner

Użytkownik
A PROPOS TRUSTLY:
Ten kto gra u tego bukmachera od dłuższego czasu ten powinien wiedzieć, że jakiś rok temu była podobna sytuacja. Metoda wypłaty wróciła po dobrych dwóch tygodniach. Jaki jest rzeczywisty powód takiego zabiegu? Pewnie nigdy się nie dowiemy, ale oprócz Trustly, mam kilka przystępnych metod jak Ecopayz, Sepa czy po prostu wypłata na kartę, która jest równie błyskawiczna jak metoda trustly.
 
D 3

donas

Użytkownik
Oni chyba sami mają jakies sprzeczne informacje. Wczoraj opcji nie było i pytałem na chacie i mailu i obie odpowiedzi że niestety w Polsce już ta opcja nie bedzie możliwa do wpłaty, po czym patrzę dzisiaj i już jest.
 
Do góry Bottom