>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Nie rozumiem waszych problemów skoro wypłata u nich trwa 20 minut bez weryfikacji na eco. Przerobiłem kasyna które po dwa tygodnie wypłacały i człowiek się cieszył że te 100$ doszło a Strykke do tej pory mi wypłaca moje grosze ze slotów Netent. Chyba wam się w dupach już za bardzo poprzewracało.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dziwna sytuacja, wczoraj przez moment były dostępne dwie możliwości wypłaty BANK TRANSFER czyli Trulisty oraz SEPA. Przy próbie wypłatą Trulisty pieniądze zostały zaakceptowane jednak nie potwierdziłem wypłaty klikając w link. I tu pierwsze moje pytanie gdy klikniemy w: Link do podjęcia środków - gdzie nas przekierowuje? Gdzieś gdzie wpisujemy numer konta czy coś? Czy ten bukmacher ma już nasz numer konta bo wpłacaliśmy metodą Trulisty? I czy jest możliwość podania nowego numery z innego banku?
Druga sprawa, jeżeli Trulisty przeszło to dlaczego przy próbie wypłaty SEPA widnieje komunikat:
Aby wypłacać należy zweryfikować konto.
Dodaj dokument identyfikacyjny
 
A 205

amindada

Użytkownik
Jak klikniesz w link przekieruje cie do strony gdzie wybierasz sobie bank, później wprowadzasz tam numer konta. Numer konta pojawi się dopiero jak wprowadzisz go przy wypłacie, później jest już zapisany, ale możesz go zmienić w obrębie tego samego banku. Inny bank też możesz wybrać do wypłaty.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Wystarczyło wysłać dowód do odpowiedniego działu i możliwośc wypłaty SEPA śmiga aż miło. Zleciłem dwie wypłaty na konto MILENIUM obie zostały zaakceptowane. Kiedy mogę spodziewać się środków na koncie? Ktoś korzystał z tej SEPY?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Buk oferuje wypłatę i wpłatę waluta przyszłości do tego Anonimową to aż sie prosi skorzystać ???? sporo kryptowalut jest wspierane wiec tym lepiej. Przelew bitcoin cashem, litecoinem czy monero bedziecie mieć panowie dosłownie w kilka chwil. Pytanie tylk o kurs po jakim przelicza i prowizje, dopiero zaczynam przygodę z tym bukiem to dam znać jak juz z tego skorzystam.
 
A 45

as1996

Użytkownik
wypłaca ktoś przez paypal? Ja założyłem Ecopayz ale załamali mnie weryfikacją, dlatego z nich rezygnuje. Paypal to chyba dość bezpieczny sposób, racja?
Paypal to bezpieczny sposób
 
L 14

luksz78

Użytkownik
wypłaca ktoś przez paypal? Ja założyłem ecoPay ale załamali mnie weryfikacją, dlatego z nich rezygnuje. Paypal to chyba dość bezpieczny sposób, racja?
Ja wypłaciłem z paypala w czasie, kiedy trustly był niedostępny. Przelew przyszedł tego samego dnia, ale w innej walucie i musiałem czekać 24dni by &#39;&#39;odmroziło&#39;&#39; przelew.
 
A 45

as1996

Użytkownik
czyli z 1xbeta na Twoje konto paypal przyszedł przelew w innej walucie? Pierwszy raz o czymś takim słyszę, całe życie korzystałem tylko ze Skrilla, ale jak wróciłem do grania to już go nie ma ????
 
L 14

luksz78

Użytkownik
czyli z 1xbeta na Twoje konto paypal przyszedł przelew w innej walucie? Pierwszy raz o czymś takim słyszę, całe życie korzystałem tylko ze Skrilla, ale jak wróciłem do grania to już go nie ma ????
Tak przelew przyszedł w innej walucie i od razu pieniądze zostały zamrożone na 24 dni.
 
A 45

as1996

Użytkownik
W związku z obecnymi problemami z Trustly, czy może ktoś z Was skutecznie wypłacał pieniądze Paypalem po depozycie złożonym przez Trustly?
Bez kitu nie wiem jak możesz zajmować się bukmacherką, jak nie potrafisz przeczytać 2 ostatnich postów w temacie, brak słów.
 
Do góry Bottom