>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

applause 2,4K

applause

Użytkownik
Wie ktoś jak zrobić w ten aplikacji żeby było widać wszystkie mecze np z tenisa ? Bo z tego co widzę to trzeba wchodzic pokolei po turniejach
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przez VPN strona normalnie dziala. Wszystkie klony 1xbeta rowniez dzialaja. Maja problemy techniczne i zapewne lada moment je usuna. Nie siac paniki bo niektorzy tutaj zachowuja sie jak sekciarze smolenscy. Po za tym jak strona dostaje bloka od naszego zenujacego panstwa to po prostu nie chce sie wczytac i pasek wczytywania strony lata w kolko tak jakby nie bylo internetu.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Przez VPN strona normalnie dziala. Wszystkie klony 1xbeta rowniez dzialaja. Maja problemy techniczne i zapewne lada moment je usuna. Nie siac paniki bo niektorzy tutaj zachowuja sie jak sekciarze smolenscy. Po za tym jak strona dostaje bloka od naszego zenujacego panstwa to po prostu nie chce sie wczytac i pasek wczytywania strony lata w kolko tak jakby nie bylo internetu.
&quot;Sekciarze smoleńscy&quot; :cwl:
Polać koledze :beer:
Swoją drogą myślę że już pograne w 1xbecie - ten mail jest ciekawy jak i fakt że na vpn w krajach gdzie jest zablokowany od jakiegos czasu jest takie same info jak z Pl. Zobaczymy niebawem.
Pozdro
&quot;Sekciarze&quot; :cwl:

Edit.
2/2
Więc jeszcze próbuje:
La Equidad - Deportivo Tolima
2 over 1.5 gola 4.33 (!) 5min 0:0. Kolumbia
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Moim zdaniem nie maja takiego narzedzia zeby spowodowac zeby serwer strony wyswietlal taki komunikat.
Cale to rzadowe blokowanie polega na uniemozliwianiu polaczenia uzytkownika z serwerem strony. Np na melbecie bez dns google zwyczajnie nie nastepuje polaczenie z serwerem a na innych bukach przekierowuje na ministerstwo.
Tutaj operator nic nie blokuje, strona normalnie sie wyswietla.
Wyglada to na zwyczajna blokade geograficzna na serwerze 1xbeta.
Ale moge sie mylic bo informatyke studiowalem tylko rok ????
 
D 0

dadinho

Użytkownik
Przez VPN strona normalnie dziala. Wszystkie klony 1xbeta rowniez dzialaja. Maja problemy techniczne i zapewne lada moment je usuna. Nie siac paniki bo niektorzy tutaj zachowuja sie jak sekciarze smolenscy. Po za tym jak strona dostaje bloka od naszego zenujacego panstwa to po prostu nie chce sie wczytac i pasek wczytywania strony lata w kolko tak jakby nie bylo internetu.
tak dziala &quot;normalnie&quot; strona na vpn
https://gyazo.com/00847f7c22735a156bd26f6573ecf730
a dwa kiedys black friday w pokerze mnie czegos nauczyl
 
C 0

cornholio85

Użytkownik
Witam, Panowie (i Panie jeśli jakieś są) mam prośbę. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest z tym kontem bonusowym. Jak zrobię obrót to przeleją mi całą kwotę na konto główne czy tylko kwote depozytu a reszta jak jest więcej to przepadnie? przepraszam jeśli to nie ten temat ale tutaj jest duży ruch dzisiaj i może ktoś coś wie i mi pomoże bo to dość ważna kwestia...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam, Panowie (i Panie jeśli jakieś są) mam prośbę. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest z tym kontem bonusowym. Jak zrobię obrót to przeleją mi całą kwotę na konto główne czy tylko kwote depozytu a reszta jak jest więcej to przepadnie? przepraszam jeśli to nie ten temat ale tutaj jest duży ruch dzisiaj i może ktoś coś wie i mi pomoże bo to dość ważna kwestia...
Dokładnie Dostaniesz tylko równowartość a nadwyżka przepada
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Ludzie, po co siejecie panike i piszecie nie wiadomo jakie farmazony ? Umnie strona na pc nie dziala od ponad miesiaca (operator orange), ale w aplikacji na telefonie smiga az milo, mozna wyplacac wplacac i wszystko inne bez zadnych problemow, takze ogarnijcie sie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Cale to rzadowe blokowanie polega na uniemozliwianiu polaczenia uzytkownika z serwerem strony. Np na melbecie bez dns google zwyczajnie nie nastepuje polaczenie z serwerem a na innych bukach przekierowuje na ministerstwo.
Tutaj operator nic nie blokuje, strona normalnie sie wyswietla.
Wyglada to na zwyczajna blokade geograficzna na serwerze 1xbeta.
Niestety, ale masz rację. Z pewnoścą nie jest to robota &quot;juroszkowych ziomali&quot; :)
Teraz pozostaje tylko modlitwa, by w istocie były to problemy techniczne bukmachera, a nie blokada Polaków przez 1xBet.
Więc różańce w łapy i lecimy zdrowaśki.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Jest inny link który działa. Nie wkleję go tu żeby jakiś szpicel znowu go nie zablokował. Ale poszukajcie w google to znajdziecie.
 
Do góry Bottom