>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 EURO do vengapoker (B2B)

Status
Zamknięty.
7 3

7rudy7

Użytkownik
po promocji
Hi we regret to inform you that you didnt reach to sign up at first 100 signups.So you will not recieve the 2 euros for free.
But if you deposit 20 euros and send an mail to [email protected] you will recieve 10 euros for free.
And please check out our freerolls and other tournaments,and feel welcome to join those.
You will also recieve mail from us with great promotions and freerolls tournaments.

Best Regards

Venga Team
 
Z 0

zabawson

Użytkownik
&quot;Masz zablokowane całe B2B i w każdym pokerroomie w tej sieci będzie to wyskakiwało.&quot;
Zrobiłem 3 konta, ale na różnych promocjach: teraz jest ta i nie mogę z niej skorzystać bo już mam niby 3 konta :/, aby odblokować muszę zrobić formata, kupić nowego kompa czy co ? Ktoś wie ?? Z góry dzięki...
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Format kompa nic nie da , bo pewnie dali bana na numer seryjny dysku twardego czy jeszcze lepiej :/
Wymienisz komputer , to będziesz mógł zakładać konta, ale mogę pojawić się problemy przy wypłacie jeżeli będziesz zakłada konta na te same dane.
Ogólnie B2B, to najlepsza sieć, nie robi żadnych problemu, ale jak ktoś nie przestrzega regulaminu, to są bardzo surowi i dają dożywotniego bana :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom