>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Bahrajnu [06 - 08 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Bahrajnu 2018


Piątek, 06 kwietnia ▶
#1 Trening ▶ 14:00
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 07 kwietnia ▶

#3 Trening ▶ 14:00
#Kwalifikacje ▶ 17:00

Niedziela, 08 kwietnia ▶

#Wyścig ▶ 17:10



Informacje o torze:
Nazwa toru:
Bahrain International Circuit
Lokalizacja: Manama, Bahrajn
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5,412 km
Liczba okrążeń: 57
Całkowity dystans wyścigu: 308,484 km


Zapraszam do dyskusji! ????
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Witam
No to czas na pierwszy wyścig przy sztucznym oświetleniu i pierwszy w którym ekipy pojadą na dwa pit stopy. Mając w pamięci zeszłoroczne wyniki zapowiada się ciekawe ściganie.
Ciekawe czy tak jak w Melbourne i rok temu w Bahrainie kwale padną łupem merca a wyścig i tak wygra Vettel?
Ja osobiście będę bardzo kibicował Alonso i McLarenowi. Sam Alonso w komentarzach zapowiada gonitwę za dużymi puszkami ???? .
Swoją drogą w porównaniu z zeszłorocznym wyścigiem w Australii puszki zrobiły bardzo duży progres jeśli chodzi o czas pit stopu (najszybszy w tegorocznym Melbourne byl Verstappena - 2.15s) . A co najlepsze w zeszłym sezonie w pierwszych trzech wyścigach najszybsze pit stopy miał Williams ???? .
P. S.Oby tym razem nie latały śniadaniowe torebki po torze;)
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
szczypior1983 wystarczy ze w Melbourne lataly torebki sniadaniowe i jedna z nich wleciala Sirotkinowi do wlotu chlodzacego hamulce co przelozylo sie na przedwczesne zakonczenie wyscigu przez niego ????
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tylko i wylacznie na powaznie mozna brac wyniki z 2 treningu na tym torze. Kwalifikacje i wyscig wlasnie w takich warunkach sie beda odbywac dlatego zespoly 1 i 3 treningu mozna powiedziec ze nie traktuja zbyt powaznie bo warunki na torze sa diametralnie inne. Wezcie to sobie pod uwage podczas analizy dzisiejszych FP ????
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hamilton zostanie cofnięty o pięć miejsc na starcie GP Bahrajnu za wymiane skrzyni biegow. Ekipa Mercedes po piątkowych sesjach treningowych zdecydowała się założyć nową przekładnię w bolidzie Brytyjczyka.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Biorąc to pod uwagę oraz historię ostatnich 5 wyścigów z których tylko raz kierowca startujący z pole position wygrał wyścig proponuje:
GP Bahrajnu - zwycięży kierowca z pierwszego miejsca na starcie
NIE
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
A na kwale takie coś:

GP Bahrajnu - kwalifikacje TOP 3
Raikkonen, Kimi
Kurs: 3.50✅
Bukmacher: forbet


Aż taki kurs na to że Kimi, który tutaj na prawdę jeździ super będzie w TOP 3 biorę z pocałowanjem ręki. Puszki raczej nie są w stanie mu zagrozić tak samo jak Bottas więc powinno się udać. W fortunie kurs na taki sam zakład to już tylko @2.

Brawo Kimi. Obyś wygrał te GP.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja gram na kwalifikacje takie cos:
Magnussen vs Sainz @ 1.80 ✅
Raikkonen vs Verstappen @ 1.30 ✅

Leclerc vs Ericsson @ 1.66 ⛔
AKO: 3.41 (kurs juz po opodatkowaniu) ⛔
Bukmacher: Millenium

Haas w treningach wydaje mi sie ze nie pokazal calego swojego potencjalu i powinni tutaj byc wyzej od Reanult. W tym momencie sa 4 sila w stawce zaraz po Mercedesie, Ferrari i Red Bullu dlatego na poczatku sezonu mozna grac cos w ich strone poki rywale jeszcze mocno nie rozwineli swoich konstrukcji.
Druga para to Raikkonen z Verstappenem. Ogolnie Ferrari na tym torze spisuje sie swietnie i maja realna szanse powalczyc o Pole Position z Mercedesem. Red Bull spore straty do dwoch czolowych ekip oscylujace w okolicy sekundy. Jesli nie wydarzy sie nic nieprzewidzianego to na miekko tutaj powinno byc.
Ostatnia para to wewnetrzny pojedynek w Sauberze. Ericsson kiepsko w treningach. Rzucalo niemilosiernie tym bolidem na prawo i lewo co zaowocowalo piruetem w zakrecie numer 7. Do tego kazdy wie ze to pay driver i juz dawno by wylecial ze stawki kierowcow gdyby nie mozni sposorzy ktorzy go ostro dotuja. Leclerc to debiutant i wielki talent akademii Ferrari przymierzany do objecia fotela po Raikkonenie i kandydat na przyszlego mistrza. Juz w Australii mogl Ericssona objechac w czasowce jednak minimalnie zabraklo. Teraz w treningach bardzo ladnie pojechal i w jedynym reprezentatywnym 2 FP byl szybszy o okolo 0.5 sec. Biore!
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Ja osobiście jestem zszokowany tym jak w Bahrajnie jeździ Pierre Gasly i ogólnie całe Toro Rosso. Ciekawe czy to pojedynczy wybryk? Jeśli nie to Panowie z McLarena jednak można na silnikach Hondy robić niezłe wyniki.
No i zapowiada się super walka o miejsca w drugiej połowie pierwszej dziesiątki. Jeśli byłby gdzieś zakład na miejsce w pierwszej 10 dwóch kierowców Renault to warto by było nad tym pomyśleć.
Aha no i gratulacje dla Williamsa że potrafią utrzymać swoją tragiczną formę.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Na wyścig proponuję takie ako:
Hamilton vs Raikkonen @ 1.60
Verstappen M. vs Ricciardo @ 1.24
Hulkenberg klas.końcowa 1-10 @ 1.40
Magnussen K. klas.końcowa 1-10 @ 1.45
AKO: 4.03
Bukmacher: fortuna
The Ice Man jest tu dla mnie jednym z faworytów nawet do wygrania wyścigu więc z Hamiltonem powinien sobie na spokojnie poradzić.
Ricciardo ma tak duża przewagę już na starcie że chyba tylko wycofanie z wyścigu nie pozwoli mu ukończyć na lepszym miejscu.
Renault jeździ tutaj na prawdę dobrze i obydwaj kierowcy z tej stajni mają sporą szansę na pierwszą dziesiątkę ale Hulkenberg trzyma cały czas ten sam równy poziom i postawię na niego.
Hass słabiej niż w Australii. W sumie to dopiero w kwalach Magnussen pokazał pazur i liczę na to że zarówno on jak i zespół zrobią wszystko żeby wkońcu zapunktować.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Ciekawie też wygląda kurs na zakład:
Raikkonen 1-2 @ 1,75 Efortuna
Ferrari mocne w treningach i kwalifikacjach w Bahrajnie, zresztą w Australli pokazali już swoją siłę zajmując dwa miejsca na pudle.
Dzisiaj Vettel wraz z Kimim startują z pierwszej linii, główny rywal - Hamilton dopiero z 5, także będzie miał do wyprzedzenia kilku solidnych zawodników przed sobą.
Uważam że moc bolidu Ferrari, a także doświadczenie zarówno Vettela jak i Raikkonena powinny zaowocować dubletem na mecie. Jeśli SV nie popełni jakiegoś błędu na starcie to kolejność na mecie powinna być taka jak na starcie pomiędzy zawodnikami Ferrari.
Do dubla można dołożyć Win Vettela i mamy przyjemne Ako powyżej 2.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Mordeczki gdzie najlepiej stawiać F1 tak żeby dało się łączyć wydarzenia i z F1 i z innymi sportami bo z tego co wiem to chyba nie wszędzie się da?
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawie też wygląda kurs na zakład:
Raikkonen 1-2 @ 1,75 Efortuna
W 1xbet jest takie cos po fajniejszym kursie:
Będzie wyżej (4-drogowo) Znajdzie się wyżej Kimi Raikkonen (Ferrari)/Lewis Hamilton (Mercedes)/Valtteri Bottas (Mercedes)/Daniel Ricciardo (Red Bull) - Raikkonen
Kurs: 2.50
Mordeczki gdzie najlepiej stawiać F1 tak żeby dało się łączyć wydarzenia i z F1 i z innymi sportami bo z tego co wiem to chyba nie wszędzie się da?
Millenium, Totolotek, Betsson, Dafabet, Unibet, 1xbet.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrainu - wyścig niedziela 17:10
Romain Grosjean - Stoffel Vandoorne
Typ: Grosjean
Kurs: 1.72 ⛔ Ostatni raz gramy cos w strone tego Pana..
Bukmacher: 1xbet/Millenium
Analiza:

Jak zwykle w tym sezonie ciezko cos sensownego wylowic ale mam dla was jeden fajny kąsek. Pojedynek na linii Haas vs McLaren. Wg mnie kurs jest bardzo przyjemny w porownaniu do ryzyka. Wczoraj nie udaly sie kwalifikacje Romainowi i dzisiaj bedzie chcial sie zrehabilitowac. Potencjal tego bolidu widac po Magnussenie ktory wykrecil 7 czas. McLaren po przejsciu na silniki Renault mial ogromne nadzieje na wlaczenie sie do rywalizacji z najlepszymi. Jest lepiej niz w ostatnich sezonach ale na pewno nie jest to to czego oczekiwali. Haas ma duzo lepszy bolid na ten moment i przewiduje ze jesli nie bedzie zadnego crasha na starcie to lekko powinno to wejsc. Vandoorne startuje z 14 a Grosjean z 16 miejsca wiec straty nie sa duze a potencjal bolidu zdecydowanie po stronie Francuza. Mam nadzieje ze klucze do dokrecania kol w garazu Haasa zadzialaja tym razem jak nalezy bo szykuje sie wyscig na 2 pit stopy.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Słówko ode mnie przed dzisiejszym GP. Jak już napisał jeden z użytkowników warto zagrać Raikkonena w top 2 po fajnym kursie m.in na fortuna 1.75. Fin mi bardzo imponuje podczas tego weekendu bardzo szybką i równą jazdą jeżeli się nie mylę Vettel był szybszy od Icemana dopiero w kwalach.
Grosjean - Alonso 2.61 fortuna
Hiszpan startuje z handicapem 3 pozycji ale myślę że na przestrzeni całego wyścigu to nie wystarczy by obronić się przed francuzem. Haas w tym momencie kto wie czy nie jest 4 zespołem w całej stawce a McLaren po zmianie dostawcy silnika pewnie będzie potrzebował jeszcze kilka tygodni by dograć całą konstrukcje. Dodatkowo Grosjean powinien mieć przewagę czystej prędkości na prostej a w Bahrajnie jest gdzie wyprzedzać.
Safety car NIE 1.71 fortuna
Również bardzo ciekawy typ. Szeroki tor z wybaczającymi błędy twardymi poboczami. Myślę że jeżeli nie będzie wielkiego dzwona w zakręcie nr 1 lub nr 10 na pierwszym okrążeniu to typ jak najbardziej realny.
Verstappen sklasyfikowany NIE 4.15 forBet
Do pogrania za mniejszą stawkę ale widzę kilka czynników, które mogą przemawiać za typem.
1. Już pomijając problemy Maxa w P1 silniki Renault chyba nie należą do najtrwalszych w stawce. Sam dostawca mówi, że póki co priorytetem będzie poprawa niezawodności a dopiero w kolejnych krokach walka o osiągi.
2. Dzwon, który holender zaliczył w kwalifikacjach przypomina, że to nadal młody chłopak na dorobku i jeszcze wiele musi się nauczyć. Często szybszy od zespołowego partnera jednak tempo wyścigowe i decyzje podejmowane na torze mogłyby być lepsze.
3. Daleka pozycja startowa. Ot, statystycznie myślę, że startując z P15 łatwiej i błąd i wdanie się w niepotrzebną walkę niż startując z czuba stawki.

Sirotkin sklasyfikowany NIE 2.40 forBet
Tutaj krótko i na temat. Williams jest beznadziejny, Siergiej niedoświadczony więc bardzo ale to bardzo wiele rzeczy może pójść nie po jego myśli.
Powodzenia
Mogło być lepiej ale wyścig jak to wyścig.. wszystkiego nie da się przewidzieć
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom