>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Chin [7 - 9 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grosjean i Palmer zostali ukarani cofnięciem o 5 pozycji na starcie GP Chin.
Grosjean i Palmer ostali ukarani cofnięciem o pięć pozycji na starcie wyścigu o GP Chin za ignorowanie podwójnych żółtych flag w trakcie sesji kwalifikacyjnej.

Kimi Raikkonen
nie ukonczy wyścigu @5,5⛔⛔ Expekt
Cieżko było coś złapać na kwalifikacje, gdyż 2 pierwsze treningi się nie odbyły. Więc mój główny typ zostawiłem na wyścig. Zgadzam się z ranczo123 odnoście typu przeciwko Kimiemu Raikkonenowi, który mam nadzieję jutro nie ukończy wyścigu. Kimi ma już 37 lat w poprzednim sezonie dużo wypadków z jego udziałem, jutro jest zapowiadana fatalna pogoda w Chinach, podsterowność i problemy z odpowiednim ustawieniem bolidu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zastanawiam sie rowniez nad pograniem na to ze Verstappen nie dojedzie do mety.. Mial problemy w kwalifikacjach mozliwe ze do konca nie uda sie naprawic usterki tak jak to bylo z Ricciardo w Australii ze nie dojechal nawet na pola startowe.. Do tego startuje z konca stawki zbyt optymistyczny atak, blad lub uderzenie w barierie/inny bolid na mokrym torze zwieksza szanse typu. Co myslicie?
Rozwiązania są dwa w przypadku Verstappena.
Pierwsze o którym mówisz, ale jest ono jednak loterią. Sam Max mówi:
&quot;Start z dziewiętnastej pozycji będzie trudny, jednak jutro ma padać deszcz. Coś powodowało niedziałanie któregoś z cylindrów, a przez to miałem mniej mocy. Starałem się pojechać takie kółko, by przynajmniej wejść do Q2, jednak usterka nie pozwoliła na to. Chłopaki ciągle badają sprawę i jestem pewien, że uporamy się z tym do wyścigu.
Jeżeli uda się to naprawić, a raczej mam nadzieję, że się uda. To w przypadku mokrego wyścigu możemy być świadkami show Maxa. Przypominałeś nieudane wyścigi w wykonaniu Kimiego na deszczu, a skoro deszcz to pewnie wszyscy pamiętają co Max robił na Interlagos, to było po prostu WOW! Przeglądałem prognozy pogody, to procentowo przez cały dzień od 70 do 99% szans na deszcz. Nie wiem jak mocne to będą opady, ale wszyscy mówią, że będą. Więc start Maxa z końca stawki i pogoda mogą byc dla niego paradoksalnie plusem, może dzięki temu się przebić do punktów spokojnie. Bardziej bym szukał takiego rozwiązania. Choć jak widzę kurs @1,25, że Verstappen w top10 to ... ????


Dyscyplina: F1
Godzina: 8:00
Spotkanie: Kimi Raikkonen ukonczy wyscig?
Typ: NIE
Kurs: 5.50/6
Bukmacher: Expekt, Bet365, Unibet, 1xbet
Analiza:
Typ bardziej na czuja choc nie bez szans na powodzenie. Od kiedy dowiedzialem sie ze w niedziele spodziewany jest mokry wyscig od razu pomyslalem o tym typie.
Coś w tym może być, ale czy akurat tor w Chinach to dobry do szukania typów na niesklasyfikowanych? Hm, wyżej @Gy_Gy_Craveel przytaczał statystyki z tym związane i akurat w Szanghaju większość zawsze dojeżdża do mety. No, ale to tylko statystyka.

Kursy piękne, warto takie coś ryzykować jak ma się pomysł i argumenty, a Ty masz. Więc życzę powodzenia ;)


GP Chin - wyścig niedziela 8:00
Romain Grosjean - Danił Kwiat 2 @ 1,60 ⛔
Valteri Bottas- Max Verstappen 1 @ 1,35
⛔
AKO @ 1,91 Totolotek

Haas ogólnie ma kłopoty z hamulcami często. Grosjean startuje z samego końca stawki, będzie chciał się przebijać. Długie proste mają to do siebie, że zaraz za nimi są zakręty ostre, jak wyliczono to ok 18% czasu wyścigu kierowca będzie używał pedału hamulca. Grosjean nie jeździ zbyt pewnie w sytuacji podbramkowej. Rok temu w Chinach też mu za bardzo nie poszło. Zajął tutaj 19 miejsce. Tak sobie po cichu myślę, że tor ten nie będzie im za bardzo leżał.
Co innego Torro Rosso. Ogólnie ten team dobre wrażęnie od początku sezonu sprawia. A przypomnijmy, że przed rokiem Kwiat w Chinach pokazał się z wybornej strony! Vettel twierdzi nawet, że jechał tu jak &quot;torpeda&quot; za sprawą oczywiście pamietnego startu ;D No, ale Kwiat zajął 3 miejsce rok temu na tym torze! Teraz startuje z P9 z potencjałem na duże punkty w wyścigu. Grosjean z P19 + niewiadoma w postaci zachowania się hamulców. Dla mnie ten kurs więc jest dobry. Szkoda, żę w netowych nikt tego nie dał...

Do dubla dokładam typ na Bottasa. Verstappen w razie deszczu może być bardzo wysoko. Jeszcze przed rokiem gdyby była taka para i taki kurs w życiu bym nie dał na Bottasa bo jeździł Williamsem, a ten nie radził sobie w deszczu, jednak teraz ma Mercedesa, a to dobra maszyna. Jest po prostu duża różnica między pierwszą czwórką obecnie a resztą stawki. Bottas z P3, a Verstappen z P18. To już mi wystarcza za agrument. Plus też niepewność związana z naprawieniem awarii cylindrów w Red Bullu, o której dywagowaliśmy wyżej.



GP Chin wyścig niedziela 8:00
Zwycięzca grupy 3 (Kwiat, Alonso, Stroll, Grosjean)
Typ: Kwiat @ 2,20 Expekt
⛔

Typ niejako się pokrywający z powyższą parą Kwiat - Grosjean. Dostajemy jednak wyższy kurs w Expekt. Do tego Kwiat musi pokonać Alonso i Strolla. Z Alonso większych problemów nie przewiduję. Stroll debiutant. w Australii zapłacił frycowe. W Chinach dobre kwalifikacje, ale jednak pierwszy raz na torze. A jeszcze jak spadnie deszcz to będzie już w ogóle dla niego nowość zupełnie, a Kwiat jak wspomniałem chyba lubi ten tor.


GP Chin wyścig niedziela 8:00
Jolyon Palmer - Marcus Ericsson
Typ: Palmer @ 2,20 Expekt
✅✅

Zaufam jeszcze raz Palmerowi w ten weekend. Sytuacja z kwalifikacji jest znana, nie weszło to tylko i wyłącznie przez błąd strategiczny zespołu Renault, który go za późno wypuścił oraz przez żółte flagi wywieszone po wypadku Giovinazziego.
Ericsson szału nie robi, w Australii nie ukonczył wyścigu jak Palmer, który wtedy miał fatalny wyśćig bo bolid zepsuty od początku. Teraz jednak bolid Renault widać mocny, Hulkenberg wysoko na P7, a Palmer świetne 9 miejsce chociażby w 3 treningu.
Sauber obok McLarena to najsłabsza maszyna w stawce na tą chwilę.
Palmer może się trochę miejsc przebić do przodu czuję.


Czekam na opinię i dyskusję ;) @ranczo0123 co Ty na to?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam
Co do prognozy to nic nie jest jeszcze pewne. Jak będzie deszcz to będzie trochę loterii. Co do typów to proponuję takiego dubla
Daniel Riccardo 1-6 kurs 1,35
Danił Kwiat 1-10 kurs 1,83
Fortuna ako 2,47
Bolid Red Bulla i Toro Rosso dobrze zbudowane na ten rok mimo, że do Ferrari i Merca brakuje. Ale widać, że ten tor pasuje obu bolidom, wynik kwalifikacji przyzwoity, który .pozwala mysleć o utrzymaniu pozycji. Dla porwnania wynik z poprzedniego roku to miejsca 3 i 4 Red Bulla oraz 8 i 9 Toro Rosso , więc są szanse na to, że w tych widełkach przyjadą
Drugi typ trochę ryzykowny ale dlaczego nie spróbować
Vettel win
kurs 2,7
Fortuna
Sebastian sam mówił, że bardzo dobrze się czuje na tym torze a auto go słucha. Bardzo dobre tempo wyścigowe i mam wrażenie, że Ferarka lepiej radzi sobie z oponami. Jest jeszcze jedna kwestia a mianowicie bolid scuderii Ferrarii dzieki dobrze zbudowanej aerodynamice pozwala utrzymywać się bardzo blisko rywala nie powodując podsterowności. Wszystko może się zdarzyć. Do tego Seb dobrze jeżdzi w deszcze ( Ham również żeby nie było). kurs warty pogrania myslę
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
wyścig - niedziela
Felipe Massa - Lance Stroll @ 1.20✅
Daniel Ricciardo - Max Verstappen 1.45⛔
Nico Hulkenberg - Jolyon Palmer @ 1.25✅
AKO: 2.17⛔ iforbet

Typy na wyścig podałem już wczoraj całkiem przypadkowo, bo myślałem, że pograłem je na kwalifikacje, a okazało się, że źle spojrzałem:grin:. Do wczorajszych typów dokładam jeszcze ten trebel. Massa - Stroll, liczę tutaj na doświadczenie Massy i jego umiejętności, bo to będzie kluczowe w jutrzejszym mokrym wyścigu. Stroll dzisiaj pojechał niezłą czasówkę, ale pamiętajmy, że to dla niego dopiero drugi weekend w F1, więc tego doświadczenia z tymi samochodami nie ma praktycznie w ogóle. Jutro ma padać, więc tym bardziej nie spodziewam się po nim super wyścigu i na pewno deszcz mu nie pomoże. Hulk już kiedyś wygrał czasówkę w deszczu na Interlagos, więc na pewno potrafi jeździć w deszczu. Jeśli chodzi o umiejętności, to w tym aspekcie wg mnie również przerasta Palmera, a do tego Palmer wystartuje jutro z ostatniej pozycji, a Hulk z 7, więc już na starcie ogromna różnica. Ostatnia para. Wszyscy widzieliśmy jak Max potrafi pojechać w deszczowym wyścigu na Interlagos, to był po prostu koncert. Gdyby nie to, że zjeżdżał do boksu o jeden raz za dużo, to śmiem twierdzić, że on ten wyścig by wtedy wygrał. Jutro również może pojechać fantastycznie, ale myślę, że tylu pozycji nie odrobi, na pewno nie do Daniela. Do top 10 ma szansę wejść, ale potem już będzie coraz trudniej. Daniel przy odrobinie szczęścia ma szansę nawet na podium w jutrzejszym wyścigu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Coś w tym może być, ale czy akurat tor w Chinach to dobry do szukania typów na niesklasyfikowanych? Hm, wyżej @Gy_Gy_Craveel przytaczał statystyki z tym związane i akurat w Szanghaju większość zawsze dojeżdża do mety. No, ale to tylko statystyka.
tak tak pelna zgoda jesli chodzi o statystyki tyle ze od 2010 wszystkie wyscigi byly rozgrywane na sucho. Nigdy od 7 lat nie spadla chocby jedna kropla deszczu w wyscigu stad takie spokojne wyscigi. jak bedzie deszcz to twardo obstaje przy swoim typie. jutro tuz przed wyscigiem bedziemy mieli pelny obraz sytuacji. mam nadzieje ze solidnie popada i bedziemy mieli wet race z prawdziwego zdarzenia.

GP Chin - wyścig niedziela 8:00
Romain Grosjean - Danił Kwiat 2 @ 1,60
Valteri Bottas- Max Verstappen 1 @ 1,35
AKO @ 1,91 Totolotek
Haas ogólnie ma kłopoty z hamulcami często. Grosjean startuje z samego końca stawki, będzie chciał się przebijać. Długie proste mają to do siebie, że zaraz za nimi są zakręty ostre, jak wyliczono to ok 18% czasu wyścigu kierowca będzie używał pedału hamulca. Grosjean nie jeździ zbyt pewnie w sytuacji podbramkowej. Rok temu w Chinach też mu za bardzo nie poszło. Zajął tutaj 19 miejsce. Tak sobie po cichu myślę, że tor ten nie będzie im za bardzo leżał.
Co innego Torro Rosso. Ogólnie ten team dobre wrażęnie od początku sezonu sprawia. A przypomnijmy, że przed rokiem Kwiat w Chinach pokazał się z wybornej strony! Vettel twierdzi nawet, że jechał tu jak &quot;torpeda&quot; za sprawą oczywiście pamietnego startu ;D No, ale Kwiat zajął 3 miejsce rok temu na tym torze! Teraz startuje z P9 z potencjałem na duże punkty w wyścigu. Grosjean z P19 + niewiadoma w postaci zachowania się hamulców. Dla mnie ten kurs więc jest dobry. Szkoda, żę w netowych nikt tego nie dał...
Do dubla dokładam typ na Bottasa. Verstappen w razie deszczu może być bardzo wysoko. Jeszcze przed rokiem gdyby była taka para i taki kurs w życiu bym nie dał na Bottasa bo jeździł Williamsem, a ten nie radził sobie w deszczu, jednak teraz ma Mercedesa, a to dobra maszyna. Jest po prostu duża różnica między pierwszą czwórką obecnie a resztą stawki. Bottas z P3, a Verstappen z P18. To już mi wystarcza za agrument. Plus też niepewność związana z naprawieniem awarii cylindrów w Red Bullu, o której dywagowaliśmy wyżej.
popieram typ wydaje sie mega solidny biorac pod uwage potencjaly bolidow i pozycje startowe.

GP Chin wyścig niedziela 8:00
Zwycięzca grupy 3 (Kwiat, Alonso, Stroll, Grosjean)
Typ: Kwiat @ 2,20 Expekt
Typ niejako się pokrywający z powyższą parą Kwiat - Grosjean. Dostajemy jednak wyższy kurs w Expekt. Do tego Kwiat musi pokonać Alonso i Strolla. Z Alonso większych problemów nie przewiduję. Stroll debiutant. w Australii zapłacił frycowe. W Chinach dobre kwalifikacje, ale jednak pierwszy raz na torze. A jeszcze jak spadnie deszcz to będzie już w ogóle dla niego nowość zupełnie, a Kwiat jak wspomniałem chyba lubi ten tor.
ten wariant bym odpuscil. kiedy jak nie teraz na mokrym torze i z fantastycznymi umiejetnosciami Alonso powalczyc o punkty. oczywiscie Kvyat faworyt grupy no ale.. Fernando czuje ze powalczy

GP Chin wyścig niedziela 8:00
Jolyon Palmer - Marcus Ericsson
Typ: Palmer @ 2,20 Expekt
Zaufam jeszcze raz Palmerowi w ten weekend. Sytuacja z kwalifikacji jest znana, nie weszło to tylko i wyłącznie przez błąd strategiczny zespołu Renault, który go za późno wypuścił oraz przez żółte flagi wywieszone po wypadku Giovinazziego.
Ericsson szału nie robi, w Australii nie ukonczył wyścigu jak Palmer, który wtedy miał fatalny wyśćig bo bolid zepsuty od początku. Teraz jednak bolid Renault widać mocny, Hulkenberg wysoko na P7, a Palmer świetne 9 miejsce chociażby w 3 treningu.
Sauber obok McLarena to najsłabsza maszyna w stawce na tą chwilę.
Palmer może się trochę miejsc przebić do przodu czuję.

Czekam na opinię i dyskusję ;) @ranczo0123 co Ty na to?
Z Palmerem roznie moze byc. Dla mnie to miernota i ciekawe jak sobie poradzi w przypadku mokrego wyscigu.. Oczywiscie Renault duzo wiekszy potencjal. Jesli nie bedzie padac to szanse tego typu w moich oczach sie zwiekszaja i to znacznie.. ????
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
No i bardzo ciekawy wyścig za nami. Przez niesamowity wyścig Verstappena mój zakład niestety nie wszedł. Tego,że zdobędzie on 3 miejsce w życiu bym się nie spodziewał.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik


Max Verstappen - absolutny kierowca dnia. Kapitalny wyścig w wykonaniu Maxa. Ja się spodziewałem, że on dzisiaj nadrobi wiele pozycji, ale że wskoczy na podium i wyprzedzi takich kierowców jak Bottas, Kimi czy Daniel, to bym w życiu nie powiedział. Mistrzostwo świata. Na ostatnim okrążeniu, Daniel już był bliski wyprzedzenia Maxa, bo Max zblokował koła na jednym z zakrętów, ale udało mu się ostatecznie utrzymać to 3 miejsce. Wszystkie prognozy wskazywały na deszcz, każdy mówił, że ma padać, a tu pogoda kolejny raz spłatała nam figla, choć i tak wyścig do najnudniejszych nie należał. Bardzo szkoda mi Nando bo jechał długi długi czas na 7-8 miejscu, miał sporą szansę na punkty dzisiaj i co? Oczywiście wiadomo co, kłopoty z ciśnieniem i musiał się wycofać z wyścigu, ogromny pech. Cały wyścig praktycznie pod kontrolą Lewisa, 25 punktów zdobyte, dzięki czemu na prowadzeniu mamy dwóch kierowców, co nam tylko ostrzy zęby na kolejne wyścigi;). Całe szczęście długo czekać nie musimy, bo już w najbliższy weekend F1 przenosi się do Bahrajnu. Jedno wiemy na sto procent: tam padać nie będzie;)

PS. Gdyby nie Max, to znowu by był cały weekend na zielono, a tak oba kupony nie weszły. W Bahrajnie będzie lepiej:grin:
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
Gdyby Alonso jeździł w Mercedesie lub Ferrari to z pewnością byłby w czołówce i walczył z Hamiltonem i Vettelem.
Nawet z jego umiejętnościami ciężko jest cokolwiek zrobić z tym beznadziejnym bolidem Mclarena.
 
hideto 4

hideto

Użytkownik
Kolego wyżej, w drugim akapicie głupoty gadasz... ;) Konstrukcja bolidu sama w sobie nie jest zła i wspominał o tym Alonso w wywiadach. Silnik jest głównym problemem. Brakuje mocy i dziś podczas wyścigu mogliśmy to zauważyć kiedy to Bottas po aktywacji DRS w drugiej strefie przemknął obok Alonso jakby ten jechał samochodem osobowym z kompletem osób. Z oszczędzaniem paliwa bolid też ma poważne problemy i nie pozwala to zawodnikom Mclarena cisnąć na 100% w wyścigu bo zaraz podnosi się alarm z ilością paliwa w baku. I mimo to Alonso dzisiaj utrzymywał się w 10 przez bardzo długi czas, od startu do momentu wycofania kręcił się w okolicach P7 skutecznie walcząc z bolidami o większym potencjalne. Wiadomo pogoda trochę pomogła, Virtualny SC, okrążenie później zwykły też ale chłop robi kapitalną robotę. Gdyby nie ta awaria to Alonso wyjechałby z Chin z jakąś skromną zdobyczą punktową. Szkoda, że Alonso nie siedzi w bolidzie Mercedesa zamiast Bottasa bo Fin jak narazie kiepsko się prezentuje... Stał na podium w Australii ale do Hamiltona nie miał tam startu, a tutaj w Chinach to już kompletnie, jeszcze ten obrót za SC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 8

loginovsky

Użytkownik
Sam kolego głupoty wypisujesz. Nie napisałem nigdzie,że konstrukcja bolidu jest zła. Wiadomo,że to głównie przez silnik Alonso nie jest konkurencyjny,ale nie tylko np. dzisiaj Alonso był DNF przez wał napędowy. Co nie zmienia faktu,że cały bolid jest przez to beznadziejny kolego,czy ta konstrukcja jest zła czy dobra to co ci po niej jak nie ma podstawy-czyli dobrego silnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom