>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Bundesligi [25-27.08.2017]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
2. kolejka Bundesligi
25-27.08.2017




ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!

W pierwszej kolejce faworyci nie zawiedli. Drugą serie zmagań zaczynamy w Koloni, gdzie miejscowi gracze są na pewno podrażnieni po ostatniej porażce, oni jak i kibice nadal czekają na gola otwierającego sezon.
Sobota to dzień zaciętych meczów, gdzie BvB jak i Bawarczycy wcale nie będą mieć tak łatwo jak kursy wskazują. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Aptekarzy z Wieśniakami, którzy też nie wiadomo w jakich nastrojach przystąpią po środowej potyczce w el. LM.
Na zakończenie mecz Hannoveru z Schalke, gdzie gospodarze niespodziewanie wygrali swój pierwszy mecz , natomiast goście zgłaszają swe aspirację do podium w tym sezonie i powrotu na europejskie salony.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
Ruszymy troche tę drugą kolejkę ???? mianowicie mamy początek sezonu u naszych zachodnich sąsiadów. W pierwszej kolejce raczej bez niespodzianek za to widać było, które drużyny jeszcze są w fazie przygotowań do tego sezonu. Poniższe typy opieram na swojej wiedzy ogólnej oraz na bazie obszernych skrótów z pierwszej kolejki....
Werder - Bayern typ: 2 kurs: 1.26
Obrońca tytułu bez wiekszych problemów i napinki ogrywa w pierwszej kolejce mocnego rywala jakim jest Bayer Leverksuen 3:1. W składzie Bayernu wystąpiło kilka nowych twarzy i od razu błysneli zdobyciem bramki, mowa tutaj o strzelcu pierwszej bramki Sule oraz o najdroższym w historii Bayernu nabytku Francuzie Tolisso. Drużyna z Bremy natomiast w swoim pierwszym spotkaniu tego sezonu doznaje porażki na wyjeździe z Hoffenheim... w tym meczu nie nalezal im sie nawet punkt szczerze mowiac, mimo, ze do 84 minuty utrzymywal sie wynik 0:0. Werder nastawil sie na gre z z kontry co nie dalo pożądanego rezultatu. Typuje tutaj zwyciestwo ponownie &quot;bez napinki&quot; Bayernu.
VFL Stuttgart - Mainz typ: 1 kurs: 2.30
Ten typ opieram na tym co widziałem w poczynaniach obu drużyn w pierwszej kolejce... Mainz z nowym trenerem ale ciagle szuka swego stylu. Grajac u siebie w pierwszej kolejce z beniaminkiem z Hannoveru nie mialo wielu dogodnych sytuacji. Mimo przewagi w posiadaniu i strzałach na bramkę (6-2) nie zdołali znalezc drogi do bramki. Tym razem jada na trudny teren jakim nie watpliwie jest stadion Stuttgartu. Drużyna z miasta &quot;Mercedesa&quot; w swojej pierwszej kolejce grali przeciwko stołecznej drużynie z Berlina. Hertha ograła Stuttgart po 2 bramkach Lecki&#39;ego. Gdyby nie swietna dyspozycja dnia tego pilkarza to trudno bylobyo dobry wynik, gdyz Stuttgart gral wyrahowany futbol i groznie atakowal. Tutaj licze, ze wlasne sciany dodadza troche wiatru w skrzydla i poradza sobie ze słabiutko grającym Mainz.
Borussia Dortmund- Hertha Berlin typ: 1 kurs: 1.40

Jakikolwiek inny wynik niż wygrana Borussii w tym spotkaniu będzie uznany jako niespodzianka. Gospodarz pod wodza nowego trenera Bosza sciagnietego z Ajaxu ma nadac druzynie nowy styl i charakter co bylo widoczne w pierwszym spotkaniu przeciwko VFL Wolfsburg. Ekipa z Dortmundu wypunktowala druzyne &quot;Wilków&quot; i ograla ich 3-0. Do skladu Borusii wraca Mario Goetze i od razu gral w pierwszym skladzie. Nie dostał miejsca na wyrost gdyz mial udzial przy dwoch pierwszych bramkach. Na prawdziwego lidera druzyny wyrasta jednak Pulisic, ten chlopak jeszcze bedzie mial swoje 5 minut w wielkim futbolu, daje sobie za to wszystkie paznokcie uciac ;) Hertha jedzie do Dortmundu po wygranej u siebie 2:0 z Stuttgartem. Styl gry nie powala jesli chodzi o druzyne z Berlina. W tym pierwszym spotkaniu mieli zaledwie kilka okazji gdzie przy 2 sytuacjach refleksem i instynktem wykazal sie Leckie i dwukrotnie pokonal bramkarza. Sadze ze na trudnym stadionie Borussii cofna sie do tylu i nastawia sie na gre z kontry co Borussia wykorzysta bez skrupułów.

Tyle jesli chodzi o szwabska lige na ten weekendzik, powodzonka.
edit Marcin: Proszę dopisywać bukmachera przy kursach.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
@up, według mnie nie warto ryzykować po tak niskich kursach... Zarówno Werder jak i Hertha to ekipy, które zeszły sezon kończyły w górnej części tabeli i wcale nie muszą być chłopcami do bicia. Poza tym Borussia w zeszłym sezonie nie znalazła sposobu na ekipę z Berlina (remis u siebie, porażka na wyjeździe). Hertha traci mało goli, to zespół przede wszystkim dobrze broniący. Może i BVB gładko ich wypunktuje, ale jakoś nie mam przekonania do tego typu. Bayern z kolei to typowo taki kurs, że aż szkoda żeby zepsuł kupon. ???? Niemniej jednak powodzenia, wcale nie uważam, że musisz wtopić którymś z tych typów, po prostu warto zachować czujność i nie sugerować się tak mocno kursami.
 
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
@up, według mnie nie warto ryzykować po tak niskich kursach... Zarówno Werder jak i Hertha to ekipy, które zeszły sezon kończyły w górnej części tabeli i wcale nie muszą być chłopcami do bicia. Poza tym Borussia w zeszłym sezonie nie znalazła sposobu na ekipę z Berlina (remis u siebie, porażka na wyjeździe). Hertha traci mało goli, to zespół przede wszystkim dobrze broniący. Może i BVB gładko ich wypunktuje, ale jakoś nie mam przekonania do tego typu. Bayern z kolei to typowo taki kurs, że aż szkoda żeby zepsuł kupon. ???? Niemniej jednak powodzenia, wcale nie uważam, że musisz wtopić którymś z tych typów, po prostu warto zachować czujność i nie sugerować się tak mocno kursami.
jestem tego samego zdania jesli chodzi o te kursy. Bardziej je wstawiam z tego powodu aby ludzie mieli od razu swiadomosc ile mniej wiecej wynosi kurs do typow, ktore wedlug mnie moga wejsc ;) szczerze mowiac grajac osobiscie nie biore tego typu kursów jesli mowa o zakladzie prostym na wygraną w meczu.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Koln vs HSV. Koln z remisem i under 3.5 bramki. 1.60 Milenium
Hamburg u siebie jeszcze bramy wciska i zgarnia punkty. ALe na wyjazdach graja o wiele slabiej. Koln bez Modeste ale nadal jest to Koln,ktore u siebie grac potrafi i jest silne. Wygrana koziolkow jest mozliwa i wynik 1:0 2:0 calkiem mozliwy i dobry do gry.
Tu źle typowałem. 1:3.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 18:30
Spotkanie Borussia-Hertha
Typ: x/1
Kurs 4.20
Buk Unibet
Analiza: Borussia Dortmund w tej kolejce na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Herthy Berlin, ekipa gospodarzy naturalnie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie . W poprzednich kolejkach oba zespoły wygrały swoje spotkania, Borussia pokonała na wyjeździe ekipę Wolfsburgu 0:3 , goście natomiast na własnym stadionie pokonali Stuttgart 2:0. Obie ekipy zazwyczaj jak ze sobą grają to strzelają co najmniej po jednej bramce, tak bywało przynajmniej ostatnio na stadionie tych pierwszych. Borussia na swoim stadionie jest zespołem niewygodnym ,ale jeśli spojrzymy na spotkania wyjazdowe zespołu gości to na 8 wyjazdów wygrali aż 7 z nich , co prawda zazwyczaj były to spotkania z mało wymagającymi rywalami, ale na pewno to musi budzić respekt wśród rywali. Myślę że w tym meczu obejrzymy również sporo bramek, ponieważ tak ekipa gospodarzy jak i goście strzelać je potrafią, mój typ na te mecz to wygrana gospodarzy 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Augsburg - Monchengladbach
typ: over 2,5 kurs: 2,0 unibet ✅ 2-2


W swoich pierwszych meczach padały wyniki 1:0, jednak w obu przypadkach drużyny te miały masę sytuacji podbramkowych. Dziś szczególnie piłkarze Augsburga grając u siebie dalej bez punktów będą mocno zmotywowani by ten mecz wygrać. Przewiduję otwarty mecz i sprawe overa załatwiona koło 60minuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 2. HNLNiemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Krótko. Probuję w stronę gospodarzy, bo Hoffenheim grał w środę mecz eliminacyjny LM w Liverpoolu i lepiej przygotowani i zregenerowani powinni być zawodnicy Bayeru. Do tego u gości wątpliwe są dzisiaj występy podstawowych zawodników pomocnika Demirbaya i napastnika Gabrego. Leverkusen fajnie zaprezentował się w pierwszej kolejce na wyjeździe z Bayernem Monachium. Wprawdzie spotkanie przegrał ale pozostawił po sobie dobre wrażenie. Myślę, że o tego jednego gola lepsi będą gospodarze.
⛔ 2-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom