>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Bundesligi [31.08 - 2.09.2018]

Status
Zamknięty.
C 247

corner91

Użytkownik
Frankfurt - Brema
Typ: Frankfurt win
Ako: 2.44
Buk: Fortuna
W takim razie ja rozpoczne ten temat i podam typ na bądź co bądź dobrze grający Eintracht Frankfurt, który rozgrywa mecz z co raz to słabszą Bremą. Spoglądając na obydwie ekipy oraz ich obecną formę śmiało można stwierdzić iż gospodarze są o klasę lepszym zespołem od Bremy. Jedynie co mi przychodzi do głowy to tylko tradycja Werderu, który jeszcze tak niedawno grał ponad przeciętnie. Jednak bezpośrednie pojedynki również wskazują w tym meczu na Frankfurt. Kurs jest dość dobry i ja go pobieram.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
1899 Hoffenheim-SC Freiburg
Typ 1wynik 3-1✅
Ako.1,6
BUK :tipico
Witam ja napisze troche o tym meczu z 2 kolejki bundesligi wedlug mojej oceny wydaje sie najbardziej do zagrania w tej kolejce z tych wszystkich 9 meczy ( moje przemyslenia podalem i typy w dziale BUNDELIGA Z JENDRU) . Dlaczego ten wlasnie mecz obie te druzyny zreszta przegraly pierwsze mecze w tym ze Hoffenheim zBayernem i jak ktos z was ogladal ten mecz to wie ze bylo duzo kontrowersji sedziowskich w tym meczu . zagrali od poczatku z 2 napastnikami z system 1 ,3 5,2 co latwo druzynie przeciwnej sie nie gra poczatek drugiej polowy pokazal ze wcale sie przejmowali w tym meczu z grali z mistrzem otwarcie podesli i wyrownali troche ten szczesliwy karny dla bayernu zmienil oblicze meczu i w wcale na taki wynik koncowy 1-3 nie zasluzyli maja w tym sezonie dosc fajna kadre zawodnikow sciagneli Grifo jaonictona,buttencurta .maja dobrego mlodego pokolenia trenera ktory wie ja ustawc graczy Nagelsmanna i w tym roku na pewno latwo z nimi grac sie nie bedzie ,co do Freibura no przegrali u siebie w Frankurtem ktory wedlug mnie potrzebuje czasu po odejsciu Hradeckiego ,Wolffa , i glownie Boa tenga od ktorego duzo w poprzednim sezonie zalezalo . mysle ze jak u sie Frieburg nie dal rady w pierwszej kolejce to tu nie poradza sobie wedlug mnie z lepszym i poukladanym zespolem jak HOFFE kazdy inny wynik w tym meczu bedzie niespodzianka to mialbym na tyle pozdro jendru
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hannover-Dortmund
Typ 2
Kurs 1.6 u ruska.
Typ 2/2 ht/ft
Kurs 2.38 w uni
Hannover ostatnio cos w sparingach poklepal ale brak argumentow przeciwko walczacej o najwyzsze lokaty we wszystkich ligach Swiata Borussi Dortmund.wymeczony remis z Brema.
Wjezdzaja do nich juz w 1 polowie i melduja sie na koniec podejrzewam z 3 pkt.
Ostatnie wyniki mozna zerknac na jakiejkolwiek stronie z H2H.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Gladbach win @2.75
Udana inauguracja Zrebakow, gładko ograne leverkusen na Borussia park. Cieszy z pewnością fakt, że rozegrali pierwszy mecz na 0 z tyłu, bo w zeszłym sezonie głupie błędy stoperow to była norma. Teraz niby przestawiona formacja i trochę zpilowany pazur z przodu. Na pewno sprowadzenie Plei to świetny ruch i liczę, ze jutro dostanie ze 40minut i wsadzi bramkę. Augsburg póki co pozytywnie powitał beniaminka, a wiadomo ze jest to solidna drużyna, co roku gdzieś się kreca w środku tabeli, jednak Gladbach ma większy potencjał i uważam, że obowiązkowo komplet punktów wywioza, prawdopodobnie po skromnym zwyciestwie może 1-0, może 2-0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Hoffenheim-Freiburg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 3.25
Buk Fortuna
Godz: 15:30
Analiza: Jak kolega wyżej napisał, według buków, gospodarze będą zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale czy będą w stanie zagrać na 0 z tyłu? No właśnie moim zdaniem nie. Te ekipy 2008 na tym stadionie rozegrały ze sobą 9 spotkań gospodarze tylko w tym meczu z 2008 roku nie stracili bramki przed swoją publicznością, później już za każdym razem Freiburg bramkę zdobywał, do tego Hoffenheim cięzko się grało z tym zespołem co widać po statystykach , tylko 3 wygrane w tych latach, najwięcej padło tutaj podziałów punktów. Nie będę się powtarzał odnośnie tego co się działo w starciu Bayernu w popularnymi wieśniakami dodam tylko iż goście z Freiburga w starciu z Frankfurtem byli zespołem lepszym tak pod względem stworzonych sytuacji jak i posiadania piłki, zabrakło im tylko skuteczności, dziś moim zdaniem będzie trochę latwiej o bramki bowiem to nie oni muszą prowadzić grę bowiem to Hoffenheim będzie miał znacznie większe posiadanie piłki i goście muszą ograniczyć się do gry z kontrataku co niekoniecznie będzie tutaj dla nich minusem. Ja tutaj gram na bramki bowiem myślę że różnie może być .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom