>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Przed nami druga kolejka Championship, Czy Newcastle i Aston Villa poprawią swoje grę od ostatnich swoich potyczek. Czy Norwich będzie kontynuowało swoją świetną grę i wygra kolejne spotkanie tego dowiemy się w kolejnej kolejce. Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy.

by Otobet​
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja kolejny raz zagram na Leeds United. Kolejny, bo już chyba 3x z rzędu. Pierwszym razem zagrali kiepsko, dziś już dostają baty z Fletwood Town do przerwy, co nie powinno mieć miejsca, więc spodziewam się, że nie ugrają nic więcej niż remis. Birmingham to na pewno trudny przeciwnik, ale może w końcu się podniosą, bo przed sezonem było wiele rozmów o tym, jak to Leeds w końcu może się podnieść i powalczyć nawet o awans, mało tego, było trochę wzmocnień, które już na starcie nie dają efektów. Wiadomo drużynę buduje się chwilę, a nie jeden moment, ale nie jest to dobry prognostyk na resztę sezonu, jeśli dziś przegrają z Fletwood Town.
Osobiście uważam również, że buki prezentują nam ciekawy kurs na Ipswich Town. 3.15 na ich zwycięstwo to sporo, warto będzie zagrać za niewielką stawkę ;).
Podobnie upatruję szansę na zwycięstwo Fulham Londyn, aż 3.50 :O. Na pewno coś zaryzykuję.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dopóki sezon sie troche nie rozkreci unikałbym typowania spotkan spadkowiczów, póki co tylko Norwich pokazało sie z dobrej strony, kursy całej trójki są juz od początku &quot;spalone&quot; przez samą nazwą klubu, nie warto moim zdaniem... ale przejdzmy do drugiej kolejki:
12.08 piątek
Brighton - Nottingham Forest

Gospodarze ciut lepiej moim zdaniem zaprezentowali sie w pierwszej kolejce na wyjezdzie z Derby, badz co badz trudnym terenie, tym razem pora wrocic na własne śmieci i wykazac sie przed swoja publiką. Brighton musi wyciagnac wnioski po zeszlorocznym niepowodzeniu w play-offach, skład i ławka trenerska bez wiekszych zmian, cel ten sam czyli minimum miejsce w barażach i próba awansu. Wczoraj w Capital Cup 4:0 u siebie z Colchester.
Nottingham bez wiekszych zmian z wyjatkiem trenera, zostal nim Phillippe Montanier, niegdys trener Realu Sociedad a potem Rennes gdzie wylecial z roboty w styczniu tego roku. Troche ryzykowny ruch ze stron władz klubu ale kibice oczekują zmian bo liczą na coś wiecej niż posada średniaka z ktora Forest sie męczą od kilku lat. Wedlug mnie ten sezon nie bedzie przelomowy i jedynie co bedzie mozna wydusic to górna połowa tabeli, nie wiecej. Wczoraj wygrali szczesliwie 2-1 z Doncaster na wyjezdzie.
Skoro Forest potrafi stracic 3 bramki u siebie z Burton to zle swiadczy o ich defensywie... stad moje dwa typy na to spotkanie:
Brighton 1 @ 1,80 Pinnacle ✅
Brighton 1 (-1 AH) @ 2,57 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z typem na Brighton bym uważał, Nottingham zagrało ostatnio pomimo wszystko świetne spotkanie potrafili się podnieść i zwyciężyć. Assombalonga wraca do formy i jeżeli pokażę się z gry jaką prezentował dwa lata temu przed kontuzją to jestem spokojny o punktowanie Nottingham co najmniej do stycznia gdy odejdzie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osobiście dzisiaj idę w kierunku że Nottingham strzeli gola jest szybki i dynamiczny Assambalonga który pokazał już że można na nim polegać. Brighton Roseniora i Bonga który łatwo nakręcić i minąć na szybkości. Tutaj upatruje szansę.
Nottingham strzeli gola @@ 1.65 Otobet ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Newcastle - Huddersfield

Czas na rehabilitację chyba takie słowa dziś będą się unosić na trybunach St&#39; James Park gdzie Newcastle podejmie Huddersfield. Podopieczni Rafy Beniteza słabo rozpoczęli sezon od porażki z Fulham, swoją obecność sporo wniósł tam kontrowersji arbiter Hooper który nie podyktował co najmniej dwóch jedenastek dla Newcastle. Jednak styl gry jaki prezentowali podopieczni Rafy Beniteza nie zachwycił, więcej spodziewano się po Perezie który tak na prawdę nie oddał żadnego dobrego strzału w tym spotkaniu, więcej wyobrażano sobie po Haydenie natomiast rolę prowadzącego grę przejął Ritchie który przy odrobienie szczęścia mógł spokojnie dwukrotnie wpisać się na listę strzelców. Liczę że dziś Rafa postawi na Clarka w środku pola. A ostatnie spotkanie to były złego dobre początki. Wiele mówi się że dzisiaj Sissoko pojawi się na placu gry ponieważ przedłuża się jego &#39;&#39;saga transferowa&#39;&#39;. Gotowi do gry są Clark i Momo Diame którzy swoim doświadczeniem mogą sporo wnieś do gry. Na pewno dzisiaj na placu gry nie zobaczymy Krula, Elliota, Siema De Jonga, Haidary, Riviere oraz Mitrovica który pauzuje za kartki. Między słupkami dzisiaj zobaczymy Selsa który dla Rafy Beniteza jest kapitanem zespołu zdecydowanie Rafa postąpił zbyt pochopnie ponieważ ten gracz nie dość że niema doświadczenia w Anglii to było widać mocną tremę w występie przeciwko Fulham, Dzisiaj na własnym obiekcie trema będzie jeszcze większa lokalni kibice potrafią zrobić fantastyczne widowisko. Awizowany dzisiaj do gry jest Janmaat który w moim odczucia zbyt często zapominał o defensywie, do gry awizowany jest jeszcze Armstrong który wniósł sporo świeżości czy Rafa poświeci miejsce
Pereza na rzecz Armstronga ?. Kolejną kontrowersją jest czy zobaczymy Haydena czy może Clarka. Huddersfield w pierwszej kolejce pokonał Brentford 2:1.
Newcastle :
Sels – Janmaat, Lascelles, Hanley, Dummets – Hayden, Colback, Anita, Ritchie – Gayle, Armstrong.
Huddersfield :
Ward – Smith, Hudson, Schindler, Lowe – Hogg, Mooy – Van La Parra, Payne, Lolley – Kachunga.

Propozycję :
Zwycięstwo Newcastle @@ 1.70 ⛔
Over 1,5 gola @@ 1.30 :plus: ✅
Norwich - Sheffield
Dzisiaj swój pojedynek rozegrają również Kanarki który w pierwszym spotkaniu zdemolowali 4:1 Blackburn fantastyczne zawody rozegrał wtedy Pinto i Jerome. Dzisiaj podpieczni Neila podejmą u siebie Sowy. Duet napastników Naismith i Jerome mogą zdominować ligę do tego dochodzi Lafferty który jest już gotowy do gry. Udało się przekonać do pozostanie wszystkich kluczowych graczy jak Ruddy, Olsson, Klose, Ivo Pinto, Brady, Hoolahana, Mulumbu , Tetteya czy Pritcharda. Wielu ekspertów po pierwszej kolejce upatruje w Kanarkach głównego faworyta do zwycięstwa zobaczymy co pokażą nam dzisiaj na Carrow Road. Przyjeżdża Sheffield który w pierwszej kolejce zwyciężył 1:0 z Aston Villa. Zagrali bardzo ciekawe spotkanie w którym mogli zarówno wygrać jak i przegrać. Jedna kontra przesądziła o losach spotkania. Dzisiaj w szeregach gospodarzy nie zobaczymy prawdopodobnie Olssona i Murphiego. Goście przyjadą bez Fletchera i Matiasa.
Zwycięstwo Norwich @@ 1.95 Otobet ⛔
Over 2,5 gola @@ 2.10 Otobet ⛔
Inne propozycje :
Wolves - Reading 1 @@ 2.35 Otobet ✅
Leeds - Birmingham 2 @@ 3,50 Otobet ✅
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Lecimy z 2 kolejką,.,
Newcastle-Huddersfield
Gram na sroki,w zeszłym tygodniu grałem przeciwko nim opłaciło się chodz mecz do łatwych nie należał.,.trochę fulhamowi pomógł sędzia trochę szczęście a trochę ładna gra Newcastle w moim odczuciu wyglądało nie zle...ale zabraklo,.,i szczęscia,.,i wykończenia pewnych sytuacji.,.teren był ciężki 1 kolejka w championschip,.presja,.,i stało się tak jak się stało.Teraz sroki mają okazję to zaprezentowania swojego potencjału.,i wzmocnień bez większego spięcia,.,Raz że przegrali 1 mecz a więc kubeł zimnej wody wylany,..dwa że grają u siebie a kadrowo i umiejętnościowo na pewno lepiej wyglądają od Huddersfield.
Huddersfield pierwszy mecz wygrali z mocno ofensywnym w zeszlym sezonie Brendford co na pewno może ich podbudować,.,i powiem sczerze że gdyby nie była to 2 kolejka a sroki nie przegrały by na craven cotage to mój typ mógłby być inny natomiast w tej sytuacji gram w stronę Newcastle,.,które tremę 1 meczu ma już za sobą i może pokazać w 2 kolejce pozostałym że jednak też jest obecne w championship...
Typ:Newcastle 1
kurs:1,67


Norwich - Shieffield Wednsday
Kanarki u siebie,.,grałem w zeszłym tygodniu.,start rewelacja.,.tak właśnie to widziałem że od 1 kolejki jako stary wyjadacz zaznaczą swoje istnienie w championship..Teraz grają u siebie i mają idealną okazje do pokazania kto będzie rozdawał karty w tym roku ..Rywal mocniejszy na pewno.,ubiegłoroczny finalista play off.Sowy wygrały 1 mecz z innym spadkowiczem aston villą natomiast dla mnie nie było to zaskoczenie.,.bo villa po pucharowym odpadnięciu z luton tylko utwierdza mnie w przekonaniu że szybko nie wróci na salony Pl.Norwich grając na wyjezdzie w 1 meczu pokazali ofensywną siłę.,.teraz zagrają przed wlasną publicznością liczę na 3 pkt kolejne może nie tak łatwe jak z blackburn ale jednak ogranie w tej lidze mają,.,pokazują to od początku.,.myślę że shieffield mimo wygrania 1 meczu i dobrego zeszłego sezonu jeszcze do poziomu norwich nie dorasta.
Typ:Norwich 1
kurs:1,95

O składach nie mam co pisać bo wyżej Doberman wszystko konkretnie przedstawił zarówno w przypadku Newcastle jak i Norwich
Preston - Fulham
3 mecz który proponuje na dziś to właśnie pojedynek tych dwóch drużyn
Super start Fulhamu,.,pokonując spadkowicza Newcastle,ładna gra czasem brakowało im wykończenia w tym 1 meczu,.,ale ogólnie podobała mi się rywal w końcu też nie z pierwszej łapanki.
Dziś Fulham jedzie na wyjazd przeciwko preston jak wyglądają liczby jeśli chodzi o ligowe ich starcia
23 wygrane preston 11 remisów oraz 26 zwycięstw Fulham
Fulham na wyjazdach wygrał 10 razy 6 razy remisując
Preston spośród 23 swoich wygranych 14 zanotował przed swoją publicznością
Z punktu widzenia obecnej formy Preston rozpoczął sezon od wyjazdowej porażki,.,z Reading z którym rok wczesniej potrafił wygrać 1-2 na ich boisku pytanie czy Reading jest mocniejsze niż sezon temu.,czy preston takie słabe,.,Fulham tak ja wspomnialem genialny start z taką grą jak przeciwko Newcastle ze spokojem powinni tutaj zainkasować 3pkt bardzo dobry kurs wystawiają bukmacherzy faworyzując Preston ja wybrałem opcje bezpieczną a więc remis z wygraną fulham ten typ broni się również statystycznie podliczając liczbe remisów i zwycięstw fulhama przeciwko preston 14-16
Typ:X2 Fulham
Kurs:1,61
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
5. Barnsley - Derby 2,12 unubet ⛔
6. Barnsley - Derby powyzej 2,5 2,10 bwin ⛔
7. Brentford - Ipswich powyzej 2,5 1,98 188bet ⛔
Barnsley od zawsze slynie z tragicznej obrony i niezlego ataku. Przed sezonem zakontraktowali czolowego strzelca L1 Toma Bradshawa i beda szli na noze w kazdym meczu. Na ogol powinni przegrywac, ale jeszcze 9 miesiecy temu wycierali podloge w L1 a przyszedl awans. Jest dobra atmosfera w klubie ale do Derby raczej nie maja startu. Goscie jeden z faworytow do awansu i takie mecze jak dzis trzeba wygrywac
Obie druzyny - Brentford i Barnsley to beda maszynki do overow. Trener Brentford preferuje ofensywny styl gry, jaki wynik by nie byl parcie na przod.
Wynik Barnsley z pierwszej kolejki 2-4, wynik Brentford 2-1. Stawiajac te druzyny nawet jak w 79 minucie wynik jest 0-0 over ma bardzo relane szanse.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj czeka nas jeszcze spotkanie Cardiff - QPR dla mnie spotkanie no bet, chociaż QPR pokazał się w pierwszej kolejce z dobrej strony.
natomiast braki w obu ekipach są następujące :
Cardiff : Keefe
QPR : Borysiuk, Mackie, Lynch oraz Robinson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom