>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Przed nami druga kolejka nowego sezonu, liczę w tej kolejce na większą aktywność. Powoli czas budzić się z tego letniego snu ????

kursy zapozyczone z Forbet
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Wiadomo jak to jest -początek sezonu, nie do końca jeszcze wiadomo w jakiej formie są poszczególne zespoły.
Ale po analizie 2 kolejki Championship uważam, że spore value jest w następujących meczach:

Reading-Fulham
-mam wrażenie, że powtarza się historia z ubiegłego sezonu, kiedy to buki bardzo nie doceniały Reading i wielokrotnie kursy były sporo za wysokie. Fulham -jeden z faworytów do awansu, zaczęli od remisu z silnym Norwich. Reading porażka na wyjeździe z mającym również spore aspiracje QPR. Warto zauważyć, że Fulham nie wygrało na Madejski od ponad 9 lat. Reading w tym sezonie również z aspiracjami do walki o awans. Dlatego pobieram:
wygrana Reading po 3.6
warte rozważenia też Reading 1X po 1.83 albo Reading DNB 2.6

Leeds-Preston
-Leeds to kolejna drużyna z ambicjami walki o awans. Kilka ciekawych transferów przed sezonem (m.in.Klich) i dobry początek -wygrana na wyjeździe z beniaminkiem z Bolton i łatwa wygrana z PortVale w EFL Cup. Preston to typowy średniak, sezon zaczęli od szczęśliwej wygranej z Sheff.Wed. W tygodniu jednak porażka z niżej notowanym Accrington w EFL Cup. H2H zdecydowanie na korzyść Leeds, w zeszłym sezonie bezproblemowo wygrali oba mecze. Jeśli Leeds na serio myśli o awansie to takie mecze po prostu musi wygrywać.
wygrana Leeds po 2.05

Birmingham-Bristol City
-tu, nie będę ukrywał, taki trochę typ &quot;na czuja&quot;. Birmingham szczęśliwie uniknęło spadku, ale w końcówce sezonu, odkąd drużynę przejął Harry Redknapp grali już bardzo dobrze. Redknapp został w klubie skuszony m.in. obietnicami właścicieli o wzmocnieniu drużyny i powalczeniu o awans. Pierwszy mecz przegrany na wyjeździe w Ipswich, ale gra była bardzo wyrównana. Potem gładkie zwycięstwo w EFL Cup z Crawley. Bristol świetnie zaczęli sezon -dwie pewne wygrane, ale dla tej drużyny środek tabeli to raczej max możliwości. H2H na korzyść Birmingham -w zeszłym sezonie dwa zwycięstwa. Stawiam na
wygrana Birmingham po 2.5

Powodzenia!
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Reading-Fulham
-mam wrażenie, że powtarza się historia z ubiegłego sezonu, kiedy to buki bardzo nie doceniały Reading i wielokrotnie kursy były sporo za wysokie. Fulham -jeden z faworytów do awansu, zaczęli od remisu z silnym Norwich. Reading porażka na wyjeździe z mającym również spore aspiracje QPR. Warto zauważyć, że Fulham nie wygrało na Madejski od ponad 9 lat. Reading w tym sezonie również z aspiracjami do walki o awans. Dlatego pobieram:
wygrana Reading po 3.6
warte rozważenia też Reading 1X po 1.83 albo Reading DNB 2.62
Warto wspomnieć, że w ub. sezonie Reading u siebie na 23 mecze przegrało tylko... 2 razy! Ich bilans domowy to 35:16 w bramkach. Pierwszy mecz nowego sezonu przegrali 0:2 z QPR ale drugą bramę stracili z karnego grając już bez jednego grajka.
Reading (handicap: 1:0) - @1.70✅
forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram spotkania Reading oraz Leeds. Ja proponuję do tego coś takiego

Hull City - Burton Albion
W pierwszym spotkaniu Hull po spadku zaprezentowało ciekawy futbol który wskazywał na ich chęć awansu jednak na tym etapie ten sam cel ma około 10-14 drużyn. Będzie im bardzo ciężko ponieważ każdy zespół będzie na nich podwójnie zmotywowany ze względu na spadek, dobrą dyspozycję zaprezentował nasz rodak Kamil Grosicki który zanotował asystę oraz wykonał kilka świetnych rajdów z piłką. Jednak było to zbyt mało by zespół odniósł zwycięstwo zremisowali 1:1 z Aston Villa. Ich dzisiejszy rywal Burton rozpoczął sezon od porażki z Cardiff, w tygodniu grali również Puchar Ligi Carabao w którym wygrali 3:2 z Oldham. Dzisiaj w pierwszym składzie powinniśmy już widzieć Larssona który został pozyskany z Sunderlandu, do tego pozyskano Stewarta, Mazucha, Campbell, Aina i Hectora. Zespół prowadzi Slutsky jednak czy Rosjanin jest odpowiednim wyborem dla Hull ? Słynie z ciężkiego temperamentu i twardej ręki zobaczymy jak długo wytrzyma ten schemat w Hull, kilka słabszych spotkań i zacznie się robić nerwowo. Dzisiaj jednak nie powinno być żadnych problemów ze zwycięstwem.
Zwycięstwo Hull @@ 1,60 Forbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Reading - Fulham
Typ: Powyżej 2,5 gola @ 1,60 Totolotek
⛔1:1​

Miałem okazję obejrzeć pierwszy mecz Fulham z Norwich przed tygodniem. Było na co popatrzeć. Fulham zapewnił wrażenia. Gra do przodu, ofensywnie, a ich trio ofensywne Aluko - Kebano - Ayite jest po prostu znakomite! W rezerwie przecież czekaja na swoje okazje jeszcze Lucas Piazon i Kamara, który jak wszedł to pokazał przeciwko Norwich, że ma tez potencjał. Ale wracając do tria Aluko - Kebano - Ayite to każdy ma drybling, z łatwością potrafi minąć rywala i w ciągłym ruchu są, to coś miłego dla oka jak się ich podziwia w akcji. Cairney też dobry rozgrywający, no i młody Sessegnon na lewej obronie z ciągiem na bramkę. Fulham ma potencjał, przez wielu faworyt numero uno do awansu do Premier League.
Jednak dodając nieco dziegciu warto wspomnieć o niepewnej defensywie, przeicwko Norwich pozwolili na dużo rywalowi i tylko skuteczne interwencje Buttona sprawiły, że więcej goli nie stracili. Akcji było mnóstwo z obu stron.

Reading po słabym meczu przegrał z ...Wszołkiem, yy tzn z QPR 0:2 na wyjeździe. Wszołi zaliczył asystę i po faulu na nim był rzut karny dla QPR jakby ktoś nie wiedział.
Reading przepadło w play off, notabene w dwumeczu odpadli z Fulham, tam jednak Jaap Stam uskuteczniał defensywną taktykę. Teraz nie ma czego bronić. W sezonie zasadniczym Reading grało ofensywnie, dopiero play offy sprawiły zmianę podejścia, ale nie wyszło to im na dobre bo to Huddersfield gra w elicie, a Reading musi znowu walczyć...
68-64 stosunek bramek Reading w tamtym sezonie pokazuje jak słaba była obrona. Fulham z kolei aż 85 strzelonych i 57 straconych. To istna maszynka do stzrelania bramek.

Dwa pierwsze mecze w sezonie na under dla Fulham, 1:1 z Norwich i 2:0 z Wycombe, tak sobie myślę, że czas na więcej goli, Fulham je powinno nam zapewnić ;)
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Norwich - Sunderland 1-3 ✅
Typ: BTS - TAK 1,65 Forbet

Drużyna Kanarków zmierzy się dziś ze spadkowiczem z PL Sunderlandem. Jak dla mnie ciężko wytypować zwycięzcę tego spotkania dlatego też idę w stronę bramek. Norwich zdobywało przynajmniej jedną bramkę w swoich ostatnich dziesięciu meczach. Sunderland natomiast w 7 na ostatnie dziesięć. Co prawda nie licząc dwóch spotkań były to mecze towarzyskie. Pokazuje to jednak że obie drużyny nie zapomniały jak strzelać gole. Gospodarze w pierwszym meczu tego sezonu zremisowali grając na wyjeździe z ekipą Fullham 1:1. Podobnie Sunderland, który mierzył się na swoim terenie z Derby również podzielił się punktami remisując 1:1.
Jeśli chodzi o nowych zawodników to w moim odczuciu żadna z drużyn nie zrobiła żadnych większych transferów aczkolwiek na pewno warto wspomnieć o Marleyu Watkinsie który dołączył do Kanarków. W zeszłym sezonie strzelił dla swojego byłego już zespołu, Barnsley, dziesięć bramek oraz zanotował 9 asyst.
Do ekipy Sunderlandu dołączył natomiast Irlandczyk Aiden McGeady. Zdobywca 8 bramek i 9 asyst dla Preston North End oraz Lewis Grabban wypożyczony z Bournemouth który zdobył już swojego pierwszego gola w starciu z Derby w poprzedniej kolejce. Cała trójka pojawiła się w wyjściowych składach tydzień temu.

Grabban z trzema bramkami w meczu. Jedna niestety samobójcza jednak dla mojego typu zbawienna ;] Spotkania nie oglądałem ale statystyka ciekawa. Gospodarze 71% czasu przy piłce, 14 sytuacji bramkowych i żadnego strzelonego gola.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
osiek;6486056 [COLOR=rgb(255 napisał:
Grabban z trzema bramkami w meczu. Jedna niestety samobójcza jednak dla mojego typu zbawienna ;] Spotkania nie oglądałem ale statystyka ciekawa. Gospodarze 71% czasu przy piłce, 14 sytuacji bramkowych i żadnego strzelonego gola. [/COLOR]
Gratulację typu ???? , Niestety ale Sunderland wykazał się skutecznością tak jak wspominałem przy okazji analizy Sunderlandu Grabban będzie robił różnice i robi ją wyraźnie podobnie jak McGeady. Kanarką zabrakło tej kropki nad iii... We wtorek kolejna okazja do typowania :!: ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Warto wspomnieć, że w ub. sezonie Reading u siebie na 23 mecze przegrało tylko... 2 razy! Ich bilans domowy to 35:16 w bramkach. Pierwszy mecz nowego sezonu przegrali 0:2 z QPR ale drugą bramę stracili z karnego grając już bez jednego grajka.

Reading (handicap: 1:0) - @1.70✅
forBET
Witaj!
Doszła PW do Ciebie? Bo nie widzę u mnie w wysłanych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom