>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Ekstraklasy [07.08 - 09.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
W 0

witoldd1

Użytkownik
Korona - Lech Poznań
typ:1 DNB ( Remis nie zakładu)
kurs:3,50
buk:bet365

Analiza:
Dzisiaj Naszej rodzinnej Lidze zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Według Bukmacherów Faworyt jest tylko jeden Lech Poznań ale ja uważam inaczej. Jak dla mnie trudno jest tutaj wskazać faworyta Po jednej Stronie Korona która powróciła do Ekstraklasy i jest Mocna jak za dawnych lat i każdy zespół w lidze będzie musiał się z nią liczyć szczególnie jak Korona będzie grała u siebie. A po drugiej Lech Poznań który po raz kolejny będzie walczył o Mistrzostwo Ligi do ostatniej Kolejki i dziś nie może sobie pozwolić na stratę jakiekolwiek punktów.
Korona - Zaskoczyła wszystkich i wygrała w pierwszym meczu bardzo wysoko z Polonia Warszawa aż 4-0 . Korona w Letniej Przerwie kupiła kilku ciekawych zawodników : Gajtkowski , Edi i inni którzy są wybitni jak na Polskie Boiska i w tym roku Korona będzie groźna szczególności u siebie gdzie na swoim pięknym stadionie przychodzi komplet widzów i dopinguje swoich pupili.I W pojedynku z Lechem wcale nie są bez szans nawet na wygranie tego meczu.
Lech Poznań - Okienku Transferowym nie było zbyt wiele wzmocnień ale za to była jedna wyprzedaż czyli Najlepszy zawodnik z Lecha Rafał Murawski wyemigrował do Rosji. Mimo tego osłabienia początek sezonu wykonaniu Lecha jest znakomity wygrana wysoka w Lidze Europejskiej , pewna wygrana w Gliwicach daje kibicom Lecha optymizm na przyszłość.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów ale jak widać na Koronę Bukmacherzy moim zdaniem troszkę zawyżyli i kurs DNB 3,5 biorę w ciemno, ponieważ jest duża szansa , że nie przegramy ale troszkę mniej szans, że coś wygramy. Dla mnie jest to spore Value i gram to w ciemno
.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: Polonia - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 2,12
Buk: Betfair
Analiza:
Polonia po odpadnięciu z Ligi Europejskiej podejmuje na własnym terenie piłkarzy z Wrocławia. Goście co prawda wygrali ostatnie spotkanie z Cracovią, jednak moim zdaniem nie świadczy to zupełnie o niczym, gdyż Cracovia to zespół 2-ligowy - gdyby nie odebranie licencji ŁKS-owi. To co potrafi krakowski zespół mogliśmy widzieć w ostatniej kolejce z Lechią. Forma Śląska jest więc dla mnie niewiadomą. Gospodarze jednak będą chcieli zrehabilitować się po kompromitującej porażce z Koroną w Kielcach. Polonia to zespół, który w lidze poniósł zaledwie 1 porażkę na własnym terenie w zeszłym sezonie (1-3 z ŁKS-em) Jest to więc drużyna, która u siebie potrafi zdobywać punkty. Po tak druzgocącej porażce w zeszłej kolejce zrobią wszystko, by zdobyć 3 punkty i przesunąć się w górę tabeli. Goście tego spotkania jest to zespół również własnego boiska. W zeszłym sezonie 3 razy pokonywali rywali na ich terenie, ale byli to rywale bardzo słabi (np. Górnik Zabrze). Teraz co prawda pokonali Cracovię, ale ta przecież u siebie nie grała, a w Sosnowcu, więc na terenie neutralnym. Jeśli Polonia ma aspiracje europejskie, to u siebie powinna pokonywać takich przeciwników, jak Śląsk. Porażka w tym spotkaniu prawdopodobnie będzie oznaczała definitywną utratę posady dotychczasowego trenera Polonii. Myślę, że jeśli piłkarze będą chcieli go zatrzymać, tozrobią wszystko, aby dzisiaj wygrać.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Kielce Korona - Lech Poznan​


Dzisiaj odbędzie się chyba najciekawszy mecz tej kolejki.Korona po wygraniu z Polonią 4-0 jest pewna siebie ale nie ma co ukrywać że Warszawska drużyna prezentowała się fatalnie i nie trafiła z formą na ten sezon.Lech Poznań to zupełnie inna bajka, pokazał to mecz w Gliwicach gdzie grali na 50 % swoich możliwości i przez 15 minut przyciśli i strzelili 3 bramki.Choć trzeba przyznać że w Kielcach będzie gorąco, komplet kibiców i wielkie nadzieje.Myślę że mecz z Polonią był jednorazowy a Lech powinien się dzisiaj zmobilizować i zagrać na 100% przez cały mecz i gładko wygrają.

Typ: Lech✅
Kurs: 1.70 w BAH
Szansa: (10/6)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Korona Kielce - Lech Poznań
0:5​


Już za niedługo będziemy mogli oglądać najciekawsze spotkanie dnia. Chodzi oczywiście o pojedynek beniaminka Korony Kielce z naszym rodzynkiem w Lidze Europejskiej Lechem Poznań. Obie drużyny ligowy sezon rozpoczęły bardzo udanie pokonując swoich pierwszych rywali. Kolejorz pewnie wygrał na wyjeździe z Piastem Gliwice 1:3. Chociaż muszę przyznać, że nie do końca podobała mi się gra Lechitów szczególnie w I połowie. We czwartek Lech grał rewanżowe spotkanie w ramach LE, które niespodziewanie przegrał. Jednak myślę, że tutaj swoje zrobiła zaliczka z pierwszego meczu, które podopieczni trenera Zielińskiego wygrali pewnie 6:1.
W I kolejce dużą niespodziankę zrobiła Korona Kielce wygrywając z 4 drużyną ubiegłego sezonu (Polonią Warszawa) aż 4:0.Dzisiaj o taki wynik będzie zdecydowanie bardziej ciężko ponieważ zespół Lecha nie przegrał na wyjeździe już od 11 spotkań. Jednak z drugiej strony należy pamiętać, że każda seria ma swój koniec. W obu zespołach mogą dzisiaj zadebiutować dwaj nowi zawodnicy. W Koronie Edson a w Lechu Seweryn Gancarczyk. Dodatkowo trener Zieliński będzie miał dzisiaj do dyspozycji Kikuta, który już wyleczył kontuzję. Do gry zdolni są również Bartosz Bosacki oraz Manuel Arboleda, którzy narzekali na drobne urazy.
Jeśli chodzi o mecz to bez wątpienia czeka nas ciekawe widowisko. Obie drużyny potrafią zdobywać bramki więc mam nadzieję, że zobaczymy ich kilka na stadionie w Kielcach. Co do końcowego wyniku najbardziej pasuje mi w tym spotkaniu remis ale czy takim rezultatem zakończy się ten mecz czy może pewnym zwycięstwem Kolejorza albo niespodzianką w wykonaniu Korony – zobaczymy po spotkaniu.

Moje propozycje:
remis ⛔
over 2.5
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom