>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Eredivisie/ 4 kolejka Jupiler Pro League [14-16 sierpień]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
2 kolejka Eredivisie



W Eredivisie w nadchodzący weekend nie ma wyjątkowo frapujących meczów, faworyci mają rywali w zasięgu, ale to nie oznacza, że wszyscy wygrają.

4 kolejka Jupiler Pro League



Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN!

W Belgii jestesmy po hicie Anderlecht - Gent, padł remis 1:1, mecz miał dwie różne połowy, w pierwszej dominacja Anderlechtu i gol Sylli, a druga to świetna gra mistrza Belgii Gentu. Tym razem Fiołki zagrają z Oostende, czy wygrają? Jak spisze się Club Brugge, który mógł przegrać w poprzedniej serii gier z Charleroi.


Zapraszamy do dyskusji o obu ligach! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
C 58

cesarz

Użytkownik
To ja zacznę ????

PSV Eindhoven - FC Gronigen✅✅✅

PSV w pierwszej kolejce zgubiło punkty w samej końcówce meczu, po fantastycznym golu piętką bramkarza drużyny z Hagi. Remis 2:2 w pierwszej serii spotkań przy wygranej Ajaxu, czyli głównego rywala w drodze po mistrzostwo, tylko napędzi grę zawodników z Eindhoven. Snajper Luuk de Jong w formie, w ogóle cała formacja ofensywna spisuje się doskonale, a w pierwszym meczu na własnym stadionie tym bardziej gospodarze będą chcieli zaatakować i zaprezentować swoim kibicom ładny dla oka ofensywny futbol. Dlatego też mój typ jest skierowany w stronę bramek PSV.
Dodajmy jeszcze fakt, iż niedawno w Superpucharze Holandii PSV ograło Groningen 3:0.
Ponadto myślę, że gospodarze zaatakują od pierwszych minut i strzelą w pierwszej połowie przynajmniej 1 bramkę.

PSV over 1,5 gola @ 1,28✅
PSV over 2,5 gola @ 1,90⛔
PSV over 0,5 gola HT @ 1,35✅

Ajax Amsterdam - Willem II✅✅✅

Ajax podrażniony odpadnięciem z LM, teraz na krajowym podwórku będzie tłukł wszystkich jak leci po kolei. Potencjał ofensywny ogromny.
Walka z PSV o odzyskanie mistrzostwa to główny motor napędowy drużyny ze stolicy Holandii. W pierwszej kolejce Ajax gładko ograł w meczu wyjazdowym AZ Alkmaar 3:0.
Anwar El-Ghazi w gazie ???? 2 bramki w starciu z AZ, Milik też lada moment odpali, kto wie czy nie dziś właśnie. Reasumując Ajax zmiecie dziś drużynę z Tilburga.

Ajax win @ 1,33✅
Ajax HT @ 1,80✅
Ajax HT/FT @ 1,82✅
Ajax over 0,5 gola HT @ 1,45✅
Ajax over 1,5 gola HT @ 3,20⛔
Ajax over 1,5 gola @ 1,38✅
Ajax over 2,5 gola @ 2,20
✅
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
PSV - Groningen

Zgadzam się z typem na zwycięstwo PSV. Drużyna Cocu zagra tym razem na swoim obiekcie i na pewno będzie chciała poprawić słabo udany początek sezonu. Z ADO było dość pechowo, ale PSV może mieć to sobie osobiście za złe. Były okazje, przede wszystkim w pierwszej połowie by ustanowić wynik spotkania.

Z Groningen PSV grało już w Superpucharze pokonując &#39;zielonych&#39; 3-0. Wydaje się pewne i gładkie zwycięstwo, ale nie do końca tak było. Groningen również miało swoje okazje, zabrakło trochę szczęścia wtedy. W pierwszej kolejce Groningen zremisowało u siebie z Twente. Również w tym spotkaniu zabrakło szczęścia Groningen, ponieważ piłkarze mieli naprawdę kilka świetnych okazji i remis 1:1 można powiedzieć, że średnio udany.

Dlaczego więc warto postawić na PSV? Przede wszystkim chodzi o to, że kolejne straty punktów PSV mogą sporo namieszać w planie Cocu. W tym sezonie, według mnie, trzy drużyny będą biły się o majstra; PSV, Ajax i Feyenoord. Powinna być wyrównana walka i każda strata punktów może być ważna w końcowym rozliczeniu. PSV zagra bardziej skupione niż w spotkaniu z ADO.

W tym spotkaniu postawię również na bramkę Mahera, który bardzo lubi grać z Groningen. Strzelał już bramki w 3 spotkaniach przeciwko FCG i jeżeli teraz strzeli, będą to 3 spotkania pod rząd. Luuk de Jong również powinien dołożyć coś od siebie, który jak dla mnie będzie królem strzelców, jest on teraz jeszcze ważniejszy niż sezon temu, kiedy był Depay.

Myśle, że Groningen jest jak najbardziej w stanie strzelić bramkę i napsuć trochę krwi PSV, jak to było w Superpucharze, ale 3 punkty pozostaną w Eindhoven.

PSV win @ 1.30 ✅
PSV -1 @ 1.73
✅
De Jong to score @ 1.80 ⛔
Maher to score @ 2.70
⛔
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Długoterminówka

Niestety, nie ma tylu fajnych długoterminówek jak było w poprzednim sezonie, może jeszcze się pojawią - mam nadzieję. Jeżeli jednak ktoś szuka dobrego kursu to zdecydowanie polecam:

- Najlepszy strzelec Feyenoordu - Kramer

Ofensywa Feyenoordu za jakiś czas powinna wyglądać tak:

Elia - Kramer - Kuyt

Nie spodziewam się by znalazło się miejsce dla Kazima, który swoim zachowaniem za każdym razem pokazuje, że jego miejsce jest na ławce. Kramer to utalentowany napastnik, potrafi się znaleźć w polu karnym co pokazał w poprzednim sezonie w ADO strzelając łącznie 17 bramek w lidze. 17 bramek w ADO, Feyenoord stwarza sobie co spotkanie dużo sytuacji strzeleckich, myślę, że Kramer może śmiało strzelić ok 20 bramek jeżeli nie będzie żadnych kontuzji. Czemu nie Kuyt? Kuyt jest bardzo ważnym ogniwem w ofensywie Portowców, lecz jego rola to przede wszystkim walka na skrzydle i asysty. Pewnie strzeli ok 8-10 bramek, ale Kramer powinien ich mieć najwięcej a kurs piękny. Bukmacherzy chyba do końca nie są pewni czy Michiel będzie pierwszym napastnikiem Feyenoordu.

Kramer najlepszym strzelcem Feyenoordu @ 2.50
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Willem II

Ponownie nie mogę się nie zgodzić z typami na Ajax. Bardzo podobna sytuacja jak w przypadku wcześniej opisanego spotkania; Willem II jest bardzo wygodnym rywalem dla Ajaksu. W poprzednim roku na Amsterdam ArenA padł wynik 5-0 (z pamięci). Z tego co kojarzę, to gdzieś przeglądałem ostatnio historię tych spotkań i Willem II nie wygrał nigdy jeszcze w Amsterdamie, 4 razy zremisował a reszta (ok 35 razy) to pewne zwycięstwa Ajaksu.

W poprzedniej kolejce Willem II zremisowało 1-1 u siebie z Vitesse. Był to mecz gdzie jedna jak i druga drużyna mogła wygrać. Liczyłem na trochę lepsze widowisko ze strony Zivkovica, ale trzeba dać mu trochę czasu w nowej drużynie.

Ajax raczej bezproblemowo. Pewne zwycięstwo 3-0 na wyjeździe z AZ, o wiele mniej błędów niż w ostatnich spotkaniach. Drużyna która zagrała z Rapidem była najmłodszą w historii klubu (z tego co pamiętam to średnia wieku w okolicach 21,2 czy coś w ten deseń). Zbiór utalentowanych zawodników, gdzie będą wzloty i upadki. Siła ofensywna jest naprawdę mocna. Teraz powiedziałbym, że jeszcze bardziej, ponieważ zadebiutować może kolejny wielki talent, Cerny, który jest nazywany największym talentem obecnie w szkółce Ajaksu. Jego gra zrobiła wrażenie na De Boerze i został powołany na spotkanie z Willem II.

Ajax bardzo głośno mówi o mistrzostwie, walka będzie zacięta, a takie spotkania jak Willem II u siebie trzeba wygrywać. Przeciwnik bardzo wygodny, nie widzę innej opcji jak pewne 3 punkty:

Ajax @ 1.33 ✅
Ajax -1 @ 1.86 ✅
Ajax over 1,5 goals @ 1.33 ✅
Ajax over 2,5 goals @ 2.12
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Ajax - Willem II
Ajax -1 AH ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
Ajax -1.25 AH ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Lubię Ajax, lubię po prostu drużynę z Amsterdamu, jestem z lat &#39;90 czyli z tego okresu gdzie Ajax był dominatorem na europejskiej arenie - stąd też może ta niewytłumaczalna sympatia do tego klubu pomimo, że jest to pod wieloma podtekstami żydowski klub... Mniejsza oto.
Ajax u siebie na Arenie jest wiadomo = niezwykle mocny, rzadko kiedy w ogóle przegrywają tam mecze. Ich spotkania to raczej wyniki hokejowe gdzie nie ma minimalizmu przy np. 1:0 tylko grają tyle ile fabryka dała. Tak uczą młodzież w tych holenderskich szkółkach trenerskich które są jedne z najlepszych na świecie. Od kilkunastu lat Ajax obrał drogę &quot;kuźnię talentów&quot; i tak oto tym sposobem pamiętam jak jeszcze grał tam Luis Suarez który władował bodajże w sezonie około 60 bramek (kto chce niech sprawdzi dokładnie ile) - sprzedają później młodych zawodników za grube miliony euro.
Ajax skoro odpadł z Ligi Mistrzów skupi się teraz na lidze krajowej i to widać. W pierwszym meczu sezonu wygrali bardzo pewnie nad silnym przeciwnikiem do tego na wyjeździe 0:3 z AZ Alkmaar.
H2H... ostatnio zremisował Ajax z nimi na wyjeździe 1:1 w lutym tego roku, ale pozostałe mecze to były &quot;masakracje&quot; i Ajax narzucał mordercze tempo. Niech nikogo nie zdziwią wyniki po 5:0 czy nawet 7:0 jak to było w 2009 roku. Willem II to typowy ligowy średniak skazany w tym meczu słusznie na pożarcie.
Wynik: 3:0
@Edit: Fajnie ten typ wygląda w dubelku z Simoną Halep (WTA Toronto).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Twente - Den Haag
Ajax ze względu na mały kurs odpuszczam, oczywiście życząc aby weszło. Twente, nie oszukujmy się dziś cieniem zespołu sprzed lat. Kłopoty finansowe i odejścia najlepszych zawodników sprawiły że obecnie można powiedzieć że jest to średniak ligowy. Dziś jednak zmierzą się z ekipą, która na wyjazdach nigdy nie błyszczała. Haga po wtorkowych podskokach, myślę że drugiego takiego spotkania już nie rozegra. Jest to początek sezonu więc ze stawkami nie ma co przesadzać. Castaignos opuścił Twente i bardzo dobrze. Nie mogłem już patrzeć jak potrzebuje pięciu sytuacji by raz wturlać piłkę do bramki. Może to ożywi ekipę z Twente i wprowadzi lepszego ducha w tą ekipę...Typ lekko intuicyjny...
Twente kurs 1,67 STS
Twente - 1 kurs 2,75 wynik 1:4

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
empel 112

empel

Użytkownik
Graafschap - Zwolle godz: 18:30

Zawsze z chęcią oglądam mecze Zwolle, drużyna która jak dla mnie zawsze daje z siebie max, może nie mają jakiś mega grajków, nie robią spektakularnych transferów, lecz jak dla mnie to taki ligowy ułożony średniak, który nawet jeśli jest stawiany z góry na pożarcie z dużo mocniejszym rywalem podejmuje rękawice i potrafi stawić opór. Ostatni mecz Zwolle zagrało z Cambuur gdzie do przerwy prowadzili już 2:0 lecz w drugiej połowie dali wbić sobie dwie bramki i skończyło się tylko remisem... Motorem napędowym ofensywy Zwolle jak dla mnie jest wypożyczony z Ajax&#39;u 20 letni Sheraldo Becker, jest widoczny, zawsze pod grą, rozumie się z partnerami co sprawia że znajduje się w odpowiednim miejscu w polu karnym i zamienia to na bramki. Co do gospodarzy dzisiejszego spotkania to w 1 kolejce na wyjeździe polegli z Heerenveen 3:1 tracąc wszystkie bramki w ciągu 30 min. Liczę że dziś Zwolle powalczy nawet o wygraną i wpadnie kilka bramek.

mój typ : Zwolle over 1,5 gola @2.10

edit: łatwo 0:3 chociaż w 1 połowie wyglądało to średnio :razz: ✅✅✅
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Genk - Westerlo
Genk faworyt bukmacherów jak i mój. Może i wyniki średnie, ale grali już z Gentem i Zulte na wyjazdach, a u siebie pewnie pokonali Leuven 3-1. Teraz po raz kolejny trafia się im słaby rywal i trzy punkty powinny zostać na Cristal Arena. Dobrze wygląda de Camargo na szpicy, za nim Buyens, który wrócił z Anglii, na lewej stronie młody i szybki Schrijvers, na prawej doświadczony Buffel. Na lewej obronie Tshimanga, który często podłącza się do akcji ofensywnych i zalicza asysty, w bramce standardowo Koteles. Ogólnie defensywa trzyma poziom, atak też niczego sobie i w tym meczu powinni to pokazać, bo rywal słabiutki w obronie.
Widziałem ich pierwszy mecz z Oostende i tam powinno być o trzy bramki więcej to minimum po stronie gospodarzy. Takie błędy, ogólnie dziurawa ta obrona, a gdyby nie Van Langendonck i mega nieskuteczność graczy Oostende to było by jeszcze wyżej. To samo było w meczu z Leuven, tyle że tam się udało i grali u siebie. Teraz ich w tym spotkaniu nie widzę, Genk jest zbyt mocny i o ile skuteczność będzie na odpowiednim pułapie to nie widzę szans Westerlo na jakiekolwiek punkty.
Genk - Westerlo @ Genk - 1,43 Betsson ✅ 2-1
Lokeren - Mechelen
Dobry kurs na bts, który według mnie jest wielce prawdopodobny. Lokeren parę transferów, Stracili głównie Vanakena i De Pauw, ale za to przyszedł Ghadir, Mirić, Bolbat czy Starzyński ( który dzisiaj nie zagra ). U siebie grają w miarę przyzwoicie, jedyny mecz w tym sezonie to remis 2-2 z Charleroi, ale było widać, że czegoś u nich brakuje. Przód wygląda nie najgorzej. Patosi, zgrywający się Bolbat i Ghadir, defensywa straciła pięć bramek, a w meczu z Kortijkiem tak wiało nudą, że o bramkach nie było mowy. Myślę, że z takim rywalem muszą powalczyć, bo są na pewno w ich zasięgu i o bramce z ich strony można myśleć śmiało, bo Mechelen do tuz, jeśli chodzi o wyjazdy na pewno nie należy. Ostatnio wygrali u siebie z najsłabszym obecnie Mouscron 3-1 i zapewne z dobrym nastawieniem przyjeżdżają na Daknamstadion. Skład nie wygląda źle, stracili bodaj tylko Obradovicia z defensywy (podstawa w poprzednim sezonie), ale w jego miejsce przyszedł reprezentant Czarnogóry Volkov. Doszedł również Gillet do bramki, co według mnie jest wzmocnieniem. W ataku dalej rządzi Veselinović, Hanni, Cisse, Van Damme, w dobrej formie jest też Kosanović. Obrona się gubi strasznie, co było widać w meczu z Oostende i Bruggia. Szanse swoje na pewno będą mieli w stałych fragmentach, w których widać czują się bardzo dobrze. W ataku wygląda to bardzo przyzwoicie i myślę, że w obecnym zestawieniu są w stanie coś ustrzelić. W h2h wiele spotkań o podobnym wyniku, dlatego bts.
Lokeren - Mechelen @ BTS - 1,73 Betsson ⛔ 2-0
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: De Graafschap - PEC Zwolle
Typ: Suma goli - powyżej 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz holenderskiej Eredivisie słynącej z dużej liczby wyników &quot;overowych&quot;. De Graafschap w kolejce inaugurującej sezon 2015/2016 zanotowało &quot;over&quot;, przegrywając na wyjeździe z Heerenveen 1:3. PEC Zwolle zremisowało u siebie 2:2 z Cambuur. Poza tym PEC Zwolle w przedsezonowych sparingach notowało tylko i wyłącznie &quot;overy&quot;. Jak ktoś już wcześniej napisał, jest to solidny średniak potrafiący walczyć do upadłego. Innymi słowy oba zespoły potrafią zarówno strzelać bramki jak i je tracić. Sądzę, że dzisiaj zobaczymy co najmniej 3 gole.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
KV Oostende vs. Anderlecht Bruskela 2, 2.02 Betsafe 2/10 ⛔ 3:1 :|
KV Oostende podejmie Anderlecht Brukselę na własnej murawie. Gospodarze rozpoczęli sezon imponująco. Po trzech kolejkach mają siedem oczek i są tuż pod Fiołkami, które zgarnęły taką samą liczbę punktów. W dwóch pierwszych kolejkach Oostende grało w roli gospodarza i pokonali takie zespoły jak Mechelen czy Westerlo. Zatem żadne to tuzy ligowe, ale i tak zaimponowali skutecznością. W ostatniej kolejce zremisowali natomiast z beniaminkiem, St. Truidense 1:1, choć w tym meczu ponownie przeważali. Bardziej jednak zwracam uwagę na jakość rywali do tej pory. Dopiero dzisiaj Oostende będzie mogło udowodnić, że są ekipą, która chce się liczyć w walce o wyższe cele. Zespół ten w okienku transferowym nie próżnował. Nie pozbyto się ważnych ogniw, ale za to kilku zawodników przyszło do klubu i już się sprawdzają: Akpala w swoim debiucie zdobył bramkę czy też Cyriac, który grał wcześniej właśnie dla Anderlechtu. Mimo to, kadra nie jest jakaś niezwykle imponująca. Głównie oparta na zawodnikach z poprzednich rozgrywek, gdzie atutem jest zgranie. Zmiany w napadzie mają przynieść jakość w strzelaniu goli i jest różnica - 6 goli w trzech meczach. Oostende grało jednak z ekipami słabymi w defensywie. Dzisiaj mecz może wyglądać zupełnie inaczej. Anderlecht dotychczas pokonał Waasland-Beveren oraz OH Leuven, a w poprzedniej kolejce zremisował z Gentem. I tutaj również rywale, z którymi odniesiono sukces są z tej niższej półki. Aczkolwiek jeśli zespół ma zamiar wrócić na tron musi wygrywać pojedynki z takimi zespołami jak Oostende. Fakt, faktem w okienku pozbyto się choćby Mitrovicia, ale są zawodnicy, którzy świetnie radzą sobie w napadzie. Mianowicie Sylla, który już ma trzy trafienia, czy genialny Tielemans - dwa gole na koncie. I to na nich dzisiaj oparta będzie ofensywa. Obrona także wygląda solidnie i jedynie gubiła się w pojedynku z Waasland-Beverenem. Dzisiaj nie sądzę by doszło do poważniejszych pomyłek. W ubiegłym sezonie Fiołki dwukrotnie były lepsze. Dzisiaj również nie oczekuję niespodzianki, a sukcesu Anderlechtu. Kurs bardzo satysfakcjonujący i go pobieram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom