>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (28.09.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: OGC Nice - Vitesse Arnhem
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mimo, iż zespół z Nicei gra w niedzielę u siebie w lidze francuskiej z Marsylią postawię na ich wygraną dzisiaj. Jednak kadrowo dla mnie gospodarze są dużo mocniejszym zespołem i powinni sobie poradzić. Wprawdzie w zespole Vitesse humory dopisują po ostatniej ligowej wygranej na wyjeździe w Amsterdamie z Ajaxem 2-1 ale myślę, że drużyna francuska nie pokpi tak sprawy jak Ajax. Myślę, że limit szczęścia drużyny z Arnhem wyczerpał się na jakiś czas w tamtym spotkaniu. Do tego gospodarze mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego spotkania i odpoczynek, bo swój ostatni mecz ligowy grali w piątek a Vitesse w niedzielę. Nicea ma jednak lepszych graczy i myślę, że to udowodnią na boisku i wygrają to spotkanie
Absencje w Nicei:
pomocnicy Mendy (3 występy w tym sezonie), Sneijder (2 występy w tym sezonie) i Cyprien (bez występu w tym sezonie) i napastnik Le Bihan (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Vitesse:
obrońca Kruiswijk (3 występy w tym sezonie)
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
BATE - Arsenal

Barysau-Arena, godz:19:00
Dziś Arsenal zaciąga swe armaty aż na Białoruś.Tradycyjnie zapowiada komplet punktów i tradycyjnie miesza składem.Wygrana w lidze nad WestBrom wielce nerwowa (m.in. dzięki braku karnego i słabej precyzji u gości) ,a dziś dziki wschód ,czyli Bate .Gospodarze już po 23 kolejkach ligowych z największą ilością bramek , najlepszym strzelcem i atutem własnych ,,śmieci,, .Rozgrywki europejskie to już u nich norma ,a z gorącego terenu w Belgradzie wywieźli remis .Stawiam bramki z obu stron z dużą niepewnością co do Londyńczyków.
Bate: 1 zawodnik w NFZ
Arsenal: 3 w NFZ + 2 niepewnych
Gang Arsena: Ospina - Holding, Mertesacker, Monreal - Nelson, Elneny, Wilshere, Iwobi - Özil, Walcott - Giroud.

Typ: obie strzelą za 1.73 @ Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nicea + Lazio + Athletic @2.34 uni????⛔ Eh ten Athletic.
To mój trebel na LE na 19:00 po poznaniu składów zespołów. Drużyny grają u siebie, gdzie są cholernie mocne + nie ma wcale tak dużo rotacji. Najwięcej w Lazio, ale też jest wielu zawodników 1 składu, bądź też konkretni zmiennicy, którzy prezentują wystarczający poziom, by sprostać rywalowi.
Nicea i Lazio to wyraźnie najsilniejsze drużyny tej grupy, więc powinni jeszcze dziś ugrać swoje mecze, by na swój dwumecz wyjść z poważną przewagą nad rywalami i spokojnie awansować do kolejnej fazy. Athletic gra z beznadziejną Zoryą. Bakowie jak zawsze traktują te rozgrywki bardzo poważnie, a zwycięstwa u siebie są konieczne.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nicea + Lazio + Athletic @2.34 uni
To mój trebel na LE na 19:00 po poznaniu składów zespołów. Drużyny grają u siebie, gdzie są cholernie mocne + nie ma wcale tak dużo rotacji. Najwięcej w Lazio, ale też jest wielu zawodników 1 składu, bądź też konkretni zmiennicy, którzy prezentują wystarczający poziom, by sprostać rywalowi.
Nicea i Lazio to wyraźnie najsilniejsze drużyny tej grupy, więc powinni jeszcze dziś ugrać swoje mecze, by na swój dwumecz wyjść z poważną przewagą nad rywalami i spokojnie awansować do kolejnej fazy. Athletic gra z beznadziejną Zoryą. Bakowie jak zawsze traktują te rozgrywki bardzo poważnie, a zwycięstwa u siebie są konieczne.
Uważałbym na Lazio, bo wychodzi głebokimi rezerwami, a to nie jest jakaś potęga żeby drugim garniturem na lajcie ogrywac Belgijski zespół, jak dobrze policzyłem to brakuje 8,9 graczy Lazio z podstawowego składu, sam miałem przed meczem pograny ich win, ale teraz skłaniałbym się ku X2 gdzie w fortunie dają 4,00, grzech nie spróbowac , bo kurs na Lazio nie warty gry, a handicapy w takiej sytuacji, to strzal w kolano
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Uważałbym na Lazio, bo wychodzi głebokimi rezerwami, a to nie jest jakaś potęga żeby drugim garniturem na lajcie ogrywac Belgijski zespół, jak dobrze policzyłem to brakuje 8,9 graczy Lazio z podstawowego składu, sam miałem przed meczem pograny ich win, ale teraz skłaniałbym się ku X2 gdzie w fortunie dają 4,00, grzech nie spróbowac , bo kurs na Lazio nie warty gry, a handicapy w takiej sytuacji, to strzal w kolano
Nie wiem gdzie widzisz głębokie rezerwy. Względem ostatniego meczu z Veroną to nie gra 3-4 zawodników.
https://www.flashscore.pl/mecz/GdrrychN/#sklady;1
https://www.flashscore.pl/mecz/YXEXdrZs/#sklady;1
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
BATE Borysów - Arsenal / BTS
Olympique Lyon - Atalanta / BTS
Athletic Bilbao - Zorya Ługańsk / 1 + over 1,5
AC Milan - Rijeka / 1 + over 1,5
@6,24 1xbet

Nie ma zbyt dużo czasu - więc tylko parę zdań na temat tych meczy.
BATE po kiepskim początku w lidze, odżyło, tracą 2 punkty do lidera z Soligorska. W ostatnich 5 meczach strzelili aż 16 bramek co daje średnią 3,3 / mecz - imponujące, nawet w grze z ogórami. Arsenal jak reszta angielskich klubów rozgrywki w LE traktuje jako dodatkowe mecze. Dziś znów szanse dostaną zmiennicy i młodzież. Mam nadzieję, że zobaczymy Nelsona, ogromnie utalentowany zawodnik i dobrze czuje się z przodu. Jednak na bramce Arsenalu bym się nie skupiał, a na tym że powinni ją stracić. Dlaczego? Na Białoruś nie polecieli między innymi Laurent Koscielny, Aaron Ramsey, Granit Xhaka, Sead Kolasinac, Hector Bellerin i Mesut Ozil. Jeżeli znowu wystąpi Per i Holding to może być ciekawie a nie zdziwię się jak Arsenal nie wygra, często tracą gole na wyjazdach, w okrojonym składzie z młodzikami tym bardziej powinno się to stać.
Lyon ostatnio remis 3-3 z Dijon, trochę wstyd nie wygrać a dwa - dać sobie wbić trójkę od outsidera. Nie są w najwyższej formie, oglądałem ich z Guingamp i to oni byli lepsi w tym spotkaniu. Atalanta w gazie, z Fiorą uratowali remis w 94&#39; dzięki czemu przedłużyli świetną passę bez porażki. Tylko w 1 z ostatnich 5 meczy nie stracili gola - z Evertonem, który grał bardzo słabo, w Lyonie raczej będzie trudniej. Wydaje mi się, że powinniśmy zobaczyć bramki po obu stronach.
Na koniec dwóch faworytów, co do Milanu, raczej wypowiadać się nie trzeba. Overowo grają w tym sezonie, na ostatnie 5 spotkań (eliminując mecz towarzyski) wygrali wszystkie pokrywając over, Rijeka nie jest tak silna aby zagrozić Milanowi na San Siro. Powtarzam to co ostatnie - Hiszpanie dobrze grają w europejskich pucharach, w Berlinie jednak Bilbao nie pokazali się tak jak należy. Ostatni mecz w Maladze frajersko oddali w końcowej fazie meczu, mając 1-3 a wyjechali z punktem. Dziś grają na San Mames i przed swoją publicznością powinni wygrać. Over 1,5 też nie powinien przysporzyć im kłopotów z rywalem, który nie może zdobyć kompletu od miesiąca a w pierwszym spotkaniu przegrali u siebie z Ostersunds 0:2. Nie ma chyba wątpliwości, że Athletic to lepszy zespół więc teoretycznie powinno być im łatwiej. Jak będzie przekonamy się.
Powodzenia !
;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Z Weroną nie grali podstawową jedenastką zobacz wykluczenia.
To co. Ale pyknęli 3-0 i to na wyjeździe. Sorry, ale liga belgijska jest cienka obecnie, nawet gorsza niż holenderska w kryzysie. Zespoły jak Zulte grają ofensywnie i kończy się dla nich batami, gdy rywal choć ma choć odrobinę indywidualności i zgrania. Jeżeli obrona Lazio nie będzie grała tak żenująco jak z Vitesse, to myślę, że może być spacerek.
Wiem że brakuje wielu piłkarzy, ale głównie z powodu kontuzji. Dla mnie najważniejsze jest w takim wypadku jest to, że trener wystawia niemal najmocniejszą możliwą jedenastkę, więc nie traktuje tego meczu/ ligi europy jak piątego koła u wozu, a to dla mnie najważniejsze. Zmiennicy są solidni, na nich starczy.
Pewnie jak będzie słabo do przerwy/60min to wejdzie Immobile, Savic, Lucas Leiva czy Nani. Tak jak z Holendrami.
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
IMO ze względu na skład Lazio, a przede wszystkim wystawioną obronę, fakt że Zulte gra otwarty ofensywny futbol podobnie do Lazio w tym meczu @1.8 na BTS w milenium to promocja.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Braga - Basaksehir
Braga @2,35 ✅
Braga DNB @1,62 ✅
Braga + over 1,5 gola w meczu @2,92 ✅ ✅
Fortuna

Analizę do tego meczu pisałem w Typach Dnia także tam opisałem dokładnie dlaczego dzisiaj warto na Bragę.
AEK - Austria ⛔ 2-2, z 1-0 na 1-2, nie wiem co się z nimi dzisiaj stało
AEK @1,53 Fortuna

Zdecydowanie widzę tu faworyta w Greckiej drużynie. Nie przegrali oni od 9 meczy. Stwarzają sobie mnóstwo sytuacji w każdym meczu, są bardzo ofensywnie nastawieni, Austria z problemami, w lidze nie układa się, z Milanem przegrana aż 1-5 w pierwszym meczu LE. AEK natomiast wygrał z dobrze grającą Rijeką na wyjeździe 2-1. Grecy mają potencjał i myślę że to oni z Milanem będą walczyli o 1 miejsce w grupie D. Myślę że warto też próbować over 2,5 w tym spotkaniu.
E: Ale ogólnie Braga uratowała w końcówce i duży ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cimbom1811 0

cimbom1811

Użytkownik
W ogóle w tej kolejce LE i LM kusi dalsze granie przeciwko Niemcom (przeciwko Hercie i Lipskowi), ale nie wiem, czy wszystkie tak się wyłożą ????
Wszystkie drużyny z Niemiaszkowa poległy. ???? Bilans 0 0 6 2:12 Sam jestem ciekaw, czy kiedykolwiek się zdarzyło, kraj z Top 5 nie zdobył nawet punktu na etapie grup.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom