>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [26.09.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
4 bitych faworytów w tym najbardziej podrażnione Napoli + wyjazd Liverpoolu do Rosji.
Kolejne mega wyrównane starcia w grupie G. Tym razem to Monaco i Besiktas przywitają gości na swoich stadionach. Co się rzuca od razu w oczy to wysokie kursy na obie ekipy. Monako powyżej @2,1 to bardzo ciekawa propozycja. Tutaj powinno być coś koło @1,9 do meczu. Besiktas podobnie, powyżej @3 to jest za dużo.
Hitem wtorkowych gier bez wątpienia pojedynek w Dortmundzie, BVB - Real.

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie ma co, moim zdaniem ciekawsza kolejka niż ta pierwsza. Ja złapałem mecz Nikozji z Tottenhamem. Moim zdaniem okazja była, jak widać po kursach chyba faktycznie się udało. Udało mi się złapać @1,48 na Kogutów. Chyba nie trzeba pisać kto jest w tym meczu faworytem. W Hiszpanii zapowiadał się pogrom w ostatniej kolejce, skonczylo się jedynie 3:0. Dobry mecz Nikozji ? raczej nie. Moim zdaniem słaby występ Królewskich. Tottenham też nie pokazał się z najlepszej strony, ale jakby nie patrzeć grają w swoim kraju, jednak niestety nie na swoim stadionie. Liczę na wygraną Kogutów. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 144

menocompadre

Użytkownik
Ja gram dubelka Borussia 1X @1.66 i Besiktas 1X @1.65 (kursy z Fortuny), Real słaba forma, mimo tego że na LM zawsze sie mobilizowali to w Dortmundzie zawsze mają problemy, a w przypadku Besiktasu to nie rozumiem czemu buki faworyzują Lipsk w tym meczu, zero doświadczenia w europejskich pucharach i do tego jadą na gorący teren gdzie ciężko sie gra, z podpórkami powinno gładko wejść.
edit:
Besiktas✅
Borussia⛔
Real zagrał lepiej ten mecz ale mógł by sie potoczyć zupełnie inaczej gdyby sędzia wziął ze sobą okulary i widział oczywistą ręke Ramosa, taka jest piłka niestety
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja gram dubelka Borussia 1X @1.66 i Besiktas 1X @1.65 (kursy z Fortuny), Real słaba forma, mimo tego że na LM zawsze sie mobilizowali to w Dortmundzie zawsze mają problemy, a w przypadku Besiktasu to nie rozumiem czemu buki faworyzują Lipsk w tym meczu, zero doświadczenia w europejskich pucharach i do tego jadą na gorący teren gdzie ciężko sie gra, z podpórkami powinno gładko wejść.
A Dortmund to taka świetna forma ? II poł meczu z Tottenhamem ? Zauważyłem, że jak Real był w formie to przegrywał na wyjazdach w LM, być może lekceważenie przeciwnika, a jak było gorzej z formą było ok. Pamiętam podobną sytuację z sezonu 14/15 i wygraną 4:0 na wyjeździe z Bayernem. Kursy podobne co teraz. Nie twierdzę, że Real to wygra, ale nie sądzę aby przegrał i gram go w opcji DNB. Jakościowo na każdej pozycji Real ma o klasę wyżej piłkarzy niż Borussia, a i myślę, że dobrze poznał przeciwnika bo sporo ostatnio grali ze sobą i także już są przyzwyczajeni do ścian w Dortmundzie. Typ może wejść bo może być remis więc ok, ale jak dla mnie będzie albo remis, albo wygrana Realu. Zauważ, że ostatni mecz ligowy nie grał Modric, Bale i paru innych. Już były przygotowania do LM. Jak grają takie zespoły jak: PSG, Real, Barcelona, Bayern to przy typowaniu trzeba zawsze zachować nadzwyczajną ostrożność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 144

menocompadre

Użytkownik
Borussia na pewno w lepszej formie niż Real, mają pierwsze miejsce w lidze, są mega skuteczni, 6 spotkań 19 goli strzelonych i jeden stracony, Aubameyang is on fire tak jak w piosence Irlandczyków z północy strzelił już 8 goli w lidze, a tymczasem w Realu atak wygląda tak że jest Ronaldo i Bale totalnie bez formy, Benz ma kontuzje, dodatkowo ich największą bolączką jest brak Marcelo który zarówno w napadzie jak i obronie robi mega dużą robote.
 
S 5

synchronizesk

Użytkownik
Besiktas - RB Leipzig 1 [3.05] TOTOLOTEK
Stawiam na wygraną gospodarzy. W pierwszym meczu z łatwością poradzili sobie na niełatwym terenie - w Porto. Lipsk z kolei męczył się u siebie z Monaco. W barwach gości nie zagra ich największa obok Forsberga i Wernera gwiazda - Naby Keita z powodu zawieszania za czerwoną kartkę. Ostatni przemawiający za gospodarzami argument to teren. Na tureckich boiskach zawsze gra się ciężko, a w dodatku w poprzednim sezonie Besiktas na swoim stadionie w europejskich pucharach nie przegrał.
Manchester City - Szachtar Donieck Under 3.5 [2.03] LVBET
Manchester City jest ostatnio w imponującej formie, ale przed nimi arcyważne spotkanie na boiskach Premier League. W sobotę jadą na Stamford Bridge w ramach meczu z Chelsea. Zapewne w spotkaniu z Ukraińcami Pep Guardiola deleguje do gry nieco rezerwowy skład (zapewne nie zobaczymy takich nazwisk jak David Silva lub Kevin de Bruyne, Sergio Aguero lub Gabriel Jesus czy takiego Leroya Sane) co niekoniecznie musi skończyć się kolejnym pogromem ze strony Obywateli. 3:0 jak najbardziej realne, ale czy Szachtar wyjedzie z minimum czterema straconymi bramkami? Wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 37

lalala23

Użytkownik
Besiktas - RB Leipzig 1 [3.05] TOTOLOTEK
Stawiam na wygraną gospodarzy. W pierwszym meczu z łatwością poradzili sobie na niełatwym terenie - w Porto. Lipsk z kolei męczył się u siebie z Monaco. W barwach gości nie zagra ich największa obok Forsberga i Wernera gwiazda - Naby Keita z powodu zawieszania za czerwoną kartkę. Ostatni przemawiający za gospodarzami argument to teren. Na tureckich boiskach zawsze gra się ciężko, a w dodatku w poprzednim sezonie Besiktas na swoim stadionie w europejskich pucharach nie przegrał.
Manchester City - Szachtar Donieck Under 3.5 [2.03] LVBET
Manchester City jest ostatnio w imponującej formie, ale przed nimi arcyważne spotkanie na boiskach Premier League. W sobotę jadą na Stamford Bridge w ramach meczu z Chelsea. Zapewne w spotkaniu z Ukraińcami Pep Guardiola deleguje do gry nieco rezerwowy skład (zapewne nie zobaczymy takich nazwisk jak David Silva lub Kevin de Bruyne, Sergio Aguero lub Gabriel Jesus czy takiego Leroya Sane) co niekoniecznie musi skończyć się kolejnym pogromem ze strony Obywateli. 3:0 jak najbardziej realne, ale czy Szachtar wyjedzie z minimum czterema straconymi bramkami? Wątpię.
Jak już tak dokładnie analizujesz to chociaż sprawdź dokładnie informacje kto pauzuje, a kto nie, bo Keita faktycznie dostał czerwoną kartkę, ale w meczu bundesligi, gdzie został zawieszony na 3 mecze, a nie w lidze mistrzów.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
moim zdaniem ciekawsza kolejka niż ta pierwsza
Moim zdaniem nie!
Hitem kolejki jest niewątpliwie mecz Dortmund - Real, ale trudno tam wytypować zwycięzcę. Poza tym kursy mizerne przez bardzo mizerne.
Jak ktoś chce grać 1,25 na Totki na wyjeździe, to życzę powodzenia. A nawet jak ktoś chwycił wyższy kurs, to jeszcze nie powód do radości, bo Totki muszą jeszcze wygrać.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Z tego co widzę 3 ciekawe mecze się szykują :
Monaco-Porto
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż Monaco niby się osłabiło lecz w meczach u siebie w Lidze Mistrzów powinno się spinać a rywal z Porto to nie jest najwyższa półka w Europie.
Besiktas-RB Lipsk
Według bukmacherów faworytem zespół niemiecki lecz ja bardziej szedłbym w remis gdyż Besiktas to zespół u siebie groźny dla lepszych nawet zespołów niż zespół z Lipska.
No i hit: Borussia-Real
Borussia u siebie będzie starała się rozegrać dobre zawody z bardzo groźnym realem co może się przełożyć na kontrowanie zespołu z Madrytu.
 
damiaannn 1,5K

damiaannn

Użytkownik
Ciekawa faza grupowa do eksperta na fortunie według mnie Borussia - Real remis Dortmund wiadomo jaki jest u siebie kibice to 12 zawodnik realu tez nie mozna lekceważyć to ,że przegrał u siebie z Betisem to nie oznacza iż jest slaby i skazany na stracenie. Na pewno pojedynek bedzie bardzo zacięty patrząc na forme na papierze i statystyki borussia króluje ale Real to nie jest FC Polkowice i tez ma indywidualności które mogą same pociągnąć mecz dlatego stawiam na remis.
Co myślicie o golach w tej fazie ? Przekroczą bariere 25 goli ? Według mnie to może być bardzo pasywne mecze pomimo takiej różnicy poziomów w niektórych meczach. Jakie jest wasze zdanie ?
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
26.09.2017 g. 20.45 Apoel - Tottenham
Typ: 2 + under 3,5
Kurs: 1,88
Marathon
Stawka 5j

Kurs na Anglików śmieszny, w handicap się nie pcham bo to mecz wyjazdowy i różnie może być. Real mimo 27 okazji bramkowych strzelił tylko 3 bramki na Bernabeu. Zapewne na Cyprze będzie jeszcze trudniej nastrzelać worek bramek.
Uważam że Tottek to wygra, nie wiem w jakim stosunku, ale różnica klas jest na tyle duża że nie powinno być tutaj niespodzianki. Mój typ 0-2
--------------------------------------------------------------------------------------------------
26.09.2017 g. 20.45 Besiktas- Lipsk
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,40
Pinnacle
Stawka 7j

Tutaj jak dla mnie błąd buka, Turki u sienie zawsze robią kocioł i gra się trudno na tym terenie. W ubiegłym sezonie nie poradziło sobie tam Napoli czy Benfica. Zespół z Lipska to żółtodziób w Lidze Mistrzów, nie są moim zdaniem przyzwyczajeni do gry co 3 dni, a to daje w kość. O Turkach pisałem 2 tygodnie temu, mają kilka Nazwisk z bogatą karierą, mimo że lata lecą ale nie lekceważyłbym takich zawodników jak: Negredo, Babel, Quaresma, Lens, Adriano, Medel, Pepe.
Lipsk przegrał wyjazdy w Schalke i Augsburgiem w lidze, więc nie sądzę aby poradzili sobie na Tureckiej ziemi.
1 DNB po 2,40 biorę w ciemno.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
26.09.2017 g. 20.45 Dortmund- Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,40
Tempobet
Stawka 4j

Stawka niska bo mecz wysokiego ryzyka, ale uważam że Real ma na tyle potencjału aby wygrać to spotkanie, z bądź co bądź przeciętną Borussią. Ktoś powie że wygrali 5 z 6 meczy w lidze z bilansem 19-1, tylko z kim grali??? Wolfsburg początek sezonu bez formy, Herta na wyjazdach słaba, remis z cieniutkim Freiburgiem, o Koeln to szkoda pisać, HSV też nie jest to szczyt tabeli i M&#39;Gladbach z której co rok odchodzą ważni zawodnicy.
Moim zdaniem Real to Real, i należy oddzielić ligę od ligi mistrzów, zupełnie inna motywacja i inne pieniądze. Zresztą Real ma czasem problemy z koncentracją ze słabymi zespołami. Uważam że królewscy wyjdą zmobilizowani na 100% i na pewno nie będą odstawać od BVB, która formę strzelecką ma wyborną.
Przed rokiem Real też miał słaby początek, BVB też była w gazie i co? BVB wymęczyło remis w 87 minucie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
26.09.2017 g. 20.45 Monaco- Porto
Typ: 1
Kurs: 2,23
Tempobet
Stawka 8j

Jak dla mnie bet dnia, Porto lata świetności ma juz za sobą. W lidze portugalskiej zazwyczaj top 3, ale na LM to za mało. Monaco mimo mocnej letniej wyprzedaży gdzie odeszło kilku kluczowych zawodników radzi sobie całkiem nieźle. Szczególnie na własnym stadionie są piekielnie groźni. Porto z kolei wyjazdy miewa kiepskie, zresztą przegrali nawet u siebie z Besiktasem.
Uważam że podopieczni Jardima powinni po ciekawym spotkaniu ograć zawodników z Portugalii.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Dortmund - Real
Borussia strzeli gola w obydwu połowach @ 2,7
Over 3,5 @ 1,92

Borussia ma wszystko aby móc ponownie powalczyć z wielkim Realem. Są w formie, pogrom w ostatniej kolejce Bundesligi mówi sam za siebie. A po drugie Królewscy są pod formą, chociaż moim zdaniem obudzą sie na ten mecz. Nikomu przypominać nie muszę jakie problemy miał Real rok temu w starciach z Borussią. Spodziewam się przynajmniej kilku bramek i na pewno zwrotów akcji. Powodzenia
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Man.City - Szachtar D. typ: 1 kurs 1.19
Dortmund - Real M. typ: obie strzelą kurs 1.34

Apoel Nik. - Tottenham typ: 2 kurs 1.32

Buk: Fortuna

Proste typy. City w lidze gra niesamowicie. Podobnie Tottenham. Ich gra jest szybka i skuteczna. Nie znalazłem oznak słabej formy i dla mnie to po prostu faworyci tej kolejki.
Dortmund z Realem grają ze sobą w LM zbyt często wydaje mi się. Znają się bardzo dobrze, oba zespoły ze soba wygrywały nie raz strzelając sobie masę bramek. Bez żadnych H2H i analiz stawiałbym na bramki dla obu drużyn. Dortumund w lidze strzela grad bramek, ostatni mecz 6:1. Real za to ostatnio tracił bramki w lidze a nawet przegrał mecz w doliczonym czasie gry :/ Myślałem o postawieniu na Dortmund przez te ostatnie wpadki Realu, ale wolałbym zagrać bezpieczniej i idę w bramki.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - FC Porto ⛔ to co zrobiło Monaco żenada ????
Typ: Monaco

Kurs: 2.05
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na jutro wybrałem mecz 2 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy drużyną Monaco a FC Porto, w pierwszej kolejce drużyna Kamila Glika podzieliła się punktami z drużyną z Lipska, natomiast Porto uległo 1:3 drużynie Besiktasu. Faworytem do zwycięstwa jest dla mnie tutaj drużyna z księstwa Monaco, która jest niesamowicie skuteczna na swoim stadionie, w tym roku przegrała u siebie tylko dwa razy, w kwietniu w Pucharze Ligi z PSG oraz w maju z Juventusem w Lidze Mistrzów, więc z zespołami z czołówki europejskiej. Uważam, że Monaco powinno wygrać swoją grupę w LM, a żeby tego dokonać to muszą bynajmniej u siebie wygrać wszystko, tym bardziej, że pierwsze punkty już stracili. Porto dość niespodziewanie uległo u siebie drużynie z Turcji i myślę, że w tej edycji nie będą się liczyć w walce o wyjście z grupy, tylko powalczą z Lipskiem o 3 miejsce gwarantujące udział w fazie pucharowej Ligi Europy, wiadomo, że po pierwszej kolejce nie można jeszcze niczego przesądzać i wszystko się jeszcze może wydarzyć, bowiem grupa bynajmniej w teorii jest wyrównana. Oba kluby mocno zaczęły sezon w swoich ligach, Monaco po 7 kolejkach ma 6 zwycięstw i 1 porażką z Nicea, bramki 21:8, natomiast Porto po 7 kolejkach ma komplet zwycięstw, bramki 19:3, jednak liga portugalska jest słabsza od francuskiej, oczywiście w niczym to nie ujmuje doskonałego bilansu drużynie Porto, jednak Liga Mistrzów to elita i tu nie zawsze przekłada się dobra gra z ligi na wyniki. W drużynie Monaco na początku sezonu niesamowicie skuteczny jest jej najlepszy strzelec Falcao, który we wspomnianych 7 kolejkach zdobył już 11 goli, w drużynie Smoków najskuteczniejsi są Aboubakar oraz Marega, którzy zdobyli odpowiednio 6 i 5 bramek. H2H bezpośrednich pojedynków na korzyść drużyny z Portugalii, która wygrała 2 mecze, dwa razy ogrywając Monaco po 3:0, ale było to wiele lat temu, więc nie ma co do tego przywiązywać uwagi. Jutro liczę na otwarty mecz i zwycięstwo gospodarzy 2:1, może 3:1. Powodzenia.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Borussia na pewno w lepszej formie niż Real, mają pierwsze miejsce w lidze, są mega skuteczni, 6 spotkań 19 goli strzelonych i jeden stracony,
W zeszłej edycji jak dobrze pamiętam Real też był bez formy, a to Borussia ratowała remis w końcówkach.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Monaco - Porto
Tu uważam, że Monaco jest zdecydowanym faworytem i ten mecz wygrają, mają lepszych piłkarzy, rok temu grali w półfinale i fakt trochę się oslabili w letnim okienku ale kupili też obiecujących piłkarzy i dalej grają efektowna piłkę, w pierwszej kolejce remis w Niemczech więc u siebie muszą wygrać.
Monaco - Porto Typ 1 @2,05 STS
W tym momencie kurs spadl i dalej będzie spadał, ja załapałem się na 2,10
Spartak - Liverpool
Tutaj według mnie czysta 2
Liverpool Kloppa co by nie mówić jest mocny i udowodnili to w poprzednim sezonie bo nie mając takich piłkarzy jak reszta czołówki w Anglii to radzili sobie świetnie i w bezpośrednich starciach żadnego meczu nie przegrali a w tym sezonie owszem maja lekka obniżke formy ale wrócił Coutinho, do tego 3 świetnych napastników tylko muszą się spiąć w obronie ale sądzę, że Klopp to jakoś poukłada. Rosja to trudny teren ale Liverpool nie ma wyjścia musi wygrać.
Typ 2 @1,70 STS
Do tego bez analizy
Borussia-Real X2 @ 1,37 STS
Apoel-Tottenham 2 @1,32 STS
Ako 6,30
Ja gram grubiej.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Liverpool po remisie na własnym stadionie z Sevillą po prostu musi poszukać trzech punktów w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Okazja ku temu jest dobra, ponieważ Spartak dosyć słabo rozpoczął rozgrywki ligowe, po 11 meczach mają na koncie tylko 14 pkt. więc forma zespołu ze stolicy Rosji pozostawia wiele do życzenia, tej edycji Ligi Mistrzów również dobrze nie rozpoczęli zaledwie remisując ze słoweńskim Mariborem. Co najbardziej rzuca się w oczy jeśli chodzi o Spartak, pomijając oczywiście słabą formę to liczne kontuzje zawodników, niepewny jest występ największej gwiazdy, napastnika Promesa, do kontuzjowanych graczy dołączył ostatnio Jano Ananidze, urazy leczą również Zobnin, Ze Luis, Glushakov i Tigiev. Jurgen Kloop raczej nie ma takiego zmartwienia, Niemiec będzie mógł wystawić bardzo silny skład z Mane, Salahem i wracającym do wysokiej formy (udział przy dwóch golach z Leicester) Coutinho. Jeśli chodzi o pogodę to piłkarze The Reds nie mają się czym martwić, temperatura w dniu jutrzejszym w Moskwie nie spadnie poniżej 9 stopni ;).
Liverpool @ 1,71 ⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Besiktas - RB Leipizg
No cóż zdecydowałem, że pójdę na całość.
Spotkanie w którym Besiktas wygrywając zdecydowanie ułatwi sobie drogę do awansu, co prawda to dopiero druga kolejka ale jednak 6pkt w dwóch meczach to będzie będzie dobra zaliczka. Co do zespółu z Lipska to po remisie z Monako wydaje się, że będą chcieli za wszelką cenę wywiezc 3pkt a powiem szczerze, że na Początki byłem sceptycznie nastawiony do zespołu z Lipska to jednak po obejrzeniu kilku spotkań naprawdę jestem pod wrażeniem ich gry i według mnie maja spore szanse żeby powalczyć o awans i obok Monako stawiam ich w gronie faworytów do zagrania w 1/8. Mają większosc młodych zawodników głodnych sukcesów. Uważam, że stać ich na zwycięstwo nawet na tan trudnym terenie jakim jest Stambuł więc gram czysta 2
Besiktas - Leipizg Typ 2 @ 2,45 STS
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Z tego co widzę 3 ciekawe mecze się szykują :
Monaco-Porto
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż Monaco niby się osłabiło lecz w meczach u siebie w Lidze Mistrzów powinno się spinać a rywal z Porto to nie jest najwyższa półka w Europie.
Besiktas-RB Lipsk
Według bukmacherów faworytem zespół niemiecki lecz ja bardziej szedłbym w remis gdyż Besiktas to zespół u siebie groźny dla lepszych nawet zespołów niż zespół z Lipska.
No i hit: Borussia-Real
Borussia u siebie będzie starała się rozegrać dobre zawody z bardzo groźnym realem co może się przełożyć na kontrowanie zespołu z Madrytu.
Dokladnie te 3 mecze gram, kazdy identycznie 1/+2.5
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Szczerze mówiąc dziwi mnie rozkład kursów na mecz Besiktas - Lipsk, gdzie gospodarze są naprawdę mocną i solidną drużyną z doświadczeniem w europejskich rozgrywkach ale trochę mi ten mecz śmierdzi, dlatego go nie ruszam.
Na dzisiaj wybrałem dwa spotkania, które postanowiłem zagrać razem:
Monaco @2,05 LVBET ⛔
Liverpool @1,61 LVBET ⛔

Drużyna, w której występuje nasz rodak - Kamil Glik nie ma już tak mocnej personalnie drużyny co w ubiegłym sezonie, jednak zrobili parę fajnych transferów, które dają im nadal stabilizację swojego wysokiego poziomu, ale o Mistrza będzie im bardzo trudno w Ligue 1. Przede wszystkim Falcao w mega formie strzeleckiej, Glik prawdziwy przywódca w link defensywnej, który także gra bardzo dobrze, a co najważniejsze równo co mecz. Po drugiej stronie boiska stanie drużyna Porto, która swój 1 mecz w LM przegrało z Besiktasem u siebie aż 1:3 - ok Monaco też straciło punkty po remisie w Lipsku, ale grali wyjazdowe spotkanie, które w zasadzie mogli wygrać gdyby mieli trochę więcej szczęścia pod bramką. Monaco w ciągu 2017 roku przegrało zaledwie 3 mecze u siebie - dwukrotnie z PSG oraz raz z Juventusem, a więc nie przynosi im to wstydu. Porto ma aktualnie serię 6 wygranych meczy wyjazdowych, ale porównując ligę portugalską do francuskiej to różnica minimum jednego poziomu jak nie dwóch. Dzisiaj widzę wygraną gospodarzy i na nich stawiam.
Drugim meczem, który podałem to mecz w Moskwie, gdzie Spartak podejmie Liverpool. Do składu przede wszystkim wraca Coutinho, który po przerwie zebrał już owacje na stojąco w meczu ligowym przeciwko Leicester strzelając gola i asystując przy pierwszej bramce. W ataku mamy kolejnego solidnego napastnika czyli Mane, a na szpicy zagra Firmino, który także daje jakość. Do tego wszystkiego nie można zapomnieć o letnim transferze - Salahu, który także potrafi zrobić różnicę. W obronie Lovren i Matip może nie daje super pewności, ale przeciwko slabemu Spartakowi powinno to wystarczyć. No właśnie, skoro nawiązałem do słabej drużyny gospodarzy to parę słów o nich. W sezon ligowy weszli fatalnie, w ostatniej kolejce zremisowali z jedną z najgorszych drużyn w Rosji - Anży, na własnym obiekcie 2:2, co też nie świadczy o nich dobrze. Gra na terenie państwa Rosji jest na ogół ciężka, ale patrząc na formy obu zespołów to jednak gospodarze nie powinni tutaj wywalczyć nawet jednego punktu, a Liverpool po nieszczęśliwym remisie z Sevillą musi tu uzyskać dobry rezultat, na który go stać. Klopp ma doświadczenie, drużyna jest także o parę poziomów wyżej niż ekipa z Moskwy. Stawiam na wygraną gości, ale bez jakiś fajerwerków z racji ciężkiego terenu do grania.

Gra Monaco to totalna bezradność. Kontrola środka w miarę możliwości była, ale nic z tego się nie tworzyło pod bramką Porto, po prostu nie mogli się przedostać pod bramkę Casillasa. Falcao? To jest kapitan? Który rozkłada ręce przy każdej stracie, źle zagranej piłce itd.? Nie tego się oczekuje od kapitana drużyny!
Liverpoolu nie oglądałem, ale przy tak słabej grupie nie powinni mieć problemu z awansem. Tak czy inaczej drugi zakład rozliczony na minus.

Besiktas pewne dwubramkowe zwycięstwo - tak jak się spodziewałem, ale miałem pewne obawy do obstawienia tego meczu przez fakt, że jest to drużyna Turecka.
Oby następne typy były lepsze. Tego sobie i Wam życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom