>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [26.09.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mój trebel na wtorek jest prosty:
Tottenham + Sevilla + Napoli @1.92 uni✅✅✅
Tottenham musi wygrywać takie mecze, bo choć ugrali świetny wynik z BVB u siebie, to mają jeszcze Real i rewanż z Borussią. Nie można wtopić ze słabeuszami z APOELu, którzy nie mają już takiej drużyny jak kilka lat temu, która też ze szczyptą szczęścia awansowała do 1/8 LM i 1/4.
Sevilla z Mariborem powinna mieć spacerek. Tym bardziej, że w kadrze gości zabraknie 2-3 ważnych zawodników. Tak samo Napoli. Przegrali z Szachtarem, więc motywacja tym większa, by to wygrać. Feyenoord nie potrafi grać defensywnie, a obrona nie jest najwyższych lotów, więc to z korzyścią dla Włochów, którzy są o klasę silniejsi niż Holendrzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Co do dzisiejsyzch meczy:
To również dla mnie hit to BVB - Real. Jest to mecz, w którym wszystko jest mozliwe. Nie raz mogliśmy sie przekonac, że drużyny, które w lize grały wybornie na arenie międyznarodowej już tak dobrze soie nie radziły i odwrotnie.
Jednak trzeba przyznać, ze Bosz stworzył mega drużynę. Z BVB jest to niezła armata w ofensywie póki co. Dodatkowo w defensywnie również grają wybornie.
Do dyspozycji Realu można mieć ciagle wiele zastrzeżeń. Jednak jest to drużyna, która moze nie porywać swoją grą, ale mądroscią Zizu wygrywać mecze. Bo nie da się ugryć, że pod względem doświadczenia Królewscy są znacznie mociejsi.
Ale jakbym miał typowac coś w tym pojedynku to jedynie over i BTS. BVB na pewno coś strzeli rzy defensywie Realu, która dosyć blado póki co wygląda. Zaś Real też coś huknie. Patrząc na mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami to również były to arcyciekawe pojedynki. I śmiem twierdizć, że również dzisiaj bedzie podobnie.
Co do dzisiejszych meczy:
To również dla mnie hit to BVB - Real. Jest to mecz, w którym wszystko jest mozliwe. Nie raz mogliśmy sie przekonac, że drużyny, które w lize grały wybornie na arenie międyznarodowej już tak dobrze soie nie radziły i odwrotnie.
Jednak trzeba przyznać, ze Bosz stworzył mega drużynę. Z BVB jest to niezła armata w ofensywie póki co. Dodatkowo w defensywnie również grają wybornie.
Do dyspozycji Realu można mieć ciagle wiele zastrzeżeń. Jednak jest to drużyna, która moze nie porywać swoją grą, ale mądroscią Zizu wygrywać mecze. Bo nie da się ugryć, że pod względem doświadczenia Królewscy są znacznie mociejsi.
Ale jakbym miał typować coś w tym pojedynku to jedynie over i BTS. BVB na pewno coś strzeli defensywie Realu, która dosyć blado póki co wygląda. Zaś Real też coś huknie. Patrząc na mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami to również były to arcyciekawe pojedynki. I śmiem twierdzić, że również dzisiaj bedzie podobnie.

Niedługo powinne pojawić się kolejne przemyślenia.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Borussia Dortmund - Real Madrid
2(DNB) @1.80 Fortuna

Borussia gra mocno ofensywnie i efektownie,ale z kim grali?Koeln,HSV,Wolfsburg,wiec nie ufam im jak na razie wogole.Spotkali sie z kims kto ich sie nie boi,nie skupia sie na defensywie i dostali 3-1(Tottenham).Real ostatnio nie gra przekonuwujaco ale nie sadze by przegrali mimo wszystko,pachnie mi tu remisem ale jednak pojde w strone Realu. 1-3✅
Fc Sevilla-Maribor
Suma zóltych kartek 3,5+ @ 1,77 Fortuna

Chyba jednak nie rusze tego meczu,Chcialem grac na under 3,5 ale obawiam sie ze za bardzo gracze Mariboru skupia sie na defensywie wiec moze byc kiepsko.Sevilla jest za bardzo zgrana i zbyt wyszkolona technicznie ekipa wiec pewnie to bedzie ciut frustrujace dla Słowenców.Sevilla pewnie dołozy jeden kartonik kiedy Maribor wyjdzie z jakas kontrą. ⛔
Monaco-Porto
Under 2,5 @2.06 Fortuna lub X 3.55 fortuna

Jak dla mnie mecz bedzie bardzo wyrownany,buki nie sa glupie,wiekszosc bedzie stawiac na Monaco z racji ostatnich pogromow w lidze.LM to inna bajka graja rozne ekipy kazda ma inny styl wiec nie upatrywal bym tu faworyta.Do składu Porto wraca Aboubakar wiec bedzie czym postraszyc obrone gospodarzy.⛔
Napoli - Feyenoord
BTS-tak @1.99 Fortuna

Przewaga Napoli watpie by podlegala dyskusji,jednak sie widze sensu by ciagle atakowac starczy im tu raczej 2-3bramki nie da sie ciagle grac na gazie.Feyenoord kojarzy mi sie z zespolem ktory lepiej gra na wyjazdach kurs na strzelenie bramki jest podejrzanie niski mimo braku Jorgensena,dlatego zaryzykuje i obstawie wlasnie ten zakład.Holendrzy i tak nie maja nic do stracenia.✅
Spartak-Liverpool
1x @2,47 Fortuna

Spartak ewidentnie jest w małym dołku gra jak gra remisuje,potem wygrywa i znów remisuje.Sytuacja ta sama co u Anglików.Przesada z kursami,Liverpool jest bardzo nieprzewidywalny i stawiajac czysta 2 jest dopiero ryzykiem.Spartak musi zbierac punkty u siebie bo na wyjazdach bedzie cieżko.Po takim kursie warto sprobowac.✅
Powodzenia
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Według mnie godnym uwagi zakładem jest over 3,5 kartki w pojedynku Sevilli z Mariborem. Obie drużyny grające ostro, bez pardonu.Sytuacja w grupie ciekawa bo wszyscy mają po punkcie.Sędziuje Alexey Kulbakov, który rzuca średnio 3-4 na mecz. Maribor na wyjazdach bardzo nerwowo. Dużo kartek za podcięcia rywala, a dziś powinni być wielokrotnie spóźnieni. Sevilla to jest zespół regularnie kartkujący. U siebie co najmniej zawsze jedną mają. W Milenium zakład stoi po kursie 1,60.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
58# Dubel
20:45 Spartak - Liverpool 2 @ 1.56
20:45 Monaco - Porto 1 @ 2.07
AKO: 3.29
buk: bah
&#39;&#39;dubel zabójca&#39;&#39;

Liverpool na papierze jest tu bez względnym faworytem tego spotkania. Obie ekipy w pierwszej kolejce zdobyły po jednym punkcie lecz ich mecze kończyły się innymi wynikami. Aktualni mistrzowie Rosji kiepsko rozpoczęli obecny sezon. W lidze w jedenastu spotkaniach zgromadzili zaledwie czternaście punktów, wygrywając tylko trzy razy, mając ujemny bilans bramkowy. Spartak na dodatek zmaga się z wieloma kontuzjami, które mogą spędzać sen z powiek Massimo Carrerze. W ostatnim meczu ligowym z powodu urazu boisko już w pierwszej połowie musiał opuścić Dżano Ananidze. Niepewny jest występ gwiazdy tej drużyny Quincy&#39;ego Promesa, który w przeszłości był łączony z transferem do Liverpoolu. Kontuzje leczą między innymi Zobnin, Zé Luis, Głuszakow i Tigijew. Dziś idę w stronę Liverpoolu, który po powrocie Coutinho do pierwszego składu znowu zaczyna wyglądać przyzwoicie w ataku. Brazylijczyk zanotował świetny występ w sobotę i wszystko jest na dobrej drodze aby powrócił do swojej świetnej formy. Być może szansę od pierwszej minuty otrzyma Daniel Sturridge, który popisał się asystą po wejściu z ławki w ostatnim meczu. Na pewno zobaczymy Mane, który w Premier League musi przymusowo odpoczywać. Jurgen Klopp na konferencji prasowej zapowiadała, że między słupkami od pierwszy minut stanie Loris Karius. Mimo zmiany bramkarza to Liverpool powinien sięgnąć tu po trzy punkty.
Porto w pierwszej kolejce zaliczyło mały falstart przegrywając przed własną publicznością 1:3 z niżej notowanym od siebie Besiktasem. Goście w lidze dążą od wygranej do wygranej, lecz nic w tym dziwnego, bowiem Porto jest tam jednym z faworytów do wygrania ligi. Dziś jednak czeka ich mega trudne zadanie. Mimo braku kilku podstawowych zawodników, którzy odeszli latem Monaco prezentuje się całkiem nieźle, nadal strzela wiele bramek. W świetnej formie jest Falcao, który w lidze zanotował już jedenaście bramek, a sprowadzony latem z Anderlechtu Tielemans zaczyna powoli błyszczeć. Na koniec jeśli spojrzymy kilkanaście lat wstecz to Monaco może dziś szukać zemsty za finał Ligi Mistrzów w 2004 roku, gdzie Portugalczycy wygrali wtedy 0:3. Jednak jest to daleka historia i gospodarze zapewne dziś poszukają kolejnego zwycięstwa, które przybliży ich do awansu z grupy.
59# Dubel
20:45 Manchester City - Szachtar over 3.5 gola @ 1.69
20:45 Borussia - Real Madryt over 3.5 gola @ 1.88
AKO: 3.18
buk: bah
&#39;&#39;Grad goli&#39;&#39;

Manchester City w imponującym stylu rozpoczął rozgrywki fazy grupowej Ligi Mistrzów w tym sezonie rozbijając w Rotterdamie mistrza Holandii Feyenoord aż 4:0. Czy dziś będzie podobnie?. Jestem zdania, że tak. Gospodarze od paru tygodni są w mega formie strzeleckiej. Spójrzcie sami: wygrana 5:0 z Liverpoolem, 0:4 z Feyenoordem, 0:6 z Watford, 1:2 z West Brom i w ostatni weekend wygrana 5:0 z Crystal Palace. Plan Guardioli na tą drużynę w końcu zaczął działać, a efektem tego są tak dobre wyniki. Jestem również zdania, że gości stać na trafienie chociaż jednej bramki. Szachtar to nie są ogórki, a zespół, który regularnie co roku możemy oglądać w LM. Dziś jednak będą musieli się sporo natrudzić aby zatrzymać rozpędzoną lokomotywę Guardioli. Na koniec chcę dopisać, że gospodarze dziś prawdopodobnie bez Benjamina Mendy, nie zagrają również Ilkay Gündogan i Vincent Kompany.
Drugie spotkanie to pierwszy z hitów drugiej kolejki LM. Borussia nie ma się czego obawiać przed tym spotkaniem, bowiem Real od kilku sezonów nie wygrał na boisku w Dortmundzie. Wszyscy w zespole gospodarzy gotowi są na wojnę, a trener Bosz zapowiada, że w tym roku są w stanie zakończyć dominację hiszpańskich zespołów. Z tymi słowami się trochę pospieszył bowiem Borussia przegrała pierwszy mecz z Tottenhamem i dziś stoi pod ścianą. Jest to kolejne spotkanie gdzie spodziewam się gradu goli. Real w lidze może nie zachwyca, ale jak ktoś wspomniał na forum w lidze mistrzów jest to całkiem inna drużyna. Dziś myślę, że będzie podobnie. Brak Benzemy z pewnością nie jest tu żadnym osłabieniem gdyż francuz czasami przechodzi samego siebie. Do gry ma być zdolny Kross, który normalnie trenował z drużyną. Gospodarze po porażce z Tottenhamem złapali wiatru w żagle rozbiając Koln 5:0, Hamburger SV 0:3 oraz 6:1 Monchengladbach. Świetną dyspozycję potwierdza Aubameyang, lecz to nas nie powinno dziwić. Spodziewam się kolejne świetnego i szybkiego widowiska. Gdy obejrzymy skróty poprzednich starć obu drużyn to zobaczymy, że tempo w tamtych spotkaniach było zabójcze. Dziś liczę, że będzie podobnie, że my kibice się nie rozczarujemy, a to spotkanie po raz kolejny przejdzie do historii futbolu.


Liverpool
Kadra:
Karius, Mignolet, Ward
Lovren, Klavan, Moreno, Robertson, Matip, Flanagan, Alexander-Arnold
Wijnaldum, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Can, Coutinho
Firmino, Salah, Sturridge, Mané, Solanke
Spartak

Monaco
GOALKEEPERS
Benaglio, Sy
DEFENDERS
Glik, Jemerson, Jorge, Raggi, Sidibé, Touré
MIDFIELDERS
Fabinho, Lemar, Moutinho, Rony Lopes, Tielemans
FORWARDS
Baldé, Carrillo, Diakhaby, Falcao, Ghezzal, Jovetic
Porto
The following players travelled to France: Casillas, José Sá (goalkeepers); Ricardo, Maxi Pereira, Felipe, Marcano, Reyes, Alex Telles, Layún, Danilo, Óliver, Herrera, Sérgio Oliveira, Otávio, Brahimi, Corona, Hernâni, Marega, Aboubakar and Soares.

Borussia Dortmund:

Bürki – Piszczek, Sokratis, Bartra, Zagadou – Sahin – Castro, Götze – Yarmolenko, Aubameyang, Philipp
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Toljan, Toprak, Weigl, Kagawa, Dahoud, Pulisic
Zagrożeni absencją: Brak
Nie zagrają: Schmelzer, Reus, Guerreiro, Schürrle, Rode, Durm
Trener: Peter Bosz
Real Madryt:
Navas – Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Nacho – Casemiro – Modric, Ceballos – Isco – Bale, Cristiano Ronaldo
Ławka rezerwowych: Casilla, Achraf, Tejero, Asensio, Llorente, Lucas, Mayoral
Zagrożeni absencją: Kroos
Nie zagrają: Benzema, Kovacić, Hernández, Marcelo, Vallejo
Trener: Zinédine Zidane
Arbiter: Björn Kuipers (Holandia)
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Monaco over 1,5 gola @1,82
Monaco u siebie bardzo bramkostrzelne, dwie powinny spokojnie strzelić. Porto nie jest aż tak mocne moim zdaniem. Uważam że przyjście Joveticia to strzał w dziesiątkę. Kolejny świetnie technicznie wyszkolony gracz, idealny do pary z Falcao. Wydawało się że Monaco będzie słabsze niż rok temu lecz nic z tych rzeczy. Porto moim zdaniem głównym kandydatem do ostatniego miejsca w tej grupie.
 
R 54

redlucas

Użytkownik
Ja byłym ostrożny w graniu overów w meczu City. Ja ten mecz widzę trochę inaczej.
Owszem, City jest w niesamowitym gazie, bije wszystkich bardzo wyraźnie, a do tego trzyma jeszcze grę w deffie. Tylko niektórzy zapominają o jednym bardzo ważnym fakcie. W weekend City gra na wyjeździe z Chelsea. Nie muszę chyba mówić, co to oznacza. Sądzę, że City będzie chciało, jak najszybciej rozstrzygnąć ten mecz przy możliwie najmniejszym nakładzie sił.
Na pewno zobaczymy kilka zmian w wyjściowym składzie. Na pewno przy korzystnym wyniku Pep będzie ściągał swoich najlepszych grajków, a też grający zawodnicy będą sobie zdawać sprawę, że zaraz Chelsea i nie będą forsować nadto tempa. Tak ja widzę ten mecz i pograłem coś takiego:
Under 4,5 gola w meczu @1,45✅
City/City @1,5⛔

LVBet
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kursy na każdy z moich betów jest z wczoraj, gdy grałem ten kuponik, więc teraz mogą się troszeczkę różnić. Koguty lecą na Cypr bez paru ważnych elementów pierwszego zespołu jak Alli, Eriksen, Dembele czy Verthongen. Są to ogromne straty, a brak Duńczyka może poważnie odbić się na ilości sytuacji jakie będzie miał Kane. Wydaję mi się jednak, że różnica między oboma drużynami jest tak duża, że nawet taki Sissoko czy Winks będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności. Do tego w przodzie jest Kane i Son, którzy świetnie wyglądali w spotkaniu z BVB. Do tego Anglik ewidentnie wysłał oświadczenie, że ma zamiar walczyć tutaj o koronę króla strzelców. Dzisiaj to on musi być liderem na całym boisku i poprowadzić swoją ekipę do wygranej. Wysoki kurs na handi, bo tutaj wszystko zależy kiedy padnie pierwsza bramka. Spodziewam się dominacji gości przez całe spotkanie i spokojnej wygranej 2/3-0.

Tottenham (-1.5) - 1.8/milenium

Wiele o tym spotkaniu zostało napisane. Moim zdaniem podany niżej bet to idealny becik na to spotkanie. Real mimo, że &quot;bez formy&quot; to w Lidze Mistrzów to zupełnie inna drużyna. Obie ekipy potrafią strzelać a H2H daję nam prawie zawsze BTTS. Kursy 1x2 są wystawione poprawnie, a sam spodziewam się bramkowego remisu. Goli tutaj może być sporo, bo obie ekipy mają kim straszyć w przodzie. Do tego BVB ma nóż na gardle, bo porażka dzisiaj stawia ich w trudnej sytuacji w grupie. Kartki chyba też do gry, ale wybrałem BTTS i brak porażki Realu. 1-1 czy 2-2 wydają się najbardziej możliwe.

Real lub remis i BTTS - 1.86/milenium
Chciałem iść w grubo bramki LFC, ale kursy zostały już tak zbite, że aż szkoda gadać. Początkowo niektóre buki dały 2.25 na ekipę Kloppa. Teraz jest to 1.7, więc poza wygraną podpieram się przynajmniej 2 golami w spotkaniu. 10 stopni dzisiaj w Moskwie, więc bez szału ale jeszcze znośnie nawet dla takich &quot;ciepłolubnych&quot; zawodników jak kwartet ofensywny Liverpoolu. Dzisiaj Mane/Cou/Salah/Firmino mają wystąpić od początku. W takim zestawieniu jeszcze nie widzieliśmy składu &quot;The Reds&quot;, a w mojej opinii jest to kwartet, który może pokonać każdą obronę na świecie, a tym bardziej ekipy Spartaka, która w tym sezonie gra strasznie średnio. Dla mnie tutaj szykuję się wysoka wygrana LFC, ale 2-0/1 to obowiązek.

Liverpool i over 1.5 gola - 1.91/milenium
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
26.09.2017 g. 20.45 Apoel - Tottenham
Typ: 2 + under 3,5
Kurs: 1,88
Marathon
Stawka 5j

Kurs na Anglików śmieszny, w handicap się nie pcham bo to mecz wyjazdowy i różnie może być. Real mimo 27 okazji bramkowych strzelił tylko 3 bramki na Bernabeu. Zapewne na Cyprze będzie jeszcze trudniej nastrzelać worek bramek.
Uważam że Tottek to wygra, nie wiem w jakim stosunku, ale różnica klas jest na tyle duża że nie powinno być tutaj niespodzianki. Mój typ 0-2
--------------------------------------------------------------------------------------------------
26.09.2017 g. 20.45 Besiktas- Lipsk
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,40
Pinnacle
Stawka 7j

Tutaj jak dla mnie błąd buka, Turki u sienie zawsze robią kocioł i gra się trudno na tym terenie. W ubiegłym sezonie nie poradziło sobie tam Napoli czy Benfica. Zespół z Lipska to żółtodziób w Lidze Mistrzów, nie są moim zdaniem przyzwyczajeni do gry co 3 dni, a to daje w kość. O Turkach pisałem 2 tygodnie temu, mają kilka Nazwisk z bogatą karierą, mimo że lata lecą ale nie lekceważyłbym takich zawodników jak: Negredo, Babel, Quaresma, Lens, Adriano, Medel, Pepe.
Lipsk przegrał wyjazdy w Schalke i Augsburgiem w lidze, więc nie sądzę aby poradzili sobie na Tureckiej ziemi.
1 DNB po 2,40 biorę w ciemno.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
26.09.2017 g. 20.45 Dortmund- Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,40
Tempobet
Stawka 4j

Stawka niska bo mecz wysokiego ryzyka, ale uważam że Real ma na tyle potencjału aby wygrać to spotkanie, z bądź co bądź przeciętną Borussią. Ktoś powie że wygrali 5 z 6 meczy w lidze z bilansem 19-1, tylko z kim grali??? Wolfsburg początek sezonu bez formy, Herta na wyjazdach słaba, remis z cieniutkim Freiburgiem, o Koeln to szkoda pisać, HSV też nie jest to szczyt tabeli i M&#39;Gladbach z której co rok odchodzą ważni zawodnicy.
Moim zdaniem Real to Real, i należy oddzielić ligę od ligi mistrzów, zupełnie inna motywacja i inne pieniądze. Zresztą Real ma czasem problemy z koncentracją ze słabymi zespołami. Uważam że królewscy wyjdą zmobilizowani na 100% i na pewno nie będą odstawać od BVB, która formę strzelecką ma wyborną.
Przed rokiem Real też miał słaby początek, BVB też była w gazie i co? BVB wymęczyło remis w 87 minucie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
26.09.2017 g. 20.45 Monaco- Porto
Typ: 1
Kurs: 2,23
Tempobet
Stawka 8j

Jak dla mnie bet dnia, Porto lata świetności ma juz za sobą. W lidze portugalskiej zazwyczaj top 3, ale na LM to za mało. Monaco mimo mocnej letniej wyprzedaży gdzie odeszło kilku kluczowych zawodników radzi sobie całkiem nieźle. Szczególnie na własnym stadionie są piekielnie groźni. Porto z kolei wyjazdy miewa kiepskie, zresztą przegrali nawet u siebie z Besiktasem.
Uważam że podopieczni Jardima powinni po ciekawym spotkaniu ograć zawodników z Portugalii.​
W kwestii uzupełnienia:
Uważajcie na Tottenhham, warto tam moim zdaniem grubiej wejść w under, gdyż Tottki zagrają bez dwóch kluczowych playmakerów Aliego i Eriksena. Poza tym zabraknie również Dembele, który zasuwa ostro w pomocy. Nieobecni są równiez Rose i Lamela. Atak w dość eksperymentalnym zestawieniu Kane, Llorente, Son. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno nie pchałbym się w jakieś handicapy na Anglików.
Odnośnie spotkania Monaco z Porto, uważam że można pokusić się o wszelkie overy i BTS. Monaco u siebie strzelać potrafi, a do składu gości wraca Aboubacar- najlepszy strzelec zespołu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do klubów angielskich pokazały w 1 kolejce niezłą jakość, ale czy już można im na tyle ufać, aby ładować swoje pieniądze ? W moim przekonaniu nie. Pamiętajmy, że w Rosji zawsze ciężko się gra europejskim klubom. To jest inna strefa klimatyczna. Długi lot, słabe hotele... Pamiętacie jak Bayern, który wtedy wymiatał przegrał zdaje się z Szachtarem ? Jak by Spartak miał być tak słaby buki by wystawiły kursy na poziomie 1,30, a nie 1,56. Myślę, że Totenham i City ogarną, ale osobiście nie gram (jeszcze) żadnego angielskiego klubu. Już w życiu za dużo razy traciłem przez nich kasę.
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Co do kartek to zastanowił mnie kurs że Maribor zbierze więcej żółtych kartek. Kurs 5.0 na fortunie o_O

Ale łobuzy już zmienili na 1.40
W totolotku zrobili lepszy numer(niestety już cofneli) bo dali 8.50 na Maribor a 12 na to że będzie po równo. Jak myślicie zrobią zwrot czy dadzą wygrać ?
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
tak lepiej ????
a co do gry angielskich klubów to moim zdaniem problemy może mieć Liverpool, strasznie nie równo grają. Potrafią zdobyć bramkę po pięknej akcji żeby zaraz stracić po babolu w obronie (ostatni mecz z lisami w lidze).
Siła ofensywna jest ale wykończenie często szwankuje. Koguty według mnie mają szanse nawet wyjść z tej grupy. Zaskoczyli mnie w meczu 1 kolejki, zagrali bardzo dojrzale i widać że ten zespół doskonale się rozumie. Zagrają trochę osłabieni ale muszą zagrać o pełną pulę; 6 punktów po dwóch spotkaniach w tej grupie to dobry start.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
w LSbet są pojedynki do grania tak samo jak w Fortunie i zastanawia mnie granie na Napoli w starciu z City.
Nie oszukujmy się Szachtar&gt;Feyenoord, tym bardziej,że fajnie się zaprezentowali u siebie w meczu z Włochami.Wiadomo takie drużyny lubią grać u siebie, teraz Holendrzy którzy zostali zmasakrowani na swoim stadionie z City grają z Napoli u siebie a Szachtar jedzie na Etihad Stadium. Mając w głowie weekendowy mecz z Chelsea nawet przy korzystnym wyniku nie powinni ciągle napierać. Nie wydaję mi się,żeby to był łatwy mecz dla Obywateli także ze względu na duże doświadczenie graczy z Ukrainy. Mają 3 pkt, szanse na wyjście z grupy także są, no zobaczymy. Liczę na strzelaninę w Neapolu i jakieś 2:0 dla Citizens maksymalnie.
Pojedynek Napoli-City 1 2.10 LSbet
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Apoel Nicosia - Tottenham win Tottki @ 1.40 / fortuna
Tottki co tutaj dużo mówić sa znacznie mocniejszym zespołem. Druzyna budowana kolejny sezon bez strat kadrowych w okienku transferowym. Wyniki na pewno znacznie lepszye od gospodarzy. Nastorje sa na pewno bardzo dobre tym bardziej, że w pierwszje kolejce ograli BVB 3-1! APOEL w lidze nie radzi sobie zbyt dobrze. Nie wygrali od dwóch kolejek, a w pierwszje rundzie zanotowali wysoką porazkę z Realem.
Monaco - Porto
Pierwsi bramkę - 1
over 2.5
1.80 / fortuna
Styl gry Monaco każdy zna. Ofensywa, ofensywa, ofensywa. Są nastawieni na atak i w tym elemencie czują się bardzo dobrze. Nie da się ukryć, że wolą atakować niż się bronić. I można być pewnym, ze tak samo będzie również i teraz. Gdzie to od pierwszej minuty na bramkę rywali rzucą się piłkarze z KSięstwa. Porto owszem wygrywa regularnie swoje mecze. Jednak co istotne w tym wszystkim regularnie tracą bramki. I to warto jest podkreślić z kim Rio Ave czy Portimonese, a co tutaj dużo mówić to nie są żadne potęgi. W dodatku przegrali pierwszy pojedynek z Besiktasem 3-1.
Man City -Shakhtar Donetsk
City -1.5 @ 1.50 // Totolotek
Nie ma co tutaj zbyt dużo pisać. Bowiem faworytami tego spotkania zdecydowanie są gospodarz ei nie powinni mieć tutaj żadnych wiekszych problemów z wygraną. Są o dwie - trzy klasy lepsi od rywala. Grają u siebie. Nastroje są bardzo dobre po ostatnich meczach więc nie powinni mieć zbyt dużych problemów, aby siegnąc po wygraną.
Napoli - Feyenoord i Sevilla - Maribor
Szedłbym tutaj w stronę gospodarzy. Sa zdecydowanymi faworytami swoich spotkań. Przede wsystkim Sevilla, która chce awansować do kolejnej rundy to taki mecz z Mariborem bez żadnego &quot;ale&quot; musi wygrać i to bardzo pewnie.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Nastał czas żniw dla Januszów w lidze mistrzów.
Najlepsze ekipy z najlepszych lig dziś wyprzedzają resztę drużyn z reszty lig jak nigdy wcześniej. Składaki z faworytami, szczególnie w tej fazie ligi mistrzów, szczególnie w pierwszych kolejkach to biznes jak się patrzy.
Liverpool x2 + MU x2 + Napoli + Juventus + (Bayern/PSG over1.5 w obu połowach - NIE)
milenium 2,3 -na czysto kurs 2.0

(a jednak boję się Tottenhamu z tymi absencjami, i boję się City -troszkę im może palma odbić po ostatnich wynikach)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, kilka osob tu przedatawia kolege Aboubacara, ze niby wraca i bedzie zagrozeniem, pamietajcie, ze ten typ to potrzebuje kilku setek zeby cokolwiek strzelic, a nie sadze, ze Monaco pozwoli Porto do tylu okazji bramkowych.
Grajac na Besiktas uprzedzam, ze maja ostatnio napiety terminarz, 2 skladow to oni nie maja rownorzednych, w weekend mieli bardzo wyczerpujace derby z Fene gdzie polegli 2-1, bardzo ostry mecz, 5 czerwonych kartek.
Pozdrawiam
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Uważać na Real. To w pierwszej kolejności. Nie wiem czy ktokolwiek z tego forum może równać się z moją wiedzą na temat RM, skoro spokojnie od 10 lat oglądam 45+ spotkań, no ale nie to jest meritum. Real nie wygrał nigdy oficjalnego meczu w Dortmundzie, bywały czasy lepsze - jak chociażby faza pucharowa sezonu 13/14, gdzie Real jechał jak walec, a i tak nie udało się wygrać (porażka 0:2). Dokładnie rok temu - bez jednego dnia - spotkaliśmy się w Dortmundzie. Wówczas w zespole Królewskich nie było aż tylu zawodników pod formą, co dziś, z kolei Borussia nie pokazywała pełni potencjału, jaki posiadała, który wykrzesał z nich Peter Bosz. Nawet wtedy nie udało się dowieźć zwycięstwa, gdy w 88. minucie bramkę zdobył Schurrle.
To nie jest moment, aby grać na Real. Mikrocykle były ewidentnie przygotowywane na Superpuchary, gdzie Real był tym samym walcem, co w końcówce sezonu 16/17. Ze wszystkich wpadek Realu w tym sezonie na pewno można usprawiedliwić tą z Valencią - wówczas gra wyglądała wciąż na wysokim poziomie, szybkie tempo i wiele okazji podbramkowych, zabrakło jedynie skuteczności ze strony Karima Benzemy, który ponosi całą winę za utratę dwóch punktów. Co innego miało miejsce z Levante i Betisem - tryb ekonomiczny przez 3/4 spotkania, po czym próba wrzucenia wyższego biegu, aby rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Sęk w tym, że zawodnicy są obecnie pod formą i nie wszystko wychodzi tak, jakbyśmy chcieli, w sposób, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Brak sytuacji i poleganie na dośrodkowaniach - to dziś cechuje Real Madryt. Powody w zasadzie są dwa - Real Madryt od dłuższego czasu gra bez skrzydłowych. Zidane dawno temu zorientował się, że nie posiada skrzydłowych, którzy byliby w stanie wygrać pojedynek 1vs1 i zrobić przewagę w bocznym sektorze. Kontuzja Bale&#39;a w trakcie zeszłego sezonu jedynie pomogła przejść z formacji 4-3-3 na 4-3-1-2 z dwójką napastników. Co za tym idzie - kluczową rolę odgrywają boczni obrońcy, którzy w istocie bocznymi obrońcami nie są - jak spojrzycie na średnie pozycje w meczu dojdziecie do wniosku, że Marcelo i Carvajal to skrzydłowi. No i właśnie - obaj są w słabej formie - &quot;słaba forma&quot; to taka &quot;średnia&quot; ich dyspozycji, gdyż Marcel - dzięki swoim umiejętnościom technicznym wciąż potrafi wygrywać pojedynki, ale jeśli chodzi o przygotowanie czysto fizyczne - to wciąż nie to. Zresztą, Marcelo dzisiaj nie zagra, jego miejsce zajmie Nacho, więc lewa strona będzie w zasadzie bezużyteczna. To znaczy - Nacho to świetny role-player, zawodnik, jakiego życzę w każdym zespole, ale... jest prawonożny i na lewej stronie nie gwarantuje niczego specjalnego, poza tym, z czego wywiązuje się w pełni - spokojem w defensywie. Patrząc na drugą stronę - Carvajal jest w formie TRAGICZNEJ, BEZNADZIEJNEJ, FATALNEJ. Nie ma na niego określeń i w zasadzie ciągnie się to od samego początku sezonu, gdyż nawet w Superpucharach był najgorszym zawodnikiem w zespole. Z Betisem to już przeszedł samego siebie i Zidane dzwonił nawet do mnie, żebym się przebierał, ale nie było mnie w okolicy. Z całym przekonaniem twierdzę, że obecnie wychodzić powinien Achraf, może nie na Borussię, ale takie mecze, jak ten z Levante czy Betisem powinny być testem wstępnym, czy można próbować go na Signal Iduna Park. Błędy techniczne Carvy to jego problem w zasadzie od zawsze, ale teraz jest źle, jak nigdy pod tym względem - wygląda jak gość wyjęty z Ekstraklasy. Błędy w kryciu, zapomina o swoich zawodnikach, jakieś podania do przeciwników, generalnie dramat. Druga kwestia, o której chcę napisać to Isco i Asensio - obaj, niestety, nieco spuścili z tonu względem końcówki zeszłego i początku obecnego sezonu i znajdują się pod formą, co za tym idzie - nie ma za bardzo łącznika między pomocnikami a napastnikami - Modric to za mało. Co za tym idzie - zamiast prawdziwego Blitzkriegu, do którego przyzwyczaił nas Zidane, czyli ataku zewsząd - ze skrzydeł, środkiem, w powietrzu, po dośrodkowaniu, po prostopadłym podaniu... obecnie Real Madryt polega na wrzutkach.
W zasadzie w ekipie Królewskich nie ma zawodnika, o którym z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest w formie. Ronaldo nieco przyhamował, Kroos po urazie z Betisem zagrał beznadziejnie, Casemiro wydaje się być nieco wolniejszy, trochę wóz z węglem, Ramos biega po całym boisku i gubi krycie... no generalnie nie jest dobrze.
W Borussii zupełnie inna sytuacja - Peter Bosz tchnął w tę drużynę nowe życie. Jestem trochę zaskoczony, bo mocno nie doceniałem tego trenera. Widać pomysł na grę, przeciwników w Bundeslidze wręcz miażdżą, przypomina się trochę Borussia Kloppa - potrafią dominować piłką, ale jest mnóstwo ataków bezpośrednich, nie ma zbędnego wstrzymywania gry, z czym Real Madryt zawsze miał problem. Mimo wszystko BVB nie jest pozbawione wad - jak wiem z opinii kibica Borussii - &quot;mamy dziurawą obronę i to cud, że straciliśmy jedną bramkę w lidze&quot; - co za tym idzie - spodziewa się otwartego meczu i wymiany ciosów.
Oczywiście Real Madryt to zupełnie inna drużyna w Lidze Mistrzów, zupełnie inna drużyna na wyjazdach, niż na Santiago Bernabeu, co jest swoistym paradoksem, ale na dzień dzisiejszy to są jedyne argumenty po stronie Realu. Oczywiście rozumiem ludzi, którzy każdy kurs powyżej 2+ uważają za value na Real Madryt, to zrozumiałe, ale z perspektywy osoby, która śledzi ten klub w zasadzie 24/7 - nie sądzę, aby to było najlepsze rozwiązanie. Borussia ma także więcej do stracenia niż Real, każda strata punktów, a już na pewno porażka mocno komplikuje sprawę po przegranej na Wembley.
Co mogę wam zaproponować? Over bramek i over rogów. Wynik 2:2 jak ten z zeszłego roku wydaje się być mocno prawdopodobny i kursy, jakie spotykam (okolice 1,9) wydają się być po prostu za duże, a sam wystawiłbym coś koło 1,75-1,8. Co do rogów - Borussia nabija ich mnóstwo w meczach domowych, podobnie jak Real, którego jedynym pomysłem na grę - jak już wspominałem - są wrzutki. Standardowa linia to o11,5 ale szczerze? Spodziewam się nawet 14-15 rzutów rożnych. No i jak macie gdzieś kartkę Carvajala po dobrym kursie to brać śmiało.
Borussia Dortmund - Real Madryt
over 3,5 @ 1,98
over 11,5 rzutów rożnych @ 2,1
Carvajal kartka @ ?

1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom