>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [26.09.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
konrad313 46

konrad313

Użytkownik
Osobiście omijałbym szerokim łukiem granie na koguty. Ta drużyna kompletnie nie potrafi grać z murarzami. W poprzednim sezonie udawało się wciskać te bramki, o tyle w tym sezonie już nie jest tak kolorowo(Swansea, Burnley, nawet Newcastle, tam dopiero czerwona kartka pomogła[niewymuszona przez jakąś akcje, a przez głupotę Shelveya]). Bez Eriksena i Dembele ten mecz będzie po prostu nie do oglądania. Nie będzie kto miał piłki podać inaczej niż wszerz . Mam cichą nadzieje, że uda się zdobyć 3 pkt Tottenhamowi, ale wiem, że jak już to po przebłysku Kane&#39;a, albo Son&#39;a, na innych zawodników nie liczę. Aurier fajnie się prezentuje, ale jego dośrodkowania wołają o pomstę do nieba, Winks nie przekonuję mnie osobiście, Davies poczyna sobie trochę w ataku, ale jego wejścia ofensywne są pokraczne( jak dochodzi już do boku to wycofuje się i oddaje piłkę z powrotem do tyłu, Siusioko to jest kompletne nieporozumienie i żałuje, że nie udało się go sprzedać w tym okienku, mamy jeszcze Dier&#39;a, ale on może zaskoczyć tylko przy rzucie wolnym lub ewentualnym strzale z dystansu o ile dostanie okazje. Dla mnie ten mecz to maksymalnie 2 bramki.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Jak dla mnie te kursy na Lipsk są zbytnio zaniżone. Oczywiście RB to nadal mocna drużyna ale nie zapominajmy kilku kwestii. Są nowicjuszami w LM ten pierwszy mecz z Monaco był średni w ich wykonaniu. Lipsk nadal ma potencjał ale nie jest już aż taki jak w poprzednim sezonie. Rywal Besiktas Turcja teren piekielny. Piszecie że, Besiktas miał ciężki mecz w lidze Lipsk także grało w sobote. Wg mnie Besiktas tego meczu nie przegra
Besiktas 1x 1,66@
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
BvB - RM
Łukasz Piszczek kartka @ 7.0 WH (unibet ledwo 4 z hakiem) Gosc wogole niewidoczny,powinien gdzieś w e-klapie grac ;P
Pany co ja kurs widzę.Piszczka każdy zna, prawy obrońca Borussi,dziś stawi czoła Isco,Bale,Asensio czy Krystynie.Bardzo szybcy zawodnicy wiadomo. Łukaszowi często zdarzają mu się błędy, będzie się musiał ostro starać,żeby nadążyć.Póki co w lidze czyste konto, ale to lepiej dla kursu.
Pzdr
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Osobiście interesuje mnie Besiktas oraz Celtic. Połączone drużyny w kuponie i kurs wychodzi bardzo dobry. Niestety niewiele wiem o tych drużynach. Niektórzy idą w stronę Besiktasu i Celticu. Czy warto?
Besiktas kojarzy mi się ciągle z LE a nie LM. Wygrali jednak z Porto na wyjeździe gdzie Porto było faworytem. Za to pisaliście, że Anderlecht słaba forma itd. Ja zauważyłem, że jakiś tam ???? obrońca dostał w pierwszej kolejce LM czerwoną kartkę więc go nie będzie w jutrzejszym spotkaniu. Nie wiem jednak czy to wiele zmienia. Nie wiem tez czy warto zaryzykować w te drużyny i połączyć je. Wyjdzie kurs 9.88 w Fortunie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Niewiele czasu pozostało do meczów, więc przepraszam, że bez analizy ale chciałbym podzielić się swoimi typami.
Wszystkie poniższe opcje puściłem w 1xbet w różnych konfiguracjach (single/duble).
  • Besiktas vs RB Lipsk - powyżej 2.5 gola w meczu - 1,83⛔
  • Besiktas vs RB Lipsk - powyżej 2.5 gola w meczu + BTTS - 2,00⛔
  • Besitkas vs RB Lipsk - oby dwie drużyny nabiją powyżej jednego kornera w każdej z połów - 3,14⛔
  • Napoli vs Feyenoord - 1 wygra - 1,15✅
  • Napoli vs Feyenoord - 1 wygra oraz strzeli powyżej 1,5 gola - 1,17✅
  • Monaco vs Porto - 1 wygra - 2,07⛔
  • Spartak vs L&#39;pool - 1 wygra (handicap +2.5) - 1,27✅
  • Spartak vs L&#39;pool - 1 wygra (handicap +1.5) - 1,66✅
  • Apoel vs Tottenham - BTTS - 2,07⛔
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Borussia - Real | Real wygra i over 3,5 goli w meczu @4,10 ( nie dawno jak podawałem w typach dnia było 4,25) Fortuna ✅ ✅
Totki win @1,43 ✅
Besiktas lub remis @1,59 ✅
@2,27 Fortuna ✅
Monaco - Porto | Monaco wygra + over 1,5 goli w meczu @2,49 ⛔
Napoli - Feyenoord over 3,5 @1,83 ✅
@4,56 Fortuna ⛔

Analiza do 1 typu w Typach Dnia,
Pierwszy dubel to dla mnie prosta sprawa, Totki może i męczą się ze słabszymi, dzisiaj może być podobnie bo APOEL potrafi się bronić długo, ale popełniają błędy pod większą presją i ten mecz Anglicy po prostu muszą wygrać.
Besiktas to solidna drużyna, już z Porto pokazali na wyjeździe 3-1, Lipsk według mnie nie powala grą na kolana i w ogóle nie widzę dzisiaj w nich faworyta, nawet można próbować Besiktas DNB.
Jeżeli chodzi o drugi dubel Monaco solidna obrona, z przodu Falcao i według mnie u siebie spokojnie 3 punkty ze słabym Porto, a over dla większego kursu, nie sądzę żeby wygrali minimalnie 1-0, nawet próbować można z 2,5. Natomiast Napoli po ostatniej wpadce musi się zrehabilitować. Myślę że może to spokojnie zrobić, bo Feyenoord prezentuje się przeciętnie. W lidze wygrywają ale męczą się okropnie, z City polegli aż 0-4. Chociaż potrafią strzelić gola, a Napoli już z Szachtarem pokazało że ich gra jest nie spokojna i robią mnóstwo błędów, również w lidze Włoskiej.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Monaco vs Porto. Monaco 2.15 efortuna
Jak dla mnie kurs bomba. Porto to juz nie ta siła co kilka lat wstecz, grają tragicznie, widać,ze portugalska piłka zlapala jakis kryzys. Monaco mimo,ze sprzedalo Mbappe i jeszcze paru grajkow, radzą sobie swietnie. U siebie napierają na każdego. Dla mnie nie ma innej opcji jak wygrana lepszej ekipy jaką jest Monaco na tą chwilę. Powodzenia.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
As Monaco - Fc Porto
No właśnie sama jedynka na Monaco wydaje się promocją. Ja uderzyłem w handicap -1 (4.0 na fortunie) wydaje mi się że są wstanie wygrać dwoma bramkami. Lemar powinien dziś już zagrać także siła w ataku większa.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie Apoel-Tottenham
Typ: over 2.5
Kurs 1.86
Buk Fortuna
Analiza: Cypryjski Apoel na swoim stadionie w tej kolejce piłkarskiej Ligi MIstrzów podejmował będzie ekipę Tottenhamu Londyn, ekipa przyjezdnych juz przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego że grała będzie na wyjeździe, goście obecnie znajdują się w bardzo wysokiej dyspozycji, w pierwszym spotkaniu na swoim stadionie bez większych problemów poradzili sobie z zespołem Borussi Dortmund i goście teraz mają szanse na zdobycie kolejnego kompletu punktów, tym bardziej iż grać będą z najslabszym zespołem w tej grupie, Apoel natomiast w pierwszym spotkaniu przegrał na stadionie Madryckiego Realu 0:3, moim zdaniem gospodarze będą mieli spory problem żeby w tej fazie grupowej poszukać chociażby jednego punktu, bowiem ich grupa jest dosyć mocna i każda z ekip jest poza zasięgiem zespołu z Cypru, który nawet w lidze na swoim stadionie czasem popełnia wpadki, goście natomiast w poprzednich 10 spotkaniach wyjazdowych licząc wszystkie rozgrywki wygrali 8 razy i zanotowali 2 porażki, myślę że jak na spotkania z takimi zespołami jak : West Ham, Everton,Newcastle, PSG to wyniki są satysfakcjonujące i tutaj goście powinni od pierwszych minut zaatakować ekipę z Cypru, mój typ na to spotkanie to wynik 0:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tej rywalizacji liczę iż gospodarze nie zdobędą nawet jednego gola.
 
bukowski. 3

bukowski.

Kombinator
Manchester City - Szachtar Donieck
Manchester City -2.0 @1.88 Pinnacle
Spartak Moskwa - Liverpool
Liverpool -1.0 @1.98 Pinnacle
Borussia Dortmund - Real Madryt
Borussia Dortmund 0.0 @2.12 Pinnacle

Manchester City to specjaliści od pogromów w tym sezonie. Ich ostatnich 5 wyników to: 5:0, 4:0, 6:0, 2:1, 5:0. Przeciwko drużynom o podobnym lub większym potencjale od Szachtara. Oni w każdym meczu są naładowani. Każdy chce udowodnić, że należy mu się pierwszy skład.
Liverpool ostatnio przerwał złą passę bez zwycięstwa. Pora na zwycięstwo w lidze mistrzów. Już w pierwszym meczy z Sevillą pokazali, że są lepsi, ale niewukorzystany karny i błędy w obronie dały Sevilli remis. Uważam, że Spartak to rywal niełatwy, ale skoro Liverpool dał radę Hoffenheim to da rade Spartakowi.
Real Madryt zalicza właśnie dołek formy. I nie jest to kwestia jednego czy dwóch spotkań, oni już o kilku tygodni grają słabiutko. Myślę, że jest to przemyślana taktyka Zidana, żeby forma przychodziła stopniowo i wróciła na wiosnę. Sytuacja wymarzona dla Borussi, która zawsze była dla Realu trudnym rywalem, a spotykali się ostatnio w LM dosyć często. Borussia u siebie zawsze potrafiła się Realowi postawić. Ponadto zaczęli ten sezon bardzo mocno. Są w gazie i mają szansę nawet tu wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
eco 388

eco

Użytkownik
Borussia Dortmund - Real Madryt 2.3 (gdziekolwiek)
Borussia musi wygrać, presja po ich stronie, remis i mają 1 punkt po 2 kolejkach w grupie śmierci. W poprzednich latach wyglądało to zupełnie inaczej w ich konfrontacjach z Realem, Borussia występowała w roli kogoś kto może sprawić niespodziankę. Real niby bez formy a stwarza średnio więcej sytuacji (i oddaje więcej strzałów) niż w poprzednim sezonie. Na papierze miazga, gówniarze kontra wytrawni piłkarze. Spokojne zwycięstwo Realu.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Spartak Moskwa - Liverpool
Typ : BTS / 1,61 / WilliamHill
Wynik : 1:1

Jak patrzę na tą kolejkę to pierwsze mi się co rzuca w oczy to meczu drużyny prowadzonej Kloppa. Liverpool to drużyna nastawiona na atak, w końcu wrócił Coutinho, to dzięki niemu w głównej mierze The Reds ograli Lisy w lidze 2:3, piękna asysta, piękna bramka z wolnego, dodajmy do tego szybkiego Salaha(który świetnie się wkomponował w drużynę) plus Mane na skrzydłach, myślę, że Liverpool spokojnie dzisiaj coś strzeli, zresztą, oprócz meczu z City, który źle się ułożył i ostatnio meczu w pucharze Anglii, ale tam drużyna inna niż zwykle, plus mało kto tamten puchar traktuje poważnie, i raczej jak z niego się odpada, to nikt w Anglii nie robi sensacji, to Liverpool w tym sezonie zawszę w meczu to jedną bramkę wciśnie przynajmniej. Gorzej jest z obroną, każdy kto śledzi poczynania Liverpoolu wie o czym mówię. Rosja to ciężki teren, inna temperatura, Rosjanie będą chcieli poszukać punktów, bo wiadomo w tej grupie faworyci są dwaj, opisywane wyżej Liverpool i Sevilla, ale moim zdaniem nie są to aż tak mocne zespoły, jak powiedzmy Real,PSG,Bayern, żeby taki Spartak nie mógł realnie myśleć o zajęciu miejsca premiowanego awansem do następnej rundy. Moim zdaniem lepiej zagrać taki BTS, niż zwycięstwo The Reds po kursie 1,50. Oczywiście tutaj może się skończyć wynikiem 0-3/0-4 nawet dla gości jak będą mieli dzień, bo potencjał jest w ataku jest bardzo mocny.

Manchester City - Szachtar Donieck
Typ : 1 / 1,20
Typ : City więcej RR(-2) / 1,30

WilliamHill

Wynik :

Tutaj niema co się rozpisywać, dwa typy można spokojnie do dubla+ wrzucać, City ostatnio w gazie, Guardiola ma tylko jeden problem, na kogo stawiać. Trochę późno się do analizy zabrałem na forum, aczkolwiek trochę czasu znalazłem więc postanowiłem coś napisać. W momencie jak piszę są już składy i tak jak myślałem, od początku meczu zobaczymy duet Aguero-Jesus, do tego Sane,Silva, De Bruyne, Guardiola nie będzie ryzykował wystawiając zmienników, szczególnie że niedługo przerwa na reprezentacje. Niema co się tutaj rozpisywać, typy proste.
Dodatkowo można też spróbować większego HA na RR w stronę City -5, po kursie 2,10 warte grania lub -4 1,73, spokojnie do pokrycia przez gospodarzy.


BVB - Real
Typ : BVB + BTS / 4,00 / WilliamHill
Wynik : 1:3

Typ do grania moim zdaniem, oczywiście za niższą stawkę niż normalnie, bo wiadomo to jest LM, i to jest Real, jestem fanem Realu, ale jednak tutaj widzę 2:1 dla BVB, Real ciężko wchodzi w sezon i tak można powiedzieć że LM i Liga to dwie inne sprawy, ale fakty są faktami i nimi raczej trzeba się kierować, a co do faktów to one są bezdyskusyjne, Real jest bez formy, 7 punktów straty do Barcy po 6 kolejkach, to mówi samo za siebie. BVB natomiast w lidze jak na razie robią swoje, w LM pierwszy mecz w plecy, ale niema tragedii, to była tylko pierwsza kolejka, w tak wyrównanej grupie wszystko jest jeszcze możliwe. Dlatego odpuszczam tutaj granie typów 1 bądź 2, stawiam w tym meczu na trochę ryzykowny typ za mniejszą stawkę i delektuje się widowiskiem, bo w tym momencie, w mojej opinii to BVB jest w lepszej formie, do tego dochodzi atut własnego boiska.

Monaco - Porto
Typ : BTS / 1,57 /
WilliamHill
Wynik : 0:3
Mało czasu zostało, to szybko, ten typ intuicyjnie. Porto wpadka w pierwszym meczu, w tak wyrównanej grupie trzeba w każdym meczu walczyć, każdego stać na awans. Monaco remis w pierwszym spotkaniu. Moim zdaniem nie będzie tutaj kalkulacji, oba zespoły pójdą na wymianę ciosów.

Besiktas - Lipsk
Typ : BTS / 1,65
Typ : 1DNB / 2,25
Typ : 1 lub remis / 1,57

WilliamHill
Wynik : 2:0

Gospodarze sprawili niespodziankę w pierwszym meczu, a wiadomo że lepiej im gra się u siebie, Turcja to ciężki teren, szczególnie może być ciężki dla Lipska który pierwszy raz gra w Lidze Mistrzów, większe value po stronie Besiktasu i zgadzam się z graczami wyżej, popieram i gram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom