>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [27.09.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Mecz w Azerbejdżanie podobnie jak w Moskwie swego czasu już o 18, także będzie możliwość obejrzenia na spokojnie co najmniej dwóch spotkań. Kilka par mocno wyrównanych jak Basel-Benfica, Anderlecht - Celtic (wszystkie 4 zespoły zaczęły od porażki) i wisienka na torcie Atletico - Chelsea.
Mecz w Paryżu zasługuje na osobne linijkę bo to będzie bezapelacyjnie hit numer 1 tej kolejki i w sumie tej fazy grupowej bo ciężko tu znaleźć ciekawsze starcie. Neymar vs Lewandowski, filozofia Bayernu vs $$$ Katarczyków itd.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Panowie co powiecie o typie na PSG?
Kimmich na obronie to jakieś pół Lahma, akurat tam będzie miejsce na wjazdy Neymara.
Gra Bayernu jak zawsze opiera się na skrzydłach, ale tam dwa stare już dziadki.(Ribery prawdopob nie zagra)
Środek Psg też lepszy, jak Emery się zorientuje, że trzeba dać plastra Lewandowskiemu to będzie po grze.
Trio w ataku też powinno swoje zrobić.
Niby gładkie zwycięstwo PSG się szykuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie co powiecie o typie na PSG?
Kimmich na obronie to jakieś pół Lahma, akurat tam będzie miejsce na wjazdy Neymara.
Gra Bayernu jak zawsze opiera się na skrzydłach, ale tam dwa stare już dziadki.(Ribery prawdopob nie zagra)
Środek Psg też lepszy, jak Emery się zorientuje, że trzeba dać plastra Lewandowskiemu to będzie po grze.
Trio w ataku też powinno swoje zrobić.
Niby gładkie zwycięstwo PSG się szykuje.
Też tak myślę, ale liczyłem na wyższy kurs. Bayern to nie ogórki żeby dawać na nich 3,20. Myślę, że dobrym betem był by BTS albo jakiś over bo w obu zespołach całkiem dobra ofensywa, gorzej z obroną - szczególnie w Bayernie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeśli Neymar nie będzie znowu jak małpa rzucał sie do Cavaniego i udawał większego gwiazdorka niż jest to PSG powinno wygrać, lecz jeśli będą spiny to Bayern wykorzysta to ... A najlepsze/najdziwniejsze jest w tym wszystkim rola trenera... czyli ta rola jest żadna skoro On na konferencji wypowiada się... &quot;Że on nie wchodzi w to kto pierwszy wykonuje rzut wolny czy rzut karny sami zawodnicy sobie ustalają... &quot; No i oczywiście Neymar już u prezesa, żeby wyrzucili Cavaniego, szopka się powoli robi ... Myślałem, że jest On piłkarzem przez duże P a to jest tylko piłkarzyk w dodatku coraz bardziej śmieszny.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Kolega kolejny co się rzucił na fake newsa o wyrzuceniu Cavaniego? XD
Napisała to gazeta z Katalonii, ktora dalej ma bol oczu, że Neymar odszedł i cały czas chcą go obsmarować. Reszta podchwycila jakby to było info od samego prezesa.
No i polecam obejrzeć powtorke karnego, jak małpy tak grzecznie skaczą to pozdrawiam ;/
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolega kolejny co się rzucił na fake newsa o wyrzuceniu Cavaniego? XD
Napisała to gazeta z Katalonii, ktora dalej ma bol oczu, że Neymar odszedł i cały czas chcą go obsmarować. Reszta podchwycila jakby to było info od samego prezesa.
No i polecam obejrzeć powtorke karnego, jak małpy tak grzecznie skaczą to pozdrawiam ;/
Co Ty chrzanisz? Wszyscy trąbią o tej sytuacji w PSG a Ty wyskakujesz z tym, że gazeta Katalonii nie może sie pogodzić z odejściem Neymara i go obsmarowują...
Żródło gazety: L&#39;Equipe a nie gazeta z Katalonii
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja myślę, że te spory nie odbiją się na grze piłkarzy z Bayernem. Neymar już przeprosił, zjedli sobie obiadek - jest ok ???? Inna sprawa, że ja z początkowego zachwytu nad PSG powoli zaczynam patrzeć na to realistycznie. Powiem tak - każdy co myśli, że jak damy Neymara do PSG to PSG będzie grało jak Barcelona jest w błędzie. Widziałem już 2 mecze PSG - z Celtikiem i z Lyonem w lidze i powiem tak - mimo wszystko w środku pola i obronie to nie jest ta jakość co w Barcelonie czy Realu. Jest to wysoka jakość, ale do ideału brakuje. Taka jest moja opinia, być może mylna, nie przesądzam. Z przodu jak w końcu zacznie grać Di Maria powinno być już na poziomie najlepszych ofensyw świata. Co do meczu z Bayernem wrzucę jakiś 1x do kuponu lub 1DNB bo może przegrać z Bayernem PSG nie przegra, ale na remisie może się skończyć.
 
T 0

theuniqueone

Użytkownik
Największa promocja to oczywiście Roma, zagram over 2,5 bramki Romy i poszedłbym w stronę Celticu DNB.
Celtic ma moim zdaniem lepszą ofensywe od Anderlechtu. Ale ta Roma to musi wejść gładko przecież w Qarabachu Rzezniczak gra na obronie no to już jest jeden z wielu powodów grania Romy.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Na środę zaproponuję 3 zwycięstwa gospodarzy:
PSG u siebie powinno udowodnić jak mocną są ekipą po wzmocnieniu Neymarem szczególnie na swoim terenie.
Atletico u siebie będzie bardzo groźne i Chelsea ma się czego obawiać jadąc na tak gorący teren.
Anderlecht u siebie powinien grać dobrze szczególnie z tak średnimi zespołami jak Celtic który nie powala na kolana co jest szansą dla Anderlechtu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Na środę zaproponuję 3 zwycięstwa gospodarzy:
PSG u siebie powinno udowodnić jak mocną są ekipą po wzmocnieniu Neymarem szczególnie na swoim terenie.
Atletico u siebie będzie bardzo groźne i Chelsea ma się czego obawiać jadąc na tak gorący teren.
Anderlecht u siebie powinien grać dobrze szczególnie z tak średnimi zespołami jak Celtic który nie powala na kolana co jest szansą dla Anderlechtu.
A Anderlecht powala na kolana? Celtic wg mnie jest bardziej ograny w pucharach niz Anderlecht, bo w Szkocji jest hegemonem, a Anderlecht w tym sezonie na razie cienko w lidze, w pucharach tym bardziej bedzie ciezko, mecz 50 na 50 ale tylko dlatego ze Fiołki grają u siebie, w Szkocji by mieli duzo mniejsze szanse, dla mnie ten mecz no bet
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
A Anderlecht powala na kolana? Celtic wg mnie jest bardziej ograny w pucharach niz Anderlecht, bo w Szkocji jest hegemonem, a Anderlecht w tym sezonie na razie cienko w lidze, w pucharach tym bardziej bedzie ciezko, mecz 50 na 50 ale tylko dlatego ze Fiołki grają u siebie, w Szkocji by mieli duzo mniejsze szanse, dla mnie ten mecz no bet
W pełni się z Tobą zgadzam. Anderlecht w tym sezonie tragedia. Jeśli już coś tu grać to raczej w stronę Celticu. Anderlechr tego nie ogarnie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Nie zdziwcie się jak Karabach nie przegra wyżej jak jedną bramkę. Włoska ekipa na wyjeździe w AZERBEJDŻANIE będzie miało łatwo? Nie widzę takiego scenariusza...
EDIT: poprawiłem błąd, tj. zamiast &quot;w Azerbejdżanie&quot; napisałem &quot;w Kazachstanie&quot;, przez co jeden z kolegów poniżej dostał orgazmu.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Odnośnie meczu Atletico z Chelsea, trochę nie rozumiem kursów, jak i zachwalania drużyny z Madrytu. Grają na swoim terenie, okej, ale czy kadrowo przewyższają drużynę z Londynu? Otóż nie, Conte pewnie wpuści Hazarda już na więcej niż 30 minut, wiemy ile znaczy dla tej drużyny + już delikatnie się ograł po kontuzji. Morata na szpicy to bardzo dobry ruch transferowy, jak widać radzi sobie znakomicie, umie znaleźć się w odpowiednim miejscu i sieknąć ze łba, jak i z kopyta. Gdybym patrzył na ten mecz tak po prostu to stawiałbym remis, remis ponieważ Atletico to jedna z najlepszych defensyw świata, ale bramek też wybitnie strzelać nie potrafią, zaraz spotkam się z opozycją, ale tak. Uważam, że potencjału ofensywnego na ogromnym poziomie nie mają. Chelsea ma niemiłosiernie wybiegane skrzydła, Moses i Alonso są nie do zajechania, kurs 3.8 na zwycięstwo anglików to po prostu moim zdaniem warte uwagi ryzyko. Ewentualnie DNB lub nawet sama opcja 2/x po kursie około 1.6.
Poza tym kursy na Bayern również są przesadzone, PSG co roku faworyzowane w LM, co roku kupa kasy, nic z tego nie ma, rozpierducha w słabiutkiej dla nich Ligue 1 i na tym sie kończy. Kupili tego Neymara i Mbappe i to ma im zagwarantować pewne zwycięstwa nad takimi POTĘGAMI jak Bayern? Przecież to drużyna top 4, która w przeciwieństwie do PSG z reguły trzyma solidny poziom na czele z naszym Lewym, który lubi ukąsić. Post nie ma na celu zachęcania do grania na Bayern czy Chelsea, ale bardziej ograniczenia optymizmu w stronę PSG czy Atletico, bo wierzcie lub nie, ale kursy wystawione są źle, a mamy do czynienia z drużynami na najwyższym poziomie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Psg-Bayern bardzo trudny mecz do typowania, owszem Psg może i na ten moment ma mocniejszych piłkarzy ale wcale to jeszcze nie funkcjonuje tak jak powinno bo ogórków w lidze francuskiej to oni sobie mogą ogrywać.. Brak Neymara w jednym meczu i już potknięcie z Montpellier? Trochę słabo. Sam Neymar meczu nie wygra tym bardziej, że po stronie Bayernu przemawia doświadczenie no i teraz najważniejsze aspekty sa takie, że w stolicy Francji współpraca między Neymar em a Cavanim już nie będzie chyba wyglądać tak świetnie i kto wie czy jeden drugiemu nie będzie Chcial coś udowodnić więc patrząc na Kursy 1,85 na X2 Jest kuszące ale jeśli chodzi o Bayern to forma jest niewiadomą no i ten brak Neuera... Widzieliśmy już mecz z Wolfsburgiem i babola Ulriecha.. Bardzo ciężko tutaj się zdecydować na cokolwiek i najrozsodniejsza opcja wydaje mi się granie tutaj Over kornerow ponieważ w Bayern gra przede wszystkim skrzydłami i. Napewno nabija trochę różnych a w Psg Neymar będzie wkrwcal w ziemię Kimmicha i środek będzie musiał naprawiać więc też jest dla Mnie opcja na Sporo różnych, narazie buki nie wystawiły jeszcze całkowitej oferty więc wstrzymam się do tego czasu ale polecam tutaj grać różne! Jest to najciekawsza opcja no chyba, że ktoś jest odważny to czysty remis bo zwycięzcę trudno wytypować.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Psg-Bayern bardzo trudny mecz do typowania, owszem Psg może i na ten moment ma mocniejszych piłkarzy ale wcale to jeszcze nie funkcjonuje tak jak powinno bo ogórków w lidze francuskiej to oni sobie mogą ogrywać.. Brak Neymara w jednym meczu i już potknięcie z Montpellier? Trochę słabo. Sam Neymar meczu nie wygra tym bardziej, że po stronie Bayernu przemawia doświadczenie no i teraz najważniejsze aspekty sa takie, że w stolicy Francji współpraca między Neymar em a Cavanim już nie będzie chyba wyglądać tak świetnie i kto wie czy jeden drugiemu nie będzie Chcial coś udowodnić więc patrząc na Kursy 1,85 na X2 Jest kuszące ale jeśli chodzi o Bayern to forma jest niewiadomą no i ten brak Neuera... Widzieliśmy już mecz z Wolfsburgiem i babola Ulriecha.. Bardzo ciężko tutaj się zdecydować na cokolwiek i najrozsodniejsza opcja wydaje mi się granie tutaj Over kornerow ponieważ w Bayern gra przede wszystkim skrzydłami i. Napewno nabija trochę różnych a w Psg Neymar będzie wkrwcal w ziemię Kimmicha i środek będzie musiał naprawiać więc też jest dla Mnie opcja na Sporo różnych, narazie buki nie wystawiły jeszcze całkowitej oferty więc wstrzymam się do tego czasu ale polecam tutaj grać różne! Jest to najciekawsza opcja no chyba, że ktoś jest odważny to czysty remis bo zwycięzcę trudno wytypować.
Gdzie najlepsza oferta na kornery w polskich bukach, bo fortuna kiepsko, totolotek troche lepiej ale tez nie ma na wdzystkie mecze...
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Nie zdziwcie sie jak Karabach nie przegra wyzej jak jedna bramka. Wloska ekipa na wyjezdzie w Kazachstanie bedzie mialo latwo? Nie widze takiego scenariusza...
No w Kazachstanie to na pewno łatwo nie będzie. Zwłaszcza że Roma się do Kazachstanu nie wybiera ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co myślicie o meczu Sporting - Barcelona?
Kusi mnie postawić +2,5 gola w meczu i Barcelona wygra po 1,70.
Ja gram bezpiecznie AH:-1 na Barcę. Jest po odejściu Neymara tak wkur...a, że powinno starczyć zapału do końca roku. Sporting mieliśmy okazję oglądać z Legią i Realem w zeszłym sezonie. Oczywiście może zawsze przyjść gorszy dzień, ale jak dla mnie granie na Barcę to jeden z najlepszych betów w całej kolejce.
Co do PSG vs Bayern to PSG może nie jest idealne, ale Bayern popełnia mnóstwo błędów w obronie i środku. Oba zespoły dosyć bramkostrzelne i mają silne ofensywy, trochę gorzej z obroną. Myślę, że można grać jakiś over + over z Real vs Dortmund, a co 1x2 to PSG uważam, że ogarnie, ale granie tego po 1,90 gdzie przeciwnikiem jest Bayern - jak dla mnie nie opłacalne
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: X/over 1,5
Kurs: 3,95
W 2. kolejce fazy grupowej dojdzie do hitowego pomiędzy Borussią a Realem. W zeszłej edycji obydwa spotkania były bardzo wyrównane i doskonale się je oglądało. Z pewnością jutro będziemy świadkami ofensywnego widowiska, w którym moim zdaniem delikatnymi faworytami będą gospodarze. Wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami w XXI wieku obfitowały w gole i myślę, że tym razem nie będzie inaczej. W Realu co prawda nie zagrają Marcelo i Benzema, co nieco ujmuje im w sile ofensywnej, jednak Królewscy posiadają takie armaty, że nawet brak tej dwójki może nie zapobiec problemom defensywy BVB. W dwóch ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padały remisy 2:2 i myślę, że passa bramkowych remisów zostanie podtrzymana. Bardziej zmotywowani powinni być gospodarze, którzy stracili już w tej edycji 3 punkty w meczu z Tottenhamem, jednak Real na pewno postawi twarde warunki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom