>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [27.09.2017]- środa

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Gdzie najlepsza oferta na kornery w polskich bukach, bo fortuna kiepsko, totolotek troche lepiej ale tez nie ma na wdzystkie mecze...
Ja poczekam jeszcze aż STS wystawi ofertę na kornery bo u nich czasami tak bywa, że lubią sami sobie w stope strzelić przy ofercie na rzuty różne ???? .
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Drugim spotkaniem, które gram to mecz Qarabag-AS Roma, wiadomo że drużyna Eusebio Di Francesco nie będzie miała łatwej przeprawy bo środek Azji, bo pełny stadion itd. Jednak uważam, iż ten mecz padnie łupem Rzymian, po remisie z Atletico na własnym stadionie Roma nie ma innego wyjścia jak zainkasować 3 punkty w konfrontacji z &quot;kopciuszkiem&quot; tych rozgrywek. Qarabag w pierwszej kolejce pokazał na jakim poziomie sportowym aktualnie się znajduje dostając tęgie lanie od mistrza Anglii 6-0. W zespole Giallorossich coraz bardziej widoczna jest ręka nowego trenera i wygląda to coraz lepiej, Dżeko nadal niesamowicie grozny, jeśli skrzydła będą tak pracować jak przy okazji dwóch ostatnich meczów to Bośniak na pewno kilka sytuacji do zdobycia gola będzie miał. Jedyną rzeczą, która może zgubić graczy Romy jest zlekceważenie przeciwnika i brak koncentracji, jednak myślę, że trener oraz piłkarze wiedzą o co grają i jaką wartość mają te 3 punkty, bo jeśli zdarzy się niespodzianka i Roma zgubi tam jakiekolwiek punkty to o wyjściu z grupy zwyczajnie może zapomnieć... Powodzenia.
AS Roma @ 1,45

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico - Chelsea
0-0HT @2.50 uni

W meczu Atleti widzę szachy. Chelsea zna siłę Rojiblancos u siebie, więc nie spodziewam się u nich wybitnie ofensywnej piłki. Raczej bardzo wyważona z solidnymi tyłami. Atleti ma problem ze skutecznością, a obie drużyny mają dobre defensywy. W 1 połowie czuję, że nie zobaczymy bramki, a sytuacji będzie jak na lekarstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Trochę nie doceniacie Karabachu, albo po prostu nie znacie.Od Kilku lat dosyć solidnie grali w LE, wiadome do LM nawet ci wielcy podchodzą solidniej ale...rok temu u siebie z Fiorentiną 1-2 w plecy całkiem nieźle sobie radząc (we Włoszech przegrali 5-1) z Tottenhamem też całkiem dobre zawody i skromna porażka 0-1, zremisowali z Monaco prowadząc do przerwy, remis z Interem, wygrana z Anderlechtem (to wszystko na przestrzeni 3 lat) Debiut w LM nie był dla nich przyjemny, Legia rok temu też musiała trochę oberwać żeby w końcu się podnieść i pokazać pazur, wydaje mi się że dużo zależy właśnie od tego jak mentalnie Karabach do tego podejdzie, ale u siebie nie mają raczej kompleksów.
Faworyta w tym meczu widzę w Romie, jeśli myślą o awansie muszą zdobyć w tym meczu komplet, w ostatniej kolejce zaledwie remis to jest motywator, ale na hc bym raczej uważał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Bayern Monachium
Typ: Neymar Otrzyma Kartke ⛔ powinien dostac pod koniec meczu za ewidentny chamski faul od tylu w ktorym pilka wogole nie byl zainteresowany ale ten sedzia to jakies totalne nieporozumienie
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet

Porywczy Brazylijczyk ktory popadl ostatnio w ogromne klopoty za sprawa awantury z Cavanim o wykonywanie rzutow wolnych i karnych jest moim typem do wylapania kartki w srodowym meczu Ligi Mistrzow. Kursik na to zdarzenie jest bardzo kuszacy bo wynosi az 4.00. Wydaje mi sie ze rywal jakim jest Bayern bedzie tutaj bardzo trudnym przeciwnikiem dla PSG i o zwyciestwie ktorejkolwiek z ekip zawaza tutaj detale. Osobiscie nie odwazylbym sie w tym meczu typowac koncowego triumfu jednej z ekip ale moja uwage kieruje zupelnie gdzie indziej. Biore na tapete Neymara oraz typuje jego kartonik w tym meczu. Sytuacja w ktorej glownym bohaterami jest on i Cavani jest naprawde napieta i mysle ze frustracja jaka w nim siedzi da swoj upust w meczu z bardzo trudnym rywalem jakim jest niewatpliwie Bayern. Prowoakcji zarowno z jednej jak i drugiej strony na pewno nie zabraknie. Do tego zeby zatrzymac Neymara obroncy Bayernu w wiekszosci przypadkow beda serwowac sie faulem co moze spowodowac liczne dyskusje Brazylijczyka z arbitrem i w konsekwencji zolty kartonik. Ney znany jest rowniez z samowolnym wymierzaniem sprawiedliwosci na boisku i czesto za faul na nim rewanzuje sie dokladnie tym samym. Uwazam ze w obliczu napietej atmosfery oraz trudnego rywala szansa na reakcje lancuchowa ze strony Neymara jest bardzo duza i mysle ze da ona swoj upust srodowego wieczora.
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Basel - Benfica
BTS TAK 1,72

fortuna
Oglądałem kawałek meczu z Old Trafford i szczerze powiedziawszy zdziwiłem się, że Bazylea nic nie ustrzeliła. Potrafią zaskoczyć swoją ofensywną grą i myślę, że defensywa drużyny z Lizbony nie utrzyma czystego konta w tym meczu. Benfica to znana marka, potrafi zdobywać bramki, ale też je traci i to dosyć dużo. Od początku sezonu w 10 swoich meczach zachowała czyste konto tylko 3 raz. Obie drużyny bez punktów po pierwszej kolejce, tak więc stawiam, że tutaj szachów nie będzie. Stawiam na wynik 1-1, 1-2
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Bayern Monachium
Typ: Neymar Otrzyma Kartke
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Porywczy Brazylijczyk ktory popadl ostatnio w ogromne klopoty za sprawa awantury z Cavanim o wykonywanie rzutow wolnych i karnych jest moim typem do wylapania kartki w srodowym meczu Ligi Mistrzow. Kursik na to zdarzenie jest bardzo kuszacy bo wynosi az 4.00. Wydaje mi sie ze rywal jakim jest Bayern bedzie tutaj bardzo trudnym przeciwnikiem dla PSG i o zwyciestwie ktorejkolwiek z ekip zawaza tutaj detale. Osobiscie nie odwazylbym sie w tym meczu typowac koncowego triumfu jednej z ekip ale moja uwage kieruje zupelnie gdzie indziej. Biore na tapete Neymara oraz typuje jego kartonik w tym meczu. Sytuacja w ktorej glownym bohaterami jest on i Cavani jest naprawde napieta i mysle ze frustracja jaka w nim siedzi da swoj upust w meczu z bardzo trudnym rywalem jakim jest niewatpliwie Bayern. Prowoakcji zarowno z jednej jak i drugiej strony na pewno nie zabraknie. Do tego zeby zatrzymac Neymara obroncy Bayernu w wiekszosci przypadkow beda serwowac sie faulem co moze spowodowac liczne dyskusje Brazylijczyka z arbitrem i w konsekwencji zolty kartonik. Ney znany jest rowniez z samowolnym wymierzaniem sprawiedliwosci na boisku i czesto za faul na nim rewanzuje sie dokladnie tym samym. Uwazam ze w obliczu napietej atmosfery oraz trudnego rywala szansa na reakcje lancuchowa ze strony Neymara jest bardzo duza i mysle ze da ona swoj upust srodowego wieczora.
Zapomniałeś jeszcze o nurkowaniu w polu karnym.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Wszystkie poniższe opcje puściłem - podobnie jak wczoraj - w 1xbet w różnych konfiguracjach (single/duble).
  • Juve vs Olympiakos - 1 wygra oraz strzeli powyżej 1,5 gola - 1,19
  • Qarabag vs Roma - 1 wygra (handicap +1.5) - 1,76
  • CSKA vs ManUtd - 1 wygra (handicap +1.5) - 1,48
  • PSG vs Bayern - over 3.5 gola w meczu - 2,13

+ za parę złotych:
  • Felipe Luis, Gary Cahill, N&#39;Golo Kante oraz Cesar Azpilicueta dostaną po kartce - 181
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 CSKA - Manchester
Manchester @ 1.67
buk: bah

Takie wyjazdy nie należą do łatwych, lecz drużyna Mourinho jak dotąd gra w tym sezonie solidnie i powinna na wyjeździe pokonać CSKA, które nawet w lidze nie dominuje na własnym terenie. Zapewne Jose wystawi na dzisiejsze spotkanie swoje najlepsze działa jakie posiada. Goście muszą się również borykać z kontuzjami, a nie zdolni do gry są min. Paul Pogba, a po ostatnim starciu z Southampton (1:0) urazów nabawili się Maourane Fellaini i Michael Carrick, od dłuższego czasu nie oglądamy na boisku Marcosa Rojo oraz Zlatana Ibrahimovicia, a odpoczynek od trenera otrzymał Phil Jones. Można powiedzieć, że środek pola jest lekko rozbity, ale w składzie są Matić i Herrera, po bokach Lingard wraz z Martialem. Także Mourinho ma w kim wybierać, a kadra jest dość mocna i szeroka. Myślę, że każdy inny wynik niż wygrana gości będzie tu sporą sensacją.
Trochę statystyk:
– Manchester United rozegrał z CSKA Moskwa cztery spotkania. Dwa razy wygrał i dwa razy zremisował.
– Manchester United nigdy nie przegrał w Rosji. Co więcej, Czerwone Diabły w 2008 roku sięgnęły na Łużnikach po Puchar Europy po pamiętnym meczu z Chelsea.
– CSKA Moskwa ostatnie cztery sezony w Lidze Mistrzów kończyło na ostatnim miejscu w swojej grupie.
– Manchester United wygrał zaledwie 1 z 10 ostatnich wyjazdowych spotkań w Lidze Mistrzów. Miało to miejsce z Bayerem Leverkusen w listopadzie 2013 roku.
– Jose Mourinho mierzył się z CSKA Moskwa sześciokrotnie w Lidze Mistrzów. Pięć meczów zakończyło się wygranymi drużyn prowadzonych przez Portugalczyka, a raz padł remis.

20:45 Ateltico - Chelsea
Chelsea @ 3.56
Chelsea DNB @ 2.46
Chelsea z remiem @ 1.64
powyżej 4.5 żóltej kartki @ 2.08
buk: bah

Obok takiego kursu na Chelsea nie można przejść obojętnie. To spotkanie jest jednym z hitów dzisiejszego wieczoru. Atletico w poprzednim sezonie wygrało wszystkie spotkania u siebie w fazie grupowej pokonujac w tym czasie nawet Bayern Monachium 1:0. Jednak przejdźmy do tego co jest teraz. Gospodarze w tym sezonie po raz kolejny wygrywają ale są to zwycięstwa minimalistyczne i czasami na granicy błędu. Atletico to dalej solidna drużyna, która jest świetna w grze obronnej, lecz pomimo braku transferów w tym zespole czegoś brakuje. Dziś nie spisuje ich na straty bowiem prezentują podobną formę co Chelsea, lecz gra na granicy błędu kiedyś ich może zgubić. Gospodarze nie maja większych zmartwień kadrowych, a jedynym nieobecnym jest Augusto Fernandez. Tak naprawdę jest to pierwszy poważny sprawdzian drużyny Conte w europejskich pucharach. The Blues w pierwszym spotkaniu zaprezentowali się znakomicie w ofensywie, do przerwy prowadzili już z Qarabagiem 2:0, a w drugiej połowie strzelili jeszcze cztery bramki i pokonali rywala 6:0. W lidze również postraszyli wygrywając pewnie ze Stoke 4:0. Świetnie do zespołu wprowadził się Morata, który godnie zastępuje Diego Coste. Dziś zapewne od pierwszych minut wybiegnie Hazard, który ma postraszyć obrońców Atletico. Jak dla mnie ten kurs jest zbyt wygórowany na gości i ja to biorę. Jeśli chodzi o Chelsea, poza kadrą znajduje się Danny Drinkwater. Goście liczą, że mimo problemów zdrowotnych w meczu tym wystąpi David Luiz.
Kolejnym typem są kartki. Jest to pierwszy mecz o zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Dobrze wiemy, że obie drużyny mają świetnych trenerów, którzy żyją przy linii bocznej boiska. Sędzią tego widowiska będzie Pan Cüneyt Çakır, który nie jest zbyt overom sędzią, ale kartki lubi dawać. Dziś zapewne fauli oraz złośliwości nie będzie brakowało, a linia powyżej 4.5 kartki jest jak najbardziej do gry.

20:45 PSG - Bayern
Neymar kartka TAK @ 3.50
rzut karny w meczu TAK @ 2.70
powyżej 4.5 kartek @ 1.75
buk: Unibet

Dlaczego Neymar?. Brazylijczyk słynie ze swojego &#39;&#39;nurkowania&#39;&#39; co pokazywał nam wielokrotnie w barwach Barcelony. Do tego gdy decyzje sędziego nie idą po jego myśli daje o sobie znać - frustracja. Rzut karny w tym spotkaniu?. Pewnie!. Sędzią tego pojedynku będzie jeden z najbardziej kontrowersyjnych i mylących się sędziów Hiszpan Antonio Mateu Lahoz. Ten pan bardzo często lubi się mylić, a jego decyzje potrafią zepsuć bardzo dobre widowisko piłkarskie. Dziś myślę, że będzie podobnie, że Pan Lahoz zostanie postacią pierwszoplanową tego spotkania, a sytuacji do podyktowania rzutu karnego zapewne będzie miał sporo. Podobnie jak wyżej jest to spotkanie o zajęcie pierwszego miejsca w grupie, które później może mieć duże znaczenie. Dziś emocji jak i fauli nie zabraknie, a Lahoz jest sędzią, który wyjmuje kartki i to całkiem sporo.​
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Neymar kartka TAK @ 3.50
Dlaczego Neymar?. Brazylijczyk słynie ze swojego &#39;&#39;nurkowania&#39;&#39; co pokazywał nam wielokrotnie w barwach Barcelony.​
Typu na kartkę nie kwestionuję, bo każdy zawodnik może ją dostać.
Neymar nie nurkował w Barcelonie ani nigdy nie symulowal fauli. Lepiej przyjrzeć się statystykom, z których wynika, że był on najczęściej faulowanym zawodnikiem tak Barcy, jak i calej ligi. Poza tym ile tych karnych Barca miała? Neymar ma taki sposób gry, że ogrywa graczy drużyny przeciwnej, a ci czują się bezradni lub ośmieszani i wyładowują swoją frustrację faulując go. Czasem Neymar rzeczywiście się wkurzał, ale jakbyś gral w piłkę i co chwila byś był kopany i faulowany, a sędzia na to nie reagowal, to byś nie pisal takich bzdur i wypocin.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Typu na kartkę nie kwestionuję, bo każdy zawodnik może ją dostać. Ale argumenracja poniżej ch....
Neymar nie nurkował w Barcelonie ani nigdy nie symulowal fauli. Lepiej przyjrzeć się statystykom, z których wynika, że był on najczęściej faulowanym zawodnikiem tak Barcy, jak i calej ligi. Poza tym ile tych karnych Barca miała? Neymar ma taki sposób gry, że ogrywa graczy drużyny przeciwnej, a ci czują się bezradni lub ośmieszani i wyładowują swoją frustrację faulując go. Czasem Neymar rzeczywiście się wkurzał, ale jakbyś gral w piłkę i co chwila byś był kopany i faulowany, a sędzia na to nie reagowal, to byś nie pisal takich bzdur i wypocin. żal mi takich znafcuff.
Nigdy nie nurkował i nie symulował?. Oglądałeś kiedyś mecze za kadencji Neymara w Barcelonie?. Bo wydaje mi się, że nie skoro sam piszesz takie głupoty. W Hiszpanii od samego początku nie był lubiany przez inne ekipy, co wiązało się z prowokowaniem go aż w konsekwencji nie wytrzymywał poprzez frustrację.
Aaa i bym zapomniał. Sorry, że nie gram w piłkę %)
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Nigdy nie nurkował i nie symulował?. Oglądałeś kiedyś mecze za kadencji Neymara w Barcelonie?. Bo wydaje mi się, że nie skoro sam piszesz takie głupoty. W Hiszpanii od samego początku nie był lubiany przez inne ekipy, co wiązało się z prowokowaniem go aż w konsekwencji nie wytrzymywał poprzez frustrację.
Aaa i bym zapomnial. Sorry, że nie gram w piłkę %)
Było w ktoryms meczu ligowym ze nie trafił w pilke w polu karnym i upadł na ziemie ???? I oczywiscie sędzia przyznał rzut karny. W meczu rewanzowym PSG w LM z zeszlego roku tez kilka razy symulowal...
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Nie zdziwcie się jak Karabach nie przegra wyżej jak jedną bramkę. Włoska ekipa na wyjeździe w AZERBEJDŻANIE będzie miało łatwo? Nie widzę takiego scenariusza...
EDIT: poprawiłem błąd, tj. zamiast &quot;w Azerbejdżanie&quot; napisałem &quot;w Kazachstanie&quot;, przez co jeden z kolegów poniżej dostał orgazmu.
Wydaje mi się, że Karabach nie ma nic czym mógłby powstrzymać Romę, będącą w dobrej formie. W końcowej klasyfikacji przy tak silnych 3 drużynach o awansie mogą decydować bramki. Chelsea pokazała, gdzie jest miejsce Karabachu i jest wg mnie faworytem do wygrania grupy. Kurs na poziomie 2,03 hc -1,0 (LVBet) na Romę wart jest ryzyka. Jest początkowa część sezonu klasowe drużyny co mają wygrać i strzelić strzelą.
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Panowie a co myślicie o zakładzie na posiadanie piłki w meczu PSG vs Bayern? kurs na PSG jest 1.7 na STS, wydaje sie bardzo rozsądny:&gt;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nigdy nie nurkował i nie symulował?. Oglądałeś kiedyś mecze za kadencji Neymara w Barcelonie?. Bo wydaje mi się, że nie skoro sam piszesz takie głupoty. W Hiszpanii od samego początku nie był lubiany przez inne ekipy, co wiązało się z prowokowaniem go aż w konsekwencji nie wytrzymywał poprzez frustrację.
Aaa i bym zapomniał. Sorry, że nie gram w piłkę %)
Oglądałem ostatni mecz PSG ligowy i kilka razy się pokładał ???? Komentator mówił, że jest z tego znany i nawet jak jest naprawdę faul sędziowie nie gwiżdżą.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Oglądałem ostatni mecz PSG ligowy i kilka razy się pokładał ???? Komentator mówił, że jest z tego znany i nawet jak jest naprawdę faul sędziowie nie gwiżdżą.
Nie pomyliles przypadkiem z meczem Realu? Była praktycznie słowo w słowo powiedziane, to co napisałeś, o Ronaldo ???? chyba, ze zbieg okoliczności.
 
W 19

wezniebij

Użytkownik
Qarabag v Roma
typ 1 +1ah 2,4 kurs Unibet
Typowa masówka na rome wszędzie kursy mega pospadane bo qarabag przegrał z czelsi 0:6 na wyjeździe pierwsza bramę dostali już w 5minucie więc przy tak dużej presji i małym doświadczeniu posypali się odrazu Teraz u siebie mogą się zrehabilitować rok temu Legia też dostała od Borussi wpierdol w pierwszym meczu a potem zremisowali z Realem u siebie
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
PSG-BAYERN M.
Parc des Prince //Paris
20;45
Sędzia:
Antonio Mateu
Asystenci:
Pau Cebrián
Roberto Díaz
Fourth official:
Teodoro Sobrino

Spotkanie zespołów , które mają wielkie ambicje by dojśc jak najdalej w tej edycji LM. PSG wzmocniony
w tym sezonie Neymar, Mbappe.Ubieły sezon w LM dziwna wpadka z Barcą, bo pierwsze spotkanie
dawało im juz awans do następnej rundy , a tu dziwny rewanż w Hiszpanii i katastrofa jakieś czary
i Barca wywaliła PSG za burtę. Bawarczycy zawsze mocni . w Bundeslidze trzymają się czołówki
ale zaliczyli już 2 ``wpadki`` więc druzynie czegoś jeszcze brakuje. Dzis powinniśmy obejrzec dobre
widowisko w wykonaniu z obu stron i goli nie powinno zabraknąć.Wygranego tu trudno wytypować,
ale gospodarze powinni wykorzystać że zagrają u siebie i wygrać mecz i obie druzyny strzela bramki.
Paryżanie zawiedli w ostatniej kolejce remisując swoje spotkanie wyjazdowe 0-0 w
Montpellier . Zespoły zagrają dziś w najsilniejszych składach [mam na mysli zawodników z pola]
bo golkiper z BM zastępujący kontuzjowanego Manuela Neuera robi kiksy i dziś piłkarze
Unai Emerygo mogą powalczyć o wygraną.Zespól z Niemiec z zawodnikami jak Lewandowski ,T. Müller
i inni o zdobycze bramkowe sie na pewno też postara.
Moj typ;
wygrana gospodarzy oraz +2.5 w meczu
kurs;2,51
Fortuna
no cóz over 2,5 jest PSG raczej to wygra bo juz 3-0 ???? a czy Bawarczycy zdobędą gola to 22 min zostało , ale typ raczej na ✅
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Podobnie jak kolega z góry idę w strone PSG a mianowicie PSG i obydwie strzelą. Kurs 3.10 w LSbet.
Miałem grać w tej kolejce na dogów o znaczących markach tzn Chelsea i Bayern lecz po zastanowieniu się stwierdzam,że Bayern nie da rady. PSG w ważnych meczach u siebie naprawdę potrafi grać,słynna wygrana z Barceloną w tamtym sezone niech będzie dowodem. To najważniejszy mecz dla Neymara bo na razie to pokazali się na tle słabych francuskich zespołów, teraz czas na dominację z poważnym klubem. Co do Bayernu, kwestionowanie formy może skończyć się tak samo jak wczoraj Realu jednak PSG to półka wyżej niz młokosy z BVB. Nie ma tam słabych pozycji, wszyscy top światowi. jednak bez Neuera, skrzydła coraz starsze, Kimmich vs Neymar, no nie widzę tego Obstawiam,że zobaczymy super widowisko i liczę na 3:1 w stronę Paryża. Dodatkowym betem będzie więcej rożnych PSG po 1.72.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom