>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [27.09.2017]- środa

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj Real planowo wygrał, ale Monaco dało ciała.
Dzis jedyne warte gry to PSG 2.05 fortuna oraz PSG wygra minimum dwoma bramkami , ponad 3.4 kurs. Bayern slabizna, na wyjazdach gra cienko, i w ogole bez formy. Pod naporem takich graczy jak Cavani,Neymar , Draxler , Bayern co najwyzej moze sobie na Oktoberfest juz jechac. Brac PSG i sie nie obawiac.
3:0 PSG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Neymar nie nurkował w Barcelonie ani nigdy nie symulowal fauli.
Nie no bez jaj, koleś to boiskowa płaczka, pomimo tego, że jest genialnym piłkarzem, to po każdym faulu dodaje mnóstwo od siebie. Bywały takie sytuacje, że lekko dotknięty wyskakiwał w górę jak z trampoliny. Ogólnie Barcelona ma tendencje do ściągania takich piłkarzy. Suarez jest już żywą legendą symulowania, Busquets też ma na koncie jedną z najsłynniejszych symulek ostatnich lat, swojego czasu Alexis Sanchez też aktorzył na potęgę, ale Wenger szybko wybił mu to z głowy. Wszyscy pamiętamy Rivaldo na Mundialu w 2002 roku w meczu z Turcją, tez był wtedy z Barcelonie. Mam wrażenie, że jedynym piłkarzem, który gra do końca jest Messi, bo jakoś sobie nie przypominam, żeby płakał po faulach i udawał otwarte złamanie przy pociągnięciu za koszulkę.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Paris SG - Bayern M typ: obie strzelą kurs 1.36
Juventus - Olympiakos typ: 1 kurs 1.13
CSKA M. - Manch.Utd. typ: x2 kurs 1.17
Sporting L. - Barcelona typ: 2 kurs 1.44
Buk.: eFortuna

Wybrałem chyba najbardziej możliwe typy tych spotkań. PSG jak i Bayern to drużyny podobnie jak Dortmund i Real - mocno ofensywne. Jakoś mnie jednak to PSG nie przekonuje. Ostatnio Neymara zabrakło i już bezbramkowy remis w lidze. Trudno mi cokolwiek powiedzieć ponieważ nie oglądam ciągle meczów PSG, dzisiaj chętnie zobaczę dokładnie jak zagrają chyba z równą sobie drużyną. Widząc ofensywy obu drużyn muszę postawić na bramki. To granica w której czuje się pewny (ale nie w stu procentach oczywiście) swojego typu.
Juve wale na ślepo. Ostatnio przegrali z Barcą więc co im zostaje w tym meczu u siebie z takim rywalem? Chyba over bramkowy po ich stronie. Ja idę jednak najprostszą drogą stawiając czystą wygraną gospodarzy.
Co do CSKA i United to nie ufał tamtym boiskom. United gra dobrze i można im zaufać, ale jedynie, że nie przegrają tego spotkania. Nic więcej nie zamierzam ryzykować. Takie wyjazdy mogą być dla nich underowe. Tak sobie tylko myślę. Dlatego gram ostrożniej. Nie widzę sensu teraz ryzykować. Nie czułbym się pewny, a kasy szkoda będzie jeśli coś pójdzie nie tak.
Jeśli chodzi o ostatni mecz Sportingu z Barceloną, to uważam po prostu, że Barca z taką drużyną nie przegra. Bałbym się stawiać jakiś Handi bo nie zdziwiłbym się jeśli gospodarze coś strzelą. Najbardziej bałbym się remisu, ale od odejścia Neymara Barca bardzo dobrze sobie radzi. Messi cały czas ładuje piłki do brami, a skład mają przecież nieziemski porównując do dzisiejszych rywali. Myślę, że Barca zajdzie w tym roku dalej niż Real w LM. Dlatego muszę ufać w zwycięstwo w takich meczach.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Sporting - Barcelona
Barca @1,44 ✅
Barca + over 2,5 @1,86 ⛔
Barca + over 3,5 @2,83 ⛔
Fortuna
PSG - Bayern
PSG @2,06 ✅
PSG + over 2,5 @2,47 ✅
Fortuna
----------------------------

Do 1 meczu analizę napisałem przy okazji typu w Typach Dnia, także tam można przeczytać.
Jeżeli chodzi o drugi mecz to dla mnie prosta sprawa i wygrana PSG. Może gdyby Bayern był w lepszej formie to bym próbował iść w ich stronę, ale tak nie widzę innej możliwości. Dodatkowo w bramce nie pewny Ulreich. PSG z taką siła ofensywną może dzisiaj na tym zyskać, ostatnio w lidze zwycięstwa nie zaskakujące i po problemach, ale LM jest ważniejsza i dzisiaj powinno być bez spin chociażby o karnego ???? . Kieruję się głównie tym co pokazuje Bayern, może dzisiaj wyjdą odmienieni to i jakiegoś gola ustrzelą, także próbuje PSG z overkiem.
E: Trzeba było się nie pakować w tą Barcę ..., PSG chociaż ładnie zagrało
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Neymar nie nurkował w Barcelonie ani nigdy nie symulowal fauli.





Dla mnie Neymar jest boiskowym żebrakiem i uosobieniem frajera. Zamiast iść do końca za akcją to woli się położyć i żebrać o rzuty karne czy wolne. Ma super technikę, ale nic poza tym. Ma kompleks Messiego, ale nigdy go nie przegoni, bo Argentyńczyk walczy do końca nawet jak za koszulkę ciągnie go dwóch rywali.
Wiadomo, że nawet na wysokim poziomie zdarzy się komuś zasymulować, ale Neymar przebija wszystkich. Zwykła panienka.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Bayern +0,5 @ 2 Pinnbet
Krótko, bo nie wiele zostało do meczu. Nie podzielam tego hurraoptymizmu z typem na Paryżan. Dzisiaj jest tak naprawdę prawdziwy test dla nich w tym sezonie. Przy analizie tego spotkania rozgrywki ligowe zostawiam z boku. Dlaczego akurat tak ? A no dlatego, że liczę iż zobaczymy dzisiaj zupełnie inaczej grające oba zespoły niż pokazują to nam rozgrywki ligowe. Bayern dzisiaj wyjdzie zmotywowany, dadzą z siebie więcej, lepiej, bo tego wymaga gra z takim rywalem. Lewy powiedział w wywiadzie którym mocno zjechał Bayern stwierdził jednocześnie też, że pieniądze nie gwarantują absolutnie sukcesu (najlepszy przykład to poprzednie sezony PSG czy City w tych rozgrywkach). Ja się z tym zgadzam. Widać co się dzieje w tym klubie, jak czuł się tam Krychowiak, jak teraz wygląda sytuacja z Neymarem. Dla mnie to są zachowania iście szczeniackie, które psują atmosferę i mogę przełożyć się na gre zespołu. Nie mówię tylko o karnym, bo podobnie było z wolnym, gdzie Alves nie dał piłki Cavaniemu, bo trzymał ją dla swojego ziomka Neymara. Nie jestem w szatni PSG więc zostawiam to. Dlaczego został wystawiony taki kurs oczywiście wiadomo. Ludzie ładują w PSG, bo Neymar, bo kasa, bo potencjał, a ja podchodzę do tego z dystansem. Bayern może i słabszy niż w poprzednich sezonach ale nadal to zespół z ogromnym doświadczeniem w takich spotkaniach i uważam, że nadal z odpowiednią jakością aby przeciwstawić się przereklamowanemu zespołowi z Paryża.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Na szybko, Basel gra padakę, zespół opuściło przed sezonem kilku kluczowych zawodników: Janko, Doumbia. Nie radzą sobie w lidze gdzie w zeszłym sezonie byli hegemonem.
Benfica zupełnie inna liga, wielu solidnych zawodników.
Jak dla mnie czysta 2 @ 2,26 Tempobet oraz over 2,5
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla wszystkich co nie oglądali meczu Sporting vs Barcelona. Przestrzegam przed graniem Barcy na wyjazdach w LM. Gra w lidze i wygrana u siebie z Juventusem fałszują obraz Barcelony. To co było dzisiaj to mega tragedia. Lekkomyślne podania w środku i tyle, brak błysku z przodu. Beznadziejny Suarez. Miałem Barcelonę na paru kuponach i do ostatniej sekundy bałem się o wynik. Sporting to nie jest klasa światowa, a mieli co najmniej tyle sytuacji co Barcelona. Fakt faktem, że Barcelonie specjalnie może i nie zależało bo i remis by nie zaszkodził, ale widać te same, a nawet gorsze symptomy niż w ubiegłym sezonie. Nie widać radości gry, brakuje koncentracji. Ja już w przyszłości będę bardzo ostrożnie podchodził do grania ich na wyjazdach. Dzisiaj było naprawdę ostrzeżenie. Natomiast PSG potwierdziło to co przypuszczałem od momentu transferów Neymara i Mbape - idą po mistrza.
 
T 0

theuniqueone

Użytkownik
Na szybko, Basel gra padakę, zespół opuściło przed sezonem kilku kluczowych zawodników: Janko, Doumbia. Nie radzą sobie w lidze gdzie w zeszłym sezonie byli hegemonem.
Benfica zupełnie inna liga, wielu solidnych zawodników.
Jak dla mnie czysta 2 @ 2,26 Tempobet oraz over 2,5
też tak myślałem ale wynik był troszeczkę inny
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z Barceloną to trzeba trafić i mieć pewność że coś dadzą od siebie w meczu, bo czy to w lidze czy z taki Sportingiem jadą na formalność i często można się naciąć z betem.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Ja dopiero dzisiaj zauważyłem jaką siłę rażenia ma PSG z przodu. Bayern same błędy. Goście w piłkę nie trafiali przy strzałach, podawali do rywali i nie potrafili przyjąć dobrze piłki jak już mieli taką okazję pod koniec spotkania. Lewandowski kilka dobrych strzałów a poza tym rozłożone ręce. Cały czas dośrodkowywania w pole karne i oddawanie piłki rywalom po długiej klepce, W 2 połowie to nawet utrzymywanie piłki sprawiało im problem. Męczyli się sami ze sobą, a obok jeszcze atakowali piłkarze PSG. Tragedia. Widać kto zajdzie daleko a kto będzie kisił ogórki w domu.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Dla wszystkich co nie oglądali meczu Sporting vs Barcelona. Przestrzegam przed graniem Barcy na wyjazdach w LM. Gra w lidze i wygrana u siebie z Juventusem fałszują obraz Barcelony. To co było dzisiaj to mega tragedia. Lekkomyślne podania w środku i tyle, brak błysku z przodu. Beznadziejny Suarez. Miałem Barcelonę na paru kuponach i do ostatniej sekundy bałem się o wynik. Sporting to nie jest klasa światowa, a mieli co najmniej tyle sytuacji co Barcelona. Fakt faktem, że Barcelonie specjalnie może i nie zależało bo i remis by nie zaszkodził, ale widać te same, a nawet gorsze symptomy niż w ubiegłym sezonie. Nie widać radości gry, brakuje koncentracji. Ja już w przyszłości będę bardzo ostrożnie podchodził do grania ich na wyjazdach. Dzisiaj było naprawdę ostrzeżenie. Natomiast PSG potwierdziło to co przypuszczałem od momentu transferów Neymara i Mbape - idą po mistrza.
Warto zauważyć, z kim Barca grała do tej pory. Baty z Realem, który jak się okazuje jest w przeciętnej formie na początku sezonu, wygrana z Juve, która robi wrażenie i oprócz tego 6 zwycięstw w lidze, gdzie nie grali z żadną poważną drużyną. Dziś obie ekipy zagrały taką padakę, że oczy bolały, jak się na to patrzyło. Gdyby nie przypadkowa bramka, to zapewne Barca by tego nie wygrała. Tam jedyną jakością w tej chwili jest Messi, ale ile może sam ciągnąć całą grę? Tam brakuje jakości, za dużo jest graczy bez formy lub zwyczajnie za słabych na ten klub, Suarez nie ma zmiennika, a przydałoby mu się kilka meczów na ławce. Rakitic powinien już dawno wylecieć z tego klubu, bo to nie ten poziom, jeden dobry mecz na dziesięć rozegranych to zdecydowanie za mało.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
do powyższej dyskusji o Neymarze dodam kilka słów od siebie: panowie takie nastały czasy. Mówicie, że Neymar to płaczka, panienka, symulant itd... Budzi kontrowersje. I o to dzisiaj chodzi!!, bramki już nie wystarczą. Trzeba zwrócić na siebie uwagę, budzić emocje, by non stop był szum, by magazyny miały o czym pisać, byście wy mieli o czym dyskutować. Piłkarz- towar, musi być opakowany. Jeden wciela się w płaczka, kapryśną gwiazdkę, rozpływającą się nad swoją techniką (mnie nie można powstrzymać, to musiał być faul!) -Neymar, drugi jednocześnie płacze i macha tak energicznie rękoma, że żel z głowy leci- Ronaldo. Trzeci co tydzień zmienia fryzurę, by nie zniknąć z waszego pola widzenia na piłkarskiej półce- Pogba. Czasem trzeba kogoś ugryźć..W normalnym życiu to samo. Nie masz autoprezentacji z minimum 10 zdjęciami na facebooku toś szarak.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Warto zauważyć, z kim Barca grała do tej pory. Baty z Realem, który jak się okazuje jest w przeciętnej formie na początku sezonu, wygrana z Juve, która robi wrażenie i oprócz tego 6 zwycięstw w lidze, gdzie nie grali z żadną poważną drużyną. Dziś obie ekipy zagrały taką padakę, że oczy bolały, jak się na to patrzyło. Gdyby nie przypadkowa bramka, to zapewne Barca by tego nie wygrała. Tam jedyną jakością w tej chwili jest Messi, ale ile może sam ciągnąć całą grę? Tam brakuje jakości, za dużo jest graczy bez formy lub zwyczajnie za słabych na ten klub, Suarez nie ma zmiennika, a przydałoby mu się kilka meczów na ławce. Rakitic powinien już dawno wylecieć z tego klubu, bo to nie ten poziom, jeden dobry mecz na dziesięć rozegranych to zdecydowanie za mało.
Rakitic zazwyczaj gra lepiej niż dzisiaj. Dzisiaj tzn wczoraj miał mnóstwo niecelnych i niebezpiecznych podań. Suarez jakaś padaka straszna. Paulinio z nowymi siłami jako zmiennik mając przed sobą samego bramkarza nie strzela. Ale najlepsze było jak Suarez nie trafił do PUSTEJ bramki, praktycznie nie naciskany. I tak był spalony, ale on o tym nie wiedział i nie trafił. Przed meczem z Juventusem grałem na Juventus bo właśnie wyobrażałem sobie taką Barcelonę jak wczoraj (i okazuje się, że miałem odroczoną rację). Okazało się, że Juventus oddał ten mecz (kontuzje, wypowiedź trenera, że nic się nie stanie jak przegrają itd) i to strasznie zafałszowało obraz. No i Barca grała u siebie gdzie i w zeszłym sezonie grała dobrze. To tak wygląda jak oni by mieli jakieś zrywy, szczególnie jak d. się pali. Jak było po PSG, jak chciano teraz udowodnić Juventusowi po poprzednim sezonie. Konkluzja jest taka, że koncentrują się i grają naprawdę jak chcą. Chociaż w tym sezonie jak trafią na mocniejszego przeciwnika to i sama mobilizacja może nie starczyć.
Z jakimiś ogórkami u siebie będę grał handi, z mocniejszymi może też, ale żadnych wyjazdówek nawet z Olympiakosem gdzie pewno kurs na Barcę będzie z 1,20 jak na Sporting było 1,40. Brak Neymara jest bardzo odczuwalny w przodzie, a środek ze śpiącym iniestą i Busquetsem bardzo nie pewny. Nadal mocnym filarem jest Umtiti, M. ter Stegen i mimo wszystko Rakitic oraz oczywiście Messi. No jeszcze w miarę dobrze nieobecny wczoraj Dembele, ale reszta to jak by czekała na emeryturę. Oj daleko Barcelona przynajmniej w LM nie zajedzie, a i w lidze myślę, że prędzej czy później, a raczej prędzej przyjdzie kryzys. I tak naprawdę zdaje się, że Barcelona ma nieodwracalny problem mentalny, a nie problem ze słabą formą.
Dokładnym przeciwieństwem jest tu PSG gdzie młodzi, głodni sukcesów grają jak z nut. I co do PSG czy Mbape nie przypomina wam Szarego Robaka z &quot;Gry o tron&quot; - ilekroć go widzę to jak by ta postać z serialu. Bardzo podobni ???? ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
do powyższej dyskusji o Neymarze dodam kilka słów od siebie: panowie takie nastały czasy. Mówicie, że Neymar to płaczka, panienka, symulant itd... Budzi kontrowersje. I o to dzisiaj chodzi!!, bramki już nie wystarczą. Trzeba zwrócić na siebie uwagę, budzić emocje, by non stop był szum, by magazyny miały o czym pisać, byście wy mieli o czym dyskutować. Piłkarz- towar, musi być opakowany. Jeden wciela się w płaczka, kapryśną gwiazdkę, rozpływającą się nad swoją techniką (mnie nie można powstrzymać, to musiał być faul!) -Neymar, drugi jednocześnie płacze i macha tak energicznie rękoma, że żel z głowy leci- Ronaldo. Trzeci co tydzień zmienia fryzurę, by nie zniknąć z waszego pola widzenia na piłkarskiej półce- Pogba. Czasem trzeba kogoś ugryźć..W normalnym życiu to samo. Nie masz autoprezentacji z minimum 10 zdjęciami na facebooku toś szarak.
I tak wystarczy że na ławkę wejdzie Joachim Low i wszystkie gwiazdy bledną.Przychodząc do Barcelony też chciał za bardzo błyszczeć jednak szybko sprowadzono go pod Messiego, dusił się chłopak przez 4 lata i takie są tego efekty.Być może powinien iść do odrobinę słabszego klubu typu Sevilla, Napoli, chociaż tam stawiają na żelazny kolektyw więc kolejny problem, ooo może Tottenham?
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Budzi kontrowersje. I o to dzisiaj chodzi!!, bramki już nie wystarczą. Trzeba zwrócić na siebie uwagę, budzić emocje, by non stop był szum, by magazyny miały o czym pisać, byście wy mieli o czym dyskutować.
Nie zgodzę się. Messi strzela bramki i to wystarczy, Lewy strzela i to wystarczy, Ronaldo strzela i to wystarczy (chociaż ten tez lubi popłakać, ale to już taki charakter). Neymar ma manię wielkości, chciałby być najlepszy na świecie, ale nie jest i pewnie nigdy nie będzie, bo trafił akurat na czasy Messiego i Ronaldo. Poza tym jest rozkapryszonym dzieciakiem, który zwalnia trenerów, jeśli coś idzie nie po jego myśli i w tym temacie nic się nie zmieniło, nadal sieje ferment w szatni. W Barcelonie tego nie było, bo tam rządził Messi, ale jeszcze Emery przekona się, że Neymar to wielka jakość na boisku i wielkie problemy poza nim.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie zgodzę się. Messi strzela bramki i to wystarczy, Lewy strzela i to wystarczy, Ronaldo strzela i to wystarczy (chociaż ten tez lubi popłakać, ale to już taki charakter). Neymar ma manię wielkości, chciałby być najlepszy na świecie, ale nie jest i pewnie nigdy nie będzie, bo trafił akurat na czasy Messiego i Ronaldo. Poza tym jest rozkapryszonym dzieciakiem, który zwalnia trenerów, jeśli coś idzie nie po jego myśli i w tym temacie nic się nie zmieniło, nadal sieje ferment w szatni. W Barcelonie tego nie było, bo tam rządził Messi, ale jeszcze Emery przekona się, że Neymar to wielka jakość na boisku i wielkie problemy poza nim.
Dajcie dzieciakowi się wyszumieć ???? Nic gorszego w piłce z problemami pozaboiskowymi niż Balotelli już się nie zdarzy ???? Zauważcie, że on jest naprawdę młody. Jest świetnym piłkarzem i mu się chce i to najważniejsze. W historycznym meczu Barcelony 6:1 z PSG to on, a nie Messi pociągnął drużynę bo CAŁY CZAS dawał z siebie maxa. To jest wielka wartość.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Wielka gwiazda wielki piłkarz, z tym się zgodzę ale w główce nie za wiele. Wczoraj moim zdaniem powinien z boiska wylecieć za sytuację bodajże z Rudym. Rozumiem ze Niemiec przerwał akcje faulem ale frustracja Brazylijczyka i jego atak od tyłu. Żaaaaaaaałosne
 
M 0

mateusz-pe

Użytkownik
Neymar ma charakter - dlatego Barcelonie udało się wygrać w tedy 6:1 ma chłop jaja. W PSG tego brakowało i dlatego roku temu odpadli. No ale wyciągnęli wnioski! Coś mi się wydaje, że w tym roku wygrają LM. Nie widzę drugiej tak dobrze grającej drużyny!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Neymar ma charakter - dlatego Barcelonie udało się wygrać w tedy 6:1 ma chłop jaja. W PSG tego brakowało i dlatego roku temu odpadli. No ale wyciągnęli wnioski! Coś mi się wydaje, że w tym roku wygrają LM. Nie widzę drugiej tak dobrze grającej drużyny!
Psg zastopuje choćby Chelsea albo Tottenham. Wg mnie Paryzanie odpadną z LM albo z Realem Madryt, albo z zespolami z Anglii, typu Chelsea, MU, Tottenham,City. wg mnie w tym roku bedziemy mieli przelamanie zlej serii w pucharach anglikow , chodzi mi o LM i jakas druzyna znajdzie sie w finale , choc liczę na minimum dwie w polfinale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom